Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Paket yeni abone alımına kapatılmıştır...

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

10.05.2013

Fiyat Değişikliği...

Yıkılan Paket’in fiyatı, 10 Mayıs itibariyle pakete kayıt olacak müşteriler için 23 TL, 10 Mayıs 2013 öncesinde pakete kayıt olan müşteriler için ise 19 TL’dir. Paketi iptal olup 10 Mayıs itibariyle pakete tekrar kayıt olacak müşteriler için paket ücreti 23 TL'dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket5000SMS

08.04.2013

Yenilendi...

Gençlerin tercihi Yıkılan Paket şimdi daha da avantajlı!
    Efsane Yıkılan Paket’te her yöne 500 dakika + her yöne 5000 SMS + 1 GB cepten internet artık sadece 19 TL!

21.02.2013

19tl olan fiyatı 23tl olmuş olarak geri döndü...

Yıkılan Paket

Efsane teklif Yıkılan Paket geri döndü!

Paket Bilgisi:

Efsane Yıkılan Paket ile her yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 1 GB internet sadece 23 TL!

Artık Yıkılan Paket’ten hem numarasını Avea'nın faturasız tarifelerine taşıyan müşteriler, hem de yeni Avea faturasız hat alan müşteriler faydalanabiliyor.

Avea’nın faturasız tarifelerine gelin, KAYIT yazıp 1991'e SMS gönderin, sadece 23 TL'ye HER YÖNE 500 dakika + HER YÖNE 1000 SMS + 1 GB internet sizin olsun !

Üstelik yaş kısıtı yok, Yıkılan Paket 7'den 70'e herkese açık!

http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/YeniMusterilereOzelYikilanPaket
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• herkes alabiliyor. ben aldım. tc hat sahinine ait olmak zorunda değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

herkes alabiliyor. ben aldım. tc hat sahinine ait olmak zorunda değil..

ben de herkesin alabileceğini tahmin ettim zaten. çünkü aksi durumda 18 yaşından küçükler hat kendi üstüne olmadığı için yararlanamazdı. ancak şunu merak ediyorum. 25 yaş altı birine ait tc kimlik numarasını yazıp yolladığımızda direkt kaydımız gerçekleşiyor mu? yoksa o tc kimlik numarasına ait başka bir bilgiye de ihtiyaç var mı, doğrulama mesajı gibi bir şey geliyor mu?
  • bu paket sanırım avea ya yeni geçenler için.. avea lı olanlara avea, 1000dakika avea içini uygun görmüş. illa hattı başka bir yere mi taşımak gerekiyor?
  • Bu paketteki heryone dakikalar 444 ki numaralarda geçerli oluyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasteR -- 29 Mayıs 2011; 1:40:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winsome

Bu paketteki heryone dakikalar 444 ki numaralarda geçerli oluyormu?

"Genç Paket kapsamında sunulan ücretsiz dakika ve SMS ler sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMSler 444'lü numaraları, Özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır."

bilgisi aveanın sayfasında 19'luk paketin detaylar kısmında yer almaktadır..
  • vodafonedayım, 1000dk her yöne maksi, 29 lira.
    üstüne 500 sms alıyorum 7.5 lira, 36.5 lira ödüyorum.

bir aydır da 8 liralık sınırsız cep net aldım, etti sana 44.5 lira.

hattımı aveadan vodafona taşımıştım iki sene önce, geri dönerim de bu tarifeye geçirirler mi bilmiyorum. tc numarası bulurum yoksa çevreden.
    bıraktığımda aveadan gsm operatörü olarak memnun değildim, dönsem memnun kalır mıyım, asıl bilmediğim bu

avea 444'lü numaraları desteklese paket dakikalarından güzel olurdu, lazım olunca ki oluyor, ekstra para ödüyoruz.
    vodafone o konuda ilginçtir tüketici lehine bir uygulama yapmış...
  • yok mu bu paketi alıp bilgi verebilecek olan?
  • bende bu pakete geçmeyi düşünüyorum ama sitesinde herhangi bir bilgi göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: etlik

bende bu pakete geçmeyi düşünüyorum ama sitesinde herhangi bir bilgi göremedim.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/kampanyalar/19luk_paket.shtml?pagemenu=bkampanya.19lukpaket

bu linke tıklarsan bilgi edinebilirsin. hatta orada şu da yazıyor: "Hat sahibi ile kullanıcının TC Kimlik numarası aynı olmak zorunda değildir, kullanıcının T.C. Kimlik Numarası gerekli kriterler için uygun ise paket satın alınabilir."

ancak benim merak ettiğim şu: mesela ben 25 yaş altıyım. benim tc kimlik numaramı bilen birisi benden habersiz bu paketi satın alabilir mi? yani sadece tc kimlik numarasını yolladığında direkt kayıt oluyor mu? bu şekilde başkasının tc kimlik numarası ile alan oldu mu?
  • Super bi paket bu.1 gb pkaeti bi de sms alinca zaten 18 tl gidiyor.2tl daha verip 1000 dk aveaya konusma elde edecegim.daha ne olsun.inyernet ve sms psketlerim bitince hemen bu paketi alacagim

Vodafone cepnet paketiyle artik bnm degismezim oldu.avea hattimi emeklimi etsem diyordum.iyiki yapmamisim
  • arkadaş lar ben nt ile avea geçtim ve 1991 tc kimlik no yazdım gönderdim ama bana her yöne 500 dk degil avea içi 1000 dk geldi bu şekilde olan varmı ? birde nt gelen arkadaşlar hangi tarifeye ile nt yaptınız

benim nt taşımaya gittigim bayi beni haattımı kral tarife ile ğeçiş yaptı acaba bunun bir sakıncası varmı ?
  • Bugün bende vodafoneden avea ya geçiş yaptım .. 3 gün icinde gececekmisim..bence süper bir paket bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Super bi paket bu.1 gb pkaeti bi de sms alinca zaten 18 tl gidiyor.2tl daha verip 1000 dk aveaya konusma elde edecegim.daha ne olsun.inyernet ve sms psketlerim bitince hemen bu paketi alacagim

Vodafone cepnet paketiyle artik bnm degismezim oldu.avea hattimi emeklimi etsem diyordum.iyiki yapmamisim

Burdaki olay vodafone hattınızı avea ya taşımak...
    Yapılır mı bu şimdi.Nan inada bincek başka hatta geççem bi daha da avea mı dicem __
    Yapsana asıl kullanıcına da 8 senedir kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspıran
    arkadaş lar ben nt ile avea geçtim ve 1991 tc kimlik no yazdım gönderdim ama bana her yöne 500 dk degil avea içi 1000 dk geldi bu şekilde olan varmı ? birde nt gelen arkadaşlar hangi tarifeye ile nt yaptınız

benim nt taşımaya gittigim bayi beni haattımı kral tarife ile ğeçiş yaptı acaba bunun bir sakıncası varmı ?

Girdiginiz tc no yas uygun degilse, avea ici 1000 dk olmustur,
  • yok arkadaşım t.c no: 1992 dogumlu o ihtimal olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aspıran -- 30 Mayıs 2011; 21:26:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Super bi paket bu.1 gb pkaeti bi de sms alinca zaten 18 tl gidiyor.2tl daha verip 1000 dk aveaya konusma elde edecegim.daha ne olsun.inyernet ve sms psketlerim bitince hemen bu paketi alacagim

Yapılır mı bu şimdi.Nan inada bincek başka hatta geççem bi daha da avea mı dicem __

avea içi 1000 veriyo daha ne versin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

avea içi 1000 veriyo daha ne versin.

Avea içi değil de her yöne verse kafidir
  • Bu kampanya bende bu gun tesadufen gordum eski bi avea kullanicisi olarak insani cezbediyor.vodafoneden gecis yapacagasim insallah bi yamukluk olmaz.
  • arkadaşlar tam 1 hafta önce turkcelden numaramı taşıma ıslemı baslattım hala beklyıordum, dün mesaj geldi hattınız 01 haziran 01:30 saatınde taşınmış olacak dıye, avea hattım aktıf olur olmaz detay verırım. Her yöne 500 dk ıcın geçtım açıkcası, avea ıcı 1000 dk nın hıc bır anlamı yok dırek ıptal ettırım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.