Şimdi Ara

Klima problemi (teknik)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar özellikle farklı başlık açtım, bilgili veya deneyimli olanlar algıda seçicilik yapıp okuyabilirler. gerekli cevaplardan sonra modlardan taşıtırım başlığı ama lütfen acil yardım arkadaşlar....

Klima soğuk vermiyor, meğer klimanın gazı bitmiş. Neyse gazı yenilettik boşalttık içini falan... Açtım yine tık yok.

Bilen bilir iki tane klima gaz boru çıkışı vardır. biri buz gibi olmalı... ora buz gibi olmadığı gibi, ötekide ateş atıyodu. Görevliler hemen gazı tekrar boşalttılar.

Şimdi sorun tamponun arkasındaki bi parçada olabilir diyorlar ama garantide veremiyolar.

Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi? sizce nedir?

Hayır bu memlekette terlemiyorum da yine de insanın zoruna gidiyor klima açmamak...

• isitmama konusunda basima geldi ama klima ile ilgili hic sorunum olmadi.. tamponun arkasinda ne olabilir diye dusunuyorum aklima bir sey gelmiyor.. bence ariza tespiti yaptir cuzi bir rakamdir tamirden ziyade, arizayi tespit ettirir oyle tamir ettirirsin..
  • dis unite serpantini basincli suyla yika temizle sonra tekrar dene buyuk ihtimalle yuksek basinctan dolayi cihazin devreye girmiyor saygilar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.