Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.535
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DARBE

quote:

Orijinalden alıntı: melih06

quote:

arkadaşlar, ben bir aylık kullanımdan sonra Tl yüklemedim. Tl yüklediğim zaman otomatik olarak yeniden aylık kullanım haklarımı verecek mi? bunu deneyen oldu mu? yoksa aybasinda tl yuklemedigim için genç tarife iptal mi oldu?

tl yüklediğiniz anda yeniden aktive olacak.

sağol kardeşim.
    peki yukledigim tarihten itibaren mi 30 gün devam ediyor.

rica ederim,paran olmadığı için bakiye olarak düşmüyor.onlarda sen ne zaman para yüklersen o zaman 30 günlük süreyi başlatıyorlar.ne zaman istersen yani

• benim de yaklaşık 2 hafta oldu, gayet memnunum hiçbir sıkıntı yok.
  • Ben de yeni geçtim bu pakete Avea faturalı kullanıyordum hep faturam kol center gibi geliyor du :D

Geçtim bakalım şu an iyi Hephibir diye bir tarifeyle beraber kullanıyorum.

30TL yükledim kalan 11 TL yide her yöne görüşmelerimde kullanyorum 3 dakikası 30 kuruş ben zaten genelde 3 dakka da bitiyorum konuşmam dakkalar sürmüyor. En çok da internet kısmı beni cezbetti
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar, ben bir aylık kullanımdan sonra Tl yüklemedim. Tl yüklediğim zaman otomatik olarak yeniden aylık kullanım haklarımı verecek mi? bunu deneyen oldu mu? yoksa aybasinda tl yuklemedigim için genç tarife iptal mi oldu?

sağol kardeşim.

rica ederim,paran olmadığı için bakiye olarak düşmüyor.onlarda sen ne zaman para yüklersen o zaman 30 günlük süreyi başlatıyorlar.ne zaman istersen yani

biraz önce 20 TL yükledim fakat hiç bir şey olmadı.
    KALAN yazıp 1991 e gönderdiğimde:
    "Değerli Müşerimiz, Genç Paket kaydınız bulunmamaktadır.
    Teşekkür ederiz." diye yazı geliyor. nolcak şimdi ahaa.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sağol kardeşim.

biraz önce 20 TL yükledim fakat hiç bir şey olmadı.
    KALAN yazıp 1991 e gönderdiğimde:
    "Değerli Müşerimiz, Genç Paket kaydınız bulunmamaktadır.
    Teşekkür ederiz." diye yazı geliyor. nolcak şimdi ahaa.

Cevabı buldum, aşağıda. benim durumumda olanlar için yardımcı olsun diye buraya ekledim.

"Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan aboneler, tekrar T.C. Kimlik Numara'larını 1991'e göndererek, Genç Paket'i alabilirler."

• Yahu faturalıdan geçtim ben önce faturasa geçtim. Mesaj geldi faturası hatta geçtiniz diye akabinde kontor yükleyip hemen buna üye oldum. 1GB internetin 200mb ını kullandım valla.

Hala korkuyorum 1000 gibi fatura gelir mi diye :))

Avea sonuçta hiç güvenmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniuyeyimiste

Yahu faturalıdan geçtim ben önce faturasa geçtim. Mesaj geldi faturası hatta geçtiniz diye akabinde kontor yükleyip hemen buna üye oldum. 1GB internetin 200mb ını kullandım valla.

Yok be öyle şey mi olur. Olur mu? Oladabilir
    Sen KALAN yaz 1991 e mesaj at (bedava) sana söyler ne olup bittiğini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 14 Ağustos 2011; 14:36:40 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yeniuyeyimiste

Yahu faturalıdan geçtim ben önce faturasa geçtim. Mesaj geldi faturası hatta geçtiniz diye akabinde kontor yükleyip hemen buna üye oldum. 1GB internetin 200mb ını kullandım valla.

Yok be öyle şey mi olur. Olur mu? Oladabilir
    Sen KALAN yaz 1991 e mesaj at (bedava) sana söyler ne olup bittiğini.

DARBE valla olur olur

şu an tükenmemiş görünüyor. Yani problem yok ama yine de belli olmaz D

• Benim bildiğim 1 ay süre geçtikten sonra bakiyede para varsa çeker yoksa bir hafta içinde para yüklerseniz otomatik olarak çeker. Bir haftayı geçirirseniz tekrardan kayıt olmanız gerekir.
  • arkadaşlar ben avea kamulu bir paket ama adını tam bilmiyorum her yöne 1000 dak. olanından kullanıyorum. android işletim sistemli bir tel aldım fakat internet paketim yok adam akıllı bir paket de alacak olursam baya katmerli bir fatura gelecek. paket almazsam bu telefonun hiç bir özelliği yok gibi :)
    ben şu bahsedilen 19 luk tarifeyi kullanmak istiyorum da en avantajlı şekilde kullanmak için hangi tarifeye geçmeliyim, hangi işlemleri yapmam gerek,??? şu tc meselesi yeğenimin tc nosunu göndersem olur mu?
    BU ARADA İLLA BU TARİFE OLMASI ŞART DEĞİL MESELA BEN HİÇ MESAJ KULLANMAM
    önerilerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stornado -- 15 Ağustos 2011; 2:11:07 >
  • arkadaşlar rica etsem okur msunuz ;

Genç Paket'in numara taşıma teklifinden yararlanacak AVEA'ya taşınan numara eğer daha önce Avea numarası ise, bu tekliften yararlanmak isteyen abonenin söz konusu numara ile tekliften faydalanabilmesi için, numarasını tekrar Avea'ya taşıdığı tarih itibariyle, Avea'dan numarasını taşımış olduğu tarihten sonra en az 90 gün geçmiş olmalıdır.

ibaresi var şimdi benim durumum şu hattımı avea olarak almıştım ilk olarak turkcele taşıdım ardından aveaya geri döndüm ve ardından hattımı vodafone ye taşıdım 2 ay geçti şimdi tekrar aveaya taşıdım şimdi sorum şu ilk turkcele geçişim mi esas alınacak yoksa vodafone ye geçişim mi esas alınacak eğer ilki esas alınırsa 90 günü geçmiş bulunmaktayım çünkü ilk taşıma veya ikinci taşıma diye bi ibare yok sitede
  • selam arkadaşlar benim bir sorum olacak ,wave ya da galaxy s le internet kullanımı nasıl?.her yerde internete girebiliyor mu?vodafone un 9 tl lik internet paketine göre hızı nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: usa2006

selam arkadaşlar benim bir sorum olacak ,wave ya da galaxy s le internet kullanımı nasıl?.her yerde internete girebiliyor mu?vodafone un 9 tl lik internet paketine göre hızı nasıl?

vodafone un 9 tl lik paketi 100mb'a kadar 3G sonrası edge.
    aveanın 1GB 3G hızında. karşılaştırmayı sen yap.
    tabiki bulunduğunuz yerin çekim kalitesine görede hızı değişir.
    şahsi kanaatimi sorarsan vodafone'un 3Gsinden hızlı ancak biraz geç bağlanıyor.
    3 operatorde en iyisi Turkcell 3G'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stornado

arkadaşlar ben avea kamulu bir paket ama adını tam bilmiyorum her yöne 1000 dak. olanından kullanıyorum. android işletim sistemli bir tel aldım fakat internet paketim yok adam akıllı bir paket de alacak olursam baya katmerli bir fatura gelecek. paket almazsam bu telefonun hiç bir özelliği yok gibi :)
    ben şu bahsedilen 19 luk tarifeyi kullanmak istiyorum da en avantajlı şekilde kullanmak için hangi tarifeye geçmeliyim, hangi işlemleri yapmam gerek,??? şu tc meselesi yeğenimin tc nosunu göndersem olur mu?
    önerilerinizi bekliyorum

cevaplayacak biri yokmu acilll...
  • Şunu sormak istiyorum bende. 30 lira yüklediğimde bana 120dk heryöne bedava konuşma veriyor Avea. Bu kampanyaya geçersem aylık 30 lira yüklesem yine o dakikaları verir mi? Verirse önce onu mu kullandırır yoksa sonra mı? Yani ben önce avea'ya olan konuşmalarımın 1000'dan düşülmesini diğer operatörlere aramalarımın 120 dakikadan düşmesini istiyorum. Bu mümkün mü sizce?
  • Hala devam ediyor mu bu kampanya ?
  • geçmeyi düşünüyordum ama olumsuz yorumların sayısı kafamı karıştırdı
  • aveanın sitesinden kalkmış bu kampanya turkcell hatlı telefona mesaj geldi şimdi girdim baktım ama kalkmış.

ayrıca turkcell hattım benim üzerime değil turkcellden rahatça aveaya geçebilir miyim yoksa hat sahibi mi lazım.
  • quote:

quote:

arkadaşlar ben avea kamulu bir paket ama adını tam bilmiyorum her yöne 1000 dak. olanından kullanıyorum. android işletim sistemli bir tel aldım fakat internet paketim yok adam akıllı bir paket de alacak olursam baya katmerli bir fatura gelecek. paket almazsam bu telefonun hiç bir özelliği yok gibi :)
    önerilerinizi bekliyorum

cevaplayacak biri yokmu acilll...

yeğenin tc numarasıyla geçiş yapabilrisiniz.. tarifeye gelince size uygun olanını seçin..
    mesaj kullanmasanız da mesaj hattınıza tanımlanır..

carlitos.. katlayan tarifedesiniz sanırım bilgim yok açıkcası yanlış yönlendirmekte istemiyorum.. bana da 500 dk+30dk yetmiyor mobil öğrenci tarifesindeyim.. 30 lira yüklenilmesi durumunda tarife içi 1000dk veriyor bu ikisini kullanan var mı?

• avealı olup ısrar edip 500 dk her yöne alabilen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.