Şimdi Ara

Arızalı OCZ Gamexstream 600w sli Yerine High power AE-a600 v3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar açılmayan OCZ gamextream 600w lık psu yu garantiye gönderdim ve yerine bu power geldi high power EA-A600 V3 :)

• ithalatçı firmadan bana muhadili olarak gönderilmiş
  • Kesinlikle yerini tutmaz, hatta kasa içi satılan power supplydir, kutulu ürünlere göre kalite farkı vardır.

OCZ 600w fiyatına Sapphire 625w, Seasonic 620w gibi kaliteli modüler power supplyler bile alınabiliyor, itiraz edin fatura tutarınız neyse hakkınızı isteyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Kesinlikle yerini tutmaz, hatta kasa içi satılan power supplydir, kutulu ürünlere göre kalite farkı vardır.

OCZ 600w fiyatına Sapphire 625w, Seasonic 620w gibi kaliteli modüler power supplyler bile alınabiliyor, itiraz edin fatura tutarınız neyse hakkınızı isteyin.

kesinlikle değişim yapmalarını istein üstteki psu larla yoksa fatura bedeliyle başka daha kaliteli psu alabilrisiniz
  • Adamlar çok uyanık ya, böylesi Türkiye de görülür arızalan ürün yerine ya aynısı yada üst versiyon verilir.
  • aynen ya dostum hakkını ara ne demek daha düşük power vermek de ne demek senin psu da 4 rail var ve +12V1 18a +12V2 18a +12V3 18a +12V4 18a

çıkışa sahip sana verilen psu ise 2 tane +12V1 18a +12V2 18a ve peak 600 watt yani sana verilen psu gerçekte 500 watt bu kadar olmaz müşteriyi koruyacaklarına kendilerini koruyorlar böyle satış değişim zihniyeti olmaz hemde yasal değil aynısı yada daha üst versiyonu ile değiştirmek zorundalar ama sanırım sana ellerinde kalmış psuyu itelemişler

BUYRUN 2 PSUDAN ÖRNEKLER

OCZ GameXStream OCZ600GXSSLI

HighPower 600w AE-A600 V3

Orijinalden alıntı: vdtkc

Adamlar çok uyanık ya, böylesi Türkiye de görülür arızalan ürün yerine ya aynısı yada üst versiyon verilir.

• Yakın bir yerse gidin kafalarına atın o PSU'yu!!!!!!
  • birde yazıyorlar her yere akortek garatisinde 19 markanın ithalatçısı diye bunların her işi böyle birader anca laf müşteri memniyeti diye
    birşey yok bir power vermiyorsan yemişim 19 markanın distiribitörlüğünü
  • Bu olayın aynısı şimdi başıma geldi. Ben AE-A600-V4 modelini gönderdim. 3 hafta sonra yani bugün AE-A600-V3 modelini muadil olarak aldım. 3 haftalık servis süresi de cabası. Yazıklar olsun böyle firmaya. Sessiz kalmayalım arkadaşlar.
  • hadi ya bende itiraz ettim bu seferde AKASA ES 600w gönderdiler napim ben şimdi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_01

hadi ya bende itiraz ettim bu seferde AKASA ES 600w gönderdiler napim ben şimdi ya

Kısacası size kasa içinden çıkan power supply kakalamaya çalışıyorlar gibi gözüküyor.

Eski power supplyinizin fiyatı dolayısıyla alttaki ürünleri talep etme hakkına sahipsiniz.

http://www.teknobiyotik.com/sapphire-pure-625w-guc-kaynagi.html

http://www.teknobiyotik.com/seasonic-m12ii-80-plus-bronze-620w-guc-kaynagi.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_01

Kutulu olarak bu ürün geldi

http://www.akortek.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/akasa-es-600w-80-plus-12cm-ultra-sessiz-fanli-guc-kaynagi.html

Kutulu kutusuz fark etmez aynı segment ürünü değiller. Sapphire Pure 625w yada Seasonic 620w talep edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.