Şimdi Ara

Kabulü kesin olan kıza en güzel nasıl çıkma teklifi edilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi panpalar durum şu kıza sömestırdan beri aşığım ama fırsat olmadı bugün açıldım ve onunda bana karşı boş olmadığını öğrendim bununla zaten bir derdi olduğunda hep muhabbet ederdik zaten açılmadan öncede hafif dertleştik filan.Şimdi bu kızı çok seviyorum panpalar ve aynı okuldayız nasıl bir teklif iyi gider ?

Özet=Kesin kabul edecek ama en güzel nasıl çıkma teklifi etmeliyim ?

• kesin kabul edicekse ne kasıyosun? çıhah mı de fazla bile
  • Madem kesin yapış dudaklara işte kaçırma fırsatı
  • Ya panpa anlamıyorsun çok özel bu kız hayatımda böyle iyi birşey istiyorum ama öyle maça götürüp tam ortasında edecek kadar değil ama işte sözdür filan ne öneririrsiniz size güveniyorum DH
  • Açıldığını söyledin yani onu sevdiğini/ondan hoşlandığını söyledin. Onun da sana karşı hisleri olduğunu öğrendin. Daha ne sormayı amaçlıyorsun ? Tard derler adama
  • Yani etmeyeyim mi ?
  • Yahu ne dicen benle çıkarmısınmı dicen? Kızdan hoşlandığını söylemişsin oda söylemiş zaten bu konuşmanın senin teklif olarak tarif ettiğin şeyin yerine geçmesi lazım.
  • Benle cikarsan senle tatmin olurum cikmazsan hayaline her gece tecavuz eder tatmin olurum de. Sippppp kollarinda kiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrimdoga

Şimdi panpalar durum şu kıza sömestırdan beri aşığım ama fırsat olmadı bugün açıldım ve onunda bana karşı boş olmadığını öğrendim bununla zaten bir derdi olduğunda hep muhabbet ederdik zaten açılmadan öncede hafif dertleştik filan.Şimdi bu kızı çok seviyorum panpalar ve aynı okuldayız nasıl bir teklif iyi gider ?

Özet=Kesin kabul edecek ama en güzel nasıl çıkma teklifi etmeliyim ?

Nasl bır acılım yaptın, Ne konustunuz ki de cıkma teklıfı fılan dıyorsun zatn karsılıklı sevıdgınızı bılıyorsanız bunları konusmussanz cıkma teklıfıne fılan gerek yok bnce
  • kesin diyon nasıl teklif edecem diyon
    tut kollarından ben seni seviyom bee de yapış alt dudağına
    bu kadar basit ne kasıyorsun
  • Çok güzel bişey yapmaya bak yoksa senelerce başına kakar :D
  • ben şimdiye kadar hiç çıkma teklif etmedim?

çıkası olan kıza gerek yok ki teklif etmeye bence yaw?
    takılın beraber herşey gelişir zaten
    saygılar
  • bir demet gül al arkadaşınla gönder bir yere davet et kızı . kız zaten gelene kadar apışmış olur yani iyice sersemlemiş olur o an ne desen yapar
    işin şakası gerçekten bi buket gül yaptır sonra birazda duygusal bir konuşma kız senindir
  • Birbirinize olan hislerinizi soylemissiniz madem cikma teklifine ne gerek var? Bir gun bir seyler yapin. Sonra öp, devamini getirirse cikiyorsunuz
  • gel hadi gel tamam çıkak lan.
  • Abi daha önceden hoşlandığım bir kıza yazmaya başladım, şuan olay aynı noktaya geldi teklif bekliyor kız resmen fakat benim hoşlantım kaçtı bunu napcaz asıl sorun bu
  • Okul tuvaletine çağır ve bitir işini. Sonra zaten senindir
  • Panpa bir yerde oturun göz göze gelin ve senden çok hoşlanıyorum sevgilim olurmusun deyip dudaklarına yapış tavsiyemdir denemiş ve onaylıdır
  • Pideciye gotur
  • sehirinde deniz varsa deniz kiyisinda gezerken bir anda elini tut ve soyle + sakı cadiri kurma
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.