Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.928
Cevap
122
Favori
625.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: #Ramazan

quote:

Orijinalden alıntı: nayaleo

Merabalar arkadaşlar.Bende araştırmalarım, ve bazı arkadaşlarımın tavsiyesi sonucu 600d lendim :) makinam şimdi geldi.şarja taktım ancak kullanma klavuzunu okurken ilk şarj için söylenen o meşhur " 7-8 saat takılı kalsın" ibaresini bulamadım

Yani sizce bu bir hurafemidir yoksa gerçekten ilk şarj için 8 saat beklemelimiyim.Yada ne kadar beklemeliyim.En acemisinden bir soruyla aranıza katılmış bulunuyorum

Merhaba hocam makineyi ne kadara ve nerden aldınız?

Meraba arkadaşım.walla ben uzun süredir araştırıyordum.ama illa canon euroasia güvencesi olsun diye hep vatan media markt teknosaya baktım.ıs lensliydi hepsi..birde hepsibuaradaya.fiyatlar 1800 ile 2200 arasında değişti.en son hepsiburadada 1699 a düştü derken, yine uzun süredir araştırıp takip ettiğim fotografium sitesinde karar kıldım.burdan alanlar hiç olumsuz bişi yazmamışlardı ve fiyatlarda azda olsa iyiyidi yani ;) bişi daha.internetten yapılan alışverişlerde 7 gün içinde koşulsuz iade hakkı olduğundan bir cinlik yaptım kendimce.yani olurda makinayı beğenmezsem sorunsuz iade edebileyim istedim.bu tüketici hakları beyannamesinde var.teknosa mm vatan vs. kesinlikle iade almıyorlar.herneyse çok uzattım.sonuç olarak bu linkteki fiyattan aldım.cardfinans 12 taksitle.

http://www.fotografium.com/Canon-600D-ve-18-55-IS-II-Lens-Kit-DSLR-Fotograf-Makinesi_5069.html

ama şöyle bişey oldu.yanında hediye verilen canon omuz çantası işime yaramayacağından (ikinci bir lens sığmıyor çünkü) ben onun değiştirilmesini istedim.30 tl ye saydılar ve 60 liralık 16 gb hızlı hafıza kartına 30 lira daha vererek toplamda tam 1599 a aldım aklında bulunsun eğer alacaksan ve ikinci bir lens kullanacaksan o çanta iş görmüyor.nasılsa hafıza kartı lazım.sende böyle birşey teklif edebilirsin.yada 8 gb lık olanı aynı fiyata geliyor sanırım.direk onla değiştirebilirsin.bunu mutlaka teklif et yani.yardımcı oldular bana.sanada olurlar eminim.

Birde bunun sırt çantası yedek batarya (yan sanayiymiş batarya) 8 gb hafıza kartlı bir başka paketi daha var.onunda fiyatı 1649

http://www.fotografium.com/CANON-600D-ve-18-55-IS-II-Lens-Kit-DSLR-Fotograf-Makinesi_3619.html

ama ben bununda çantasını beğenmedim.makina elimdeyken gidip adam akıllı bir çantayı deneyerek alacağım.işte böyle arkadaşım.umarım yardımcı olabilmişimdir
  • Şarjı dolana kadar bekleyin işte, dolunca çekin daha fazla bekletmenin gereği yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Şarjı dolana kadar bekleyin işte, dolunca çekin daha fazla bekletmenin gereği yok

bencede en iyisi bu.zira çok sabırsızlandım kullanmak için teşekkürler...
  • quote:

quote:

Şarjı dolana kadar bekleyin işte, dolunca çekin daha fazla bekletmenin gereği yok

Işığınız bol olsun
  • quote:

quote:

quote:

Işığınız bol olsun

Çok teşekkür ederim.Heycan dorukta.Çok yeniyim yardımlarınızı benden esirgemeyin
  • reisler, 17-50 tamron lensim var. kapalı alanlarda tepe flaşı ile iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. f/p oranı en iyisi hangisi? ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otherworld

reisler, 17-50 tamron lensim var. kapalı alanlarda tepe flaşı ile iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. f/p oranı en iyisi hangisi? ne önerirsiniz?

bütçen ne kadar
  • Bende canon alıcam bu yaz inşallah ama elimde 1 Adet OLYMPUS E-420 makine var onu kaç tl ye rahatca satarım sizce ben 500 gibi bir fiyat düşünüyroum ama sizinde görüşünüzü almak istedim.

http://forum.donanimhaber.com/m_72282982/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72313052
    makinem bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

quote:

reisler, 17-50 tamron lensim var. kapalı alanlarda tepe flaşı ile iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum. f/p oranı en iyisi hangisi? ne önerirsiniz?

bütçen ne kadar

400
  • Merhaba gold daki indirimden 600d aldım 1450 tl ye uygun gibi geldi aldım.listeye benide eklerseniz sevinirim :)
  • quote:

quote:

quote:

bütçen ne kadar

400

Yongnuo yn565 ex II

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 2 gün oldu henüz makinamı kullanalı.birşeyi merak ettim ama.hemen hemen makinayı hep kapatmamda "sensör temizleniyor" uyarısını görüyorum.iyide bu normalmi.yani her seferinde temizlemek zorundamı yoksa benim makinadamı bir sıkıntı varda buna ihtiyaç duyup temzliyor ?

Bu arada listeye benide ekleyin lütfen
  • quote:

Arkadaşlar 2 gün oldu henüz makinamı kullanalı.birşeyi merak ettim ama.hemen hemen makinayı hep kapatmamda "sensör temizleniyor" uyarısını görüyorum.iyide bu normalmi.yani her seferinde temizlemek zorundamı yoksa benim makinadamı bir sıkıntı varda buna ihtiyaç duyup temzliyor ?

Her ne kadar anlamasamda bilen bir arkadaş bunun her makinada olduğunu anlattı.Benim makinada da yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabaHoroz

quote:

Arkadaşlar 2 gün oldu henüz makinamı kullanalı.birşeyi merak ettim ama.hemen hemen makinayı hep kapatmamda "sensör temizleniyor" uyarısını görüyorum.iyide bu normalmi.yani her seferinde temizlemek zorundamı yoksa benim makinadamı bir sıkıntı varda buna ihtiyaç duyup temzliyor ?

Her ne kadar anlamasamda bilen bir arkadaş bunun her makinada olduğunu anlattı.Benim makinada da yapıyor.

O zaman normal diyoruz peki :) Çok teşekkür ederim arkadaşım
  • quote:

menüden açılışta kapanışta otomatik temizle sekmesini kapatırsan her seferinde olmaz
  • quote:

quote:

menüden açılışta kapanışta otomatik temizle sekmesini kapatırsan her seferinde olmaz

Aaaa buda güzelmiş.Peki sence kapatmalımıyım arkadaşım.Yani mesela seninkisi kapalımı ? Önerin için teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Aaaa buda güzelmiş.Peki sence kapatmalımıyım arkadaşım.Yani mesela seninkisi kapalımı ? Önerin için teşekkürler...

Açık yada kapalı olmasi pek bir işe yaramiyor aslinda ama bende acik duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Açık yada kapalı olmasi pek bir işe yaramiyor aslinda ama bende acik duruyor

Tamam o zaman benimkide açık dursun bari :) önceleri çok korkmuştum acaba makinada bir sorun varda sürekli otomatik sensör temzileme devreyemi giriyor acaba diye.daha ne huylarını görücez bakalım bu aletin tekrar saol
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.