Şimdi Ara

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.927
Cevap
122
Favori
625.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu fiyata alabileceğiniz en iyi makine bence, kendimde kullanıyorum videoda af yok ama illa çok önemliyse ses kaydetmeden yapabiliyor diye biliyorum sonradan mikrofonla kaydedersiniz.Ama video çekmek için alıyorsanız almayın bu makineler fotoğraf çekmek içindir legria hf mini alabilirsiniz video ile ilgileniyorsanız hemde geniş açı bi lensi var. Ancak fotoğraf konusunda kusursuz diyebilirim. Crop olduğu için lensleri full framelere göre de çok uygun kalıyor. Ben çok memnunum imzamdaki flickr profilimden çektiğim resimleri inceleyebilirsiniz 600d ile çekildi exif bilgileri de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba arkadaşlar,
    600d + tamron 17-50 nonvc kullanıyorum.
    Bu aralar canon 24-105 f4 lense merak sardım. Kullanan arkadaşlardan yorumlar alabilir miyim? Tamron dan geçmeye değer mi sizce?

Yukarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 saat kadar önce aldım. Umarım memnun kalırım. 1440 TL ye 18-55mm DC + 50mm lens + 16 gb hafiza karti + yedek batarya + çanta şeklinde aldım.

• fotoğraflar adobe lightroom ile düzenlenmiş olup ikinci fotoğraf hdr'dır.

Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Film Bu Ya -- 5 Eylül 2015; 0:25:55 >

• Merhaba arkadaşlar bende canon eos 600d is ii aldım fakat makinede böyle bir (IS II) belirti yok kullanım kılavuzu ve garanti belgesinde Canon Eos 600D yazıyor IS II oldugunu nasıl anlarım teşekkürler,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: w4rsoul

Merhaba arkadaşlar bende canon eos 600d is ii aldım fakat makinede böyle bir (IS II) belirti yok kullanım kılavuzu ve garanti belgesinde Canon Eos 600D yazıyor IS II oldugunu nasıl anlarım teşekkürler,,,

is ll dediğiniz lens özelliği.

Edit: yanlış bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 6 Eylül 2015; 2:35:29 >
  • IS II oldugunu nasıl anlarım f.makine bugun elime geçti faturada IS II diye belirtmemiş ve makinedede yazmıyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w4rsoul -- 6 Eylül 2015; 0:53:58 >
  • w4rsoul W kullanıcısına yanıt
    lensin üzerinde AF/MF anahtarının hemen altında STABILIZER ON/OF anahtarı olması gerekiyor. makineyi nereden aldınız?
    bu arada IS sensör değil lens özelliğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Film Bu Ya -- 6 Eylül 2015; 1:21:25 >
  • Objekyifde bahsettiginiz anahtarlar var oyleyse, makine ile degil objektifle alakali bir ozellik degilmi

•  Canon EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

lensin üzerinde AF/MF anahtarının hemen altında STABILIZER ON/OF anahtarı olması gerekiyor. makineyi nereden aldınız?
    bu arada IS sensör değil lens özelliğidir.

Makineyi hepsiburada comdan 1799 aldim 55-135 İs ii lens ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi w4rsoul -- 6 Eylül 2015; 12:50:37 >

• Benide eklerseniz sevinirim

18-135 lens ile cekildi
  • Merhaba konu hakkında pek bilgim yok 2 ürün arasındaki fark nedir ? Yardımcı olursanız sevinirim

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=ftslrkomp600ddc&categoryId=1100301

http://www.hepsiburada.com/liste/ProductDetails.aspx?productId=ft130196&categoryId=1100301

Ve hangisini tavsiye edersiniz, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar . Amatör olarak aldığım 600 d de bazen tökezliyorum. Vİdeo kalitesini netten araştırarak ders videolaaı çekmek için aldım. birde rode video mic pro aldım . Ama şu an video çekerken ağır çekimde kayıt yapıyor bir türlü düzeltemedim. Birde internette 600 d ile çekilmiş videolara bakıyorum benimkilerle arasında ciddi fark var video çekimi ile ilgili birkaç ders izledim ama tam düzeltemedim. yarıdımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla
    Abdulkadir.
  • Selam arkadaşlar ben 3 yıldır kullanıyorm bu güne kadar bir sorun yaşamadım çok da memnunum. Fakat yougnuo YN 565 EXII flash aldım. Av modda iken flaşı açınca Shutter speed düşmüyor. Dahili flaşı kullanınca düşüyor. Böyle bir problem yaşayan oldu mu? Bir sitede 600d de böyle bir problem olduğunu okudum orjinal harici flash kullanıp böyle bir sorun yaşayan yada yougnuo lar ile yaşayan varda bilgi almak isterim

• Arkadaşlar elimdeki 600 de için bir kabloya ihtiyacım var. Fakat internet ortamında alacağım için hangi kodlarla aramam gerektiğini bilmiyorum.

Bir ucu 2.5mm olacak (600D kumanda girişine) diğer ucuda 3.5 mm (kulaklık girişi boyunda) olacak bir başka cihaza bağlanacak. Böyle bir kablo aldığım cihazla bana gelmişti ama maalesef pert oldu. Aşağıdaki ürünler bu özellikteler mi?

http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=11447

http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=11251

• Bu fotoğraf makinesi için önerebileceğiniz hafıza kartı nedir ? (32 GB)
    Teşekkürler..
  • http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=10688
    quote:

Bu fotoğraf makinesi için önerebileceğiniz hafıza kartı nedir ? (32 GB)
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmportant

http://www.fotozeynep.com.tr/?do=shop&show=viewproduct&productid=10688
    quote:

Bu fotoğraf makinesi için önerebileceğiniz hafıza kartı nedir ? (32 GB)

Bu yeterli diyorsun yani hocam ? Eyvallah..
  • 40mb/s yeterlidir.
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.