Şimdi Ara

Mortal Kombat Legacy - Bölüm 8 (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
17.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •      Mortal Kombat Legacy'nin 8.bölümünde Scorpion ve Sub-Zero hesaplaşması devam ediyor.

• güzel olmuş bu bölüm
  • Artık benim 1 numaralı dızım halıne geldı TR cevırı olunca doyamıyorum ızlemeye :D.cevırı ıcın sagolun
  • Çok kısa yapmaları bence hata scorpıonun ağzını beğenmedim ama oynayan adam tekkende kazuyayı oynamıştı az da olsa yakışmış gözlerinin neden öyle olduğunuda anlamış olduk :)
  • Bu bölümleri her hafta Türkçe altyazı ile birlikte yayınladığınız için teşekkürler. Ancak kafama takılan, bu bölümler git gide kısalıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor...
  • bu quan chi oldukça büyük bir pislik herif be anlaşılmıştı ilk başta o adamın sub-zero olmadığı ama yinede güzel yapmışlar.tek bir hatası var seriyi oynayan herkes fark etmiştir orada shang tsung yerine quan chi ye kılık değiştirme yeteneği vermişler
  • Güzel bölüm :)
  • Mortal Kombat Legacy 'in yeni bölümü çıktığında bizlere Türkçe altyazı ile sunduğunuz için sizlere teşekkür ederim.
    One of Them ; evet bölümler giderek kısalıyor.
  • nintendo 3ds reklamı sıktı artık yaa
  • bence her zaman scorpion daha iyi. ve acaba bidaki bölümde turnuva nasılolacak
  • güzel bi film ama 9. bölüm için temmuzun sonuna kadar beklememiz lazımmış :S
  • PS4 te mortal kombat oynayan sorun varmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.