Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -20-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
38.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Android işletim sistemi için hazırlanmış olan 5 oyuna yer verdik. Birbirinden farklı oyun türlerinde hazırlanan Android oyunlarıyla herkese iyi eğlenceler.

Doddle Dash

Doddle türü oyunlara bir yenisi daha eklendi. Sade grafikli ve kolay kontrol sistemine sahip bir oyun, fakat eğlence konusunda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. 

Basketball Shots 3D 

Basketbol severlerin ilgisini çekecek olan bu oyunda, 60 saniyelik sürede 25 atış yapmaya çalışıyoruz. Oyundaki 4 zorluk modu da başarlı bir şekilde hazırlanmış.

Army Sniper 

Teröristlere karşı elit sınıfta bir keskin nişancıyı yönettiğimiz bu oyunda hareket algılayıcısı yardımıyla isabetli atışlar yapıp teröristlere engel olmaya çalışıyoruz.

Old Fart 

Yaşlı ve sürekli fasulye yiyen bir amca. Bu ikili nasıl bir sonuç çıkarıyor merak ediyorsanız, cevabı Old Fart'ta.

Contract Killer 

Android işletim sistemi için hazırlanmış en başarılı oyunlardan biri olan Contract Killer'da, FPS türünde oynuyoruz ve başarılı bir kiralık katili yönetiyoruz. Contract Killer, kalitesi ve hikayesiyle uzun oynanabilirlik süresi sunuyor. 

• Bence haftanın en iyi android oyunları gibi haftanın en iyi android uygulamaları, haftanın en iyi ios uygulamaları da incelense güzel olur.
  • contract killer oynamaya değer boyutu da yüksek zaten, kaliteli baya .

birde mega jumpı andıran old fart da idare eder bence mega jumpun yerini tutmaz
    army sniper ve basketball 3D çok hoşuma gitmedi oynamıştım

bir sorum olacak mega jumpun 320x480 boyutu var mı acaba ?
  • Tap Tap Revenge 4 ü de bi görseydim şu haftanın en iyi oyunlarında gözüm açık gidecem. Kaç haftadır bakıyorum yok arkadaş, böyle bi oyunu lütfen ekleyin. İOS da milyonlar oynuyor.
  • Bu hafta ekmek yok.
  • Contract Killer linki açmıyor.
  • Oyunlar gayet güzel,Old Farm hikaye güzel:D
  • En güzeli dede bence xD
  • çok güzel :)
  • yine hepsi head shot sizinle call of duty kapışmak istemem
  • sende sniper oyunlarına taktın be kaan abi :D
  • Arkadaşlar bu oyunları Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro'da oynamak mümkün müdür? Daha doğrusu genel olarak tüm Android oyunlarını. Nasıl işlediğini bilmiyorum, ona göre yarın bahsettiğim telefonu alacağım.
  • oyunlardan sadece army sniper bulunuyo diğerleri patlak. diğer incelemelerde de durum genelde hüsran. lütfen biraz dikkat
  • gerçekten çok merak ediyorum bu barkodlar neye göre uyumlu? ben hiç birini bulamıyorum
  • Videoda cihaz ne kullanılıyor ki bana kasıyormuş gibi geldi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: couldi

oyunlardan sadece army sniper bulunuyo diğerleri patlak. diğer incelemelerde de durum genelde hüsran. lütfen biraz dikkat

aynen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalllavi -- 11 Haziran 2011; 1:12:27 >
  • Contract killer iyimiş
  • Contract Killer ve old fart manyakmış kesin oynarım
  • çok güzel oyunlaR paylaşıyoRsunuz da açılmıyoR bunlar.
  • Doddle'ın üstüne tanımam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.