Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaatettiği şu: Modülü mağazalardan alınca senin oluyor D smarttan alınca d smarta ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 29 Ekim 2014; 11:58:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDsatış H kullanıcısına yanıt
    Cı'lar bitince cı+ satışı olacak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sanırım CI modülü kastetti CI+ lar kiralık

Nasıl yani 250 tl ye D-smarttan CI+ aldığımızda 2 yıl sonra o modülü geri mi veriyoruz? Ben bizim olacak sandığımdaan öyle almayı düşünüyordum.
  • bilentungul B kullanıcısına yanıt
    Senin olsa ne olur olmasa ne olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Senin olsa ne olur olmasa ne olur?

250 tl verdiğim şeyin benim olmasını tercih ederim doğrusu. istediğim zaman istediğim bitse de kullanabilirim bu sayede.

bimeks ve teknosa gibi marketlerden alınan CI+ larda mı kiralık
    ?
  • bilentungul B kullanıcısına yanıt
    Üyelik bitince kullanamazsın ki zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilentungul
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172
    sanırım CI modülü kastetti CI+ lar kiralık

Nasıl yani 250 tl ye D-smarttan CI+ aldığımızda 2 yıl sonra o modülü geri mi veriyoruz? Ben bizim olacak sandığımdaan öyle almayı düşünüyordum.

CI+ lar geri veriliyormuş evet
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Üyeliğini uzatmazsan geri verirsin. Uzatırsan vermezsin. Kapatıp geri verdin tekrar açtırmak istersen tekrar geri verirler. O kadar büyütülecek bir olay değil.

Ayrıca d smart mağazadan alınanlara garanti vermiyor. Örneğin modül bozuldu ücret alıyor.

• arasira kullanıcısına yanıt
    iyi biliyorum modül mülkiyeti bana ait kartı isterlerse verirsin CI modüller böyle sen yanlış biliyorsun ayrıca büyüttüğüm konu yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 29 Ekim 2014; 23:03:19 >
    Cı ve cı+ ile olayın bir alakası yok. Mağazadan aldığını geri vermezsin bu kadar basit.Garanti vermiyor d smart mağazadan alınanlara. Şu anda mağazalarda cı+ yok forumda söylenenlere göre.

Cı modülde sorun yaşayabilirsiniz. uydu alıcınıza göre durum değişir yaşamayabilirsiniz de. Ben bir yıl cı modülde birçok hd kanalı izleyemedim. Ayrıca mağazadan aldığım için cı+ modül ile değişim de yapmadılar.

peşin alılmlarda cı modül mülkiyeti kişiye aittir bunu m. hizmetleri söyleyip cı+ modül ile değişim yapmıyor bizde onu diyoruz neyin tartışmasını yapıyorsun çözemedim garanti 2 yıl bitince garantide biter ayrıca giriş paketli modül kullanıyorum zaten uzatmayı düşünmüyorum 2 yıl süreli zaten ve hiç sorun yaşamadım tüm hd kanalları sorunsuz izliyorum philips alıcılı tvde
    Size birşey demiyorum bilgi olsun diye yazdım. Siz şanslıymışsınız birçok cihazda sorun çıkartıyor cı'lar.

bende geri veriyorsun deyince yazdım zaten ayrıca doğru cı lar cihazdan cihaza farkedebiliyor ama cı+ larda sorun yaratabiliyormuş bazı cihazlarda neyse iyi forumlar
    Onu bilmiyorum şu an cı+ kullanıyorum panasonic dahili uydu alıcıda sorun çözüldü.

İyi forumlar

evet panaxonic tvlerde sorunlu ama sorun tv yazılımıyla alakalıymış firma cı modüle uyumlu yazılım bir türlü çıkartamadı nedense
  • Arkadaslar ben 1.5 yil once bimeksden almistim. Bu ci mi ci+ mı dır. Goldmaster uydu alicisi ve vestel tv de sorunsuz kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokolik35

Arkadaslar ben 1.5 yil once bimeksden almistim. Bu ci mi ci+ mı dır. Goldmaster uydu alicisi ve vestel tv de sorunsuz kullaniyorum.

CI dır o CI+ lar yeni çıktı
    Benim icin sorun yok. 15 tl ye full paket+18 ler+ blue.. daha ne olsun

• Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım Merhaba

Konu hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?Orjinal D smart bayisinden mi aldın modülü?Aldığın paket hangisiydi ve nasıl sadece 96 tl daha vererek süper pakete geçebildin(Hem sinema hem de spor kanalları açık mı).Detaylı bilgi verirsen memnun olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gürkanist34

Arkadaşım Merhaba

Konu hakkında biraz daha bilgi alabilirmiyim?Orjinal D smart bayisinden mi aldın modülü?Aldığın paket hangisiydi ve nasıl sadece 96 tl daha vererek süper pakete geçebildin(Hem sinema hem de spor kanalları açık mı).Detaylı bilgi verirsen memnun olurum

Herhangibir dsmart bayiinden 250 tl ye 24 ay gecerli dizi paketini satin alirsin. Daha sonra mh yi arar paketi super pakete yukseltirsin 95 tl ye. +18 ler haric tum kanallar acik olur.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.