Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet
2535 Cevap230859 Görüntüleme17 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

178 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
3 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
30 Mayıs 2011; 20:28:27 

hattını Avea faturasıza taşıyan 25 yaş altı herkese her ay 19 lira karşılığında
her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 1 GB internet

bence çok başarılı bir kampanya 40 liralık kamu tarifesindeki hattımı (hiç 40 lira gelmedi,hep daha fazla ödedim) 10 yıllık turkcell kullanıcısı olmama rağmen faturam sms yüzünden 70 lira geldiği için bugün taşıdım avea ya..bakalım çekim kalitesi sorunlarını aştıklarını iddia ediyorlar,umarım öyledir.ama bu paraya ciddi anlamda şu an tek tarife resmen.

kampanya detayları burda:
http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket

Not:25 yaş altında olduğunuzu kanıtlamak için tc kimlik numaranızı 1991 e msj atmanız gerkiyor tarifeye geçmek için.ama eğer 25 yaş üstündeyseniz başka birinin tc kimlik no sunu da kullanabiliyorsunuz tarifeye geçmek için,hatta "siz bulamazsanız gelin biz yardımcı olalım tc kimlik no konusunda"dedi yetkili bayisi.bu arada mevcut avea kullanıcıları bu tarifeden yararlanmak isterlerse her yöne dakikalar sadece avea ya geçerli oluyor.maalesef kendi kullanıcıları için kötü bi durum bakalım bizim için avea macerası başlıyor,umarım dedikleri kadar kalitelidir avea,çünkü eğer kalite hoşuma gitmezse sizi tüm DH'ye rezil ederim ey avea

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumhurozan -- 30 Mayıs 2011; 21:18:38 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • 2 TB WESTERN DIGITAL ELEMENTS 3.5" TAŞINABİLİR HDD(KAPALI KUTU)
  • Samsung HT D350 sıfır kutusunda,garantili,şok fiyata
  • [acil satılık]4gb(2x2) 2000 mhz ramler 180tl
  • [ALINIK]AM3 PHENOM işlemci
  • [SATILIK]CPU+BOARD+RAM+RAiD'li 2 HDD+GPU

• _____________________________

arbiter nickli üyeden palit 9600gt aldım
    sercan511 nickli üyeye palit 9600gt sattım
    syruse nickli üyeden asus m4a87td/usb3 alındı
    PSY! nickli üyeden kingston hpperx t1 2000 alındı

113 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
    25 Ocak 2011;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    30 Mayıs 2011; 21:03:02 

arkadaşlar hali hazırda avealı olanlar aman dikkat etsinler kandırmacaya çünkü reklamlarda vs sadece numara taşıyana diye bir uyarı yok. ben 7 yıllık avealıyım ancak reklama kanıp abone oldum ve bana 1000dk avea verdiler, ilk gün hiç kullanmadan aveayı aradım ve iptal ya da başka bir pakete geçmek istediğimi söyledim ve hiç kimseden bir cevap alamadım ve iptal durumu falan da olmadı. faturalıya geçersem %50 indirim teklif ettiler gerçekten çok yardımcı oldular amman dikkat edin

115 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
    9 Mart 2009;
    Durum:
    Forumda değil

30 Mayıs 2011; 21:04:31 

Yanlışınız var. Eğer mevcut durumda Avea kullanıcısıysanız paketi almanız durumunda her yöne dakikalar avea içi 1000dk oluyor.
    Diğer olanaklar aynı kalıyor. 1000 sms her yöne + 1gb internet.

Mevcut Avea kullanıcıları için de her yöne geçerli dakika verselerdi çok iyi olurdu.

quote:

Orijinalden alıntı: cumhurozan

hattını Avea faturasıza taşıyan 25 yaş altı herkese her ay 19 lira karşılığında
    her yöne 500 dk + her yöne 1000 sms + 1 GB internet

bence çok başarılı bir kampanya 40 liralık kamu tarifesindeki hattımı (hiç 40 lira gelmedi,hep daha fazla ödedim) 10 yıllık turkcell kullanıcısı olmama rağmen faturam sms yüzünden 70 lira geldiği için bugün taşıdım avea ya..bakalım çekim kalitesi sorunlarını aştıklarını iddia ediyorlar,umarım öyledir.ama bu paraya ciddi anlamda şu an tek tarife resmen.

kampanya detayları burda:
    http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket

Not:25 yaş altında olduğunuzu kanıtlamak için tc kimlik numaranızı 1991 e msj atmanız gerkiyor tarifeye geçmek için.ama eğer 25 yaş üstündeyseniz başka birinin tc kimlik no sunu da kullanabiliyorsunuz tarifeye geçmek için,hatta "siz bulamazsanız gelin biz yardımcı olalım tc kimlik no konusunda"dedi yetkili bayisi.bu arada mevcut avea kullanıcıları bu tarifeden yararlanmak isterlerse her yöne dakikalar ve her yöne mesajları sadece avea ya geçerli oluyor.maalesef kendi kullanıcıları için kötü bi durum bakalım bizim için avea macerası başlıyor,umarım dedikleri kadar kalitelidir avea,çünkü eğer kalite hoşuma gitmezse sizi tüm DH'ye rezil ederim ey avea

Sorunsuz alışveriş yaptıklarım: HOOneY, marine-gear, MegriM, yurtik, cavador, Şebboy, barış, crossfire, yankiuslu, senmuhammet

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

159 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    22 Temmuz 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 21:10:49 

bu avea güzel kampanyalar yapıyor ama bir türlü cesaret edip geçemiyorum

Bu arada bu kampanyanın süresi nedir? şimdi numara taşısak 6 ay sonra kampanya bitere elimizde patlamasın

11 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 21:14:38 

quote:

Orijinalden alıntı: divandelen1905

arkadaşlar hali hazırda avealı olanlar aman dikkat etsinler kandırmacaya çünkü reklamlarda vs sadece numara taşıyana diye bir uyarı yok. ben 7 yıllık avealıyım ancak reklama kanıp abone oldum ve bana 1000dk avea verdiler, ilk gün hiç kullanmadan aveayı aradım ve iptal ya da başka bir pakete geçmek istediğimi söyledim ve hiç kimseden bir cevap alamadım ve iptal durumu falan da olmadı. faturalıya geçersem %50 indirim teklif ettiler gerçekten çok yardımcı oldular amman dikkat edin

Abonelerin otomatik yenilemeyi iptal etmeleri için IPTAL yazarak 1991'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen fırsatlar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
    Detaylar

178 Mesaj
    Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
    3 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil

30 Mayıs 2011; 21:19:03 

@mrfrk88 düzeltme yapılmıştır.

arbiter nickli üyeden palit 9600gt aldım
    sercan511 nickli üyeye palit 9600gt sattım
    syruse nickli üyeden asus m4a87td/usb3 alındı
    PSY! nickli üyeden kingston hpperx t1 2000 alındı

244 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    11 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 21:20:18 

1986 doğumlular yararlanabiliyo mu acaba? Yap herkes kullansın milleti uğraştırırmanın alemi ne (:

244 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    11 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 21:22:22 

1 yıl sonra her yöne 1000 dakika avea içi 1000 dakikaya dönüyomuş 1 sene kullanmak lazım (:
    quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

bu avea güzel kampanyalar yapıyor ama bir türlü cesaret edip geçemiyorum

Bu arada bu kampanyanın süresi nedir? şimdi numara taşısak 6 ay sonra kampanya bitere elimizde patlamasın

11 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    5 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 21:37:52 

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

1 yıl sonra her yöne 1000 dakika avea içi 1000 dakikaya dönüyomuş 1 sene kullanmak lazım (:

beyler yanlış anlaşılma olmasın numarasını taşıyanlara 1 yıl her ay 500dk her yöne sonra 1000dk avea içi
    şu anki avealılara ise her ay 1000dk avea içi sadece
    sms ve net aynı

291 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
    9 Kasım 2008;
    Durum:
    Forumda değil

30 Mayıs 2011; 22:11:48 

Yapılır mı bu hacı şimdi bir kaç saat önce 20 tl yükleyip 1 gb internet yaptım

# Alınanlar
    Samsung Galaxy S => evrenel
    Xbox360 Slim 250 GB => SE_GuRu

# Satılanlar
    Nintendo wii => alış veriş
    Asus HD5770 => anticity
    Premium: STATESGUY,alperbaba,minik_jagura,ScAnMaN,esat2,conjure,vural07,_sude_,abormen,ankh55

244 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    11 Ocak 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    30 Mayıs 2011; 22:46:17 

Bu arada kontör atma peryodu 60 sn gibi bişi de gördm alo deyip kapatırsak 1 dk. Avea eskiden 6 sn de bir olmasıyla övünüyodu sanırım.
    quote:

Orijinalden alıntı: EdmeE

quote:

Orijinalden alıntı: infest06

beyler yanlış anlaşılma olmasın numarasını taşıyanlara 1 yıl her ay 500dk her yöne sonra 1000dk avea içi
    şu anki avealılara ise her ay 1000dk avea içi sadece
    sms ve net aynı

67 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    9 Aralık 2004;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 0:22:10 

alo deyip kapatmamak gerekiyor demek ki. benim anlamadığım kendi abonelerine neden kazık atıyorlar. bütün operatörler böyle.

168 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Şubat 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 0:35:35 

Avea kullanıcıları mutlaka bu kampanya için m.h. şikayette bulunacaktır.( ben mail gönderdim) Bence bu kampanyadan avea kullananıcıları da yararlanıcaktır.Kısaca kampanya şartları değişecektir

Edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heroesx -- 31 Mayıs 2011; 0:37:00 >

2354 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    6 Nisan 2007;
    Durum:
    Forumda
    31 Mayıs 2011; 1:30:07 

sonra niye 5 kereden fazla numara taşıdın derler al niyeymis gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

506 Mesaj
    Referanslar: 14

Katılım Zamanı:
    3 Ocak 2006;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 2:10:26 

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

sonra niye 5 kereden fazla numara taşıdın derler al niyeymis gör

5 kereden fazla taşıyınca ne oluyor ki

ben de yaş meselesine çözüm bekliyordum... bizim arkadaş avea bayisi ama olmaz demişti...şimdi oldururuz

Alışveriş yaptıklarım : merman // suller // Paecon // cydonia // hadjimurat // kohan // Dh06 // ruthlessruth // cansiz // FasTBoY // RdvnKsgn // Confusion //brujah // iceman76 // azimbilgisayar // rainbowr6 // Sdkfz181 // Mumi35 // sertannn // FurkyZ // emilyan // canirtuk // Castiel // raalem1** // diemcizone // halfone // ALİ ZEYREK // poten_za // hasanart // Squadd // noktakafe // Utku_20** // tolgaciik // iarrr // handful // Nømad
    Sorunsuz alışverişler için Teşekkürler :)
    (**: biraz sorunlu satıcı: raalem1:ilanda sıfır/faturalı dediği ürün 1 yıl kullanılmış ve faturası kayıp çıktı, yine de aldım, faturayı sonradan tekrar gidip aldım... )

291 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    13 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 2:26:53 

Bende 10 gün önce avea dan Turkcell e taşıdım numaramı. İşin kötüsü 1 yıl taahhüt verdim neyseki 8 TL verip taahhütü kırabiliyomuşuz. Tekrar avea ya geçmeye planlıyorum numaramda 542 li :) acaba 10 gün önce aveadaymışınız diyip arza çıkarabilirler mi ?

Bu arada arkadaşlar avea ya dikkat edin derim. Telsimin batmadan önceki son hallerini hatırlatır oldu. Geçen aylardan birinde kardeşime hiç kullanmadığı internet için 5 gb lık kullanım ücreti kesmişler. Tamamn havadan uydurmuşlar. Ayrıca müşteri hizmetlerinin verdiği doğru olmayan bilgiler nedeniyle 180 TL fazladan fatura ödemek zorunda kaldık. Dolandırıcılığa başladılar resmen. Durduk yere kabarık faturalar çıkarabilirler.

Alışveriş yaptıklarım: rameturk, alişeker, Musab Bin Umeyr, feyt180, plateau, Pasha®, cathedral, garuda, yug2980, serif83, caller27

91 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    23 Mayıs 2009;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 3:13:35 

1 senedir avea her yöne kamu kullanıyorum hiç bir sıkıntım olmadı faturamdan dolayı eşimi başka bir tarifesine geçirdik aveanın fakat yok telefon internete girmiş dendi şu oldu bu oldu falan derken onun olayı biraz sıkıntılıydı faturanızı ilk aylar dikkatli takip edin

422 Mesaj

Katılım Zamanı:
    2 Şubat 2010;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 3:24:37 

en güzeli konturlu hat 30tl yüklüyorsun beleş 1000dk avea içi veriyo (o da cep öğrenci olanlar ile konuşabiliyorsun ) evdekiler ve kız arkadaşımda cep öğrenci bide 500 her yöne sms yaptımı iş tamamdır 1000dk biterse yada diğer avealıları arayacaksan 10dk'sı 50krş diğer hatları arayınca ne kadardı unuttum çevremdekilerin çoğunluğu avea'lı
    sonuç olarak hattımda
    1000dk konuşma süresi (genelde konuştuğum kişiler için)
    500 sms diğer kişilerle haberleşmek için
    21tl bakiye (yedek ) oluyor

gönderimi yaptığım kadar, hızlı ödeme,
    ödemeyi yaptığım kadar, hızlı gönderiyi hak ettiğimi düşünüyorum

76 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 10:59:52 

Arkadaşlar ben bu kampanya ya geçtim Turkcell'den.Avea hattım bu gün itibariyle aktif oldu ve direk bu paket için gerekli işlemleri yaptım. İşlemden sonra Kalan yazıp 1991 e gönderiyorum gelen mesaj şu; ''Paketiniz kapsamında Avea içi 1000 dk, yurtiçi heryöne 1000 SMS ve 1024 MB internet kullanım hakkınız bulunmaktadı.'' diyor. eee ? her yöne 500 DK nerede diye sordum kendime...Sonra kalan TL tutarına baktım 5 TL 59 Kr...Babamı aradım ve 1 dk falan konuştuk.(Babam Turkcell)Sonra kalan TL tutarına tekrar baktım hala 5 TL 59 Kr...İyi dedim sanırım heryöne olayı doğru fakat KALAN yazıp 1991 e gönderdiğim zaman heryöne kalan DKmı söylemiyor. Heryöne kalan DK'mı nasıl öğrenebilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 31 Mayıs 2011; 11:01:57 >

233 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    8 Mayıs 2008;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 11:29:34 

Abi en güzeli Vodafone;

genç avantaj kullanıcısıyım 500 Dk + 5000 SMS + Facebook, MSN, Twitter ücretsiz. 25.00 TL.

Bizi aldatan bizden değildir.
    TCK: Malvarlığına Karşı Suçlar;
    Madde 157 - (1) Hileli davranışlarla bir kimseyi aldatıp, onun veya başkasının zararına olarak, kendisine veya başkasına bir yarar sağlayan kişiye bir yıldan beş yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adlî para cezası verilir.

76 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 11:32:15 

Olayı kısaca özetliyecem;

Geçen cuma Avea bayine gidip Turkcell'den Avea'ya geçmek ve bu kampanyadan yaralanmak istediğimi söyledim ve işlemi başlattım...Yeni bir sim kart verdiler ve Avea hattınız açıldığı zaman şu işlemleri sırasıyla yapın dendi;

Öncelikle kısa bir arama yapın hattınız aktif olsun. Daha sonra KAYIT yazıp 1111'e mesaj atın dendi.Bundan sanra hattınıza 20 TL yükleyin dedindi.Son olarak kampaya paketinden yararlanmak için TCKIMLIK NO nu yazıp 1991'e SMS gönder dedi..

Bu işlemlerin hepsini sırasıyla bu sabah yaptım fakat yukardaki mesajda da bahsettiğim gibi Her Yöne 500 DK falan gelmedi....9333'ü arayıp bakiye sorgulamayı dinlediğimde Avea içi 1000 DK her yöne 50 DK ücretsiz konuşma hakkımın olduğını söylüyor. Her yöne 500DK nerede şimdi arkadaş ? Bide kafama takıldı bu herifler bana KAYIT yazıp 1111'e yollayın dediler bu ne için ? Bu kampanyada böyle bişeyden bahsedilmemiş..Bizi mi kekledi bu adamlar anlamadım.

EDİT: Allah dan diğer paket avantajlarında bi sorun yok. 1 GB internet ve heryöne 1000 SMS sorunsuz !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 31 Mayıs 2011; 11:35:41 >

1256 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    17 Mart 2007;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 13:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: kelimeyounu

Abi en güzeli Vodafone;

genç avantaj kullanıcısıyım 500 Dk + 5000 SMS + Facebook, MSN, Twitter ücretsiz. 25.00 TL.

1 gb internet ile face msn twitter aynı şeymi ayrıca 6 lira daha fazla 1 gb internet kullanıyorum iphone ile pc yi bile bağlayıp dağ başında nete girebiliorm güzel bi kampanya yapmış avea..vodafoneden de cevap bekleniyor :)

23 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    2 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 13:25:52 

1000dk avea içi vermesi doğal, nitekim yanlış pakete kaydolmuşsunuz
    TCKIMLIK NOyu yazıp 1991'e SMS göndermek gerekiyor...

quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Geçen cuma Avea bayine gidip Turkcell'den Avea'ya geçmek ve bu kampanyadan yaralanmak istediğimi söyledim ve işlemi başlattım...Yeni bir sim kart verdiler ve Avea hattınız açıldığı zaman şu işlemleri sırasıyla yapın dendi;

Öncelikle kısa bir arama yapın hattınız aktif olsun. Daha sonra KAYIT yazıp 1111'e mesaj atın dendi.Bundan sanra hattınıza 20 TL yükleyin dedindi.Son olarak kampaya paketinden yararlanmak için TCKIMLIK NO nu yazıp 1991'e SMS gönder dedi..

Bu işlemlerin hepsini sırasıyla bu sabah yaptım fakat yukardaki mesajda da bahsettiğim gibi Her Yöne 500 DK falan gelmedi....9333'ü arayıp bakiye sorgulamayı dinlediğimde Avea içi 1000 DK her yöne 50 DK ücretsiz konuşma hakkımın olduğını söylüyor. Her yöne 500DK nerede şimdi arkadaş ? Bide kafama takıldı bu herifler bana KAYIT yazıp 1111'e yollayın dediler bu ne için ? Bu kampanyada böyle bişeyden bahsedilmemiş..Bizi mi kekledi bu adamlar anlamadım.

EDİT: Allah dan diğer paket avantajlarında bi sorun yok. 1 GB internet ve heryöne 1000 SMS sorunsuz !

76 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 15:40:33 

quote:

Orijinalden alıntı: katr

quote:

Banada bayideki adamlar böyle yapmam gerektiğini söylediler bende öyle yaptım...İptal edip düzeltmem mümkün mü?

1275 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı:
    28 Kasım 2005;
    Durum:
    Forumda değil

31 Mayıs 2011; 16:09:42 

gerçekten avea kendi kullanıcısını mağdur ediyor. 6 ay aveada kaldım. ne yaptıysam 55 liralık tarifeden, 1000 dk her yöne olan 39 liralık tarifeye geçemedim.
    gerekçe: bu tarifeye geçmek için avea kontörlü veya diğer operatörlerden birinde olmak gerekiyormuş!

yani ben seni sağıyorum. nasıl olsa faturalısın sen kal bakayım öyle diyor. bu durumda vodafone'a geçtim. faturayı görmedik daha. onlar da internet erişimine edge'den girmişsin, daha paketi açmamıştık vs diye faturayı şişirirebilirler. vodefone'un yapmadığı şey değil!

burayı okuyan bir avea yetkilisi varsa açık açık söylüyorum. sırf faturalı üyeyim diye istediğim tarifeye geçirmedikleri için başka operatöre geçtim. güya beni ucuz tarifeye geçirmeyip kar edecekler. al sana kar :))

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

alo deyip kapatmamak gerekiyor demek ki. benim anlamadığım kendi abonelerine neden kazık atıyorlar. bütün operatörler böyle.

uyarı: bu forumda referanslı bile olsa kimseye güvenmeyin. para için kendini bile satacak tipler mevcut.

yüzlerce alışverişim oldu. kötü tecrübelerim --> FURZA - TIGER86 - FKIZILYEL

NOT: PM ile Attığım mesajlara veya sorulan sorulara yanıt aldıktan sonra cevap vermeye/teşekkür etmeye tenezzül etmeyen kişiler bir daha kesinlikle bana mesaj atmasınlar! Sonra niye cevap alamıyorum demeyin...

168 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Şubat 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 18:41:14 

quote:

quote:

1111 baska tarifenin kaydı (yanlış hatırlamıyorsam mobil öğrenci) bide 1000 dk olayı 30 tl yüklediğinde oluyordu.İlginç

1986 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    3 Ocak 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 19:00:07 

Bu avea bayileri hiç bi halt bilmiyor zannedersem.az önce gittim bayiye,bu kampanyadan faydalanabilmem için en az 1yıl avea kullanmamış olmam gerekiyor diyor.böyle sacmalik mi olur?

76 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    31 Mayıs 2011; 19:32:12 

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

quote:

1111 baska tarifenin kaydı (yanlış hatırlamıyorsam mobil öğrenci) bide 1000 dk olayı 30 tl yüklediğinde oluyordu.İlginç

Evet, Avea'nın sitesinden baktığım zamanda sizin dediğiniz tarife çıkıyor.Bende bana denilenleri yaptım, gerçi adamların bişeyden haberi yok orasını düşünemedim Birazcık kullanımdan sonra Her Yöne Kalan SMS :998 Kalan İnternet 1022 MB Avea İçi 1000 DK 48 DK Her Yöne Kalmış.. Şimdilik bunada şükür diyorum Ama yarın uğrayıp bi fırça çekerim Avea bayisine umarım düzeltebilirler (HİÇ SANMIYORUM AMA...)

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Bu avea bayileri hiç bi halt bilmiyor zannedersem.az önce gittim bayiye,bu kampanyadan faydalanabilmem için en az 1yıl avea kullanmamış olmam gerekiyor diyor.böyle sacmalik mi olur?

Aynen arkadaşım, hiçbir halttan anlamayan vasıfsız elemanları koyuyolar her biri bişey söylüyor.Şimdi düzeltemiyorum da bahsettiğim sorunu. Bu gün yoğundum yarın Avea bayine gidip durumu anlatıcam.Bu arada sormak istiyorum bu paketi alıp sorunsuz H.Y 500DK H.Y 1000 ve 1 GB interneti kullanabilen oldumu

44 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    1 Ocak 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    1 Haziran 2011; 12:50:51 

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

aynı bayidemi işlem yaptırdık acaba ?

çalışan üç tane kız var biri stick cikolata yiyodu öteki yok olma diye itiraz ediyordu digeride formumu dolduruyordu...

fenercell'e geçtim bende fazladan elli dakika kazandım aylık hemde telefon ekranından Fenercell yazcak...

44 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    20 Aralık 2006;
    Durum:
    Forumda değil
    1 Haziran 2011; 18:19:13 

25 yaş altı diyor :(

803 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı:
    22 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil

1 Haziran 2011; 18:36:08 

25 yaş üstü almak için tüyonuz varmı?

Referanslar=@mkoyuncu,@drberk2,@komanchee,@whoca,@TalipKaan,@ali25,@eLroS,@zzzzz,@jamesdean0701,@onurkarci,@Uğur.Türkben,@mckork,@configsYs,@Emrah_Tr,@JohnMartin,bahadr35,ve ismini hatırlayamadığım kişiler...
    2009 sonrası referansları için sistem değiştiğinden buraya tıklayarak görebilirsiniz.
    Gönderi ve İletişim Bilgileri:
    • Önce ödeme yapılır.Daha sonra ürün gönderilir.Ödemenin yapıldığı gün ürün kargolanır. Kargo ücreti aksi belirtilmedikçe alıcıya aittir.
    • İletişim için:Özel mesaj gönderiniz.(Skype adresim:winpeace@hotmail.com )

505 Mesaj
    Referanslar: 12

Katılım Zamanı:
    4 Aralık 2009;
    Durum:
    Forumda değil

1 Haziran 2011; 19:57:29 

quote:

Orijinalden alıntı: liviera

en güzeli konturlu hat 30tl yüklüyorsun beleş 1000dk avea içi veriyo (o da cep öğrenci olanlar ile konuşabiliyorsun ) evdekiler ve kız arkadaşımda cep öğrenci bide 500 her yöne sms yaptımı iş tamamdır 1000dk biterse yada diğer avealıları arayacaksan 10dk'sı 50krş diğer hatları arayınca ne kadardı unuttum çevremdekilerin çoğunluğu avea'lı
    sonuç olarak hattımda
    1000dk konuşma süresi (genelde konuştuğum kişiler için)
    500 sms diğer kişilerle haberleşmek için
    21tl bakiye (yedek ) oluyor

Bende aynıyım ama neden 500 sms alıyon aynı fiyata 11000 sms de alınıyor :) kullanmıyorsan o ayrı

15 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    24 Kasım 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    1 Haziran 2011; 21:11:03 

25 yaş üstü olanlar numara taşıdıktan sonra 25 yas altı bırının tc kımlık nosu ıle aktıf edebılırler.gecerken katlayan tarıfe yada kral tarıfeye gecmenız onerılır
    ben bugun gectım

246 Mesaj

Katılım Zamanı:
    23 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil

1 Haziran 2011; 22:22:49 

numara taşıma kaç kez olabiliyor max.?

1986 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    3 Ocak 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    1 Haziran 2011; 22:51:55 

quote:

Orijinalden alıntı: RccP

numara taşıma kaç kez olabiliyor max.?

bi sınırı olmuyor zannedersem,ki ben 6 ya da 7 kere numara taşıdım,yakında yenısı olcak,aveaya gececez,eger bu paketın hepsını eksıksız alan bırı çıkarsa tabi...

803 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı:
    22 Kasım 2004;
    Durum:
    Forumda değil

2 Haziran 2011; 6:36:14 

quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

25 yaş üstü olanlar numara taşıdıktan sonra 25 yas altı bırının tc kımlık nosu ıle aktıf edebılırler.gecerken katlayan tarıfe yada kral tarıfeye gecmenız onerılır
    ben bugun gectım

Peki hat gene kendi adımıza mı oluyor?
    Kimlik nosu verilen kişinin adınamı?

Referanslar=@mkoyuncu,@drberk2,@komanchee,@whoca,@TalipKaan,@ali25,@eLroS,@zzzzz,@jamesdean0701,@onurkarci,@Uğur.Türkben,@mckork,@configsYs,@Emrah_Tr,@JohnMartin,bahadr35,ve ismini hatırlayamadığım kişiler...
    2009 sonrası referansları için sistem değiştiğinden buraya tıklayarak görebilirsiniz.
    Gönderi ve İletişim Bilgileri:
    • Önce ödeme yapılır.Daha sonra ürün gönderilir.Ödemenin yapıldığı gün ürün kargolanır. Kargo ücreti aksi belirtilmedikçe alıcıya aittir.
    • İletişim için:Özel mesaj gönderiniz.(Skype adresim:winpeace@hotmail.com )

17 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    9 Eylül 2008;
    Durum:
    Forumda değil
    2 Haziran 2011; 11:01:36 

Şimdi aradım resmen saçmalık bu tarife kac sene once 1 kere aveaya gecmısım sımdıkı gecısım 2. gecıs olarak gorunuyor dıye heryone 500 alamıyormusuz avea diyorsun abi mutlaka bir pisliği çıkar lanet olsun keşke geçmeseydim iptal ettirin dedim artık çok gec dedı sımdı gecıs olduktan sonra tasıyacagım numaramı tekrar essek kafam bıle bıle aveanın pisliğini niye geçersin

1499 Mesaj
    Referanslar: 5

Katılım Zamanı:
    10 Ocak 2007;
    Durum:
    Forumda değil

2 Haziran 2011; 11:15:23 

avea nın yaptığı kampanya da böyle oulr. hiç bi yerde çekmez çektiği yerde bile durup dururken gider. ben öğretmen trfiesindeyim vodafone şöyle güzel bi her yöne yapsa 15 20 liraya hemen geçicem

148 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    14 Mayıs 2002;
    Durum:
    Forumda
    2 Haziran 2011; 11:18:11 

quote:

Orijinalden alıntı: yakari01
    Şimdi aradım resmen saçmalık bu tarife kac sene once 1 kere aveaya gecmısım sımdıkı gecısım 2. gecıs olarak gorunuyor dıye heryone 500 alamıyormusuz avea diyorsun abi mutlaka bir pisliği çıkar lanet olsun keşke geçmeseydim iptal ettirin dedim artık çok gec dedı sımdı gecıs olduktan sonra tasıyacagım numaramı tekrar essek kafam bıle bıle aveanın pisliğini niye geçersin

Bu konuda harbiden işin içine su kaçırmışlar. Ne demek daha önce bir kere taşımışsınız zaten.
    Be dangalak yaz o zaman kampanya şartlarına"Kampnayaya katılacak numaraların daha önceden Avea'ya kaydedilmiş olmaması gerekir diye"
    olsun bitsin.
    Hakkaten Avea'nın tüm işleri uydur kaydır.

Vodafone'da yaş yüzünden Genç Avantaj'a geçirmediğinden, bu tarifeye geçeyim diye üşündüm fakat.
    Böyle dangalaklıklar varsa işin içinde hiç rezil olmayalım...

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Haziran 2011; 11:57:45 

1 gb internetrle bis kullanabiliyomuyuz ?

1016 Mesaj
    Referanslar: 74

Katılım Zamanı:
    15 Ağustos 2008;
    Durum:
    Forumda değil

2 Haziran 2011; 13:19:35 

Kural belli sanırım, yanlışlık yapıldıysa düzeltirler merak etmeyin.

quote:

Orijinalden alıntı: ETA

quote:

Orijinalden alıntı: yakari01

Bu konuda harbiden işin içine su kaçırmışlar. Ne demek daha önce bir kere taşımışsınız zaten.
    Be dangalak yaz o zaman kampanya şartlarına"Kampnayaya katılacak numaraların daha önceden Avea'ya kaydedilmiş olmaması gerekir diye"
    olsun bitsin.
    Hakkaten Avea'nın tüm işleri uydur kaydır.

Vodafone'da yaş yüzünden Genç Avantaj'a geçirmediğinden, bu tarifeye geçeyim diye üşündüm fakat.
    Böyle dangalaklıklar varsa işin içinde hiç rezil olmayalım...

Worldpuan kampanyalarında puan + avantajix kadar indirim

54 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Haziran 2005;
    Durum:
    Forumda değil
    2 Haziran 2011; 15:22:25 

ben 2-3 ay önce şu meşhur kamu tarifesi için vodafoen'dan avea'ya taşıdım hattımı...dk'lar iyi güzel rahat yetiyor ama çekim kalitesine gerçekten sıkıntı var. Beylikdüzünde oturuyorum, banyoda çekmiyo telefon...Ayrıca geçende kütahya depremi oldugunda tamamen gitti hat. Bağlantı hatası diyordu..Allahtan turkcell hattımda bi kaç tl vardı da evi arayıp iyiler mi diye sorabildim..Aveada o akşam 12 buçuk 1'e kadar bağlantı yoktu..

ben fiyatı uygun oldugu için kullanmaya devam ediyorum ama vodafone ilerde buna benzer avantajlı bi konuşma paketi çıkarırsa tekrar dönerim...trcell hep kazık zaten..

25 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    6 Eylül 2008;
    Durum:
    Forumda
    2 Haziran 2011; 16:08:50 

1gb internet paketi için internet hızını 3g olarak kullanabiliyor muyuz yoksa sadece edge hızında 1gb mı. Bilgisi olan var mı yada aveayı arayacak olanlar bunuda sorabilirler mi

361 Mesaj
    Referanslar: 18

Katılım Zamanı:
    18 Temmuz 2004;
    Durum:
    Forumda değil

2 Haziran 2011; 16:19:00 

Bence guzel tarife, vodofone bir hazır kartım vardı, sınırsız internet icin kullanıyordum aylık 8 tl verip, simdi onu aveaya geciricem... merak ettiğim sey 1 gb dolduktan sonra tarife nasıl ucretlendiriliyor?

76 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    26 Ekim 2009;
    Durum:
    Forumda değil
    2 Haziran 2011; 16:19:13 

3G hızında kullanabiliyorsun.

3690 Mesaj
    Referanslar: 11

Katılım Zamanı:
    20 Nisan 2002;
    Durum:
    Forumda değil

2 Haziran 2011; 16:37:54 

vodafone un tarifesi fiyat olarak olmasa da safsata olmadığından (yok avealı isen dakikalar avea içi,yok 1 yıl snra dakikalar yine avea içi falan) çok daha iyi..avea iyice sapıttı...adamlar tarife yapıyorlar sonra 6 ay sonra fiyat şu olacak 1 yıl sonra şu olacak diyor..yapsana doğru dürüst devamlı kampanya..

-Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
    -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
    NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]

8 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    19 Ekim 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    2 Haziran 2011; 19:01:55 

güzel tarife fakat, aveanın sadece TAŞIYANLAR için tarife yapması üzücü :S mesela ben aylık 75 dk heryöne 500 sms heryöne yapıorum aylık 17.8 tl giderim oluyor bu tarife onun yanında mükemmel ve sadece 1 tl fark var, 2 yıllık turkcell kullanırken aveaya geçtim ve3 yıldır avea kullanıyorum, ama avea sadece numarasını aveaya taşıyana kampanya yapıyor... (gittim sordum vodafone a geçip tekrar aveaya geçsem diye 3 ay beklemek zorundasın dedi 3aya bu tarife kalmaz zaten :S)