Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.374
Cevap
13
Favori
282.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fılmlerın rıplı olmasından da kaynaklanıyor dısa dogru efeklerde ripli olmasından dolayı saydamlık oluyor bıraz, ondan ötürü tam net alamıyorsun efektlerı, ama resident ewil da bu çok hoş saydam da olsa akıp gıdıyo vallahi, priest 3d yi seyrettim dün akşam filmi neredeyse 3d gözlük takmadan bitiricektim o denli filmde 3d gözlüge ihtiyac duyucak bı sahne hıc yok adamlar aynı netlıkte zaten 3d sahnelerde gozluksuz cok bulanık goruyorsun ılla gözluk sart hale gelıyor ama bu prıest fılmınde gozluge hıc ıhtıyac yok 1080 p normal rıp seyreder gıbı seyrettım :D:D film olayının cok buyuk etkısı var fılmde kullanılan 3d teknolojısı ve 3d cekılmıs ızleyıcıye 3d etkısı yaratacak sahneler olmalı yoksa hıc tat vermıyor su ana kadar resıdentden baskasında hıc bu tadı almadım aksam da karayip korsanlarını seyredecem bakalım...
  • Blu ray filmin orjinal haliyle seyredince ciddi bir netlik farkı var, rip halinle seyrediyorum güzel ama orjinal haliyle seyredince bir başka oluyor ayrıca kurcalıya kurcalıya birşey fark ettim şimdi anlatayım :)

1 tane orjinal bluray indirdim 2012 filmi
    ilk önce blu ray olarak seyrettim görüntü süper çok keskin görüntüler ve çok canlı renkler (45-50 küsürdü sildiğim için hatırlamıyorum)
    filmi 1080p ripledim 11 gb tuttu mkv formatında görüntüde renklerde azalma oldu ve keskinlik gitti
    aynı filmi remux formatıyla 1080p ripledim renkler çok güzel aynı orjinal bluray gibi fakat keskinlik yok (mkv formatı) 22 gb
    sonra filmi M2TS muxing formatına çevirdim 1080p mükemmel aynı orjinal blu ray hiç farkı yok keskinlik renkler birebir aynı.24 gb.
  • bende bu gözlüğü almayı düşünüyorum ama bizim televizyona uygun mu kullanan arkadaşlar var mı SAMSUNG SSG-3100GB ? birde başka hangi gözlükler uyumlu tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandos07

SAMSUNG COM TR TARAFINDAN 40D6000 MODEL LED TV İÇİN KULLANILABİLİR 3D GÖZLÜK LİSTESİDİR....

Sayın Ersin Al,

Samsung Electronics Türkiye’ye ilettiğiniz talep için teşekkür ederiz.
    Konu ile ilgili yanıtımız aşağıda bilginize sunulmuştur.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UE40D6000TWXTK model ürününüze uyumlu 3D gözlük modelleri aşağıda ki gibidir. İlginiz için teşekkür
    ederiz.

SSG-2100AB

SSG-2200AR

SSG-3100GB

SSG-3300GR

SSG-3300CR

SSG-3700CR

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daha detaylı bilgi almak için 444 77 11 numaralı telefondan bize
    ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla

Samsung Electronics Turkiye
    Müşteri Hizmetleri

Sanırım bunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahari

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır facebook tan video izleyemez oldum. Dha önceden hiç sorunsuz çalışıyordu. Bayram dönüşü hub güncellemesi yaptı. Ne olduysa o tarihten sonra facebook alanında paylaşılan video yok diyor. Haber kaynağında ise videolar resimmiş gibi gözüküyor. Seçildiğinde hiç bir işlem yapmıyor. Smart hubu sıfırladım. Güncelledi yine durum aynı. Bu sorun sadece bende mi var. Çözümünü bilen birisi lütfen yardımcı olursa sevinirim.

bende de aynı sorun var galiba. videolaraya bastığım zaman hiç tepki vermiyor. gerçi ben tv yi yeni bağladığım için daha önce deneyememiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

Blu ray filmin orjinal haliyle seyredince ciddi bir netlik farkı var, rip halinle seyrediyorum güzel ama orjinal haliyle seyredince bir başka oluyor ayrıca kurcalıya kurcalıya birşey fark ettim şimdi anlatayım :)

ilk önce blu ray olarak seyrettim görüntü süper çok keskin görüntüler ve çok canlı renkler (45-50 küsürdü sildiğim için hatırlamıyorum)
    filmi 1080p ripledim 11 gb tuttu mkv formatında görüntüde renklerde azalma oldu ve keskinlik gitti
    aynı filmi remux formatıyla 1080p ripledim renkler çok güzel aynı orjinal bluray gibi fakat keskinlik yok (mkv formatı) 22 gb
    sonra filmi M2TS muxing formatına çevirdim 1080p mükemmel aynı orjinal blu ray hiç farkı yok keskinlik renkler birebir aynı.24 gb.

adamlar boşuna 40 50 GB tapmıyolar :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByOrkO89

quote:

Blu ray filmin orjinal haliyle seyredince ciddi bir netlik farkı var, rip halinle seyrediyorum güzel ama orjinal haliyle seyredince bir başka oluyor ayrıca kurcalıya kurcalıya birşey fark ettim şimdi anlatayım :)

Smart HUB uygulama sorunumu çözdüm.Fakat şu DOLBY DİGİTAL olayı hala dewam.Daha öncede yazmıştım.Logitech Z5500 ü optical kablo ile TV ye bağladım.XBOX 360 da PES11 i takıyorum sonra oyun açıyorum fakat TVde ses ayarında PCM haricinde DOLBY DİGİTAL veya DTS aktif olmuyor ve seçemiyorum.Halbuki oyunlar orjinal ve kutusunda DOLBY DİGİTAL yazıyor ???
  • quote:

quote:

Ayrımı yapmaya calıştım 45-50 boşuna hdd saklamayın dediğim şekilde M2TS formatında ripleyin 10 numara oluyor.
  • ebaydan gözlükleri alan arkdaşlara soruyorum ürünler kaç günde elinizde oldu acaba ???
  • quote:

ebaydan gözlükleri alan arkdaşlara soruyorum ürünler kaç günde elinizde oldu acaba ???

5 günde geldi..
  • benim ki ilçede oldugum için 7 günde geldi merkezlere 5 günde gidiyor. Ama şu anda yasa değişikliği falan olmuş galiba son durum nedir bilmiyorum model 3500 CR modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnginSr11235

fılmlerın rıplı olmasından da kaynaklanıyor dısa dogru efeklerde ripli olmasından dolayı saydamlık oluyor bıraz, ondan ötürü tam net alamıyorsun efektlerı, ama resident ewil da bu çok hoş saydam da olsa akıp gıdıyo vallahi, priest 3d yi seyrettim dün akşam filmi neredeyse 3d gözlük takmadan bitiricektim o denli filmde 3d gözlüge ihtiyac duyucak bı sahne hıc yok adamlar aynı netlıkte zaten 3d sahnelerde gozluksuz cok bulanık goruyorsun ılla gözluk sart hale gelıyor ama bu prıest fılmınde gozluge hıc ıhtıyac yok 1080 p normal rıp seyreder gıbı seyrettım :D:D film olayının cok buyuk etkısı var fılmde kullanılan 3d teknolojısı ve 3d cekılmıs ızleyıcıye 3d etkısı yaratacak sahneler olmalı yoksa hıc tat vermıyor su ana kadar resıdentden baskasında hıc bu tadı almadım aksam da karayip korsanlarını seyredecem bakalım...

yes be abim ;)
    karayipi de yaziver pls.
  • THOR filminin 3D sini seyrettim güzel yapmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

Arkadaslar smart hub a bastiktan sonra kanal a girince bende bos gozukuyor. Ekrana kanal ekleyin ilk olarak diye yazi geliyor. Sizde durum nedir KANAL a gitdiginizde tum kanallar gozukuyormu. ?

cevap verecek yokmu ? bir arkadasımız cevap vermisti sizde nasıl kanala girince gözüküyormu kanallar gözükmüyorsa sag üstteki anten kablo seciminin yanındaki kutucuk aktifmi ben de degil... arkadasın dedigine göre burdan ekleniyor kanal ve ondan sonra sıralayabiliyorsunuz kanalları isteginize göre
  • quote:

quote:

Arkadaslar smart hub a bastiktan sonra kanal a girince bende bos gozukuyor. Ekrana kanal ekleyin ilk olarak diye yazi geliyor. Sizde durum nedir KANAL a gitdiginizde tum kanallar gozukuyormu. ?

cevap verecek yokmu ? bir arkadasımız cevap vermisti sizde nasıl kanala girince gözüküyormu kanallar gözükmüyorsa sag üstteki anten kablo seciminin yanındaki kutucuk aktifmi ben de degil... arkadasın dedigine göre burdan ekleniyor kanal ve ondan sonra sıralayabiliyorsunuz kanalları isteginize göre

bende de kanal yok sadece anten kablo seçeneği var ve (yanındaki seçenek de aktif değil) onu değiştirince de bir değişiklik olmuyor. kanal seçmenin tam olarak ne anlama geldiğini de bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurettince -- 13 Eylül 2011; 18:47:49 >
  • Antenle bagli sanirim sizinki. Benimki kabloyla digiturk e bagli oldugundan kabloyu seciyorum. Kanal bolumunde tv kanallarini istedigin gibi siralamayi sagliyor. Ornek 1. Kanal ATV 2. Kanal Show vs istedigin givi siraliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kissoff

quote:

Orijinalden alıntı: EnginSr11235

fılmlerın rıplı olmasından da kaynaklanıyor dısa dogru efeklerde ripli olmasından dolayı saydamlık oluyor bıraz, ondan ötürü tam net alamıyorsun efektlerı, ama resident ewil da bu çok hoş saydam da olsa akıp gıdıyo vallahi, priest 3d yi seyrettim dün akşam filmi neredeyse 3d gözlük takmadan bitiricektim o denli filmde 3d gözlüge ihtiyac duyucak bı sahne hıc yok adamlar aynı netlıkte zaten 3d sahnelerde gozluksuz cok bulanık goruyorsun ılla gözluk sart hale gelıyor ama bu prıest fılmınde gozluge hıc ıhtıyac yok 1080 p normal rıp seyreder gıbı seyrettım :D:D film olayının cok buyuk etkısı var fılmde kullanılan 3d teknolojısı ve 3d cekılmıs ızleyıcıye 3d etkısı yaratacak sahneler olmalı yoksa hıc tat vermıyor su ana kadar resıdentden baskasında hıc bu tadı almadım aksam da karayip korsanlarını seyredecem bakalım...

yes be abim ;)
    karayipi de yaziver pls.

Karayipde de residentte ki tadı almak mümkün değil efeklerin hepsi içe dönük belli belirsiz seyrediyoruz, jack sparrow ekranda duruyor normal olarak 3d efektsiz adam arkadaki muhafızlara 3d efekti vermiş gözlüğü cıkarınca onlar bulanık duruyor, ormanlık alanda agaclar 3d efeklı onlar da içe dönük tad vermedi acıkcası, hanım zaten gözlüğü falan çıkardı gerek yok diye birde bas agrısı yaptıgını söylüyor, bana yapmıyor ne bas agrısı ne bas donmesi sizde varmı böyle sorun?
  • quote:

THOR filminin 3D sini seyrettim güzel yapmışlar

bende onun 720p sini ızleyecektım mısafır geldı yarıda kalmıstı, pek de hosuma gıtmedı acıkcası ama ındırıp ızleyecem ınsallah, bırde yukardakini yazında m2ts formata cevırın demısın tv nın okuyucusunda hdd den mı okuttun yoksa senın blurayden mı okuttun m2ts yı ona gore de acıklık getırde, emek verıp bosa zıyan olmasın üstad
  • Sevgili arkadaşlar, samsung'un bu modelini begendim. Almayı düşünüyorum. Fakat uydu kullanmaktayım. İzlerken sıkıntı oluyor sanırım. Okudum forumdaki bazı yazıları ama tam anlayamadım. Bu televizyonu alsam digital uyduyu bağlayabilir miyim?
  • 3D GÖZLÜK EBAY

3D GÖZLÜK EBAY 2

3D GÖZLÜK EBAY 3

Arkdaşlar sizce bunlardan birini alsam sorun yaşarmıyım bana ulaşmasında ???? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byorkouk -- 15 Eylül 2011; 4:07:33 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.