Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.019
Cevap
15
Favori
331.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koraygs

quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

quote:

Beyler, bu 19 TL'lik yıkılan pakette (yeni formatıyla) 1000 dk. avea içi tamam ama diğer yönlerle görüşme nasıl olacak? Bir bilgisi olan var mı?

dk.sı 41,5 krş'dan ücretlendirilecek, ekstradan kontör düşecek işte.

Anladım, işte kafamı karıştıran şey : bu bir paket. Tarife değil. Ayrıca tarife seçmem gerekmiyor mu? Teşekkürler

aynen. Bir de tarife seçmeniz gerekiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler, bu 19 TL'lik yıkılan pakette (yeni formatıyla) 1000 dk. avea içi tamam ama diğer yönlerle görüşme nasıl olacak? Bir bilgisi olan var mı?

dk.sı 41,5 krş'dan ücretlendirilecek, ekstradan kontör düşecek işte.

Anladım, işte kafamı karıştıran şey : bu bir paket. Tarife değil. Ayrıca tarife seçmem gerekmiyor mu? Teşekkürler

aynen. Bir de tarife seçmeniz gerekiyor

Alıntıları Göster
    Anladım teşekkürler, diğer yönlerle olan görüşmeler malesef hangi tarifeyi seçersem seçeyim pahalıya geliyor. Şimdilik yeni bir kampanya çıkarana kadar geçmeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygs -- 13 Ağustos 2012; 15:35:07 >

• mobil ogrenci ucuzmus ne diyorsunuz?

bende carsamba gunu aveya gececem 19 tl yikilan paket iyidir simdilik (:
  • ula kampanyayı kacırdım onun yerine daha internetsiz sms+heryone dk tarifesi yokmu arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

avea 1000 dk yerine her yone 500dk istesk olmazmı

sen iste, olur niye olmasın
    tabi parası da 35 filan olur ama.
  • bu kampanya devam etse iyi olurdu, yakında olur mu arkadaslar boyle bi kampanya sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

bu kampanya devam etse iyi olurdu, yakında olur mu arkadaslar boyle bi kampanya sizce?

Geçti bor'un pazarı misali oldu..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gerzek avea yüzünden çok uğraştım. Hattım avea faturalıydı faturasız yıkılan pakete geçtim, 1000dk avea içi verdi dedim niye heryöne yok taşıyanlara var dediler. Taşıdım 1 ay sonra döndüm 3 ay beklemeniz lazımdı dediler. Tekrar taşıdım 3 ay bekledim. Bu sefer de paketi kapattılar şimdi dımdızlak ortada kaldım nerden ne alsam diye bakınıyorum EVET yazıp 6161e gönderdim hakkım yokmuş bütün delikleri kapamışlar.

Bu 1000dk aveaiçi yıkılan paketi alıp 200 dk satın alabiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi floods -- 15 Ağustos 2012; 12:30:19 >
  • şimdi bende bu paketteyim 30 gün kullandım bitti . yeniden 20 tl yükleyince otomatik yeniliyo mu paketi yoksa ben bişey yazıp gönderecem mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

şimdi bende bu paketteyim 30 gün kullandım bitti . yeniden 20 tl yükleyince otomatik yeniliyo mu paketi yoksa ben bişey yazıp gönderecem mi??

Yenileniyor

• Konuşma, sms ya da internette hiçbir şekilde kotaları geçmediğim halde güncel fatura bilgisi 40 lira yerine 62 lira olarak gözüküyor. Herhangi bir servise vs. abone olmadım. Yalnızca çok kısa bir süre telefonu bilgisayara bağlayarak bilgisayardan internete girdim, ancak onun ayrımını yapabiliyor mu avea? Acaba neden faturam şişiyor olabilir?
  • iphone 3gs kullanıyorum, 3g özelliği de açık. ancak sürekli edge ile bağlanıyor internete bunu nasıl 3g yapabilirim?
  • arkadaşlar bu tarifeyi 12. ayın sonunda yine heryöne 500 dakika teklifiyle kullanmaya devam edebilen var mı?
    bir de numara taşıyana 20 tl üzeri 50 dakika hediye veriyordu ilk yüklemede geldi fakat 2. yüklemede gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

arkadaşlar bu tarifeyi 12. ayın sonunda yine heryöne 500 dakika teklifiyle kullanmaya devam edebilen var mı?
    bir de numara taşıyana 20 tl üzeri 50 dakika hediye veriyordu ilk yüklemede geldi fakat 2. yüklemede gelmedi.

yıkılan paketi kullananlar her 20 TL yüklemeye 50 dk. kazanma kampanyasından yararlanamıyormuş. İlk yüklemede 50 dk gelmesi önce 20 TL yükleyip sonra yıkılan pakete kayıt olmanızdan kaynaklanıyor.

Ben de 12. ay sonunda 500 dk.yı kullanabilen var mı merak ediyorum (paket alımı kapandıktan sonra 12. ayını dolduranlar)

Bugün gördüm Tcell aynı paketi, birebir 49 TL'ye satıyor. Kazıkçılığın daniskası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireforge35 -- 17 Ağustos 2012; 4:55:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RID_ONE_54

arkadaşlar bu tarifeyi 12. ayın sonunda yine heryöne 500 dakika teklifiyle kullanmaya devam edebilen var mı?

benim iptal oldu, şu anda bal paket kullanıyorum

• Arkadaşlar hattımı yurt dışına çıkacağımdan yurtdışı kullanıma açıcam fakat bu heryöne dakikar yurt dışında yapacağım Türkiye hatlarında geçerlimidir ?
  • beyler benim eylülde 1 sene olucak bu tarifeye gecmem, yine 20 tl yüklesem devam edecek mi her yöne yoksa avea içine mi dönüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

beyler benim eylülde 1 sene olucak bu tarifeye gecmem, yine 20 tl yüklesem devam edecek mi her yöne yoksa avea içine mi dönüyor?

12 aydan sonra ,önceki gibi heryöne olarak devam ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakansant

quote:

Orijinalden alıntı: ruhöküzü

beyler benim eylülde 1 sene olucak bu tarifeye gecmem, yine 20 tl yüklesem devam edecek mi her yöne yoksa avea içine mi dönüyor?

12 aydan sonra ,önceki gibi heryöne olarak devam ediyor.

emin misin dostum ya, birkaç arkadaşınki bitmiş sanırım bunu yazdıktan sonra baktım şöyle bir ama.
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.