Şimdi Ara

Lc Waikiki de part time olarak çalışmak..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
73.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

öncelikle şunu sorayım, Lc waikiki de çalışan bir arkadaşımız var mı acaba?Part time olarak lc waikiki ye girmeyi düşünüyorum da bir kaç sorum olacak..

veya bilgisi olan arkadaşlar vardır elbet..

nasıldır bu tarz mağazalarda çalışmak,sıkıntıları nelerdir,artıları-eksileri vs..

buraya yeni bir mağaza açılacak ve part time eleman alacakmışlar..

haftada 4 gün, 30 saat süresi varmış..

çalışma saatleri,10.00/19,00 ------------ 13.30/22.30

para olarakta 500-600 tl civarında imiş..
    haftalık saat ve çalışma saatleri kesinmidir bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile böyleymiş..
    sizce f/p olarak nasıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :Fatih: -- 1 Haziran 2011; 19:57:47 >

• Çalışan tanıdıklarım olmuştu . Berbat derlerdi. İnsanlarla uğraşmak, tüm gün ayakta dikilmek . Zaten sık sık eleman kadrosu değişir o gibi yerlerde . Pek kalıcı görmedim .
  • geçici iş için ideal. zaten kalıcı olunamıyo şartlardan dolayı genelde. gelen müşteriden çok çalışma arkadaşlarımı ve sürekli bana emir verilmesini kafama takmam diyosan geriye bitek yorgunlukla başa çıkmak kalır. o da erkekte bi sorun teşkil etmez.
  • @coupdegrace
    açıkcası bende kalıcı olarak düşünmüyorum,2 veya 3 ay çalışabilirim..zaten başvururken bunu da söyleyeceğim,belki de almazlar

@alyanki

emir memir,iş sonuçta,belli şartlar altında o da gerçekleşir

sağolasınız bilgiler için.
  • Haftada 4 gunden 30 saati nasil dolduruyorsun hocam, gunde 6 saatten 5 gun olmasin o ?
  • Sırf ayakta çekilmez hocam o iş can sıkar yani . Gerçi bende komilik yapıcam ama şu mağaza işleri daha kötü gibi geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoupDeGrâce

Çalışan tanıdıklarım olmuştu . Berbat derlerdi. İnsanlarla uğraşmak, tüm gün ayakta dikilmek . Zaten sık sık eleman kadrosu değişir o gibi yerlerde . Pek kalıcı görmedim .

aynen
  • dün ankara ulus şubesine başvurmak için gittim. bayram dolayısı ile ankara genelinde geçici eleman arıyorlarmış. günlüğü 30 lira ( buna yol yemek dahil ) ayrıca prim de yok. sadece 20 günlük geçici eleman arıyorlarmış anlayacağınız. sizin bahsettiğiniz part time 600 lira falan hikaye olmasın?
  • bayram döneminde alınan elemanlara "destek eleman" deniyor. max 20 gün çalışıyorsun zaten. ssk hariç maaşın bi ekstrası yok. 25 di gibi hatırlıyorum. geçen bayram çalışmışdım. lcw alacağı elemanları destek olmuşlardan seçer genellikle. çeyrek ya da part olarak girersin, boşluk olunca ful e aldırırsın , ve o boşluk hiç sorun olmaz. ama çıkarken benim gibi zamansız çıkarsan galiba bir kara listeleri var. o kadar mağazaya başvurdum elden, hiçbirisi dönmedi.
  • Bugün LCW Şirinevler(İST.da) şubesinden yarın görüşmek için aradılar.Yakın bi zamanda LCW de çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.Part time olarak çalışcam ücret,çalışma saatleri haftda kaç saat gibi bilgiler çok işime yarar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebulfeth

Bugün LCW Şirinevler(İST.da) şubesinden yarın görüşmek için aradılar.Yakın bi zamanda LCW de çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.Part time olarak çalışcam ücret,çalışma saatleri haftda kaç saat gibi bilgiler çok işime yarar :)

gidip görüştünüz mü? ben de 2 aylık iş arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Bugün LCW Şirinevler(İST.da) şubesinden yarın görüşmek için aradılar.Yakın bi zamanda LCW de çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.Part time olarak çalışcam ücret,çalışma saatleri haftda kaç saat gibi bilgiler çok işime yarar :)

gidip görüştüm ancak bi netice çıkmadı(Bu alanda tecrübem yoktu).Sanki ciddi bir işe girer gibi sorular soruolar bide her soruya hazırlıklı olsan iyi olur :)
  • Valla 2 farklı şehirde başvurdum fakat hıc geri donus olmadı.. o kadar iş tecrubem ve dilim olmasına rağmen Beğenmediler beni sanırım.

yani adamlar sızı cagırmısta bir dusuneyım havasında acmayın rica ederım su konuları.
  • kariyer.net 'e baktım şimdi arkadaşlar defacto dönemsellik eleman arıyormuş. Diyarbakırdayım. Yaklaşık 1 ay kadar daha burada kalacağım. Evde otur otur canım sıkılıyor bu ilana başvurayım belki çağırırlar. Aslında memlekette iken çağırmışlardı gittim görüşmeye şehirden ayrılacağım için kısa süreli olarak çalışacak gözüyle baktılar zaten bende kısa süreli çalışacaktım. Bundan dolayı bu şekilde eleman aramıyoruz dediler. Bende teşekkür ederim deyip ayrıldım. Bu ilana tekrar başvursam çağırırlar mı ? Rodi , lcw bunlara da bakayım hangisi çağırırsa artık.
  • quote:

quote:

quote:

gidip görüştüm ancak bi netice çıkmadı(Bu alanda tecrübem yoktu).Sanki ciddi bir işe girer gibi sorular soruolar bide her soruya hazırlıklı olsan iyi olur :)

Neler sordular? benim de tecrübem yok..

• Kariyer.net bakin derim gorusmeye falan cagiriyolar hemen :-D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahiisar -- 29 Temmuz 2012; 20:31:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.erdogan

dün ankara ulus şubesine başvurmak için gittim. bayram dolayısı ile ankara genelinde geçici eleman arıyorlarmış. günlüğü 30 lira ( buna yol yemek dahil ) ayrıca prim de yok. sadece 20 günlük geçici eleman arıyorlarmış anlayacağınız. sizin bahsettiğiniz part time 600 lira falan hikaye olmasın?

Bu olay hakkında bilgilendirme yapabilecek var mı acaba? Ben 1 ay önce başvurmuştum LCWye geri dönmediler.Yarın gitsem böyle bir eleman alıp almadıklarını sorabilir miyim? Kime nasıl sormam lazım? Bir de tekrar iş başvurusu yapsam gereksiz mi olur ?

Kariyere baktım şimdi istanbul için aramıyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angamaite -- 29 Temmuz 2012; 20:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

İyi akşamlar,

öncelikle şunu sorayım, Lc waikiki de çalışan bir arkadaşımız var mı acaba?Part time olarak lc waikiki ye girmeyi düşünüyorum da bir kaç sorum olacak..

veya bilgisi olan arkadaşlar vardır elbet..

nasıldır bu tarz mağazalarda çalışmak,sıkıntıları nelerdir,artıları-eksileri vs..

buraya yeni bir mağaza açılacak ve part time eleman alacakmışlar..

haftada 4 gün, 30 saat süresi varmış..

çalışma saatleri,10.00/19,00 ------------ 13.30/22.30

para olarakta 500-600 tl civarında imiş..
    haftalık saat ve çalışma saatleri kesinmidir bilmiyorum ama duyduğum kadarı ile böyleymiş..
    sizce f/p olarak nasıl

Part-Time başvuracaksan adamların önceliği üniversite öğrencileri.
    Geçen yıl başvurmuştum, bir form vermişlerdi alacağın parayı falan kendin belirliyorsun 400 Lira yazmıştım ama almamışlardı.
    Bence hiç 500-600 lira yazma

• Alacağın parayı kendin belirlemiyorsun tabikide para falan yazma sakın.Belli bir ücret alıyor herkes çalışma saatine göre
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Neler sordular? benim de tecrübem yok..

yaklaşık 5 farklı mağazayla part time iş görüşmesine gitiim.Hepsi yüzeysel basit sorular sordu.Sorular CV'mde yazan şeylerdi.Bizimle nİçin çalışmak istiyorsun,ne okuyosun gibi.Ama LC waikiki de biraz daha ciddiydi.Önce kendini bi kısaca anlat , mağazada olmazsa olmazlar nelerdir,hayatındaki hedefin nedir (yani ne olmak istiyorsun),mağazacılıkta neden çalışmak istiyorsun vb. gibi sorulardı.(Sanki mağazaya müdür alıo )

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.