Şimdi Ara

Haftanın en iyi iOS oyunları -9-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
18.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi iOS oyunları programımızın 9. bölünde iOS işletim sistemi için hazırlanan birbirinden farklı 5 oyunu inceledik. Herkese iyi eğlenceler

• Haftanın en iyi symbian oyunları diye bir bölüm istesem çok mu ileri gitmiş olurum.
  • inceleme için teşekkürler.. birinci sıradaki oyun kafamı döndürdü. bi oraya dönüyor bir buraya minicik ekranda başka ne yapsın ki.. bana göre değil :) 5.sıradaki oyun güzeldi..
  • Sonunda yeni haber :)
  • Hepsi Head-Shot korktum sizden :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son haftalarin en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Miasmus
    Haftanın en iyi symbian oyunları diye bir bölüm istesem çok mu ileri gitmiş olurum.

Arkadaşlarım oynuyordu 5800 da "davul zurna" eğer o oyunu incelerlerse bu forumu bırakırım

• Oyunların kalitesi artıyor gittikçe. Gameloft veya EA Games Mobile oyunlarını da inceleseniz daha güzel olacak.
  • Güzel inceleme. BMX oyunu süper
  • quote:

Bu videomuzda Haftanın en iyi 5 iOS oyununu inceledik. iOS işletim sistemi için hazırlanan birbirinden farklı oyun türü severlere hitap eden oyunlar bu videoda.

Burasını düzeltin hocam isterseniz. iOS derken zaten Operating system demiş oluyoruz. i(Operating system) işletim sistemi biraz garip olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan
    Oyunların kalitesi artıyor gittikçe. Gameloft veya EA Games Mobile oyunlarını da inceleseniz daha güzel olacak.

Katılıyorum. Gameloft gercekten cok güzel oyunlar yapıyor.

• 3. oyun hariç, oyunlar gerçekten güzeldi; yalnızzz bu hafta Kaan Arlı saç tarzını değiştirmişsin, fark etmedim değil. Saçlarının hayranıyım.

İmza: Bir Kel :D
  • teşekkürler bu seferki güzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: KorayKorkmaz

teşekkürler bu seferki güzeldi

Ya diğerleri?
  • Gravity zekliymiş
  • en iyisi bence bmx
  • bisikletli oyun harika görünüyor hepsine download later dedim biraz sonra sırayla indireceğim başarılı bir çalışma olmuş haftaya devamını bekliyoruz
  • Death rally aralarinda en iyisi. Bu oyundan bahseden de olmamis. 95 yilinda cikti bu oyun hala da oynarim canim sıkılınca. Buraya yorum yazanlardan 20 yasindan kucuk olanlar hatirlamaz tabi dogaldir. Yani orjinali kadar iyi olmasa da bence ios icin en iyi oyunlar listesinde ilk 5 e rahat girer.

• bmx oyunu çok güzel ya

• bu incelemeler güzel oluyor.. ama bu aralar forum donanım biraz arka plana attı sanki ios u..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.