Şimdi Ara

Avea 19 liraya heryöne 500dk+1000sms+1gb internet (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.535
Cevap
10
Favori
253.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kapisiz

faturalı hattımı avea ya taşıcam..şimdi avea kontörlüde hangi tarifeyi öneriyorsunuz? yani kral tarife mi standart mı vb.?

kral tarife kardeş
  • sağol bilader
  • Başka bir hatta genç avea ile kullanılan tc kimlik no bu pakette de kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadeliksiz kuasar

maalesef yanıldım, standart tarife ile her yöne 500 olmuyor... aveiçi 1000 dk vermeye çalışıyor... başka bir tarifeye geçince her yöne 500 lü tarifeyi alabildim

Vermedi mi peki hemen nasıl tarife değiştirdiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

quote:

maalesef yanıldım, standart tarife ile her yöne 500 olmuyor... aveiçi 1000 dk vermeye çalışıyor... başka bir tarifeye geçince her yöne 500 lü tarifeyi alabildim

ben hattımı standart tarifeye taşıtmıştım, 1991 e mesaj yolladığımda 1000 link paket için bin yaz gönderin mesajı geliyordu geçmiyordum, online işlemlerden genc avea tarifesine geçtikten sonra yine mesaj attım bu sefer her yöne 500 paketi için 5yuz yazıp gönderin mesajı geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazar -- 6 Ekim 2011; 22:46:52 >
  • quote:

quote:

quote:

ben hattımı standart tarifeye taşıtmıştım, 1991 e mesaj yolladığımda 1000 link paket için bin yaz gönderin mesajı geliyordu geçmiyordum, online işlemlerden genc avea tarifesine geçtikten sonra yine mesaj attım bu sefer her yöne 500 paketi için 5yuz yazıp gönderin mesajı geldi...

tarife değiştirmek ne kadar süre beklediniz 30 gün mü
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hayır bugün taşıma işlemi bitmişti, hemen geçtim.. hatta genc avea dan da saniyeli mobile geçtim 1 saat sonra.. ama bazı tarifelere geçişte süre şartı arıyor.. online işlemlerden deneyin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayır bugün taşıma işlemi bitmişti, hemen geçtim.. hatta genc avea dan da saniyeli mobile geçtim 1 saat sonra.. ama bazı tarifelere geçişte süre şartı arıyor.. online işlemlerden deneyin

ok. şuan hala türkcelle deyiz online işlemlere anca avealı olunca ugrarım artık beni nasıl gecirdiler hangi tarife bilmiyorum bakalım süpriz olcak
  • Ayni tarifdn kullanyrm cokta memnunum tavsye ederm tarife aynn dedigi gbi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

Başka bir hatta genç avea ile kullanılan tc kimlik no bu pakette de kullanılabilir mi?

tc numarası 1 kere kullanılabiliyor
  • 500 dk nın içinde 3g li konuşma dahil mi?
  • Nova'nın avea jet modem 18 ay 4GB internet (ayda 15TL ye gelen) başlığı kilitlenmiş başka bir firmanın da 24 ay olup ayda 16 küsüre gelen aynı başlığı ise uçmuş... O kadar abuk subuk konu duruyorken tam da insanların sıkıntı yaşadıkları, bağlantıların kesildiği anda ne diye başlıkları silerler ki anlayan beri gelsin... O konuda son durum nedir bilen var mı? neden bağlantılar kesilmiş ve ne zaman gelecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simyaci -- 9 Ekim 2011; 0:30:19 >
  • @jorge Teşekkürler.

@simyacı 35-37 bin civarı bi fatura resmi koymuştu arkadaşın biri. Ödenmediyse kapanmıştır tahminim. Hatlar kurumsal olarak topluca alınmış aveadan. Böyle satıyorlar işte.
  • Turkcellinde konusma,mesaj ve internetli bir paketi olsa harika olucak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corvette.

Turkcellinde konusma,mesaj ve internetli bir paketi olsa harika olucak

genç plus tarifesi

heryöne 5.000 sms + 100 mb internet paketi =12 tl

konuşma avantajı ve internet paketi hediyeli sms paketi işini görür belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: Corvette.

Turkcellinde konusma,mesaj ve internetli bir paketi olsa harika olucak

genç plus tarifesi

heryöne 5.000 sms + 100 mb internet paketi =12 tl

konuşma avantajı ve internet paketi hediyeli sms paketi işini görür belki

Faturalıya olsa tadından yenmezde.
  • ben bunu niye daha önceden farketmedim. yarın hemen avea bayisine gidiyorum umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: simyaci

Nova'nın avea jet modem 18 ay 4GB internet (ayda 15TL ye gelen) başlığı kilitlenmiş başka bir firmanın da 24 ay olup ayda 16 küsüre gelen aynı başlığı ise uçmuş... O kadar abuk subuk konu duruyorken tam da insanların sıkıntı yaşadıkları, bağlantıların kesildiği anda ne diye başlıkları silerler ki anlayan beri gelsin... O konuda son durum nedir bilen var mı? neden bağlantılar kesilmiş ve ne zaman gelecek?

http://forum.donanimhaber.com/m_53456510/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

500 dk nın içinde 3g li konuşma dahil mi?

görüntülü görüşme dakikası 20 kuruş ayrıca ücretlendiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhmember

quote:

Orijinalden alıntı: vardar052

500 dk nın içinde 3g li konuşma dahil mi?

görüntülü görüşme dakikası 20 kuruş ayrıca ücretlendiriliyor.

Görüntülü konuşmada ve ayrıca ödemeli aramalarda bedava dakikalarınızdan düşmez, bakiyenizden düşer diye uyarıyor sistem.

ödemeli arayan oldu mu zaten alışkanlık olmuş eskiden beri kapatıp tekrar ararım, en iyisi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 9 Ekim 2011; 4:59:52 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.