Şimdi Ara

19'LUK PAKET (H.Y 500DK + H.Y 1000SMS + 1GB İNTERNET) SORUN-ÇÖZÜM-DESTEK-BİLGİLENDİRME !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
2
Favori
45.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

19'LUK PAKET (H.Y 500DK + H.Y 1000SMS + 1GB İNTERNET) SORUN-ÇÖZÜM-DESTEK-BİLGİLENDİRME !!!

Bu iyi oldu valla.
  • 12 aydan sonra ücretlendırme nasıl olucak 12 ayın sonunda dırek turkcelle dönebılırmıyım bugun tasıdım aveaya numaramı
  • Bu paketin linkini verebilirmisiniz biraz inceleyeyim.
    25 yaş şartmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Bu paketin linkini verebilirmisiniz biraz inceleyeyim.
    25 yaş şartmı.

12-25 yaş arası T.C. kimlik nosu lazım ama hat sahibinin T.C. numarası olması şart değil.
    herhangi birinin numarası yeterli.
  • Arkadaşlar bende bugün avea ya geçmiş bulunmaktayım.Numara taşımayla ekstra dakika gelmesi arankazan vs. hangilerinden yararlanabilirim?Bir de bu avea içi 1000 dk ile her yöne 500 dk olması aynı anda mı oluyor yoksa ikisi farklı tarife mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan_34 -- 15 Nisan 2012; 15:07:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Arkadaşlar bende bugün avea ya geçmiş bulunmaktayım.Numara taşımayla ekstra dakika gelmesi arankazan vs. hangilerinden yararlanabilirim?Bir de bu avea içi 1000 dk ile her yöne 500 dk olması aynı anda mı oluyor yoksa ikisi farklı tarife mi?

sadece birinden yararlanabilirsin
    ya avea içi 1000 yada 500dk heryöne mesaj gelecek zaten sana hangisi istiyorsun diye.
  • 12 ay dan sonra da aynen kullanılması çok iyi oldu,
    Avea bu paketle baya bir abone çekecek.
  • Daha önceden avea kullanan arkadaşlar avea'ya geçerken ''BAHARDA YÜKLE KAZAN'' tarifesinden açtırsınlar hatlarını... bu tarifede 20 tl yüklediğinizde heryöne 300 dk kazanıyosunuz ve 20Tl hattınızda kalıyor. kalan bakiyenizle sms ve internet paketi yapabilirsiniz. (KAYIT->3900 ve NET 500MB ->5555 e göndererek satın alınabilir.) Böylece heryöne 300 dk heryöne 1000 sms şebeke içi 10000 sms ve 500mb internet kullanım hakkınız oldu. Güzel tarife oldu bence. AveA çalışanından :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigidele

Daha önceden avea kullanan arkadaşlar avea'ya geçerken ''BAHARDA YÜKLE KAZAN'' tarifesinden açtırsınlar hatlarını... bu tarifede 20 tl yüklediğinizde heryöne 300 dk kazanıyosunuz ve 20Tl hattınızda kalıyor. kalan bakiyenizle sms ve internet paketi yapabilirsiniz. (KAYIT->3900 ve NET 500MB ->5555 e göndererek satın alınabilir.) Böylece heryöne 300 dk heryöne 1000 sms şebeke içi 10000 sms ve 500mb internet kullanım hakkınız oldu. Güzel tarife oldu bence. AveA çalışanından :)

hiç birşey anlamadım biraz daha açıklarmısın?

ben vodafone dan aeya geçsem, hem ayda 19 tl 'ye 500 dk her yöne +1 gb internet alabiliyorum, hem de 20 tl yüklediğim için ekstradan 300 dk her yöne konuşma mı kazanıyorum?

yani toplamda

500+300 dk Her yöne + 1gb internet 'mi oluyor???

• merhaba bizde bir hattı bu tarifeyegeçirdik turkcellen.Bakiye sorgulama yaptığımızda 507 dakikanız kaldı şeklinde bir mesaj alıyoruz 500 dakikadan nasıl 507 dakika kalıyor.Ayrıca birde hesabınızda 1.56 tl bakiyeniz ve 3.3 tl de bişey kaldı diyor bunlar nedir acaba bir sorun mu var?
  • benim hat açıldı.daha evveldende iki hattımı aynı şekilde 25 yaş altı iki farklı tc ile bu paketi kullanıyorken.bugün açılan hattım ise daha evvel avea sonra turkcelle ve turkcellde yaklaşık 4 ay kalıp tekrar aveaya geçiş yapıp bu paketten yararlanmak için yine 25 yaş altı farklı bir tc no ile deneme rağmen olmyuyor(3 ay diğer operatörde kalma zorunluluğu kriterini sağlayarak )MH ile görüştüğümde hattımın kriterlere uyduğunu ama sistemsel sorun olduğunu ve ilerki süreçlerde tekrar denemem gerektiğini söylediler.aynı sorunu yaşayan varmı acaba.yoksa yine avea çözüm üretmek yerine başındanmı savdı genelde yapıyolar hep
  • Arkadaşlar bundan 1,5 sene önce aveadan vodafonea geçmiştim geçen cumarteside başvuru yapıp tekrar aveaya taşıdım hattımı bu sabahta aktif oldu hat taşıma başvurusu yaparken personel hangi paketi istediğimi sormuştu bende bu paketi söylemiştim, öğlen kontör attırdım 1991 e tckimlik yazıp gönderdim cevap olarak 500 heryöne için 5YUZ yazıp gönder, 1000 avea içinse BIN yazıp 1991 e gönder şeklinde mesaj geldi 5YUZ yazıp gönderdim 1991 e tekrar gelen cevapta genç paket için 1991 e tc kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir teşekkürler mesajı geldi tekrar tckimno yolladım aynı mesajlar geldi. herhangi bir bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anil268

Arkadaşlar bundan 1,5 sene önce aveadan vodafonea geçmiştim geçen cumarteside başvuru yapıp tekrar aveaya taşıdım hattımı bu sabahta aktif oldu hat taşıma başvurusu yaparken personel hangi paketi istediğimi sormuştu bende bu paketi söylemiştim, öğlen kontör attırdım 1991 e tckimlik yazıp gönderdim cevap olarak 500 heryöne için 5YUZ yazıp gönder, 1000 avea içinse BIN yazıp 1991 e gönder şeklinde mesaj geldi 5YUZ yazıp gönderdim 1991 e tekrar gelen cevapta genç paket için 1991 e tc kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir teşekkürler mesajı geldi tekrar tckimno yolladım aynı mesajlar geldi. herhangi bir bilgisi olan varmı?

demek sadece sorun bende değil tabiki doğal olarak aveada.arkadaşlar boşuna mh ile görüşüp olan kontürünüzden olmayın.malumunuz ben yaptığım görüşmeler sonucu sadece sistemsel bir sorun olduğunu düzeleceğini söylediler.tabi bunu en son söylediklerinde saat sabah 11 di saat 22 hala düzelemedi gitti.bunun sonu şikayet var com gibi gözüküyor..saçma belki ama avea artık 444 lü nolarda son günlere yaklaşılırken vede hazır 20 tl nasılsa yükleme zorunda olduğumuzu varsayarsa bununlada işlemimizi tamamlamamıza fırsat bırakmamak için MH aratıp kontürü 20 tl altına düşürüp tekrar kontür yükletip vurgun yapma peşinde....

• Arkadaşlar merhaba benim bi sorunum var. Bu gün hattım avea'ya geçti ve 20 lira yükledim ancak bi türlü genç paket'e abone olamıyorum T.C. numaramı 1991'e gönderiyorum tekrar bir mesaj geliyor Her yöne 500 dk için "5YUZ", Avea içi 1000 dk için "BIN" yazın 1991'e gönderin diye. "5YUZ" yazıp 1991'e gönderiyorum tekrar bir mesaj geliyor Sayın abonemiz genç pakete üye olabilmeniz için tc kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir diye bende tekrar t.c. mi gönderiyorum bu sefer tekrar bu 5YUZ veya 1000 için sunu yazın mesajı geliyor ve bu şekilde bi kısır döngüye girmiş durumda. Acaba ne yapmam gerekiyor bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

quote:

Orijinalden alıntı: bigidele

Daha önceden avea kullanan arkadaşlar avea'ya geçerken ''BAHARDA YÜKLE KAZAN'' tarifesinden açtırsınlar hatlarını... bu tarifede 20 tl yüklediğinizde heryöne 300 dk kazanıyosunuz ve 20Tl hattınızda kalıyor. kalan bakiyenizle sms ve internet paketi yapabilirsiniz. (KAYIT->3900 ve NET 500MB ->5555 e göndererek satın alınabilir.) Böylece heryöne 300 dk heryöne 1000 sms şebeke içi 10000 sms ve 500mb internet kullanım hakkınız oldu. Güzel tarife oldu bence. AveA çalışanından :)

hiç birşey anlamadım biraz daha açıklarmısın?

ben vodafone dan aeya geçsem, hem ayda 19 tl 'ye 500 dk her yöne +1 gb internet alabiliyorum, hem de 20 tl yüklediğim için ekstradan 300 dk her yöne konuşma mı kazanıyorum?

yani toplamda

500+300 dk Her yöne + 1gb internet 'mi oluyor???

daha önce avea kullandıysan eğer. (numaranı taşıma tarihinin üzerinden 90 gün geçmediyse) tekrar avea'ya geçtiğinde genç paketi 500 dakika olarak kullanamazsın. Ama avea'ya ''BAHARDA YÜKLE KAZAN'' tarifesi ile geçiş yaparsan 20Tl yüklediğinde geçiş hediyesi olarak 300 DK veriyor ve 20TL sende kalıyor. Bu 20TL ile sms paketi ve internet paketi satin alabiliyosun ve en az genç paket kadar avantajlı oluyor... ( HY300DK + HY1000sms + Ş.içi10000sms + 500Mb internet)

• quote:

Orijinalden alıntı: Püskevit Canavarı

Arkadaşlar merhaba benim bi sorunum var. Bu gün hattım avea'ya geçti ve 20 lira yükledim ancak bi türlü genç paket'e abone olamıyorum T.C. numaramı 1991'e gönderiyorum tekrar bir mesaj geliyor Her yöne 500 dk için "5YUZ", Avea içi 1000 dk için "BIN" yazın 1991'e gönderin diye. "5YUZ" yazıp 1991'e gönderiyorum tekrar bir mesaj geliyor Sayın abonemiz genç pakete üye olabilmeniz için tc kimlik numaranızı göndermeniz yeterlidir diye bende tekrar t.c. mi gönderiyorum bu sefer tekrar bu 5YUZ veya 1000 için sunu yazın mesajı geliyor ve bu şekilde bi kısır döngüye girmiş durumda. Acaba ne yapmam gerekiyor bir bilgisi olan var mı?

Avea paketin tarihini uzattığı için güncellemeler yapılıyor... kısa süre içinde düzelecektir. kontörünü harcamamaya dikkat et :)

• ya arkdslar ben Avealym Gecıs yapmadım bu her yone 500 yuzu nasıl alabılırm tarıfem ne OLması gerekıor bilgilendirirseniz Sewiirim ???
  • Eski Avea abonesi olarak tekrardan hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Bayi bana da ilk önce 1111'e mesaj atmamı söyledi. İyi ki konuyu görmüşüm.
    İlk önce bir arkadaşa mesaj attım. 40 küsür kuruş bakiyeden düştü. Ardından hattın aktif olduğuna dair mesaj geldi.
    Hatta 25 TL para yükleyip, 5YUZ yazıp 1991'e gönderdim.
    Paket kaydımın yapıldığına dair mesaj geldi.
    Fakat ben TC Kimlik no felan göndermedim. Nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regor

Eski Avea abonesi olarak tekrardan hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Bayi bana da ilk önce 1111'e mesaj atmamı söyledi. İyi ki konuyu görmüşüm.
    İlk önce bir arkadaşa mesaj attım. 40 küsür kuruş bakiyeden düştü. Ardından hattın aktif olduğuna dair mesaj geldi.

hat sahibi yani senin yasin 25 den kucuk oldugu icin istememistir yanilmiyorsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beter.böcek

quote:

Orijinalden alıntı: Regor

Eski Avea abonesi olarak tekrardan hattımı Vodafone'dan Avea'ya taşıdım. Bayi bana da ilk önce 1111'e mesaj atmamı söyledi. İyi ki konuyu görmüşüm.

hat sahibi yani senin yasin 25 den kucuk oldugu icin istememistir yanilmiyorsam

Hat sahibi Babam oluyor :)

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.