LG Optimus 3D P920
811 Cevap87732 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     5 6 7 8 9 10 [12] 14      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

49 Mesaj
16 Ekim 2011; 16:30:59 

arkadaşım benim ekrandada o dediğin sarı lekeler var.senin ekrandakiler geçtimi yoksa hala varmı???

206 Mesaj
16 Ekim 2011; 23:39:23 

S.a arkadaşlar dün itibari ile bende lg p920 kullanıcıları arasına katıldım android marketten bisürü uygulama indirdim gerçekten aldığıma deydi yanlı bu cihazı hem multimedia uygulamalar hemde oyun açısından nasıl canlandırabiliriz cihaza orjinal arka kapağınıda aldım on numara oldu orda sıkıntı yokta bugün heryeri alt üst ettim ama ekranına koruyucu jelatin bulamadım nerden bulabiliriz ..

869 Mesaj
17 Ekim 2011; 10:11:32 

s.o.s58 slm orjinal arka kapagını nerden aldın banada lazım ekran koruyucu gg bir sürü var

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

564 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:14:45 

Arkadaşlar custom rom yüklemek için indirdiğimiz rom dosyasını sd karta mı atmak gerekiyor? Telefon hafızasına atarak yapamıyor muyuz?

869 Mesaj
17 Ekim 2011; 22:46:26 

her ikisinede atabilirsin fark etmiyor

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

206 Mesaj
18 Ekim 2011; 0:43:27 

quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

s.o.s58 slm orjinal arka kapagını nerden aldın banada lazım ekran koruyucu gg bir sürü var

a.s valla kardeş arka kapak yazmışım orjinal arka kılıf aldım anlıcan :) ama görüntüsü gayet iyi kılıfın nette aynısını bulamadım..Netten jelatin alma gibi bir şansım yok jelatini elden alabileceğim bir yer lazım..?

2950 Mesaj
18 Ekim 2011; 9:33:54 

gittidigiyor.com'dan kılıf (suni deri kapaklı, telefon içerisindeki sert plastiğin içine oturuyor, telefon kılıftan çıkartmadan kullanılabiliyor) ve 3'lü paket ekran filmi aldım - toplam 20 ya da 22 TL gibi bir fiyata. Kılıf da ekran filmi de beklediğimden çok daha iyi çıktı.

Açıkçası ekran filmi kendim düzgün yapıştırabilir miyim diye endişe ettim, ama hiç sorunsuz oldu... Çok da memnunum.. (reklam gibi oldu ama, satıcı ile hiç bir bağlantım yoktur).

1477 Mesaj
18 Ekim 2011; 12:40:11 

bu telefonu kullanan arkadaşlar telefondan memnunlarmı acaba bende almayı düşünüyorum ama samsung ile lg arasında gidip gelıyorum.

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache - Asus GTX770 Direct CU II OC - MSI MSI Z87-G43 - GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz - THERMALTAKE NIC C4 CPU Cooler - ThermalTake 700W 80+plus ToughPower - cooler master elite rc-430 - SANDISK 120GB Extreme Sata 3.0 SSD - SAMSUNG 750 GB 7200 RPM depolama - LOGITECH MK320 2.4GHz WIRELESS DESKTOP - logitech gamepad f710 - Creative SBS A320 2+1 Speaker

564 Mesaj
19 Ekim 2011; 23:19:42 

Arkadaşlar linkteki hafıza kartı optimus 3d ile uyumlu mudur?

http://www.hepsiburada....0515&categoryId=1100011

1446 Mesaj
19 Ekim 2011; 23:37:12 

quote:

Orijinalden alıntı: sauron86

Arkadaşlar linkteki hafıza kartı optimus 3d ile uyumlu mudur?

http://www.hepsiburada....0515&categoryId=1100011

hayır hocam micro-sd kart alacaksın.sonra ıde ıslemı ıle ugrasma
http://www.hepsiburada....0195&categoryId=1100011
mesala bu urun

564 Mesaj
20 Ekim 2011; 0:36:52 

quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

hayır hocam micro-sd kart alacaksın.sonra ıde ıslemı ıle ugrasma
http://www.hepsiburada....0195&categoryId=1100011
mesala bu urun

Cevap için teşekkürler peki class 4 ile class 10 arasında hız konusunda ne kadar fark vardır?

168 Mesaj
21 Ekim 2011; 9:56:10 

quote:

Orijinalden alıntı: framerate

navigasyon için igo yükledim sorunsuz şekilde çalışıyor

Merhaba

İgonun hangi sürümünü kurdunuz

Samsung Galaxy Note III

26 Mesaj
21 Ekim 2011; 22:28:53 

arkadaşlar LG Optimus 3D ile uyumlu 3d filmler indirebileceğimiz siteleri paylaşabilirsek güzel olur. benim indirdiklerimde hep sorunlar çıktı. mesela avi uzantıları formatdesteklenmiyor diyerek çalıştırmadı

437 Mesaj
22 Ekim 2011; 0:40:30 

arkadaşlar bende 3d menüde youtube yok nasıl eklerim?

586 Mesaj
22 Ekim 2011; 14:34:59 

menüler arasında geçiş yaparken takılma oluyr mu ? oluyorsa 2.3 ile gider mi ?
öndeki kamera msn skype için mi görüntülü görüşme için mi ?

İphone 5s 16 gb --- İpad Mini Retina Wi-Fi 32 gb --- Logitech Wireless Gamepad F710--- Philips Speakers 2.1 SPA5300---Casio PRG-110C-1BDR

2950 Mesaj
23 Ekim 2011; 12:43:41 

quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

menüler arasında geçiş yaparken takılma oluyr mu ? oluyorsa 2.3 ile gider mi ?
öndeki kamera msn skype için mi görüntülü görüşme için mi ?

Hayır, menü geçişlerinde hiç takılma yok.

Ön kamera görüntülü görüşmeyi destekliyor. MSN veya skype'de denemedim.

1477 Mesaj
24 Ekim 2011; 21:17:27 

Arkadaşlar telefonu kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum bende bu telefondan almayı düşünüyorum lg, ericson, samsung v.s derken en sonunda uzun araştırmamın ardından bu telefonu alma kararına vardım vodafon dan almayı düşünüyorum hepsiburadada yok halen birde evkurda var vodafone ile arasında 400 tl oynuyor o yüzden vodafone almayı düşünüyorum ordan alsam bir sorun yaşarmıyım garantide sorun olurmu eksileri ve artıları ile değerli yorumlarınızı bekliyorum saygılar.

Intel Core i5 4670K Soket 1150 3.4GHz 6MB Cache - Asus GTX770 Direct CU II OC - MSI MSI Z87-G43 - GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz - THERMALTAKE NIC C4 CPU Cooler - ThermalTake 700W 80+plus ToughPower - cooler master elite rc-430 - SANDISK 120GB Extreme Sata 3.0 SSD - SAMSUNG 750 GB 7200 RPM depolama - LOGITECH MK320 2.4GHz WIRELESS DESKTOP - logitech gamepad f710 - Creative SBS A320 2+1 Speaker

173 Mesaj
24 Ekim 2011; 21:50:10 

bende htc desire vardı optimus 3d aldım keşke almasaydım diyorum cihaz donanım olarak çok güçlü ama yazılım desteği yok gibi bişey o yüzden tavsiye etmiyorum 2.3 gingerbreade güncelleyemiyosun android 4.0 ice cream sandwichin bile bu cihaza geliceğinden şüpeliyim lg firması çok yavaş valla desirem varken daha mutluydum hiç olmassa sıkıldığımda costüm rom falan atıyodum vakit geçiriyodum :D

1477 Mesaj
24 Ekim 2011; 22:24:02 

quote:

Orijinalden alıntı: efffsane

bende htc desire vardı optimus 3d aldım keşke almasaydım diyorum cihaz donanım olarak çok güçlü ama yazılım desteği yok gibi bişey o yüzden tavsiye etmiyorum 2.3 gingerbreade güncelleyemiyosun android 4.0 ice cream sandwichin bile bu cihaza geliceğinden şüpeliyim lg firması çok yavaş valla desirem varken daha mutluydum hiç olmassa sıkıldığımda costüm rom falan atıyodum vakit geçiriyodum :D

evet bende duydum lg güncelleme konusunda biraz duyarsız davranıyormuş.

173 Mesaj
24 Ekim 2011; 23:03:37 

quote:

Orijinalden alıntı: By_SeDo

evet bende duydum lg güncelleme konusunda biraz duyarsız davranıyormuş.

Samsung Galaxy S II için siyah karnel yayınlamışlar Quadrant puanı 8000′leri bulur diyolar bizde 2.3 bekliyoz :D

2950 Mesaj
24 Ekim 2011; 23:07:24 

quote:

Tamam, LG güncelleme konusunda yavaş davranıyor ama, 2.2'de yetmeyen nedir...?

Ya da 1500 TL'lik telefon alırken hiç mi bakmadınız hangi versiyon olduğuna..

Yazılım desteği yok gibiymiş, Andorid Market'e bağlantınızda sorun mu var..? >200.000'den fazla yazılım mevcut, hangi programı 2.3 istediği için kuramadığınız oldu ki..

Bu arada, Optimus 3D için de custom rom'lar mevcut. bkz. xda developers

173 Mesaj
24 Ekim 2011; 23:22:57 

a
quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Tamam, LG güncelleme konusunda yavaş davranıyor ama, 2.2'de yetmeyen nedir...?

Ya da 1500 TL'lik telefon alırken hiç mi bakmadınız hangi versiyon olduğuna..

Yazılım desteği yok gibiymiş, Andorid Market'e bağlantınızda sorun mu var..? >200.000'den fazla yazılım mevcut, hangi programı 2.3 istediği için kuramadığınız oldu ki..

Bu arada, Optimus 3D için de custom rom'lar mevcut. bkz. xda developers

dostum sen memlunsan sorun yok benim taleplerimi karşılamıyor en son yazdığımı iyi oku s2 için çıkan yazılımla cihazın ne duruma geldiğine bi bak istersen benim bahsettiğim buydu cihaz bu şekilde sıtandart olarak kalır lg firması ürününün güncellemelerini çıkarmassa androidi seçmemizin sebebide geliştirilibilir olması zaten yoksa ne diye uğraşalım alırız bi iphone 4S bakarız dalgamıza

173 Mesaj
24 Ekim 2011; 23:27:13 

xda developersde öyle ahım şahım bi romda yok zaten pek ilgilenende yok kaç haftadır takip ediyorum

2950 Mesaj
24 Ekim 2011; 23:30:06 

quote:

a
dostum sen memlunsan sorun yok benim taleplerimi karşılamıyor en son yazdığımı iyi oku s2 için çıkan yazılımla cihazın ne duruma geldiğine bi bak istersen benim bahsettiğim buydu cihaz bu şekilde sıtandart olarak kalır lg firması ürününün güncellemelerini çıkarmassa androidi seçmemizin sebebide geliştirilibilir olması zaten yoksa ne diye uğraşalım alırız bi iphone 4S bakarız dalgamıza

Sonuçta kodları açık, oturup kafa patlatıp geliştirmenizi engelleyen yok.

LG'nin güncellemeler konusundaki tutumu belli. Bunu bile bile LG alıp sonrasında da güncelleme çıkmıyor diye hayıflanmayı anlayamıyorum sadece.

173 Mesaj
25 Ekim 2011; 10:09:42 

quote:

Sonuçta kodları açık, oturup kafa patlatıp geliştirmenizi engelleyen yok.

LG'nin güncellemeler konusundaki tutumu belli. Bunu bile bile LG alıp sonrasında da güncelleme çıkmıyor diye hayıflanmayı anlayamıyorum sadece.

Dostum sikintin ney senin adam bisey sormus bizde cevapladik tartiscak olsaydim konu acardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2950 Mesaj
25 Ekim 2011; 20:22:24 

Bu arada yazılım güncellemesi çıkmış. 2.3 güncellemesi değil, 10b'den 10c versiyonuna yükleltmişler.

Hangi değişiklikler olduğuna dair release notes bulamadım gerçi

18 MB ve güncelleme için şarja bağlama istiyor...

39 Mesaj
25 Ekim 2011; 22:11:26 

selamlar
optimus 3D nin bataryası nasıl?test edebilen varmı?batarya ile ilgili yorumlarınızı rica ed[font="Arial"]iyorum.teşekkürler

668 Mesaj
26 Ekim 2011; 10:54:34 

quote:

Bu arada yazılım güncellemesi çıkmış. 2.3 güncellemesi değil, 10b'den 10c versiyonuna yükleltmişler.

Hangi değişiklikler olduğuna dair release notes bulamadım gerçi

18 MB ve güncelleme için şarja bağlama istiyor...

slm v10c güncellemesi çıktı demişsiniz bunu nerden ve nasıl indirip yüklicez biraz detay verebilirmisiniz size zahmet iyi çalışmalar

İ5 3570K : MSI Z77A GD55 : 8 GB GSKİL SNİPER : İNTEL SSD

39 Mesaj
26 Ekim 2011; 13:36:00 

quote:

Orijinalden alıntı: nincakurba

Ekran gorilla yani cizilmez ama hepsi gibi bu da cizilebilir. froyo cihazlar aslinda skypede goruntulu konusma desteklemiyor ama internette bulacagin bir versiyon var, bununla sorunsuz goruntulu konusma yapiliyor ben kullaniyorum 3g'de.

duzeltme: imla.

ayrica eger merak ettiginiz ve sormak istediginiz herseye cevap verebilirim bu muhtesem telefon hakkinda :)

saygilar.

hocam sadece şarjı için detaylı bir yorum rica etsem.

437 Mesaj
26 Ekim 2011; 14:14:40 

arkadaslar dns olayını nasıl çözebileceğimizi bilen varmı acaba?

437 Mesaj
27 Ekim 2011; 2:13:23 

arkadaşlar cihazı root ettiğimizde; oyun yüklenemiyor uyarısı ,oyuna başında ana ekrana dönme ve ekran kartnı bahane eden bazı oyunları açabilirmiyiz?

1528 Mesaj
27 Ekim 2011; 13:26:05 

şarzı yeterli normal kullanımda2 gün gayet güzel telefon fakat büyük boylular için yapılmış dev gibi cihaz uzay gemisi resmen gören kurcalıyo teknolojiden anlasın anlamasın nazar boncuğu takacam birinin gözü falan kalır

Vikings
Talk to the Trees

437 Mesaj
27 Ekim 2011; 15:21:36 

arkadaşlar cihazı root ettiğimizde; oyun yüklenemiyor uyarısı ,oyuna başında ana ekrana dönme ve ekran kartnı bahane eden bazı oyunları açabilirmiyiz?

97 Mesaj
28 Ekim 2011; 22:57:58 

Beyler cihaz güzel kullanımı rahat ve şarjı iyi gidiyor tek çözemediğim vadafonedan aldım cihazı, wi-fi den baglandığımda tüm her şey çalışırken operatör üzerinden internete girerken face, google tolg gibi sosyal ağlara ağlanamadım ??? ayarlarını bilen var mı...

AVR: Harman Kardon Avr 255+ Hkts 30+ PS3 320 Gb
TV : Philips 42'' Lcd + HD Smart

4041 Mesaj
28 Ekim 2011; 23:43:28 

arkadaşlar smurfs 3d yi çevirdim ve upload ettim linki paylaşıyorum. ilk sayfayada eklerseniz sevinirim.

http://www.wupload.com/...3DTV.HSBS.1080P-3DV.m4v

3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Galaxy Note 3

1528 Mesaj
29 Ekim 2011; 0:42:35 

quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

arkadaşlar smurfs 3d yi çevirdim ve upload ettim linki paylaşıyorum. ilk sayfayada eklerseniz sevinirim.

http://www.wupload.com/...3DTV.HSBS.1080P-3DV.m4v

eline sağlık cağrımir

Vikings
Talk to the Trees

751 Mesaj
29 Ekim 2011; 17:16:41 

Arkadaşlar almayı düşünen varsa sıfır, faturalı 24 ay ürkiye garantili olarak 1250 liarada veriyorum.

Zalimin hasmıyım amma severim mazlumu...
İrticanın şu sizin lehçede ma'nası bu mu?...

209 Mesaj
1 Kasım 2011; 23:55:03 

Bende telefonun siparisini vermistim amerikadan ama amazondan internatioal versiyon siparisi vermemize ragmen gelen telefonun kapaginda at&t yaziyormus yani gelen telefon thrill anladigim kadariyla. Yeni siparis vericek kadar vaktimiz yok, kardesim haftasonunda geliyor. İnternette baktigim kadariyla ayni romlar caliyor diyorlar ama emin olamadim birde bazi guncellemerde sadece international versiyonlar icindir yaziyor mesela yeni duyurulan 2.3 guncellemesi. Su rom konusunda sorun yoksa arka kapak zaten degisir. Siz ne dersiniz bir sorun olurmu sizce telefonu iade etsekmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

6932 Mesaj
2 Kasım 2011; 10:05:44 

quote:

Orijinalden alıntı: baver811

Bende telefonun siparisini vermistim amerikadan ama amazondan internatioal versiyon siparisi vermemize ragmen gelen telefonun kapaginda at&t yaziyormus yani gelen telefon thrill anladigim kadariyla. Yeni siparis vericek kadar vaktimiz yok, kardesim haftasonunda geliyor. İnternette baktigim kadariyla ayni romlar caliyor diyorlar ama emin olamadim birde bazi guncellemerde sadece international versiyonlar icindir yaziyor mesela yeni duyurulan 2.3 guncellemesi. Su rom konusunda sorun yoksa arka kapak zaten degisir. Siz ne dersiniz bir sorun olurmu sizce telefonu iade etsekmi?

1. O telefon gümrük den nasıl geçti çok merak ettim.
2. Amazon ülkemize bu tür ürünleri göndermez normalde nasıl gönderdiler sana. (Forumlar da amazonun ülkemize teknolojik ürünleri göndermediği söyleniyor)
3. Telefon gelmiş ise gümrük vergisi almış olmaları lazım senden o zamandan yurt dışından almanın bir yararı olmaz çünkü ülkemizdeki ile aynı maliyete çıkıyor gümrük vergisi konunca

Yanlış anlama ama bana biraz tuhaf geldi telefonun sorunsuz şekilde gelmiş olması.

431 Mesaj
2 Kasım 2011; 11:00:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

1. O telefon gümrük den nasıl geçti çok merak ettim.
2. Amazon ülkemize bu tür ürünleri göndermez normalde nasıl gönderdiler sana. (Forumlar da amazonun ülkemize teknolojik ürünleri göndermediği söyleniyor)
3. Telefon gelmiş ise gümrük vergisi almış olmaları lazım senden o zamandan yurt dışından almanın bir yararı olmaz çünkü ülkemizdeki ile aynı maliyete çıkıyor gümrük vergisi konunca

Yanlış anlama ama bana biraz tuhaf geldi telefonun sorunsuz şekilde gelmiş olması.

amazon telefonu Türkiye ye değil baver811 arkadaşın amerika daki kardeşine yollamış.yanlış anlaşılma var.

6932 Mesaj
2 Kasım 2011; 11:36:17 

quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

amazon telefonu Türkiye ye değil baver811 arkadaşın amerika daki kardeşine yollamış.yanlış anlaşılma var.

Anladım.

2158 Mesaj
7 Kasım 2011; 10:46:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_Tr

pilin hiç dayanmadığı söyleniyor.. 1 günü bile çıkarmıyor mu? kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi?
mesela 3g yi kapatarak, ekran parlaklıgı, ses vs. ayarları yaparak maximum ne kadar saat kullanabiliriz?

ekran parlaklığı için otomatiği seçmelisin (450 saat stand by süresine inanmamak lazım)
ana ekranda kablsouz, bluetooth vs. simgelerin yanında var dokunacı
her gün şarja takman lazım
çok kurcalarsan bir gün gidiyor ( ki 3d video izleme ya da çekme olayına girmeden)
pc nin usb sinde bağlı durursa kullanmadığın zamanlarda, şarj oluyor oradan... bu da pil ömrünü uzatıyor.

yalnız 3d si fena baş ağrısı yapıyor, sanki sürekli şaşı vaziette 10 dakika durmuş gibi oluyosun :)

normal video ya da resmi ise 3d ye çevirmede kısmen başarılı, kendi 3d si gibi değil ama güzel

hazır yazmışken en çok karşılaştırma yapılan htc evo ile yapılan karşılaştırmayı da ekleyeyim

0

Ekteki dosya (1)

398 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:00:45 

İyi günler arkadaşlar bu telefonu en uygun şuan nerden alınabilir. android telefonlar sitesi güvenilir midir? önerileriniz nelerdir?

Core2 Quad Q6600 /\\ GIGABYTE GA-EP45-DS3R /\\ HD7850-DC-1GD5
/\\ OCZ DDR2 1066 (2x1024MB) Titanium Intel Optimized Ed /\\
OCZ StealthXStream 600W /\\ AEROCOOL Hi-Tech7 /\\ 22'' PHİLİPS WX8FB
XBOX CONTROLLER FOR PC

440 Mesaj
16 Kasım 2011; 17:40:16 

quote:

Orijinalden alıntı: maliaslaner

İyi günler arkadaşlar bu telefonu en uygun şuan nerden alınabilir. android telefonlar sitesi güvenilir midir? önerileriniz nelerdir?

ben telefonu vodafone'dan aldım (1450 tl). adroidtelefonlari.com'dan alışveriş yapan çok kişi var bu forumda. hepside siteden memnun olduğunu ilgili olduklarını söylüyor. güvenilirden kastın; "paramı alıpta ürünü göndermezlerse" tarzı birşeyse... güvenilir olduğunu söylüyorlar. dediğim gibi burdaki bir çok kişi ordan almış telefonu. tabi aslında karar vermen gereken en önemli nokta şu; vodafone'dan alırsan telefon LG resmi distribütör garantili. androidtelefonlari.com ise garantiyi kendisi veriyor. yani telefonda bir sorun olursa onlar kendileri hallediyorlar. aradaki fiyat farkına bak karar ver. tek fark garanti kapsamı açıkçası başka bir fark yok. benim için garanti önemliydi. o nedenle vodafone'dan aldım.

750 Mesaj
25 Kasım 2011; 23:06:52 

arkadaşlar neden bu cihazın sayfası bu kadar cansız yahu kimse sevmiyormu bu canavarı? şimdi bu cihaza 2.3 güncellemsi çıktı mı acaba bilen var mı?

uyan ey gözlerim gafletten uyan!!!

4041 Mesaj
25 Kasım 2011; 23:21:37 

quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

arkadaşlar neden bu cihazın sayfası bu kadar cansız yahu kimse sevmiyormu bu canavarı? şimdi bu cihaza 2.3 güncellemsi çıktı mı acaba bilen var mı?

Kullanıcı grubumuz var. Paylaşım lar orda

3330 - GD 67 - 3510i - K500 - P800 - P990 - P1i - Xperia X1 - Iphone 3gs - İphone 4 - HTC Sensation - Galaxy S2 - LG Optimus 3D - Galaxy Nexus - Galaxy S3 - Lumia 920 - Nexus 4 - iPhone 5 - Galaxy S4 - LG Optimus G Pro - LG G2 - HTC One - Galaxy Note 3

200 Mesaj
27 Kasım 2011; 20:24:30 

arkadaşlar herkese merhaba

benim bir sorunum var. rom manager ile modaco rom yüklemeye çalıştım başarılı bir şekilde tamamlandı. wipe cache falan da yaptım. ancak telefona reset atamadım yeniden başlıyor ama lg logosundan ötesine geçmiyor ne yapmam gerek bilmiyorum. stock rom a dönmek de istiyorum telefonsuz kaldım lütfen yardım edin

tşk ederim

LG G2 - Life is Good-----MSI GE60 2OE-215TR-----sony hx1-----Sony PS3 Super Slim 500gb-----YAMAHA FAZER 8 Race Blue Edition-----Sarsılmaz Kılınç 2000 mega :)

1454 Mesaj
28 Kasım 2011; 21:34:15 

2.3 modeli benim telefonum tarafindan desteklenmiyormus, vodafone'dan aldim. sorunun kaynagini ve cozumunu bilen varmi

2045 Mesaj
10 Aralık 2011; 19:51:50 

Pil konusunda lg gayet basarili.....

2045 Mesaj
10 Aralık 2011; 19:53:28 

Kardes buyukluk insana gore degisir ama bana buyuk gelmiyor...

2045 Mesaj
11 Aralık 2011; 10:44:57 

Karded psx emulatoru yukluyorsun ve tum atari oyunlarini playstation 1,2 oyunlari oynaniyor mesala Quick vs hepsi oyun yelpazesi cok genis...
gordugum en iyi bataryaya sahip android tellerde... bekleme suresi konusma suresi gayet iyi birde sahibinden sitesinde 2000mah batarya satiliyor ayni boyda kapak falanda degismeye gerek yok malzeme konusuna gelince muthis...
tank fury online oyun oynuyorum isinma sifir nerdeyse ama htc veya samsung cihazlar yaniyo resmen... optms 3d en uugun olani...

2045 Mesaj
12 Aralık 2011; 18:40:48 

Kaba degil kardes... buyuk ekran ve genis inceligi normal sadece biraz agir herhalde ici dolu ondan galaxy s2 s ve iphone cok hafif optimus 3d saglamlik hissi veriyor sadece agir o kadar....

21 Mesaj
13 Aralık 2011; 11:50:30 

3d filmleri convert ile küçültüp telefona atıyorum fakat yanyana olan görüntü tek kare olmuyor. telefonun içinde kendinden gelen videolar var yanyana onlar tek kare oluyor. Bu telefonu kullanan varmı yada nasıl bir convert yapmalıyım yani çözünürlük codec tür olarak hangi programla. yardımcı olursanız sevinirim.

671 Mesaj
13 Aralık 2011; 12:07:41 

video izlerken altta 3d menüsünden o kareleri birleştirme oluyor o zaman 3d oluyor. telefonun da ağırlığı sanırsam içindeki parallax barier sebebiyle

2 Mesaj
14 Aralık 2011; 10:31:40 

arkadaşlar telefon hakkında bir dizi sorum var cevaplarsanız sevinirim. telefonu inceledim. htc yi de inceledim karşılaştırdım sanırım lg daha uygun. şimdi sorular:

öncelikle telefonu en ucuz bulduğum yer androidtelefonlari.com bu siteden telefonu almış olan var mıdır? güvenli midir? herhangi bir sıkıntı yaşamış mıdır? kargo süresi nedir? detaylı anlatırsanız sevinirim.
ikinci olarak da site bir dizi teknik destek imkanı sunuyo: android verson yükseltme, root yapma, oyun ve uygulama yükleme gibi tabii ekstra ücret karşılığında bu tip bişiye gerek var mıdır? yoksa kullanıcı manuel olarak da bu işlemlerin üstesinden gelebilir mi? soruyorum çünkü feci teknoloji özürlüyüm şu anki telefonum nokia 1611 düşünün artık yani.

bir de genel olarak telefon kullanıcılarından görüşlerini bekliyorum + ları ve - lerini söyleyebilir misiniz?

402 Mesaj
14 Aralık 2011; 10:44:25 

ben iPhone 4 ü staıp android e geçmeyi dülünüyorum lakin kararsız kaldım:
LG 3D P920
SII
Galaxy NOTE

bu 3 cihaz arasında kaldım. hangisi daha akıllı olur ?

2045 Mesaj
14 Aralık 2011; 23:05:27