Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.534
Cevap
10
Favori
253.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tergen

Haziran ayının 18'inde bu tarifeye geçiştim. 1 ayı geçti ama halen geçen aydan gelen dakikaları kullanıyorum. 1 ayı geçtiğinde sıfırlaması gerekmiyor muydu?

Yenisi yüklendimi otomatik olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyturan1

quote:

Haziran ayının 18'inde bu tarifeye geçiştim. 1 ayı geçti ama halen geçen aydan gelen dakikaları kullanıyorum. 1 ayı geçtiğinde sıfırlaması gerekmiyor muydu?

Yenisi yüklendimi otomatik olarak.

Hayır. Yeni yükleme yapılmadı.
  • Bu 1 gb lık interneti data hattı alarak 3g modem ile kullanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Bu 1 gb lık interneti data hattı alarak 3g modem ile kullanabiliyor muyuz?

telefonun özelliği ile alakalı yeni nesil telefonların hepsi ile kullanabilirsin 3g modem olarak
  • quote:

eğer farklı bi operatörden geçiş yaptı isen diğer hediye dakikaları kullanıyo olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emremercan

quote:

telefonun özelliği ile alakalı yeni nesil telefonların hepsi ile kullanabilirsin 3g modem olarak

Telefonun 3G siz ancak benim demek istediğim ayrıca avea dan 3g data hattı alıp bu paketteki 1 gb ı ona aktarabilir miyiz?
  • o konu hakkında bilgim yok ama hediye internet diye bişiy gördüm ama *100# de bu bi tarife değil arkadaşlar bi kampanya nasıl turkcell de nar paketi war onun gibi bişiy turkcell nar paketinde hediye edilen dakikaları hediye edemiyosak weya başka bi hatta aktaramıyosak bunda da öyle sanırım şurdan detaylar kısmını iyice okursan http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket&pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz

• quote:

Orijinalden alıntı: emremercan

o konu hakkında bilgim yok ama hediye internet diye bişiy gördüm ama *100# de bu bi tarife değil arkadaşlar bi kampanya nasıl turkcell de nar paketi war onun gibi bişiy turkcell nar paketinde hediye edilen dakikaları hediye edemiyosak weya başka bi hatta aktaramıyosak bunda da öyle sanırım şurdan detaylar kısmını iyice okursan http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz.19lukpaket&pagemenu=kampanyalar.aveali.faturasiz

Orayı geçmeden önce okumuştum zaten pek bir şey ama bir avea ya sormak lazım bu işi...

• quote:

bana üç gün içinde hediye dakikalarınız bitecek diye mesaj geldi, ama 1 hafta daha kullandım :)
  • Benim hattim avea , vadofone taşıyıp 1 ay sonra Avea'ya tekrar dönsem bu kampanyadan yararlanabilirmiyim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .GoGoRa.

Benim hattim avea , vadofone taşıyıp 1 ay sonra Avea'ya tekrar dönsem bu kampanyadan yararlanabilirmiyim .

hayır üç(3) ayda bi taşıma işlemi yapabiliyosun. yeni açılan hat içinde bu böyle.
  • quote:

vınn, vodem tarzı aletlere hattınızı takıp kullanabilirsiniz. Ama başka bi hat'ta transfer mümkün değil.
  • bir şey soracağım bilenler lütfen cevaplayabilir mi
    ben 30 gün dolmadan sadece konuşma sürem bitti sms ve data hakkım daha çok var yeniden 20 tl yükleyerek bunu yeni bir 30 günlük süre olarak devam edebilirmiyim yoksa 30 gün dolana kadar konuşmalarım farklı bir ücretlendirme üsütünden mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

bir şey soracağım bilenler lütfen cevaplayabilir mi
    ben 30 gün dolmadan sadece konuşma sürem bitti sms ve data hakkım daha çok var yeniden 20 tl yükleyerek bunu yeni bir 30 günlük süre olarak devam edebilirmiyim yoksa 30 gün dolana kadar konuşmalarım farklı bir ücretlendirme üsütünden mi olur

konuşmaların tarifen üzerinden değerlendirilir. yeni paket alamazsın..
  • teşekkür ederim
    bu kötü oldu :((
  • konuştuğun kişiler avea ise 9 tl ye haftalık 2000dk alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanturkguler

quote:

vınn, vodem tarzı aletlere hattınızı takıp kullanabilirsiniz. Ama başka bi hat'ta transfer mümkün değil.

laptopla tel arasında bağlantı kurup kullanamaz mıyız?
  • quote:

Benim hattim avea , vadofone taşıyıp 1 ay sonra Avea'ya tekrar dönsem bu kampanyadan yararlanabilirmiyim .

1 aya gerek yok. Vodafone a tasıma işlemi gerçekleştiğinde hemen geri don. Yararlanırsın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukdanis

quote:

1 aya gerek yok. Vodafone a tasıma işlemi gerçekleştiğinde hemen geri don. Yararlanırsın ;)

hocam 90 gün süre geçmesi gerekmiyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulent35220

bir şey soracağım bilenler lütfen cevaplayabilir mi

selamlar

vodafone dan benim ve eşimin hatlarını kampanyadan faydalanmak için avea ya taşıdım ama taşımaz olaydım.

eşimin hattı aveadan gidip döndüğü için ona kampanya dan her yöne dakika vermiyorlarmış, sadece ben alabiliyor muşum, neyse dedim ve başıma gelmedik kalmadı. anlatayım kısaca, herkes ona göre davransın.

hat geçişleri yapıldığında kendi hattıma 30 lira yüklemiştim. eşiminki her yöne olmayınca, tekrar vodafone a geçene dek 10 lira yeter nasılsa diye. meğer kazın ayağı öyle değilmiş, hattımdan kontör transferi için müşteri hizmetlerini aradığımda bile öğrenemediğim acı gerçeği kontör transfer merkezine mesaj atınca öğrendim.. 3 aydan önce transfer hayal. zaten müşteri hizmetlerine ulaşmak tam bir yılan hikayesi, 3 kez aradım her aramamda tam 15 dakika bekledim

dakikaların kullanımı ise tam bir cambazlık becerisi ve matematiksel zeka gerektiriyormuş.. turkcell her yöne kamu tarifesinden bu yana her yöne konuşurum ve daha hiçbir zaman 400 dakikayı geçmemişimdir, en yogun aylarda bile. bu tarifede ise daha açılışn 13. gününde bir mesaj geldi, her yöne 100 dakikanız kaldı diye.. yine 15 dakka bekleme sonrası temsilciden öğrendiğime göre ücretlendirme ilk dakika da peşin düşüyormuş sonraki 3 dakikadan sonra saniye bazında düşüyormuş 10 dakkadan sonrası bilmem ne şekilde ücretleniyormuş.. eğer kotam dolarsa da dakikası 41,5 kuruş tan (buçuğuda varmış, gül gül öl) alınıyormuş falan filan. eee napcam şimdi dedim.. 9 liraya 100 dakka veriliyormuş aa hattınızda en az 10 lira olması gerekiyormuş ve bir sefere mahsus oluyormuş.. allahtan 11 lira 25 kuruşum olduğundan hemen yüklettim ama 6. günde o da bitti.. tarifeden kalan dakikalar bitince hiç beklemeden geçecem ama aniden bitecek korkusuyla telefona elimi süremiyorum ve bu beni illet ediyor.

hele çekim kalitesi en berbat yönü.. sürekli açık alan yada baz istasyonu civarında geziyorum çeksin diye. birde arayanı bil servisini sadece 1 ay ücretsiz kullnabilirsin diye mesaj attılarki, turkcell de bile yok bu karizma.

tabi hakkını yemeyim bol bol ücretsiz servis verdiler tanışmaya özel.. 100 mb internet 100 mms haber baketi 1 ay ücretsiz üyelik.. ringa, muzikindir.com dan 60 gün sınırsız şarkı ücretsiz 1 arayanı bil. birde interneti çok hızlı.. bu da sanırım bulunduğum yerde avea kullanılmamasından kaynaklı çünkü edge şebekede sabah speedtest te çıkan sonucu görünce gözlerime inanamadım, tam 57 kb download hızı 7.8 kb upload hızı.. üstelik ping hızı 410 ms.. bulunduğum yerde avea 3g yok.

bilginize

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.