Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • isterseniz yinede bi deneyin knt yoksa hesapta bişey kaybetmezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet2893

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Oldu mu bu şimdi 15 gün önce geçtim Aveaya.

200dk+1gb+5000sms 22 liraya alıyordum.

hangi taraife ile yapıyordunuz bunu?

25 yaş altı gençlere 20 tl yüklemeye 5000sms kampanyası vardı. 200 dk seç tarifesi 12 tl 1gb seç 10 tl. Toplam 22 Tl oluyordu.

http://forum.donanimhaber.com/m_67443558/tm.htm
    Konusu bu ama hala abone alıyorlar mı bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

gittim yeni avea hat aldim suanda kullaniyorum bu paketi

Hattınıza yükleme yaptınız mı ?
    Ben de şimdi yeni hat aldım ama hattımda toplam 4 lira 25 kuruş varmış.

evet icinde 5 TL flan oluyor ama 25 TL yukle tmmdir, 32 TL hat parasi + 25 TL 57 TL olcak ilk seferde

bu paketi yapmak icin 30 TL yuklemeyin sakin 25 TL yeterli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

3G hızıyla bağlanabiliyormuyuz internete acaba ?

3g ile hız gayet tatmin edici
  • Beyler bu faturasız hatlar için değil mi? Bir de 25 tl mi yüklememiz gerek 30 tl mi her ay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgr11

Beyler bu faturasız hatlar için değil mi? Bir de 25 tl mi yüklememiz gerek 30 tl mi her ay?

Faturasız/25TL..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avea her yöne 1000 dk sabit hatlarla 1000 dk 25 tl ye kampanya başlatmış çok konuşanlara duyurulur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

avea her yöne 1000 dk sabit hatlarla 1000 dk 25 tl ye kampanya başlatmış çok konuşanlara duyurulur...

avea suskunluğunu bozdu

• bimcell den gecis hk:-->

ben bugun sordum. avea yan hizmeti olarak kabul ediliyormusuz ama farkli bir musteri iliskileri hizmeti birimi tarafindan islem aliyoruz. bu durumda numara tasima olmaz ama bimcell uzerinden yikilan paketi belki alabilirsiniz dedi avea. bimcell i aradigimda ise yikilan paket tanimli paketlerimiz arasinda yok dediler. aniayacaginiz arapsaci. baska hatta gecip 90 gun beklesek mi diye dusunuyorum. 4tl ye 250 dk ve 500 mb gume gidiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: emrecanya

ya tam Turkcell'den Vodafone'a geçtim 4-5 gün oldu, bu kampanya çıkmış hay şansıma

e gecin aveaya. engel var mi? sadece 90 gundur avea musterisi olmama sarti var diye biliyorum. gecmiste bir haftada vodafone->avea>vodafone yapmistim. cekmeme problemi vardi zira :-)

• Evet aldim hatti

35 tl hat ucreti aldilar dediler ki 250 dk ve sms ilk ay bedava ve 5 tl bedava eve gittim * li ssorgulamadan yaptum 5 tl dedi sms li sorgulama yaptim 1+4 tl dedi sadece 1 tl istedigine kullaniyormussun yani kalani dk icin ilk bi 250 yaz 1991 e gonder dedi gonderdik bir adet ucretli bisi yapin dedi yaptik hat acildi dedi sonra ilk pakete kayit olduk kayit yaz biseye gonder iki secenek cikti 500 h yone veya 1000 avamea dedi 5yuz yaz 1991 e gonderdik 500 e kayit olduk bu kayit islemini tl yuklemeden yapmak lazimmis bu onemli bakin.... Tl yuklediginde sonraki ay cekilecwkmis

Hizli yazdim biraz arkadas duzeltip kilavuz olarak eklerse yardimci olabilir belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Be-Mine

quote:

Orijinalden alıntı: x-men2

Ben de bugün Vodafone'dan geçiş yapmayı düşünüyorum.
    Hattım taşınırken herhangi bir tarife seçimi yapabiliyor muyum? Yoksa hattım taşındıktan sonra mı bir tarifeye geçip yıkılan paketi alacağım?

Mobil Öğrenci tarifesine geçeceğimi varsayarsak;
    Hat açıldıktan sonra önce Mobil Öğrenci tarifesi için mesaj atıp, daha sonra da Yıkılan Paket için mi atmam gerekiyor?

Benzer sorular benim de aklımı kurcalıyor.

Numara taşıma yöntemiyle Avea "Yıkılan Paket"e geçiş prosedürü tam olarak nasıl gerçekleşiyor?

Bilen biri ayrıntılı açıklayabilir mi rica etsek.

Cevap gelmemiş ama ben anlatayım. Bugün geçiş için başvurdum.
    Görevliye sadece kullanmak istediğimiz faturasız tarifeyi (Mesela Mobil Öğrenci ya da Mobil Avea gibi) söylüyoruz ve başvuru formuna yazıyorlar.
    Hat kullanıma açıldıktan sonra ise Yıkılan Paket'e geçiş için mesaj atıyoruz. Onlar Yıkılan Paket için bir işlem yapamıyor.

• diğer operatörlerden geçecek olanlar nasıl bir kombinasyon yapmalı
  • avea ya geçersek en az kaç ay kalmamız lazım. bir de görüntülü görüşme ücreti ne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozoz57

diğer operatörlerden geçecek olanlar nasıl bir kombinasyon yapmalı

herhangi bişey yapmana gerek yok en az 90 gündür farklı operatördeysen git avea bayisine başvur numara taşıma için yıkılan pakete geçeceğim dediğinde onlar sana seçebileceğin tarifeleri söylüyorlar zaten kral mobil öğrenci vs. 4-6 günde hattın taşınır sonra KAYIT yazıp 1991 e yollar her ay 25 tl ni yüklersin ohh mis keebap

edit: ben yanlış anladım galiba en karlı hangi kombinasyon dediniz galiba onun hakkında pek bilgim yok 500 dk rahat yettiği için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsndnc -- 24 Şubat 2013; 15:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakara

avea ya geçersek en az kaç ay kalmamız lazım. bir de görüntülü görüşme ücreti ne kadar.

her hangi bi taahhüt olmadığı için istediğiniz zaman diğer hatlara numaranızı taşıyabilirsiniz görüntülü görüşme normal görüşme gibi ücretlendirilirhttp://www.avea.com.tr/web/Servisler/Islemler/Arama/Goruntulu_Konus
  • quote:

şampiyon tarife yi seçersen en güzel kombo olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Awesome

quote:

gittim yeni avea hat aldim suanda kullaniyorum bu paketi

Hattınıza yükleme yaptınız mı ?
    Ben de şimdi yeni hat aldım ama hattımda toplam 4 lira 25 kuruş varmış.

evet icinde 5 TL flan oluyor ama 25 TL yukle tmmdir, 32 TL hat parasi + 25 TL 57 TL olcak ilk seferde

bu paketi yapmak icin 30 TL yuklemeyin sakin 25 TL yeterli oluyor

Dün yükledim 25 Lira ve şu an kullanıyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cloudy_tr

quote:

şampiyon tarife yi seçersen en güzel kombo olur

Biraz açarmısınız
  • Ben geçen sene Turkcell 'den transfer oldum

konuşma fazla bile geliyor telefonda birileriyle ayda 500 dk konuşacak vaktim yok ama olsun 1 gb internet ilaç gibi

19 tl 'den devam ediyorum

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.