Şimdi Ara

Samsung Galaxy S II, Güney Kore'de yaklaşık 1 ayda 1 milyon satış barajını aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
6.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S II, Güney Kore'de yaklaşık 1 ayda 1 milyon satış barajını aştı

Güney Kore'nin en büyük cep telefonu üreticisi Samsung'un, yeni amiral gemisi i9100 Galaxy S II anavatanında satışa sunulduğu 29 Nisan tarihinden bu yana 1 milyondan fazla satarak hem i9000 Galaxy S'in rekorunu kırmış oldu hem de Güney Kore'de en hızlı satılan telefonlar arasına girmeyi başardı. Önceki varis Galaxy S, 70 günlük bir zaman zarfında aynı satış miktarına ulaşmıştı.

Güney Kore'de 3 günde 100.000, 8 günde 200.000, 14 günde 400.000 ve 18. günde 500.000 satış barajını aşan akıllı telefon bilindiği üzere zamanla 120 farklı ülkenin pazarına giriş yapacak. Samsung'un 2011 yılı hedefi ise dünya çapında 10 milyon Galaxy S II satışı. Şu anki tabloya göre bu miktara ulaşmaları o kadar da zor görünmüyor.

1.2 GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli Exynos işlemciden, 1 GB RAM'den ve Mali-400MP grafik biriminden güç alan; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.3 versiyonuyla gelen Samsung i9100 Galaxy S II, bünyesinde dört band GSM şebekesi (850, 900, 1800, 1900 MHz) ile HSPA+ (HSDPA: 21.1 Mbps, HSUPA: 5.76 Mbps) alt yapısı desteği, jiroskop, ivme sensörü, mesafe sensörü, dokunmaya duyarlı tuş takımı, 8.49 mm kalınlık, 4.27-inç boyutunda ve 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif Super AMOLED+ erkan, 16 GB / 32 GB dahili flash bellek seçenekleri, microSD kat slotu, 3.5 mm jack girişi, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n + DLNA, Bluetooth 3.0 + HS, GPS, aGPS, 8 megapiksel kamera, otomatik odaklama, led flaş, yüz algılama, görüntü stabilizasyon sistemi, görüntülü konuşma için 2 megapiksel kamera, 1920 x 1080 piksel (Full HD) video kaydı, MHL portu, RDS'li FM radyo, NFC desteği ve 1650 mAh batarya gibi özellikleri barındırıyor.

Samsung Galaxy S II, Güney Kore'de yaklaşık 1 ayda 1 milyon satış barajını aştı

• Beklenen bir şeydi zaten, Galaxy S kesinlikle geçilir ama bakalım dünya çapındaki rekorlarıda egale edebilecek mi?
  • ı phone
  • Yakışır Samsung'a.
  • http://www.androidtelefonlari.com/catalog/samsung-galaxy-s2-i9100/

bakalım samsung fiyatı nasıl belirleyecek? Haziran ortası gibi gelir sanırım, Telpa öyle demişti... her zamanki gibi geç geliyor
  • işte telefon bu
  • Umarım iphone da olduğu gibi operatörler tarafından adamına göre muamele şeklinde satışa sunulmaz. Birde bu stok ta kalmadı modası çıktı başımıza...
  • Eeee koredekinden bizene asıl Türkiyede satılsada alsak acayip birşey insan şaşırıyor bir ürün üretiyorsun ve bütün dünyada insanlar ürünü almak için bekliyor neden ürün yok, yetişmiyor nasıl bir ticaret hacmi böyle adamlar paranın anasını ağlatıyor harbiden.
  • koredeki akilli telefon sayisinin 10milyon oldugu dusunulunce 1ayda 1milyon satis korkunc bir rakam.
  • Süper telefon dünyada 10milyonu çok rahat geçer.
  • cihaz donanım olarak emsalsiz...hakkını vermek gerekir,ama tasarım... böyle güçlü bir cihaza göre kesinlikle vasat...belkide en zayıf yönü...tabiki fiyatı yurt dısında bile çok tuzlu...
  • Gerçekten eşi,örneği olmayan bir telefon.herşeyi ile beğeni toplıcak bi ürün,fakat türkiye de beklendiği ilgiyi göremeyecek diye düşündürüyor beni,türkiye deki insanların nokia n7 gibi telefonları akıllı telefon diye aldıkları için.türkiye satılsada satılmasada farketmicek, satış rakamlarında =) sadece bizim gibi işini bilen insanların alacağı bi ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: acbold

Gerçekten eşi,örneği olmayan bir telefon.herşeyi ile beğeni toplıcak bi ürün,fakat türkiye de beklendiği ilgiyi göremeyecek diye düşündürüyor beni,türkiye deki insanların nokia n7 gibi telefonları akıllı telefon diye aldıkları için.türkiye satılsada satılmasada farketmicek, satış rakamlarında =) sadece bizim gibi işini bilen insanların alacağı bi ürün

GEçenlerde işyerinden arkadaşın teki bendeki Galaxy S ile N7 kapıştırıyor gülmeme geldi lan git dedim nokia once akıllı telefon çıkartsın sonra gel dedim :) beni güldürmeyi başardı yanii ama sayemde tam 5 adet GalaxyS satın alındı samsung bana teşekkür etmeli :)
  • süper telefonun süper satışı olur
  • özellikler geçekten müthiş.. diyorumki keşke aynı telefon ama ekran 4" filan olsaydı.. yani telefonun ebatları biraz daha ufak olsaydı. hatta 3.5" bile olabilirdi.. o zaman bence çok daha güzel olurdu..
  • tek sıkıntı batarya onun harici dünyanın 1 numaralı telefonu,iphone boşuna davalar açmıyor zira samsung 2 yıl sonra pazarın tek hakimi olacak,en çok satan telefonlar sıralamasında 1 numara olacak bunuda görenler hemen samsunga taş atıp davalar açmaya başlıyorlar ama boşuna,milletin gözü açılmaya başladı artık..
  • sahsen bataryadan yana bir sikintim yok.rahatlikla soyleyebilirim sarj omru htc desire in 2 kati.ustelik cihaz gecekten cok hafif.eski telefonum (htc desire) tugla gibi agir geliyor.
  • Helal olsun adamlara şimdi Türkiyeyede getirirler 1 milyonda burda satarlar lg de avucunu uvalasın 7 ayda bir optimus 2x i getiremediler anca böyle izlerler... satışları...
  • iltifatlar için teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: South Korea

iltifatlar için teşekkürler arkadaşlar

Sana etmiyoruz alınma.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.