Şimdi Ara

AVEA YIKILAN PAKET GERİ DÖNDÜ - ABONE ALIMI BİTMİŞTİR (01.06.2013) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.018
Cevap
15
Favori
331.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: malcolmx99

quote:

Bu kampanyanin sms miktari haric herseyi bana uyuyor. Heryone en az ama en az 1000 sms im olmasi gerek bana yetmesi icin. Gunde en aZ 100 kez msj alip yolluyorum. Buna bir care yokmu?

zaten 1000 sms veriyor

Sasirmisim pardon. 1000 den fazla her yone sms veren bi paketi varmi?

Vodafone'a geçin oyleyse onda 2000 SMS hy 10000 SMS VDF 9TL!
    Aveada haklarınız bittikten sonra SMS paketi ile 9TL ödeyerek alabilirsiniz 1000+10000 sms paketini!

• Teşekkürler arkadaşlar 4 sayfanın hepsini okudum. 10 yıllır turkcell kullanıyordum bugün itibari ile avea ya taşıdım. 5-6 gün sürer dedi yetkili katlamalı tarifeye geçtim. Turkcell hattım faturalı ve 25 de kesiliyor faturam ekstra bişey çıkarmasın diye aveaya geçiş yaptıktan sonra hemen turkcelle gidip faturalı hattımı kontorluye çevirdim. Numaramı falan taşıdığımı söylemedim zorluk çıkartabiliyorlarmış avea daki arkadaş söyledi galiba şuan çalışmıyor sistem vs diyorlar banada dedi beklerim bende dedim 5 dk sonra yaptı numaramı taşıyacağımı söylemediğim halde aklınızda olsun ekstra bi fatura falan ödememek için faturalı hattı olanlar faturasıza geçsinler sonra avea ya birde unutmayın faturalıdayken faturasıza geçince bütün dk larınız falan iptal oluyor söyleyeyimde benin turkcelldeyken 1200 dk kamu tarifesindeydim 25. de kesilecek faturam bugün faturasıza geçince kalan dk larım falan sıfırlandı aklınızda olsun. İnşallah en kısa sürede avea ya geçerim ama turkcel sanırım 6 gün bekletiyormuş hayırlısı artık katlanan tarifeyi yazan arkadaşada çok teşekür ederim bende öle yaptım. Daha sonrada genç paketi satın alıcam 500 dk heryöne + 1000 sms + 1 gb internet daha sonrada aran kazan mı öle bişey vardı sonrada ona üye olucam şimdi Tc no lazım 12 yaş üstü 25 yaş altı bulurum herhalde bakalım bi terslik olmaz inşallah gecerim genç tarifeye hattım taşınınca bence güzel bir tarife...
    Turkcellden gelen sms e bak kamu plus paketine geçireceklermiş 1200 dk 1000dk düşürüyor ve 39tl dan 45 tl ye yükseltiyor ücreti işe bak hem fiyatı artırıyor hem dakikayı düşürüyor sms vericekmiş benim işim olmuyorki sms le ve 100 mb internet için ayrıca para veriyorum ohh ne ala valla neyse kurtulucam inşallah birde evdeki 3g vınn modeme çözüm bulmam lazım 2 yada 3 ay kaldı taahhütün dolmasına dolsun hemen kapatacam turkcell vınnı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seas79 -- 22 Haziran 2011; 16:48:35 >

• hadi hayırlısı türkceli mi taşıdım yarın açılıyor
    inş sorunsuz alablirim paketi
  • turkcell den faturasız katlayan tarifeye geçtim. 30 tl yükledim 120 tl hediye geldi. tc kimliği 1991 e gönderdim 500 dk +1000 sms +1 gb geldi. daha ne olsun. şu an memnunum umarım servis kalitesindende memnun kalırım..
  • şuna benzer faturalı bir paket çıkarsalarda geçsem yani .d.d İnternet olayı cezbediyor beni her gün avea nın sitesine kesik atıyorum yeni bir şey var mı diye .d
  • arkadaşlar ben aveaya geçeli 1.5 yıl oldu numaram 536 ile başlıyor 500 dk heryöne benim içinde geçerli mi?
  • tc ni yazip gndrysn hepsi geliyorum kullaniyorum suan ve en iyi paket bu suan tavsiye ederim...
  • arkadaşlar bende bu kampanyayı kullanıyorum ama samsung s8003 yani jet var nette bi sorun yok ama video izlemek istediğimde youtubedan falan şebe ayarlarını kontrol et diyor sebebi nedir acaba?
  • avea süpersin :D

bugün 12:40 da avea ya geçiş işlemim tamamlandı... hattımın genç avea tarifesinde açılmasını istemiştim...

aveaya geçtikten sonra 30 tl yükledim..

ardından tc mi 1991 a yolladım.. ardından bir mesaj geldi her yöne 5 yüz dk istiyorsan 5YUZ, avea içi bin dk istiyorsan BIN yazıp 1991 e gnder diye... 5YUZ yazıp paketimi aldım...

ardından KAYIT yazıp 3900 a yolladım her yöne bin + avea içi on bin sms aldım.. (zira paketten gelen bin sms bana yetmezdi)

sonra bir baktım genç avea tarifesinde 30 tl yüklemeye her yöne 2 saat geliyordu normalde o geldi....

şimdi hattımda her yöne 620 dk var :)

şimdi düşünüyorum avea içi bin dk mı alsaydım, gençavea tarifesiden gelen 2 saat diğer yönlere aramalarım için yeterdi bana...

neyse yaa zaten 620 dk zaten yeter bana....

avea avea avea avea

• 3-4 Gün oldu numaramı taşıyalı ama hala taşınmadı galiba 6 günü bulucak tam sizin ne kadar sürdü geçmeniz?
  • Arkadaslar genc avea da 30 tl yukledigimizde 120dk heryone konusma disinda neler hediye ediliyor ve avea ile digeryonlere kac tl ye konusuyoruz tl yukledigimiz 30 gun icinde?
  • quote:

Arkadaslar genc avea da 30 tl yukledigimizde 120dk heryone konusma disinda neler hediye ediliyor ve avea ile digeryonlere kac tl ye konusuyoruz tl yukledigimiz 30 gun icinde?

başka bir hediyesi yok... her yöne 2 saat veriyo bir aylık kullanımı var işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecece

quote:

Arkadaslar genc avea da 30 tl yukledigimizde 120dk heryone konusma disinda neler hediye ediliyor ve avea ile digeryonlere kac tl ye konusuyoruz tl yukledigimiz 30 gun icinde?

başka bir hediyesi yok... her yöne 2 saat veriyo bir aylık kullanımı var işte :)

Ohoo o turkcell de de var. Neyse kalsin avea bari
  • ve sms geldi 27.06.2011 saat 15:10 dan itibaren bende artık avea lıyım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecece
    avea süpersin :D

bugün 12:40 da avea ya geçiş işlemim tamamlandı... hattımın genç avea tarifesinde açılmasını istemiştim...

aveaya geçtikten sonra 30 tl yükledim..

ardından tc mi 1991 a yolladım.. ardından bir mesaj geldi her yöne 5 yüz dk istiyorsan 5YUZ, avea içi bin dk istiyorsan BIN yazıp 1991 e gnder diye... 5YUZ yazıp paketimi aldım...

ardından KAYIT yazıp 3900 a yolladım her yöne bin + avea içi on bin sms aldım.. (zira paketten gelen bin sms bana yetmezdi)

sonra bir baktım genç avea tarifesinde 30 tl yüklemeye her yöne 2 saat geliyordu normalde o geldi....

şimdi hattımda her yöne 620 dk var :)

şimdi düşünüyorum avea içi bin dk mı alsaydım, gençavea tarifesiden gelen 2 saat diğer yönlere aramalarım için yeterdi bana...

neyse yaa zaten 620 dk zaten yeter bana....

avea avea avea avea

keşke katlayan tarifeye geçseydin.30 tl yüklediğin için 120 tl hediye(her yöne 300 dk ) artı hediyen olurdu.4 ay devam eder.
    toplamda 500+300=800 dk heryöne konuşman olurdu ;)

• vodafone den bu tarife icin avea ya gececgim. avea bayisinde mikro simkart icin herhangi bir ucret veriyor muyuz? gecipte 3g den memnun kalmayan yok herhalde?

edit : bu arada , bu kampanyanın yanında hangı tarıfeyı kullanıyorsunuz daha cok ? sıtesınde baktım az once ısın ıcınden cıkamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nc39 -- 27 Haziran 2011; 12:22:22 >
  • nc39 gibi bende geçmeyi düşünüyorum ama kontör düşüş periyodu düşündürdü beni. telefonu aç kapat 60 sn düşüyor tarifeden. misal 1 dakika 3 sn konuştum 2 dakika paketten düşüyor yanlış mıyım?
    katlayan tarife ek olarak mı alınıyor bu paketi artı katlayan deyince mi oluyor bu işlemler?800 dk her yöne olursa 60 sn olayı dert olmaz.

ayrıca numaramı buraya faturasız olrak taşımak ne kadar sürüyor?(ona göre son bir fatura ödeyip eski operatörden çıkmak için kaç gün önce başvurmak lazıma ona bakacağım) ve faturasız olarak bu tarfiye geçince şu kadar süre taahhüt olayı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtaza

nc39 gibi bende geçmeyi düşünüyorum ama kontör düşüş periyodu düşündürdü beni. telefonu aç kapat 60 sn düşüyor tarifeden. misal 1 dakika 3 sn konuştum 2 dakika paketten düşüyor yanlış mıyım?
    katlayan tarife ek olarak mı alınıyor bu paketi artı katlayan deyince mi oluyor bu işlemler?800 dk her yöne olursa 60 sn olayı dert olmaz.

ayrıca numaramı buraya faturasız olrak taşımak ne kadar sürüyor?(ona göre son bir fatura ödeyip eski operatörden çıkmak için kaç gün önce başvurmak lazıma ona bakacağım) ve faturasız olarak bu tarfiye geçince şu kadar süre taahhüt olayı var mı acaba?

Faturanız kesilmeden 7 gün önce başvurun maksimum 6 gün süre var
    Tarife yükleme yaptığınızda veriyor hediyeyi bakiyenizden esktra düşüş olmaz
    1 saniye görüşme 1 dakika olarak düşer dakikanızdan!

• Kampanyanın son tarihi ne zaman,sitede bilgi yok sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverMetal

Turkcell'den Avea'ya geçtim,20 TL yükledikten sonra gelen " şu bedava şu kadar beleş mesaj atın " yazılı mesajların hiçbirine bulaşmadım,direkt olarak TC yi 1911'e gönderdim,500dk her yöne geldi.Numarasını taşımasına rağmen avea içi 1000 dk gelen arkadaşlar o aradaki "kandırmacalı" bedavalara aldanmış herhalde.

Dostum, T.C kimlik numarası 1911'e değil,1991 e gönderiliyor,sanırım yanlışlıkla yazdın 1911 numarasını,lütfen yazını sağ üstteki panelden düzeltme menüsünden değiştiriver,malum burada yazılan yazılar insanlara yol gösteriyor,burdaki yazıları dikkate alıp işlemlerini yapanlar çok,boşuna yanşlışlıkla 1911 e mesaj gönderilmesime sebep olmayalım,1911 i silelim düzeltelim 1991 yazalım.

Bu arada,bir diğer arkadailar sormuş ve çok sorulardan bir tanesi,diyorlarki genç paketi hangi tarife ile kullanırsak 1 taşla 2 kuş vurmuş oluruz diye sormuşlar,bana göre en avantajlı tarife önce Katlayan Tarife,yada Kral Tarife.Öncelikle Katlayan Tarifeyi öneririm Genç Paketle kullanmak için,ama Katlayan Tarifenin tarzı uymuyorsa Kral Tarife de olabilir,ama Kral Tarifeye alımlar Mayıs ayında sona erecekti,uzatıldımı bilemiyorum,henüz araştırmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkumadanAlma -- 27 Haziran 2011; 23:54:21 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.