Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
13
Favori
282.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnternetten araştırmama rağmen şu sorunun cevabını bulamadım bunu deneyen bilir herhalde.
    bu tv ye hdmi dan bağladığımız bir cihazın (xbox, ps3, bluray player olabilir) sesini tv deki optical out dan alabiliyormuyuz?
    Teşekkürler.
  • Tv'deki haporlörlerden ses çıkışı alıyorum ben D6390'da. Eğer o varsa optical out'dan da rahatlıkla çıkış alabilirsiniz bence.
  • 40D6390'da USB'den disk ile filmleri izlerken ortalama 10-15 dk sonra filmden çıkıp bir sonraki filme kendini atıyor. Sanki stop etmişim gibi. 4-5 filmde denedim tamamında aynı sorun var. Farklı bir USB ile deneme imkanım şuan yok. Acaba USB'den midir fikri olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saylir

40D6390'da USB'den disk ile filmleri izlerken ortalama 10-15 dk sonra filmden çıkıp bir sonraki filme kendini atıyor. Sanki stop etmişim gibi. 4-5 filmde denedim tamamında aynı sorun var. Farklı bir USB ile deneme imkanım şuan yok. Acaba USB'den midir fikri olan var mı ?

eğer hep aynı aralıkta atıyorsa tv ayarlarındandır bence. Fabrika ayarlarına dönüp dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: saylir

Tv'deki haporlörlerden ses çıkışı alıyorum ben D6390'da. Eğer o varsa optical out'dan da rahatlıkla çıkış alabilirsiniz bence.
    bana kesinlik lazım işte :) deneyen var mı aramızda
    o optik çıkışın sadece tuner dan gelen sesleri ilettiği yazıyor hdmi ile ilgili bir bilgi bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatser

Selam herkese,
    İnternetten araştırmama rağmen şu sorunun cevabını bulamadım bunu deneyen bilir herhalde.
    bu tv ye hdmi dan bağladığımız bir cihazın (xbox, ps3, bluray player olabilir) sesini tv deki optical out dan alabiliyormuyuz?
    Teşekkürler.

ben d6000 e optical den z5500 takıyorum xboxtan oyun oynarken ses alıyorum kolonlardan ama ayarlarda dolbye alamıyorm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByOrkO89

quote:

Selam herkese,
    Teşekkürler.

ben d6000 e optical den z5500 takıyorum xboxtan oyun oynarken ses alıyorum kolonlardan ama ayarlarda dolbye alamıyorm?

kumadadan yeşil tuşa basacaksın, orda ses ayarları var. ses ayarlarından ses çıkışını oyun oynarken dollby dij. sececeksin. fakat oyun oynamıyorken orası gözükmez pasif kalır.

ayrıca ps3 ve pc tv bağladım bende 1.4 hdmı kablo var. onunla hem ses hem görüntü iletişimini rahatca yaptım hiç sorun cıkarmadı.

optik çıkışı denemedim fakat daha önce okuduğum kadarı ile film seyrederken tv izlerken oyun oynarken sesi tv kolonlarından kesip optik çıkışa bağlı cihaza iletiyor diye biliyorum. amfi vs..

• quote:

Orijinalden alıntı: next20

quote:

Orijinalden alıntı: kissoff

...internetinde web browseri olsa iyiydi..

haberiniz yokmu mini webbrowser geldi gir siteye flash tema olarak incele

cok tesekkur ederim
    hemen upgrade i indiriom
  • quote:

Orijinalden alıntı: next20

quote:

...internetinde web browseri olsa iyiydi..

haberiniz yokmu mini webbrowser geldi gir siteye flash tema olarak incele

upgrade yaptim lakin mini broser gelmedi site de de bulamadim ???
    ben mi bulamadim acep ?
  • quote:

upgrade yaptim lakin mini broser gelmedi site de de bulamadim ???
    ben mi bulamadim acep ?

ben netplayerı kurmuşsuznudur diye söyledim .netplayer kurulduktan sonrahttp://bit.ly/miloshko şu adresi sanal klavyeden girerek mini webbrovsere ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 5 Eylül 2011; 14:47:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

selam arkadaşlar 46d6000 alıcam bende, oyun oynanmaz diyolar ama ben yine de alıcam.
    PS3 ile kullanan arkadaşlar var mı? yorumlarını yazabilir mi?

hergün oynuyorum bir sorun yok ,

Oynanmaz diyenler neden diyorlar bunu söylermisin ? Bizim bilmediğimiz birşey mi biliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

quote:

quote:

Selam herkese,
    Teşekkürler.

kumadadan yeşil tuşa basacaksın, orda ses ayarları var. ses ayarlarından ses çıkışını oyun oynarken dollby dij. sececeksin. fakat oyun oynamıyorken orası gözükmez pasif kalır.

ayrıca ps3 ve pc tv bağladım bende 1.4 hdmı kablo var. onunla hem ses hem görüntü iletişimini rahatca yaptım hiç sorun cıkarmadı.

optik çıkışı denemedim fakat daha önce okuduğum kadarı ile film seyrederken tv izlerken oyun oynarken sesi tv kolonlarından kesip optik çıkışa bağlı cihaza iletiyor diye biliyorum. amfi vs..

oyun açıp denedm oyunn kutusunda dolby yazıo açtım oyunda ayarlara baktım pasif.Ben HDMI kablosunu xboxla hediye almıştım sanırsam bnm 1.4 değil.xboxta 3D yap dedğimdede görüntü sağ sola kayıyor bi garip oluo herhalde kablo 1.4 deil dediğim gibi.

Edit: Buarada bu sayfayı SAMSUNG 40D6000 3D LED TV KULLANICI GRUBU olarak kullansak ve adını bu şekil yapıp kullanıcıların birşey paylaşmasıyla daha canlı hale getirsek güzel olur.Ve bir kullanıcı listesi ile imza resmi yapsak güzel olurdu.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byorkouk -- 7 Eylül 2011; 2:00:52 >

• hmmm...yorumlar sorular bayaa bi azalmış.
  • 2000 - 2200 TL civarı alınabilecek en iyi tv bu mu şu an ? Tasarımı da çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

2000 - 2200 TL civarı alınabilecek en iyi tv bu mu şu an ? Tasarımı da çok hoşuma gitti.

Ben gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Kanal sıralama ve isim değiştirme özelliğini çözebilen var mı?

Evet Digiturk kullaniyorum. Kanallari Siralama yapabiliyormuyuz kafamiza gore ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

yapabilioruz smart hub tan kanala gir orda yerini değiştrmek istedğin kanalı enterla sonra aşağıdan kanal no düzenleden ayarla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

yapabilioruz smart hub tan kanala gir orda yerini değiştrmek istedğin kanalı enterla sonra aşağıdan kanal no düzenleden ayarla

Tesekkurler
  • herkese kolay gelsin bendede 40 d 6000 var benim sorum daha basit olucak
    smart tv uygulamasında garanti leasing uygulamasını kendi kendine yüklüyor. bu sorunu olan varmı. sadece bu yüzden servise gönderdim 18 gün oldu daha gelmedi. bu arada aklımda kalan kadarıyla ATV anlamı analog tv demek
    birde gözlük fiyatları o kadarda düşmüyor.mecburi aldık 2 gözlük ve iki daha alıcaz televizyonu geri iade etmezsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstafayilmaz

herkese kolay gelsin bendede 40 d 6000 var benim sorum daha basit olucak
    smart tv uygulamasında garanti leasing uygulamasını kendi kendine yüklüyor. bu sorunu olan varmı. sadece bu yüzden servise gönderdim 18 gün oldu daha gelmedi. bu arada aklımda kalan kadarıyla ATV anlamı analog tv demek
    birde gözlük fiyatları o kadarda düşmüyor.mecburi aldık 2 gözlük ve iki daha alıcaz televizyonu geri iade etmezsek.

hocam ne yaptm bi ufak uygulama yznden servisemi yolladın.bende her smart tv açtğmda garanti bankası iş bankası falan uygulamalarını tekrar geri yüklüo ama bn yollamam senlik deil sanırsam bu sorun?bndede var ve hç umrumda deil açıkçası okdr tvde uygulama uğraşamam bnm için görüntü ve 3D lazm...

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.