Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 yıldan daha fazla bir süre belkide bu paketi kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok paketle ilgili, sorum konu ile çok alakalı değil ama ayrı bi konu açmakda istemedim.

Birkaç hafta sonra yurtdışına çıkıcam, telefonun çekmesi ya da paketi kullanamama gibi bir sorun yaşarmıyım. Daha önce yurtdışına çıkmadım, deneyimli arkadaşlar yurt dışında da hattı ve paketi sorunsuz kullanmam için ne yapmam gerektiğini söyleyebilirler mi? Ya da bişey yapmama gerek varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezil Avea
    2 tane Avea hattım var biri faturalı diğeri faturasız.
    Mevcut aboneler geçemiyor bu pakete. Mecbur başka operatöre geçip şansımı deniyecem.
    Uygun olmasa 1 dk. durmam Avea da ama yapacak bişey yok.
  • bu paketi alan arkadaşlar acaba hangi tarifeyi kullanıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

bu paketi alan arkadaşlar acaba hangi tarifeyi kullanıyorlar.

cuma günü AVEA taşıma başvurusu yaptım. şampiyon tarife olarak açılacak.her yöne 2 dakika 20 krş. 2000 dakika da bulabilirsen diğer ayni tarifedekilerle bedava.

henuz açılmadı.haftasonu olduğu için herhalde.

• Vodafone faturali kullanıyorum arkadaslar en az 40 lira oduyorum ne dersiniz geceyim mi bu tarifeye

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Arkadaşlar 2 yıldan daha fazla bir süre belkide bu paketi kullanıyorum. Hiçbir sıkıntım yok paketle ilgili, sorum konu ile çok alakalı değil ama ayrı bi konu açmakda istemedim.

Birkaç hafta sonra yurtdışına çıkıcam, telefonun çekmesi ya da paketi kullanamama gibi bir sorun yaşarmıyım. Daha önce yurtdışına çıkmadım, deneyimli arkadaşlar yurt dışında da hattı ve paketi sorunsuz kullanmam için ne yapmam gerektiğini söyleyebilirler mi? Ya da bişey yapmama gerek varmı?

Ayrı bir Yurt dışı paketi almanız gerekiyor,çünkü bu tarife sadece yurtiçinde geçerlidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

Vodafone faturali kullanıyorum arkadaslar en az 40 lira oduyorum ne dersiniz geceyim mi bu tarifeye

İki katı ödeyip bize soruyorsan ya aklın eksik ya da zenginsin. Sen geçme sana göre değil

• Arkadaşlar bu kampanya ne zamana kadar geçerli bir bilgisi olan var mı?
    Yani yeni abone olarak son katılım tarihi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

Vodafone faturali kullanıyorum arkadaslar en az 40 lira oduyorum ne dersiniz geceyim mi bu tarifeye

İki katı ödeyip bize soruyorsan ya aklın eksik ya da zenginsin. Sen geçme sana göre değil

Avea olunca insan iki defa dusunuyor smsde yok

• quote:

quote:

quote:

İş adamı değilsen geçme ne olur ne olmaz çekmez etmez okey. Ama değilsen varsın bi nokta da az çeksin ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

bu paketi alan arkadaşlar acaba hangi tarifeyi kullanıyorlar.

cuma günü AVEA taşıma başvurusu yaptım. şampiyon tarife olarak açılacak.her yöne 2 dakika 20 krş. 2000 dakika da bulabilirsen diğer ayni tarifedekilerle bedava.

henuz açılmadı.haftasonu olduğu için herhalde.

teşekkürler
    az önce bende kral tarifeli yıkılan pakete geçtim
    diğer hattıda taşıyacaktım
    ama iphone için nano kart faturasız olarak yokmuş 8tl karşılığında nano sim veriyorlarmış,başka bayiye gittim,bizden yaparsanız işlemleri,nano yedek simi ücretsiz veririz dediler

• turkcellden artık çıkma zamanı geldı.9 yıllık hattımı taşıyacagım.yıkılan pakete gecıyorum sanırım mobıl ogrencı tarıfesıyle gecıcem.bır de hattını avea ya tasıyana aylık 5000sms her ay yırmı tl yukleme sartıyla hedıyeymıs ondan da yararlanırız.iyidir iyidir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İş adamı değilsen geçme ne olur ne olmaz çekmez etmez okey. Ama değilsen varsın bi nokta da az çeksin ne olacak

telefon çekim olarak çok fark kalmadı artık. 3g internet çeken yerler daha önemli olmaya başladı gibi artık.

yarın açılacakmış. turkcell e kontor de alınmaz şimdi bi gün daha sürünecez telefonsuz. araya haftasonu girmesi hiç iyi olmadi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Mart 2013; 12:34:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

telefon çekim olarak çok fark kalmadı artık. 3g internet çeken yerler daha önemli olmaya başladı gibi artık.

yarın açılacakmış. turkcell e kontor de alınmaz şimdi bi gün daha sürünecez telefonsuz. araya haftasonu girmesi hiç iyi olmadi..

Eksi bakiyeyi kullanın bi sorun olmuyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eksi bakiyeyi kullanın bi sorun olmuyor

kontör bitmişti. alsam bi de geri almaya uğraşıcaz.

• Hattın tekini geçirdim. Diğer hattımı da geçireceğim ama bu interneti sınırsız olan bir tarife yokmu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.t.s.

Hattın tekini geçirdim. Diğer hattımı da geçireceğim ama bu interneti sınırsız olan bir tarife yokmu arkadaşlar.

seç tarifeleri var..........

edit : faturasızda sınırsız internet yok, sadece faturalıda var............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gaggag -- 13 Mart 2013; 2:05:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netscarter

turkcellden artık çıkma zamanı geldı.9 yıllık hattımı taşıyacagım.yıkılan pakete gecıyorum sanırım mobıl ogrencı tarıfesıyle gecıcem.bır de hattını avea ya tasıyana aylık 5000sms her ay yırmı tl yukleme sartıyla hedıyeymıs ondan da yararlanırız.iyidir iyidir

Aylık 5000 sms ne zamana kadar peki ? Yeni duydum bende
  • 3 gunde 450mb yemisim hicbirsey yapmadim be daha.. Ek olarak alabilecegim bir net paketi varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 12 Mart 2013; 23:59:31 >
  • bu 1000 sms bana yetmez yanında seç tarifesinden sms alabiliyormuyuz
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.