Şimdi Ara

Ağzımın içinde bişey var. [SS eklendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
10.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorum başlık çok sakat ama ne yazacağımı bilemedim

Alt dudağın iç tarafında altta bi yerde beyaz top gibi bişey var. Sanırım sıcak içtiğimden dolayı böyle olmuş. Ağzımı iyicene açtığımda özellikle sabahları açtığımda ve iyicene sıktığımda çok açıyor. Bunu nasıl geçirebilirim?
    Böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bey Amca -- 1 Haziran 2011; 23:08:13 >

• Aman patlatıyım deme o kendisi iner. Arkadaşımda vardı mikroptan dolayı oluyormuş.
  • Doktora gidebilirsin mesela. Çok etkili bir yöntem olduğunu duydum.
  • başlık sakat
  • aft olabilir mi?
  • Uçuk çıkmış genelde sinir ve sitresten çıkar.Tuz bas acır ama çabuk iyileşmesine yardımcı olur.Onu yapamazsan elma sirkesi dök üstüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Milkli.Nuriye

aft olabilir mi?

Olabilir. Baktım resimlere aynı o şekilde

• Vitaminsizlikten çıkıyor diye biliyorum, ağız gargarası çözüm.
  • dut pekmezi iyi gelir derler.evde varsa dene
  • benim arkadaşta da vardı öldü
  • Her şeyi ağzına alma(ciddi söylüyorum. Tırnak felan yeme yiyorsan)

bide vitaminsizlikten olur bu.
  • böyle bi konu açılmışken bende soraym konuyu açan arkadaştan özür dileyerek benmde parmagım yandı su topladı bi kaç gündür öyle aynı duruyor acaba patlatsam dahamı iyi olacak yoksa beklyeyimmi :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

benim arkadaşta da vardı öldü

• evet bu aft 2 hafta içerisinde kendiliğinden geçiyor vitaminsizlikten gibi söylentiler var halk içinde ama bu kanıtlanmış birşey değil .
  • tuz bas üzerine sonra evde 2 tur at
  • Nöbet şekeri al aktardan
  • vitamin eksikliğinde olan bişey dün bende de çıktı. mavi mürekkep şeklinde damlalık ilaç var bir damla gece yatmadan damlatıyosun ertesi gün akşama kadar geçiriyor. gece yapmamın sebebi, dişleri dili falan masmavi yapıyor kötü bi görüntü çıkıyor ortaya sonra. o yoksa sirke ile gargara yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: benben2009

böyle bi konu açılmışken bende soraym konuyu açan arkadaştan özür dileyerek benmde parmagım yandı su topladı bi kaç gündür öyle aynı duruyor acaba patlatsam dahamı iyi olacak yoksa beklyeyimmi :S

Patlatmanı önermem zaten 2 3 gün sonra acı olmaz. 1-2 haftaya kadarda kendiliğinden iner. Patlatırsan inanılmaz bi acı yaşarsın ve mikrop kapabilirsin.

Vitaminsizlikten kaynaklandığını sanmıyorum fazlaca vitamin olduğuna inanıyorum vücudumda. Belki stressten olabilir.
  • aft onun adı. stresten ve vitamin eksikliğinden çıkıyor. daha çok b vitaminleri ve c vitamini eksikliği. ağız gargarası kullan bir kaç güne geçer ama oraya döküp iyice yaktır. bide dişlerini fırçala hergün 2-3 kez. ağzın temiz olsun uyumadan önce.
  • Gecen bende de olmustu bir gun sonra öldüm.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.