SAMSUNG D SERİSİ SMART TV & SAMSUNG APP [ANA KONU]
70 Cevap38215 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

499 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:38:52 

Böyle bi konunun ana başlığını açayım dedim burda smart tv özelliklerinden ve samsung uygulamalarda bahsedelim

0

benim yüklediğim bazı uygulamalar ve açıklamaları ...

Samsung 7/24 : 7TL karşılığında bi ay boyunca onlarca filmleri dizileri net üzerinden izlemenizi sağlıyor...

ZETE : En sevdiğim uygulamarldan biri .... Türkçe & Resimli haber uygulaması (Borsa , Spor , Haber vs.)

vTuner : Bi çok radyo istasyonunu internet üzerinden dinelemenize yarayan uygulama ( Türkçe radyo kanllarıda var)

AccuWeather : 1 haftalık hava durumunu gösteren uygulama

GoogleMaps : Adındanda anlaşılacağı gibi harita uygulaması

daha onlarca ugulama var bende 40d6000 var .. 7 ve 8 serisinde daha fazla uygulama vardır diye tahmin ediyorum ...

133 Mesaj
6 Temmuz 2011; 14:30:47 

bendede aynı seri var sanırım 7 ve 8 serisindeki uygulamalarda yüklenebilir ama app store de yok bu uygulamalar acaba pcden indirip usb üzerinden kurabilirmiyiz??

16 Mesaj
6 Temmuz 2011; 20:17:34 

d7000 var explore 3d garanti tv,iştv gibi uygulamaları kuruyorum fakat smart tv 2. kez açışımda smart hub güncelleme yapılıyor diyor ve bu uygulamaları siliyor budurumu nasıl düzeltebilirim acaba

1 Mesaj
7 Temmuz 2011; 14:23:51 

Ben yeni aldım D6000 serisini. Henüz evimde internet bağlantısı yok ama Televizyonun görüntü kalitesi, kullanımı, mkv oynatıcısı, USB, oyun ve HD ile 3D izleme inanılmaz. Kısa süre önce aldığım mini HD reciever ile birlikte sonucuna bayıldım. İnternet için ise samsung wireless adaptör fiyatlarının biraz düşmesini bekleyeceğim sanırım. Ama almayı düşünüp de kararsız kalanlara tavsiye ederim. 3D gözlüğü de yanında muhakkak alsınlar.

20 Mesaj
11 Temmuz 2011; 0:44:09 

bende D7000 aldım. samsung 7/24 sinema uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. samsung sinema 7/24 uygulamasını aldıktan sadece bir iki gün film izledim üçüncü günden sonra ses geliyor ancak görüntü gelmiyor. aradan iki hafta geçti ve durum hala aynı ses var ama görüntü yok. ses geliyor ama o da takıla takıla. bağlantı hızım gayet iyi başka video uygulamaları gayet iyi çalışıyor.
samsung çağrı merkezini aradım. bir iki gün içerisinde düzelir filan dediler hiç bir düzelme yok.
samsung 7/24 sinema uygulamasındaki yardım menüsünden mesaj gönderdim. "Samsung ile konuyla ilgili yazışmalar devam etmektedir.Size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.Ek olarak yeni süre tanımlaması yapılır." şeklinde bir cevap verdiler.
uzun lafın kısası sormak istediğim şu ki : samsung smart tv de 7/24 sinema uygulamasını kullanan herkes benim yaşadıgım bu sorunu bu günlerde yaşıyor mu yoksa bu sorun benim tv de mi?

38 Mesaj
11 Temmuz 2011; 9:02:32 

samsung smart tv lerle herhangi bir flash siteye girip ordaki videoları izleyebiliyor muyuz?

mesela dizihd.com'daki dizileri izleyebilir miyim?

570 Mesaj
11 Temmuz 2011; 12:03:19 

quote:

Orijinalden alıntı: erhaci

bende D7000 aldım. samsung 7/24 sinema uygulamasında sıkıntı yaşıyorum. samsung sinema 7/24 uygulamasını aldıktan sadece bir iki gün film izledim üçüncü günden sonra ses geliyor ancak görüntü gelmiyor. aradan iki hafta geçti ve durum hala aynı ses var ama görüntü yok. ses geliyor ama o da takıla takıla. bağlantı hızım gayet iyi başka video uygulamaları gayet iyi çalışıyor.
samsung çağrı merkezini aradım. bir iki gün içerisinde düzelir filan dediler hiç bir düzelme yok.
samsung 7/24 sinema uygulamasındaki yardım menüsünden mesaj gönderdim. "Samsung ile konuyla ilgili yazışmalar devam etmektedir.Size gerekli bilgilendirme yapılacaktır.Ek olarak yeni süre tanımlaması yapılır." şeklinde bir cevap verdiler.
uzun lafın kısası sormak istediğim şu ki : samsung smart tv de 7/24 sinema uygulamasını kullanan herkes benim yaşadıgım bu sorunu bu günlerde yaşıyor mu yoksa bu sorun benim tv de mi?

Bende de D8000 var, 7/24 yü promosyon kodu ile aktive ettiğimden beri sadece ses alabildim.En az üç kere aradım.İnternet hızınızdandır vs.. gibi bahaneler ürettiler ki hiç alakası yok.Biz sizi arayacağız dediler, 2 ay geçti :) Ben de artık işin peşini bıraktım. Yani Samsung destek bölümü konudan bihaber...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYAĞMUR -- 11 Temmuz 2011; 12:05:10 >

20 Mesaj
12 Temmuz 2011; 23:52:25 

quote:

Orijinalden alıntı: maydogdu

samsung smart tv lerle herhangi bir flash siteye girip ordaki videoları izleyebiliyor muyuz?

mesela dizihd.com'daki dizileri izleyebilir miyim?

denedim ve izleyemedim.

21 Mesaj
13 Temmuz 2011; 1:12:15 

bendede samsun d7000 var içeriğinde flash video bulunan sitelere girip o videoları izleyebiliyorum bugüne kadar bi çok site denedim hepsinde oynattı

20 Mesaj
14 Temmuz 2011; 22:44:49 

quote:

Orijinalden alıntı: murtijan

bendede samsun d7000 var içeriğinde flash video bulunan sitelere girip o videoları izleyebiliyorum bugüne kadar bi çok site denedim hepsinde oynattı

dizihd.com'daki dizileri bende oynatmadı. benim tv de mi bir sorun var acaba

21 Mesaj
15 Temmuz 2011; 18:45:41 

quote:

dizihd com denemedim en kısa sürede denerim ama içeriğinde flash olan sitelerdeki flash olan herşeyi (video,reklam vs vs) oynattı dizide izledim görüntülü sohbet sitelerindeki canlı kamera görüntülerini bile açtı cidden :) belki o sitenin içideki videolar flash değildir en kısa zamanda o siteyide deneyip sana cevap vericem oynattı yada oynatmadı diye arkadaşım

816 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:13:58 

Bende 32d5500 modeli var. Sd yayından memnun değilim. Bunun için bildiğiniz herhangi bir ayar var mı?

Bir de şöyle bir sorum var: Mevcut 1920x1080 olan çözünürlüğü biz düşürebiliyor muyuz? Yani ben televizyonun görüntüsünü 1024x768 yapabiliyor muyum istediğimde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Akıncı -- 15 Temmuz 2011; 21:23:36 >

Tam gemiler kaçtı derken, turnalar uçtu derken

SEN çıkıp gelsen.

20 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:50:53 

Arkadaşlar bu tv'De (40D6320) hangi gözlüğü kullanabilirim? Araştırmalarımdan bir sonuç çıkaramadım. Şimdiden teşekkürler.

21 Mesaj
15 Temmuz 2011; 21:58:38 

quote:

dizihd.com sitesinden bir kaç dizi bölümü seyretmeyi denedim ve gayet normal şekildede izledim yani o sitedeki videoları sorunsuz açıyo rahatlıkla izlenebiliyo bence bi bilene sormalısın bende açılmıyo diye

114 Mesaj
17 Temmuz 2011; 23:45:46 

Bende D6000 serisi aldım gerçekten güzel bir görüntü kalitesi var daha 3D gözlük almadığım için 3d deneyemedim

benimde kafama takılan bir şey var bu tv kumandasının üzerindeki HDMI tuşuna bastığımızda görüntü çözünürlüğünün 1920x1080i yazıyor bende hd recevier var bu çözünürlüğün 1920x1080p yazması gerekmiyormu bunu anlayamadım bunun sebebi nedir sizde ne yazıyor çözünürlük olarak bunu cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

553 Mesaj
19 Temmuz 2011; 23:55:10 

arkadaşlar acaba bu tv ile mynette oyun oynanır mı? Birde istediğimiz sitelere girebiliyor muyuz? Mesela 2. el satış sitelerine.

6 Mesaj
20 Temmuz 2011; 8:36:42 

herkese merhaba
d6000 serisi tv aldım ve geçen gün samsung wireless lan adapter alarak internete bağladım
tv internete bağladığımdan beri bir garipleşti, smart tv açıkken bir anda kilitleniyor ve sonra kendi kendine kapanıp açılıyor
sorun ne olabilir? otomatik güncelleştirme yapıp sonra restart filan mı ediyor kendisini? (bilgisayarlardaki gibi)
ayrıca smart tv çok yavaş çalışıyor, smart tv tuşuna bastıktan sonra açılması için 2-3 dakika bekliyorum
bunun nedeni internet hızının düşük olması mıdır? çünü wireless bağlantı en düşük sinyal gücü ile çekiyor maalesef

20 Mesaj
20 Temmuz 2011; 20:41:13 

quote:

Orijinalden alıntı: hayatfutbol

herkese merhaba
d6000 serisi tv aldım ve geçen gün samsung wireless lan adapter alarak internete bağladım
tv internete bağladığımdan beri bir garipleşti, smart tv açıkken bir anda kilitleniyor ve sonra kendi kendine kapanıp açılıyor
sorun ne olabilir? otomatik güncelleştirme yapıp sonra restart filan mı ediyor kendisini? (bilgisayarlardaki gibi)
ayrıca smart tv çok yavaş çalışıyor, smart tv tuşuna bastıktan sonra açılması için 2-3 dakika bekliyorum
bunun nedeni internet hızının düşük olması mıdır? çünü wireless bağlantı en düşük sinyal gücü ile çekiyor maalesef

merhaba
tv açılır açılmaz smarttv tuşuna basınca biraz beklemen normal ama 2-3 dk biraz fazla olmuş.
modem i tv ye yakın bir yere koyup birde öyle denemeni tavsiye ederim.

6 Mesaj
22 Temmuz 2011; 8:28:40 

quote:

merhaba
tv açılır açılmaz smarttv tuşuna basınca biraz beklemen normal ama 2-3 dk biraz fazla olmuş.
modem i tv ye yakın bir yere koyup birde öyle denemeni tavsiye ederim.

eywallah usta
bir de öyle deneyeceğim bakalım
bir sorum daha var, samsung apps içinde önereceğiniz uygulamalar nelerdir?
türkçe haber uygulaması vs. var mıdır?

20 Mesaj
23 Temmuz 2011; 6:28:14 

quote:

Orijinalden alıntı: hayatfutbol

eywallah usta
bir de öyle deneyeceğim bakalım
bir sorum daha var, samsung apps içinde önereceğiniz uygulamalar nelerdir?
türkçe haber uygulaması vs. var mıdır?

türkçe haber uygulaması zete var
kullandıgım uygulamalar
youtube, dailymotion, zete, sdn, accuweather, explore3D
birde samsung 7/24 sinema sadece ilk aldıgım gün çalıştı bir daha da çalışmadı.

3 Mesaj
11 Ağustos 2011; 11:00:12 

quote:

dizihd.com sitesinden bir kaç dizi bölümü seyretmeyi denedim ve gayet normal şekildede izledim yani o sitedeki videoları sorunsuz açıyo rahatlıkla izlenebiliyo bence bi bilene sormalısın bende açılmıyo diye

bende dizihd den bazı dizleri izliyebiliyorum bazılarını izliyemiyorum.

Daha doğrusu hepsini açılıyor fakat tam ekran dediğimde çoğu açılmıyor.

Çözebilen var mıdır?

21 Mesaj
11 Ağustos 2011; 17:04:19 

quote:

Orijinalden alıntı: hhizli

bende dizihd den bazı dizleri izliyebiliyorum bazılarını izliyemiyorum.

Daha doğrusu hepsini açılıyor fakat tam ekran dediğimde çoğu açılmıyor.

Çözebilen var mıdır?

tam ekrana geçirdikten sonra biraz beklemelisin görüntü internet hızına yada tv nin modemden uzaklığına göre bazen geç gelebiliyo

33 Mesaj
13 Ağustos 2011; 1:23:31 

quote:

murtijan; bendede 46d7000 var ve bu sitedeki videoları açmıyor. (sadece flaş simgesi var.) Sana zahmet senin tv nin sürümüne bakabilirmisin. Benimkinin sürümü 1013

¸.·´¯`·.¸><((((º>Oº°‘¨ MeTin ¨‘°ºO<º))))><.·´¯`·.

21 Mesaj
13 Ağustos 2011; 12:43:01 

quote:

Orijinalden alıntı: metin17

murtijan; bendede 46d7000 var ve bu sitedeki videoları açmıyor. (sadece flaş simgesi var.) Sana zahmet senin tv nin sürümüne bakabilirmisin. Benimkinin sürümü 1013

sürümüne nasıl bakıcaz tv nin söylerseniz bende bakıp gereken bilgiyi veririm

33 Mesaj
13 Ağustos 2011; 14:01:25 

quote:

sürümüne nasıl bakıcaz tv nin söylerseniz bende bakıp gereken bilgiyi veririm

Benim tv türkçe menü değil ama anlaşılır.
Menü tuşuna bas. En alttakini seç (support)-3. sırada yazılım güncelleme var(sofware upgrade) onu seçtiğinde sağ tarafta göreceksin..

21 Mesaj
13 Ağustos 2011; 17:05:52 

quote:

Orijinalden alıntı: metin17

Benim tv türkçe menü değil ama anlaşılır.
Menü tuşuna bas. En alttakini seç (support)-3. sırada yazılım güncelleme var(sofware upgrade) onu seçtiğinde sağ tarafta göreceksin..

yazılım sürümüm 1009 du daha demin yazılım yükseltmele 1013 e yükselttim ve içeriğinde flash olan siteleri tekrar gezdim bunların içinde dizihd.com da dahil videoları düzgün sorunsuz bi şekilde şekilde oynattı flashla hazırlanmış reklamlarda aynı şeklde ... 1009 sürümündede oynatıyodu 1013 sürümündede oynatıyo arkadaşım

33 Mesaj
13 Ağustos 2011; 17:40:45 

Teşekkürler..

27 Mesaj
15 Ağustos 2011; 13:22:08 

55D7000 im var. dsmart cam modul aldim. tum kanallar guzel ancak trt hd ve trt3 mac zamani sifre giriyor, seyredemiyorum. ne yapmam lazim, lutfen yardimci olun. tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

289 Mesaj
15 Ağustos 2011; 15:28:24 

arkadaşlar bende 32 inç full 3d led düşünüyorum smart tv olanından hangi modelini tavsiye edersiniz 2500 tl ye kadar

1 Mesaj
22 Ağustos 2011; 17:32:38 

mrb arkadaşlar yukarıda bahsedilmiş zaten ancak ben hala halledemedim flash player eklentisi isteyen filmleri izleyemiyorum sadece flash resmi var yazılımı yükselttim tekrar denedim ama yine olmadı vizyonfilmizle.net girmeye çalıştığım site televizyonum 46d6510 yardımcı olursanız sevinirim :):)

367 Mesaj
22 Ağustos 2011; 19:07:41 

quote:

Orijinalden alıntı: eye99

55D7000 im var. dsmart cam modul aldim. tum kanallar guzel ancak trt hd ve trt3 mac zamani sifre giriyor, seyredemiyorum. ne yapmam lazim, lutfen yardimci olun. tesekkurler.

Malesef yapılacak bir şey şu an için yok. Ya Samsung kendi yazılımını güncelleyince bu gibi durumlar için biss key girmek için opsiyon açacak ya da d-smart, dijital kartını bu sorunu çözmek için güncelleyecek. Şu an için onun dışında bir çözüm yok malesef.

Xbox Live Gamertag: Aegeuss

35 Mesaj
23 Aralık 2011; 14:45:12 

quote:

Orijinalden alıntı: lawinda

mrb arkadaşlar yukarıda bahsedilmiş zaten ancak ben hala halledemedim flash player eklentisi isteyen filmleri izleyemiyorum sadece flash resmi var yazılımı yükselttim tekrar denedim ama yine olmadı vizyonfilmizle.net girmeye çalıştığım site televizyonum 46d6510 yardımcı olursanız sevinirim :):)

Selamlar. Acaba flash player sorunu nuz çözüldümü ?

aydın dengider
balıkesir

7 Mesaj
23 Aralık 2011; 16:48:50 

40d6000 Tv aldım.film izlerken videoda bi yavaşlama bi hızlanma gibi oluor sanki goruntu ayarı degişik biraz ama cok ince detay bu durumu hisseden varmı hiç genel bütün tvlerde böyle mi oluor ledin bi şeyi mi bu anlayamadım benim tv mi sorunlu normal yayınlarda pek hissedilmior usbden film felan acınca oluor. goruntu kalitesi cok net o konuda hiç bir problem yok ama böyle bir şey hissettim gibi sanki konuyu anlatması da zor ama anlayan varsa bi yorum atarsa sevinirim .

1927 Mesaj
23 Aralık 2011; 17:16:51 

Arkadaşlar bu uygulamaları android uygulaması yapanlar kolayca yapabilir mi? Hangi dilleri bilmek gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 23 Aralık 2011; 17:17:09 >

http://sicak-firsatlar.blogspot.com

9 Mesaj
15 Ocak 2012; 12:04:16 

bende 40d6500 var smart tv özelliğini kullanıp tv den dizi izlemek istiyorum örneğin dizihd.com a girdiğimde dizileri seyredemiyorum flash player sorunu çıkıyor.bunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilen varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canny_26 -- 15 Ocak 2012; 12:04:51 >

28 Mesaj
15 Ocak 2012; 16:34:54 

arkadaşlar 55d7000 kullanıcısıyım. tv yi ilk aldıgımda dizi film sitelere izleiyebiliyordum şimdi mümkğn değil sadece " f "logosu cıkıyor. youtube vs izlenebiliyor ama web browserdan bi dizi film izlemek imkansız. bu sorunu çözebilen oldu mu benm gibi bi cok kişi var sanırım. yardımlarınz için şimdiden teşekkür

TODAY TOMORROW TOYOTA

367 Mesaj
2 Şubat 2012; 13:55:00 

quote:

Orijinalden alıntı: metbey

Arkadaşlar bu uygulamaları android uygulaması yapanlar kolayca yapabilir mi? Hangi dilleri bilmek gerekiyor?

bu belki sana yardımcı olur

http://www.turke****.co...index.php/t-628674.html

28 Mesaj
12 Şubat 2012; 13:40:36 

Arkadaşlar mrb Flash player sorununu nasıl çözeceğiz. ekranda sadece F logosu çıkıyor. video izlenmiyor. yardımlarınızı bekliyorum

TODAY TOMORROW TOYOTA

604 Mesaj
12 Şubat 2012; 16:39:05 

En yeni yazılımı kullanıyorum 1 haftadır aynı sorun bende de oluştu:(

1033 Mesaj
12 Şubat 2012; 20:05:26 

bazen de web tarayıcısını açınca günceleştiriliyor diyor, sonra tarayıcıya girmeden çıkıyor.

5 Mesaj
14 Şubat 2012; 3:01:04 

8000 serisi kullaniyorum flahs sorunu benders var dizi izle sitesini aciyor baskada yok yetkili serviscilerde hic bisi bilmiyorlar bilen olursa buraya yazsin

5 Mesaj
16 Şubat 2012; 13:13:53 

bende de aynı sorun oluşmuştu giderdim smart tv acıyon orada ayarlar var ordan sıfırla secenegi var onu bul sıfırla veya sil diyor tv yanımda olmadıgı icin hatırlamıyom siliyon sonrasında dizi izle com sitesini acıyor birde dizihd siitesi var bende acmıyordu biraz karıştırınca onuda bir kısmını hallettim wep broser ayarlarını biraz karıştır düzeliyor ama sonra tekrar gidiyor sanırım samsung bunu bilincli olarak yapıyor tamamen yazılımla alakalı

2 Mesaj
17 Mart 2012; 18:01:38 

arkadaslar ...
FLASH PLAYER OLAYINI 5 KISI SORDU kımse acıklık getıremedı aynı sorun bendede var. kendı samsung servısınınde de bır sey bıldıgı yok gercekten . cozen arkladas varsa yazarsa cok kısının duasını alacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanersoy75 -- 17 Mart 2012; 18:03:13 >

hakan ersoy

863 Mesaj
22 Mart 2012; 1:14:04 

Arkadaslar 40d7000 de digiturk hd uydu alicisi ile sd yayinlar nasil acaba?

180 Mesaj
1 Nisan 2012; 15:10:08 

selam arkadaşlar bende geçen hafta samsung 32d5720 serisi hd uydu alıcılı smart tv li led tv aldım. bu hafta içinde elime kavuşur. arkadaşların yorumlarını okuyunca biraz korktum çünkü herkes bir sorun var ??? bu tv ye samsung apps nasıl yüklenir ve bu apss ları nereden ve nasıl indirebiiriz , internette flashlar açmak için ne yapmak lazım. internet bağlantısı nasıl yapılır ?? bu tv alıp kullananlar varsa yorumlarını yazabilirler mi ??

481 Mesaj
21 Mayıs 2012; 4:13:41 

Merhaba,

Bende UE40D6000TWXTK var ve "Samsung 7/24 Sinema" uygulamasını bulamıyorum Uygulama Dükkanında.
Bunun yerine "Samsung Smart Sinema" buldum ve indirebildim. Bildiğim kadariyla iki uygulamada motive şirketine ait.
Burada kafa karıştıran olay ben kredi kartı bilgisi girmedim ve ücretsiz filmleri izliyorum(Kayıt olurken de kredi kartı bilgisi veya cep telefonumdan ücretlendirebilecekleri bir bilgi vermedim.) Zaten benim uygulamam ücretsiz olduğu söyleniyor. Var olan linkler çok karışık. Biri ücretsiz Samsung Smart Sinema diyor biri ücretli Samsung 7/24 Sinema diyor. motive sitesinde 7/24 var fakat ekran görüntülerinden biri benim kullandığım uygulama biri değil. Çok kafam karıştı nasıl oluyor bu iş diye. Linkleri göderiyorum.

http://www.motiwe.com/724samsung/default.aspx #Ücretli diyen motive sitesi. (7/24)
http://www.samsung.com/...smart-sinema-ucret.html # Ücretsiz diyen Samsung sitesi ve benim indirdiğim uygulama. (Smart)
http://www.samsung.com/tr/sfc/hakkinda.html #Ücretli diyen Samsung sitesi (7/24)

Bu konuda aydınlatıcı bilgisi olan var mı ?

Bu arada gelelim Web Browserınızdan video izleyemenize. Flash uygulamasından streamin yapılıyor olsada gönderilen format izleyemediğiniz bir format olabilir. Flash Player bir container görevi görüyor. http://en.wikipedia.org/wiki/Flash_Video (video/x-flv, video/mp4, video/x-m4v, audio/mp4a-latm, video/3gpp, video/quicktime, audio/mp4) Ve video desteği Flsh 9 ile arttı. Sanırım Sansumg Smart TV Flash 9 destekliyor ama piyasada 11 sürümü flash var. Şu an en iyi çözüm Google TV olacaktır bu konuda ama o da ne kadar kaliteli bilemiyorum.

Zaten televizyondaki Flash desteği sınırlı. Sonuçta Flash oyunlarını da televizyonda oynayamıyorsunuz. Bu ileride aktive olacak.
Sanırım bizimde 2013 yılında yenileme paketiyle TV'lerimize upgrade yaptırmamız gerekicek.

#Flash Games on Tv iPhone Android
http://www.hindustantim...SP-Article1-753733.aspx
#Sponsorlar
http://max.adobe.com/sponsor/
http://www.adobe.com/de.../flash_platform_tv.html #AIR for TV

# http://skp.samsungcspor...sp?cdsite=tr&seq=404296 #Samsung
Soru : Cihazda İzlesene.Com Gibi Sitelerden Video İzleyemiyorum. Cihazda Flash Player Desteği Var Mı?

Cevap: Cihazda Bulunan Dolphin Web Tarayıcısının 3.0 Flash Desteği Mevcut Fakat Bazı Siteler 10.1 Flash Sürümü Gereksinimi Duyduğu İçin Bu Sitelerde İstenilen Flash Playerın Yüklenmesine Destek Vermemekteyiz. 3. Şahıs Uygulamalar Cihaz Yazılımına Zarar Verebilmektedir Ve Cihaz Garanti Dışı Kalabilir.

481 Mesaj
30 Mayıs 2012; 10:54:40 

Ben de "Samsung Smart Sinema" bulabildim. Sanirim ayni seyler ama %100 emin olamiyorum.

13 Mesaj
31 Mayıs 2012; 10:02:51 

Arkadaslar,hd kanallarda ve uyduda görüntü akmıyor.Hafif bir kayma,donma olayı var sanırsam.ilk olarak uydudan kaynaklı diye düsündüm sonrasında app deki hd kanallarda da aynı sorunu gördüm.Televizyon üzerinden bir ayarı varmı yoksa teknik servisemi haber vermeliyim?Tv yi alalı daha 5 gün oldu.

51 Mesaj
12 Haziran 2012; 10:22:44 

ben de 7/24 uygulamasıyla tam bir film izledim. Kalitesi falan çok hoşuma gitti. Seç/izle bölümünde daha güncel filmler vardı, oradan bi tane izlemek istedim para istedi. Tamam dedim adamlar yapmış, çıkardım sanal kartı verdim parayı. Sonra parayla aldığım fil bir türlü yüklenemedi. uygulamayı kapatıp açtım, bu sefer güncelleme yaptı. Şimdi üyelik bilgilerimi de tanımıyor. iletişim mailleri çalışmıyor. Telefonları cevap vermiyor. Aman diyeyim, bedava olanları izleyin diğerlerine bulaşmayın!!

111 Mesaj
24 Haziran 2012; 18:57:21 

Ben geçen 40es6710 modelini aldım Samsung Smart Sinema yada 7/24 samsung apps kısmında gözükmüyor yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

15 Mesaj
28 Haziran 2012; 19:19:18 

Ben de de 46ES6140 var, Samsung sinemayı ben de göremiyorum. Destek hattını aradım güncelleme yapılıyor, tüm cihazlarda gitti samsung smart sinema dedi ???

158 Mesaj
29 Haziran 2012; 6:07:31 

40es7000 var şu saat itibariyle baktım samart sinema çalışıyor problem yok

dizihd sitesindeki gerek normal çekim hd olmayan ve gerekse hd çekim yayınları problemsiz çalıştırıyor

*******Samsung Samart tv ES serileri için ROOT ve OSCAM ***************************** http://turkportal.org/mybb/showthread.php?tid=1899 *************************** Samsung Samart tv fabrika yazılımına downgrade ES7000 ve 8000 serisi için ********** http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=50 ****** samsung led tv yedek parça http://televizyonparcasi.com/40-MAiN_BOARD.html?Sira=2

537 Mesaj
1 Temmuz 2012; 13:07:08 

quote:

Orijinalden alıntı: apa_che

40es7000 var şu saat itibariyle baktım samart sinema çalışıyor problem yok

dizihd sitesindeki gerek normal çekim hd olmayan ve gerekse hd çekim yayınları problemsiz çalıştırıyor

Ben hd diziyi denemedim ama youtube çalışmıyor flash player sorunu var ne dersiniz?

48 Mesaj
5 Eylül 2012; 11:07:46 

Arkadaşlar bende Samsung 40ES6140 ( Series 6 ) var .
Samsung smart sınemadan fılm acıyorum Ekranın usten asagıya dogru %20 lık kısmı karıncalı ve ekran ıkıye bolunuyor yarısı sag tarafta yarısı sol tarafta tam ekran bıle olmuyor bu hatayı bılen varmı arastırdım fakat bulamadım yardımlarınızı beklıyorum .

169 Mesaj
11 Eylül 2012; 20:26:00 

46d7000'de digiturk play app varmı acaba?

165 Mesaj
22 Eylül 2012; 23:17:48 

6 serisi 6100 aldık arkadaslar bugun film izlemek istedim mail ve sifre istedi oysa teknosa da ayda 60 film ucretsiz demişlerdi. bunun için yapmam gereken herhangi bir site üyeliği vs mi var acaba

Kürşat Nagrasıyla İndik TANRI Dagından Ruhumuzu Aydınlattik İSLAM in Kaynagından O Kaynak'tan içenin Bilekleri Tunc Olur TURK'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur...

http://www.edirnetaksi.com

3 Mesaj
23 Eylül 2012; 16:40:42