50.000 TL param var, Ne yapayım ?
14 Cevap1583 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

51 Mesaj
2 Haziran 2011; 21:33:56 

Ne yapayım Döviz mi Altın mı alayım dükkan mı alayım, daire-ev mi alayım bodrum kat alabilinebiliniyor bu parayla yaşadığım semtte

harbi soruyorum benim param değil aslında babamın parası bu ama o dedi aç bi konu bilgili arkadaş varsa tavsiye alırız görüyorum Euro 2,29 tl olmuş 35.000 Euro paramızda var bankada 15.000 Dolar cinsinde paramızda var diğer bankada fakat dövizin yükselmesiyle ve de evlerin dükkanların değerlerinin artmasıyla bu türk lirası olan 50.000 tl ile önceden yaşadığım semtte arakat daire alırdın şimdi ise bodrum katlar 50-55.000 tl arasında gözüküyor mahalemde ki emlakçıda bakıyorum hep durumlar böyle

birde cari açık var acayip arttı bişey sebep olabilir mi döviz in binmesine türkiyede kriz olmasına vs. seçimlerde yaklaşıyor durum nedir arkadaşlar ne yapmalıyız paraya dokunmamak mı en iyisidir_? lütfen bilgili ciddi olan arkadaşlar yorum yapsın zaten böyle bir işi yaparken 10 kere araştırıp düşünüp öyle eyleme geçecek konular olarak bakıyoruz biz.

Yeni kullanıcı adı:KAFAM1MİLYON

2835 Mesaj
2 Haziran 2011; 22:15:15 

Döviz, borsa türleri şu an çok riskli ilgili de değilseniz bulaşmayın. Kira için ev alınmaz. Büro veya küçük dükkan olabilir. Bakımsız daire, büro alıp bakım yapıp satarsanız kar edersiniz ama piyasayı bilmek gerekli. Şehir neresi bide beklenti ne.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Haziran 2011; 22:30:10 

50 bin tl ye daire dükkan filan nasıl alıyorsun

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2011; 22:32:59 

Şehir dışından alabilirsin.Eğer ki istanbulda oturuyorsan çevre illerden 55-60 tl'ye harika evler alabilirsin. sakarya / izmit / düzce

Uzaklaştırılmış
2 Haziran 2011; 22:38:53 

Yak

1396 Mesaj
2 Haziran 2011; 22:39:52 

bana ver

51 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:08:31 

quote:

Orijinalden alıntı: alikuşcu

Döviz, borsa türleri şu an çok riskli ilgili de değilseniz bulaşmayın. Kira için ev alınmaz. Büro veya küçük dükkan olabilir. Bakımsız daire, büro alıp bakım yapıp satarsanız kar edersiniz ama piyasayı bilmek gerekli. Şehir neresi bide beklenti ne.

bursa, borsa döviz hiç bilgim yok denebilir zaten yazdm var olan paramızı ama yarın şu para için bankaya gitmem gerekicek işlem mi yaptırsam yoksa parayı çekip bi dükkan daire ofis büro falan mı alsam diyorum.
quote:

Orijinalden alıntı: chakra

http://www.olayemlak.co...-olan-dukkan-47391.html
http://www.hurriyetemla...oPtAF5JhUOn6OA==&pId=19

http://www.olayemlak.co...akimli-daire-58502.html
bunlar gibi işte

1370 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:24:36 

en iyi yatırım dükkan ama riski çok, dükkan alırkende kafa hesabı yapman lazım dükkan güzargahı işlekmi orada ne gider dükkanın masrafı varmı kiracı sokacaksan tadilata gerek varmı iyice araştırman lazım zor işler he bide kiracı adam gibi kiracı bulmak var

yani dükkana girdinmi o elideki paranın bir yarası kadar yada çeyregi kadar sana masraf cıkartmasın sana dışarıdan bakıldıgı gibi değil dükkan işleri, kiraya vermen için bile tadilat yapman gerekebilir

51 Mesaj
2 Haziran 2011; 23:38:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Zeyth

en iyi yatırım dükkan ama riski çok, dükkan alırkende kafa hesabı yapman lazım dükkan güzargahı işlekmi orada ne gider dükkanın masrafı varmı kiracı sokacaksan tadilata gerek varmı iyice araştırman lazım zor işler he bide kiracı adam gibi kiracı bulmak var

yani dükkana girdinmi o elideki paranın bir yarası kadar yada çeyregi kadar sana masraf cıkartmasın sana dışarıdan bakıldıgı gibi değil dükkan işleri, kiraya vermen için bile tadilat yapman gerekebilir

kirada olan bi dükkanımız var zaten 450 tl kira ödüyor kiracı şimdilik ama tabi kira uygun verdik kirasını kiracı düzenli ödüyor tabi şuanki dükkanı satmaya kalksak 90.000-100.000 tl ye satarız daha aşağaya vermeyiz değeri hergeçen gün artacağı için satmayı düşünmüyoruz zaten.

ofis-büro-küçük dükkan almak uygun gibi gözüküyor, ev-daire alırsak bir sürü zaten kiralık daire yazısı görüyorum şu TOKİ kiralık dairesi olanların işlerini batırdı

51 Mesaj
3 Haziran 2011; 11:12:22 

bugün para günü parasız olmakta dert paralı olmakta dert, zengin değiliz ama şu 50.000 tl yi değerlendirmem lazım yoksa paranın değeri düşüyor yakında anca araba alabilcem bu parayla

Uzaklaştırılmış
3 Haziran 2011; 14:20:09 

quote:

Orijinalden alıntı: KAFAM1MİLYON

http://www.olayemlak.co...-olan-dukkan-47391.html
http://www.hurriyetemla...oPtAF5JhUOn6OA==&pId=19

http://www.olayemlak.co...akimli-daire-58502.html
bunlar gibi işte

54 bin liraya daire. hem de normal bildiğin daire.

51 Mesaj
3 Haziran 2011; 21:52:11 

quote:

sm=oha.gif]
54 bin liraya daire. hem de normal bildiğin daire.

0

dikkat et bodrum kat ama

8942 Mesaj
4 Haziran 2011; 0:50:50 

quote:

harbiden ya bizim burda evler 130bintelden başlıyor en dandiği mecidiyeköyde 5aylık kira parası dükkanların 50bin

onun gücü bu diyarları aşar /Matrix system msi z87 gaming-i7 4770k-2x4 corsair pro 2133-silverstone 1000watt-Gtx 780 ortaya karışık/
Alem Bakar Neo Akar

2835 Mesaj
4 Haziran 2011; 0:57:12 

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

harbiden ya bizim burda evler 130bintelden başlıyor en dandiği mecidiyeköyde 5aylık kira parası dükkanların 50bin

Bi de köy, şehir olsa ne olur acep.

51 Mesaj
4 Haziran 2011; 20:18:21 

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

istanbulda yaşamıyorum ben bursadayım, 16 milyon insan yok bu şehirde ,istanbul gibi göç almıyor nufusu 3 milyon bile değil.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » 50.000 TL param var, Ne yapayım ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328