Şimdi Ara

LG Optimus 3D P920

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
813
Cevap
5
Favori
96.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.gsmarena.com/lg_optimus_3d_p920-3759.php

- 3D Stereoscopic Capacitive 4.3’’ Ekran
    - 480x800 piksel çözünürlük
    - Boyutlar: 128.8 x 68 x 11.9
    - 2x5 MP Kamera + LED Flaş + Ön Kamera
    - 8 GB Dahili Hafıza (32GB'a kadar SD Kart Desteği)
    - HDMI 1.4 port
    - Android 2.2 İşletim Sistemi (İleride 2.3'e yükseltilebilecek)
    - 1GHz Çift Çekirdek Texas Instruments OMAP4 processor.
    - 512 MB RAM
    - 1500 MAH Pil
    - 1080P Video Çekim, 720P 3D Video Çekim
    - Accelerometer
    - Gyro sensor
    - Proximity sensor
    - FM Radyo
    - A-GPS
    - Dijital Pusula

Amazon.de fiyatı € 539 - 14 Haziran 2011 dağıtım tarihiyle

http://www.amazon.de/LG-Optimus-Smartphone-Touchscreen-Megapixel/dp/B004S9NDQC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306931400&sr=8-1

Amazon.co.uk fiyat 599 GBP, 20 Haziran 2011 dağıtım tarihiyle

http://www.amazon.co.uk/LG-920-Optimus-3D-black/dp/B004S9NDQC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1306931463&sr=8-1

LG Optimus 3D P920

• Kimse beklemiyor mu bu telefonu? Ben çok merak ediyorum açıkçası.
  • merak ediyorum açıkcası çok müthiş bir telefon ben bunun düşük modeli optimus black alacam, türkiye genelinde mağazalara ne zaman dağıtılacak haberi olan varmı
  • Tüm tuşlar dokunmatik.

Tavsiye etmem açıkçası. Tabi çözüm bulmadılar ise. XT720 ye bir bakın anlarsınız olayı. XT720 de ilk farkettiğim tuş kilidini açmadaki olay olmuştu. Ortadaki tek tuş ile ekranı açmak kolay oluyor. Aksi taktirde güç düğmesine basmanız gerekecek. O da telefonun üstünde ise kötü olur.

Ses tuşları ekranı açsa pratik olmaz. Ses kısıp açarken ekran boşuna çalışır. Kamera tuşu bir nebze ama öndeki kadar işlevsel olmaz. Dokunmatik tuşla her an aktif olsa bu da enerji kaybı olur.
  • arkadaşım zaten androidlerde tuş kilidini ekranın üstündeki kilid logosunu süreklemeyle açabiliyorsun
  • RAM'ı 1 GB, pili de 1650 MAH olsa idi daha iyi olurdu. Şu haliyle Samsung Galaxy S2'nin karşısında bir kademe aşağıda duruyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHD

RAM'ı 1 GB, pili de 1650 MAH olsa idi daha iyi olurdu. Şu haliyle Samsung Galaxy S2'nin karşısında bir kademe aşağıda duruyor bence.

ram'i ddr2 bunu da göz önünde bulundur ayrıca 150 mah fark var ama hiç belli olmaz belki lg'nin pili daha kalitelidir kullanmadan anlayamazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear
    ram'i ddr2 bunu da göz önünde bulundur ayrıca 150 mah fark var ama hiç belli olmaz belki lg'nin pili daha kalitelidir kullanmadan anlayamazsın

DDR2 olunca ne fark oluyor? Bilmediğimden soruyorum.
  • DDR 2 RAMler daha fazla bellek bant genişiliği ve veriyi cift kanaldan daha cabuk ıleteme yanı daha ıı ki 1gb ddr ram yerıne 512mb ddr2 tercıh edılebılır.Bence cihazıan s2 den asagı kalaır yanı yok
  • Samsung Galaxy S2'nin Türkiye'deki sayaç fiyaskosundan sonra telefondan tiksindim. LG'ye güveniyorum şimdi, 3D'yi uygun bir fiyatla ve vakitlice Türkiye'ye sokarlar umarım.
  • 1 Ay önce siparis verdinm; ama hala elime ulasmadi telefon.

Almanya´ya Haziran ayinda stoklara girecekmis.

Bakalim ne zaman gelecek, normalde 10 Haziran´da LG tarafindan 3d´yi vereceklerini söylemisler firmalara ; ama hala yok piyasada.

• Güzel bir unboxing
  • Bu 3d özelliği ilk defa bu telefonda kullanılıcağı için cok merak ediyorum, son yılların gözde teknoloji markası LG yine yapıcağını yaptı Şu andada telefon arayışlarındayım optimus black'te yoğunlaştım diğer telefonlarla özellikleri neredeyse aynı android 2.2 froyo olması ekranı parlaklığı kalınlığı ağırlığı tasarımı felan hoşuma gitti baya.. Bu kriterlerdeki diğer telefonlar çok pahalı benim bütçem sınırlı 1000TL'yi geçemem o yüzden optimus black en ideal'i bana göre.. Nova display olmasıda oldukça hosuma gitti açıkçası ön kamerası 2mp mesela galaxy s2'dede öyle ama fiyatı uçuk optimus black'le karşılaştırınca optimus daha mantıklı geliyor bana.. Uygulama ve oyunlar hakkında pek bilgi edinemedim ama.

• gecenlerde nıtendonun 3d lı konsoluna baktım ama pek bırsey anlamadım hatta basımı agrıttı yarım saat. acaba bu telefonlarda da boyle olurmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

gecenlerde nıtendonun 3d lı konsoluna baktım ama pek bırsey anlamadım hatta basımı agrıttı yarım saat. acaba bu telefonlarda da boyle olurmu ?

Ben de bir nintendo 3D inceledim dün, bayıldım. 3D görüntü harika bir şey. Bir sonraki telefonum mutlaka 3D olmalı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DHD

quote:

Orijinalden alıntı: sezermsk

gecenlerde nıtendonun 3d lı konsoluna baktım ama pek bırsey anlamadım hatta basımı agrıttı yarım saat. acaba bu telefonlarda da boyle olurmu ?

Ben de bir nintendo 3D inceledim dün, bayıldım. 3D görüntü harika bir şey. Bir sonraki telefonum mutlaka 3D olmalı diye düşünüyorum.

nasıl baktın acaba ben mı kullanmasını bılmıyorum anlamadım:S
  • bende media markt da ınclemeıstım 3ds bence gayet kullanıslı 3d bence gereksiz diyenler yanlıs yparalr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905
    bende media markt da ınclemeıstım 3ds bence gayet kullanıslı 3d bence gereksiz diyenler yanlıs yparalr.

3D video kaydını çok merak ediyorum asıl.
  • bunun ekranı normal lcd ekran mı yoksa super lcd ekran mı ?
  • süperlcd olması gerek,
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.