Şimdi Ara

Yeni kasa c180 AMG

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
13.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-0-km-hemen-teslim-yeni-c-180-cgi-amg-beyaz-50653601/detay/?source=promotion_topl

arkadaşlar bu gun tırın uzerınde gordum yenı kasada Türkiyeye gelmiş 1.8 benzinli yapmaları bence iyi olmus hosuma gitti aslında ön konsolda gelişme var özellikle fakat fiyat biraz pahalı değil mi ?

• 50 bin euro cok değilmi ?
  • Motoru ve şanzımanı çok iyi olmuş, araba yolda kaymak gibi gidiyor bir önceki versiyona göre. Bunda 7g tronic plus ve turbolu cgi motorun etkisi çok, yakıt

tüketimi de karma 6.9lt civarında. 500km den fazla kullanma fırsatım oldu.

Ön farları, ledli ön sinyal ve gündüz farlarını, ledli arka stopları beğendim. İç mekanda yapılan değişiklikler çok güzel olmuş. Artık usb stick yuvası ve ipod u sarj edebiliyor, görebiliyor. Esp off-on tuşu kalkmış onun yerine direksiyondaki kumandalardan (bilgisayardan) kontrol edebiliyorsunuz. Orta konsoldaki lcd ekran iyileştirilmiş ve büyümüş. Km sayacı kısmındaki yol ve araba bilgisayarında 3 boyutlu görüntü (gibi) gelmiş v.b.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehed -- 30 Mayıs 2011; 0:48:01 >
  • hocam bu fiyat muhtemelen AMG olduğu içindir bence gayet uygun ;)
  • dışı zaten güzeldi şimdi içi de güzel oldu. Coupesinin de olması ayrı bi güzellik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AykutEsk

hocam bu fiyat muhtemelen AMG olduğu içindir bence gayet uygun ;)

Bir de eskiye göre ÖTV'si arttı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .MalikGuzel.

50 bin euro cok değilmi ?

eskisine kıyasla 1.6 motorlar 40000 euro üzerinde rakamlara satılıyordu, bu donanım ve 1.8 motor vergi farkı %17 bence çok normal bir fiyat ama genel olarak fiyatlar çok pahalı bu konuda haklısın...
  • bu yeni değil makyajlı
  • mercedes bu işi biliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: eczist

quote:

Orijinalden alıntı: .MalikGuzel.

50 bin euro cok değilmi ?

eskisine kıyasla 1.6 motorlar 40000 euro üzerinde rakamlara satılıyordu, bu donanım ve 1.8 motor vergi farkı %17 bence çok normal bir fiyat ama genel olarak fiyatlar çok pahalı bu konuda haklısın...

Alternatifleride yok gerçi 3 serisi kasa değiştiriyor ama 320 d ler şuanda 46-47bin euroya güzel donanımla satılıyor 177 hp, A4 de önden çeker baştan kaybetti 4 çekeride pahalı...
  • Bizim sitede 1 tane var, aynen bunun gibi AMG paket. Tasarımında yapılan küçük değişiklikler açıkçası hoşuma gitmedi. Farların üst kısmına bir kavis verilmiş ama hiç güzel olmamış. 6 kollu yerine 5 kollu jantla konmuş ama eski 6 kollu jantlar daha güzeldi. 1.6 motorun gitmesi satışlarını düşürecektir.
  • aracı 1hafta önce bayide inceledim.
    bmw nin acilen 3 serisini cıkarması lazım yoksa mercedes bu iç dizayn ile bmw yi silindir gibi ezecek.
    yakıt tüketimi de bence iyi 6.9lt
    su an aklımda sadece bu arac var.
    euro kurunun düşmesini bekleyecem.
    kısmet tabi euro 3 tl de olabilir
  • Bu arabanın ön farlar filan makyaj mı yemiş banamı öyle geldi
  • Arabanın 1.6 motorlu olanı 2012 model olarak sunulacak arkadaşlar Bu arada aracın dışı zaten güzeldi şimdide iç mekanı çok güzel yapmışlar.Zaten iyi olan satışlarını daha da arttıracağını düşünüyorum.
  • ilk defa bir mercedes hoşuma gitti
  • Kesinlikle çok güzel oldu bu araba.

Dün benim de inceleme fırsatım oldu, alış-veriş merkezinin bahçesinde vardı bir tane beyaz.

Makyajsız C kasa ile belki o kadar fark yok ama, eskisinden daha iyi olduğu kesin. İçi ile gerçek bir Mercedes olmuş sonunda.

Yalnız yeni çıkacak BMW 3 Serisinin yanında sönük kalabilir ilk etapta. Bana öyle geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bergspyder -- 30 Mayıs 2011; 14:52:56 >
  • Direksiyonu ve ön konsolu muhteşem.
  • Aracın 1.6 ya göre yakıt tüketimi de düşürüldü.mercedes ötv farkını tolere etmeye çalıştı 1.8 motorun.fakat bu motoru da 156 bg ile getirdiği için iş biraz garip kaçıyor.
    Amg paketin liste fiyatı zaten 52 bin. Ve 50 bine avcılarda bırakırlar.facination paket olan da 50 bin liste fiyatı 48 bine bırakıyorlar.Aracın start paketide 44 binden başlıyor 42 bine bırakılıyor.

Araç ekonomi modunda şehir içi mak. 10 lt . spor modda kastırıldığında ise 15 e kadar yolu war. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Bizim sitede 1 tane var, aynen bunun gibi AMG paket. Tasarımında yapılan küçük değişiklikler açıkçası hoşuma gitmedi. Farların üst kısmına bir kavis verilmiş ama hiç güzel olmamış. 6 kollu yerine 5 kollu jantla konmuş ama eski 6 kollu jantlar daha güzeldi. 1.6 motorun gitmesi satışlarını düşürecektir.

Sevgili barisozyurt, 1.6 motor ve satış grafiği hakkında doğru söylüyorsunuz.

Ne yazık ki ülkemizde 1.8 motorun vergi dezavantajı olsa bile toplamda daha ekonomik olduğu düşünülmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oopppss

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-0-km-hemen-teslim-yeni-c-180-cgi-amg-beyaz-50653601/detay/?source=promotion_topl

arkadaşlar bu gun tırın uzerınde gordum yenı kasada Türkiyeye gelmiş 1.8 benzinli yapmaları bence iyi olmus hosuma gitti aslında ön konsolda gelişme var özellikle fakat fiyat biraz pahalı değil mi ?

yeni c180 1800 cc motor var dizel olsa tadındn yenmez valla
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.