Şimdi Ara

Penis Şişmesi Ciddi Konu! (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
159.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Metin*

Kardeş ben bikere zorlamıştım 4e çıakrmıştım hemde sağ elim kopana kadr aradan 1 yarım saat geçti balon gibi olmuştu altıma zıçmıştım korkudan bi ton namaz kılıp tövbe etmiştim 2 güne geçtmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: dlqr26

quote:

Orijinalden alıntı: ghostplayer

quote:

Orijinalden alıntı: DıYaMo

quote:

Orijinalden alıntı: dlqr26

quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Ürolojiye gideceksin dostum.

biraz araştırdım sünnet derisinin kayması falan tekrar sünnet gerekir falan diyorşimdi doktora gidip nası göstericem abi geçmez mi

Tekrar sünnet derken?

ucundan azıcık daha kırt kırt

yarın gidicem yapmayın korkutmayın iyice adamı kestirmem lan

kökü sende değilmi bu kadar büyütecek ne var önemli olan işlevselliği bozulmasın gerisi faso fiso
  • Arkadaşlar sabah kalktım biraz daha inmişti yine de gittim idrar tahlili yapıldı temiz çıktı iltihap var dedi krem verdi kamışın etrafına sür dedi.(aynen böyle dedi)Sonuç:ürolojiyi zor buldum hastaneden ayrı gibi bi koridora koymuşlar korkmanıza gerek yok bir probleminiz varsa kesinlikle gidin ben utanırım sanmıştım ama tahlili göstermeye gittiğimde unutmuştu benikonuya kilit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dlqr26 -- 1 Haziran 2011; 17:41:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Kardeş ben bikere zorlamıştım 4e çıakrmıştım hemde sağ elim kopana kadr aradan 1 yarım saat geçti balon gibi olmuştu altıma zıçmıştım korkudan bi ton namaz kılıp tövbe etmiştim 2 güne geçtmişti

Dostum ürolojiye gideceksin.Mümkünse kadın olmasın....
  • İyi hadi geçmiş olsun.Sür kamışa kremi...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.