Şimdi Ara

D-smart CAM MODÜL tavsiye edermisiniz? (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.206
Cevap
13
Favori
124.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

uzun süredir modüllü üyelik konusunu araştırıyorum ve 24 aylık dizi paketine (250 TL) karar kıldım. Öncelikle aktivasyon vermemek için teknoloji marketlere bakındım ama hiçbiyerde bulamadım. Daha sonra bayileri arayarak sordum, çoğu modül satmadığını söyledi. En sonunda bir bayide buldum fakat oturduğum binayı söylediğimde oradaki altyapının modüle uygun olmadığını anlattı.

Emin olmak için MH'yi aradım ve altyapıların bu şekilde faklılık gösterdiğini doğruladı. Oturduğum sitede merkezi Dsmart yayını var. Forumlarda böyle bir durumla ilgili bir şey okumadım henüz. Altyapıdan dolayı modül kullanamama olayı ile ilgili bildiklerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada bayilerden Ekim ayından itibaren alınan kararla modüllü üyelikle için de sözleşme yapılmaya başlandığını ve üyelik sonunda modülün teslim alındığını söyledi. Bilginize...

Teşekkürler

• TV almadan, 800 TL'den ucuza modüllü spor paketi almanın yolu yok mu ?
  • hepsidijital.com sitesinde hem dsmart modül uyumlu hd cihazlar var uygun fiyatlı hemde dsmart modül var ordan alabilirsin
  • http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?uid=127251
    Ben aldığımda 270TL idi. next machina 3d super ile birlikte kullanıyorum memnunum. İlk 3 ay sinema paketini bedava vermişlerdi.
  • Arkadaşlar bu iki yukarıda bahsedilen altyapıdan dolayı modül kullanamama olayı nedir.bende almayı düşünüyordum ama elimizde patlamasın.veya olmazsa iade edebileceğimiz satış hizmet veren yerler varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, multivizyon.tv sitesinden modüllü süper paket aldım. TV'ye taktım modülü, d smart kanallarının kiminde şifreli kanal yazıyor, kiminde ise bu kanalı izleyebilmek için müşteri hizmetlerini arayınız 0212 478 03 03 yazıyor. Mesela Star HD açık bir süre sonra şifreleniyor. Bir bakıyorum Moviesmart Classic HD açık, bir süre sonra kapalı. kanalların bazıları açılıp geri şifreleniyor. MH aradım süper paket tanımlı değil aboneliğinize diyor. yardımcı olacak arkadaş var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s k y

Selam, multivizyon.tv sitesinden modüllü süper paket aldım. TV'ye taktım modülü, d smart kanallarının kiminde şifreli kanal yazıyor, kiminde ise bu kanalı izleyebilmek için müşteri hizmetlerini arayınız 0212 478 03 03 yazıyor. Mesela Star HD açık bir süre sonra şifreleniyor. Bir bakıyorum Moviesmart Classic HD açık, bir süre sonra kapalı. kanalların bazıları açılıp geri şifreleniyor. MH aradım süper paket tanımlı değil aboneliğinize diyor. yardımcı olacak arkadaş var mı ?

Mh ile irtibata gec. Paketinizin ne oldugunu ogren ve adinizami aktive edilmis. Ortada bi puruz varsa aldigin yerle irtibat kur

• quote:

Orijinalden alıntı: tklcgvrcn

herkese selam

uzun süredir modüllü üyelik konusunu araştırıyorum ve 24 aylık dizi paketine (250 TL) karar kıldım. Öncelikle aktivasyon vermemek için teknoloji marketlere bakındım ama hiçbiyerde bulamadım. Daha sonra bayileri arayarak sordum, çoğu modül satmadığını söyledi. En sonunda bir bayide buldum fakat oturduğum binayı söylediğimde oradaki altyapının modüle uygun olmadığını anlattı.

Emin olmak için MH'yi aradım ve altyapıların bu şekilde faklılık gösterdiğini doğruladı. Oturduğum sitede merkezi Dsmart yayını var. Forumlarda böyle bir durumla ilgili bir şey okumadım henüz. Altyapıdan dolayı modül kullanamama olayı ile ilgili bildiklerinizi ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada bayilerden Ekim ayından itibaren alınan kararla modüllü üyelikle için de sözleşme yapılmaya başlandığını ve üyelik sonunda modülün teslim alındığını söyledi. Bilginize...

Teşekkürler

Bina alt yapisi ile modulun hic bir alakası yoktur, lg tv nin arkasına takiyor izliyorum, hem balkondaki antenden gelen yayina , hemde catidan ortak antenden gelen yayina, hic bir ayar gerekmiyor, takiyor tv ye izliyorsunuz,

Bayiler aktivasyon ucreti almak icin modülü kotuluyor, mh de bilmediğinden sen ne dersen evet diyor,

• quote:

Selam, multivizyon.tv sitesinden modüllü süper paket aldım. TV'ye taktım modülü, d smart kanallarının kiminde şifreli kanal yazıyor, kiminde ise bu kanalı izleyebilmek için müşteri hizmetlerini arayınız 0212 478 03 03 yazıyor. Mesela Star HD açık bir süre sonra şifreleniyor. Bir bakıyorum Moviesmart Classic HD açık, bir süre sonra kapalı. kanalların bazıları açılıp geri şifreleniyor. MH aradım süper paket tanımlı değil aboneliğinize diyor. yardımcı olacak arkadaş var mı ?

Bende 1 ay yayınları izledikten sonra kapanmıştı, aradim, hic bir pakete tanımlama yapmamislar,,, uzun ugraslar sonunda twetterden ulastigim yetkililer sorununu cozdu, bosuna mh arama mh senden para bile ister, aktivasyon kartini ve ürünün kutusunu asla atma,

Twetter ile ulas ve sorununu cozdur,,,

• kanalda bekleyin açılır diyorlar yok tanımlama yok diyorlar nerden bulaştım ya
  • quote:

kanalda bekleyin açılır diyorlar yok tanımlama yok diyorlar nerden bulaştım ya

Oncelikle teknosa bimeks gibi teknoloji marketlerinden almadiginiz zaman butur sorunlar ortaya cikabiliyor.
    aldiginiz paket super paket aktivasyonu sizmi yaptiniz yoksa aktivasyon yapili bir sekildemi modul size gonderildi. Sayet aktivasyonu yapilmis olarak gonderildi ise oncelikle sizin adinizami yoksa baskasi adinami yapilmis bunu MHden ogreniniz.sayet aktivasyon adiniza degilse zaten kullanim suresi sonunda d smart size yeni paket icin teklifte bulunmaz muhatab alinmazssiniz. Boyle bir durumda urunu aldiginiz yere geri iade edin. Aktivasyon adiniza ise aldiginiz yerle iletisime gecip yalnislikla size giris paketi gonderip gonderilmedigini ogrenin buna gore yalnis duzeltilsin. Hala sonuc alamiyor iseniz sikayetvar ve btk ya sikayetinizi bildirin. Siz onlarin pesinden degil onlar sizin pesinizden kossun.

saygilar.

• bENİM ADIMA AKTİVE EDİLMİŞ. SORDUM MH. PAKET TANIMLANMAMIŞ DEDİ DSMART. AMA ŞU BİR GERÇEKMİŞ Kİ D SMART HİÇBİR ZAMAN DIGITURK'UN UZAĞINDAN YAKININDAN GEÇEMEZ.
  • quote:

bENİM ADIMA AKTİVE EDİLMİŞ. SORDUM MH. PAKET TANIMLANMAMIŞ DEDİ DSMART. AMA ŞU BİR GERÇEKMİŞ Kİ D SMART HİÇBİR ZAMAN DIGITURK'UN UZAĞINDAN YAKININDAN GEÇEMEZ.

Al birini vur otekine yapicak bisey yok. Pesin odemeli modullu uyelikte surpriz fatura olmadigindan genede iyidir. Paket yenileme doneminde yine pesin aliniz efendim. Iyi seyirler

• Bende aynı siteden üyelik aldım. Modül geldi sözde süper paket üyeliği olarak almıştım. Ancak spor kanalları açıl değildi. Aldığım siteyi telefonla aradım aktivasyon yanlış yapılmış dedi anında düzelttiler olayı. Sizde multivizyon.tv müşteri hizmetlerini arayın durumu düzeltirler

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Bende aynı siteden üyelik aldım. Modül geldi sözde süper paket üyeliği olarak almıştım. Ancak spor kanalları açıl değildi. Aldığım siteyi telefonla aradım aktivasyon yanlış yapılmış dedi anında düzelttiler olayı. Sizde multivizyon.tv müşteri hizmetlerini arayın durumu düzeltirler

d smart mh eğlence ve sinema kanalları hediye dedi spor kanalları yok dedi ama ona rağmen kanallar hala açılmadı. multivizyonu aradım onlar eğlence olarak açsınlar spor paketi bir dakikalık iş dedi ama hala d smart kanalları açamadı iki kere aradıkları halde. çok amatörce çalışıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

Bende aynı siteden üyelik aldım. Modül geldi sözde süper paket üyeliği olarak almıştım. Ancak spor kanalları açıl değildi. Aldığım siteyi telefonla aradım aktivasyon yanlış yapılmış dedi anında düzelttiler olayı. Sizde multivizyon.tv müşteri hizmetlerini arayın durumu düzeltirler

Kaç günde halloldu kardeş. benim modül Cuma günü elime ulaştı hala yayınlar yok.
  • Bence nerden alırsanız alın aktivasyon yapılı göndermesinler.güzelce siz arayın isminizi herşeyinizi paket bilginizi öğrenirsiniz.Aldığınız yerde karışıklık olabilir bişey olabilir riske değmez.bide online işlemlerden sinyal yenileme yapın arada bir.

• Telefonla konuşurken hemen halletmişlerdi. Yani 2 dakikalık iş

• MH ile gçrüştüm D Smart'ın. üst birimler hafta sonu tatil olduğundan pazartesi eğlence paketi hediyem 1 yıllık olarak açılacakmış :)))))) multivizyondan süper paket aldım d smart eğlence paketi diyor. multivizyonda eğlence olarak açsınlar biz süper paketi yapcaz diyor. hayırlısı. hafta sonu işlem yapmaması çok komik d smart'ın yıl 2014 :) acıdım.
  • hepsi dijitalden 1 yıllık sinema paketi aldım bakalım kargodaymış henüz .inşallah bir sıkıntı çıkmaz .
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.