Şimdi Ara

Yalan Dünya (2012) | Kanal D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.702
Cevap
5
Favori
76.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobo.1903

45 dk olsun fazla uzun sıkıyor.

aynen ya 6. Sezon 1 bölüm avrupa yakası 2saat mis yuh yani sinemadan uzun. Bir de tempolu bir bölümmuş nasıl bir beyin nasıl bir el bunu yazdın yahu.

Bu arada diziye burhan karakterini de eklese olma mi ya
  • Arkadaşlar Yalan Dünya Facebook'ta :)

https://www.facebook.com/pages/Yalan-D%C3%BCnya/244247218928099?ref=ts Yeni sayfamıza bekleriz :)
  • oyuncu kadrosu çok kötü bence beyazın diğer dizi projelerinide biliyoruz tutacağını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

oyuncu kadrosu çok kötü bence beyazın diğer dizi projelerinide biliyoruz tutacağını sanmam

Oyuncu kadrosu benim de hoşuma gitmedi ama belli de olmaz, Gülse Birsel bu.
  • Nihal Yalçın hariç diğer oyuncu seçimlerini beğenmedim.Beyazıt Öztürk çok yanlış bi seçim gibi duruyor oyunculuğundan hiç zevk alamıyorum umarım fikirlerimi değiştirecek bir dizi olur.
  • Avrupa Yakası'nın yeri şimdilik dolmaz , ileride ne olur belli olmaz ama herkes yeni Avrupa Yakası gözüyle bakıyor Yalan Dünya'ya , AY ile kıyaslıyor insanlar , Yalan Dünya'da aradıklarını bulamayacaklar bence işte bu yüzden tutmayabilir.

Avrupa Yakası bambaşka bir dünyaydı , o ortamda bir karakter olmayı isterdim Valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXxKuBiLaYxXx

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Şahika da olmali !!

cok guluyordum ben
     Yalan Dünya (2012) | Kanal D

-Bebeyim seni Paramla doverim

-Rahatmisiniz siz be!! aaaahh

http://www.youtube.com/watch?v=iV7PlyngUlA

Paris'e gitmiştiya burnunda peçete vardı garson tip tip bakınca da ingilizce; ''ben seni,senin çalışdığın kafeyi,kafenin bulunduğu caddeyi satın alırım be ! '' demişti.

http://www.youtube.com/watch?v=aM99j8hfe_M

• benim kendi görüşürüm avrupa yakasının gölgesinde kalıcak çünkü biz genelde böyle eleştirmeyi severiz hep birşeyle kıyaslarız bu dizi de avrupa yakasıyla karşılaştırılcak
    inşallah yanılırım güzel bir dizi olur
    bu arada şesu nerde ya şesuyu istiyom ben avrupa yakasının eski bölümlerini sürekli izlerim şesu varken ki tadı hiçbir bölümü vermiyor
  • Geceleri Avrupa Yakası tekrar veriliyor keşke bitmeseydi keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CriminaL!

quote:

Orijinalden alıntı: xXxKuBiLaYxXx

quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Şahika da olmali !!

cok guluyordum ben
     Yalan Dünya (2012) | Kanal D

-Bebeyim seni Paramla doverim

-Rahatmisiniz siz be!! aaaahh

http://www.youtube.com/watch?v=iV7PlyngUlA

Paris'e gitmiştiya burnunda peçete vardı garson tip tip bakınca da ingilizce; ''ben seni,senin çalışdığın kafeyi,kafenin bulunduğu caddeyi satın alırım be ! '' demişti.

http://www.youtube.com/watch?v=aM99j8hfe_M

İşte bu

• quote:

Avrupa Yakası'nın senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'in senaryosunu yazdığı ‘Yalan Dünya’ Ocak 2012'de Kanal D'de başlıyor.

Cihangir’deki oyunculuk piyasasını anlatacak olan komedi dizisinin kadrosunda Gülse Birsel'in yanı sıra Olgun Şimşek, Hasibe Eren, Beyazıt Öztürk, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Bartu Küçükçağlayan yer alacak.

Adamım da oynuyormuş.
  • Beyaz ve sarp olmasaymıs keske.
  • "Yalan Dünya" bence bir komedi dizisi için uygunsuz bir ad. Oldu olacak Nil Karaibrahimgil'in "Yalan Dünya" şarkısı dizinin müziği olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

"Yalan Dünya" bence bir komedi dizisi için uygunsuz bir ad. Oldu olacak Nil Karaibrahimgil'in "Yalan Dünya" şarkısı dizinin müziği olsun.

Benim aklıma da Neşet Ertaş geliyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 5 Eylül 2011; 20:39:34 >
  • o değil yalan dünya diye dizi çekilmiş. Isim hakkı olmasın sonra
  • Halletmıslerdır.Yapımcısı kım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

o değil yalan dünya diye dizi çekilmiş. Isim hakkı olmasın sonra

İsim hakkını düşünmüşlerdir elbet sorun olacağını zannetmem.

Avrupa Yakası bence de çok güzeldi ama kesinlikle geri dönmemeli tam tadında bırakıldı zaten. Gülse Birsel bilir işini, Yalan Dünya bir an önce başlasında izleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDrum

Halletmıslerdır.Yapımcısı kım?

d production olacak diye bilyorum değişmediyse
    "haneler" kalitesinde olmasa bari
  • Daha ortada ne fragman var ne bir şey... Daha karakterleri yazma aşamasındaymış. Yalan olmasa bari... Yav ben Avrupa Yakası'nı istiyorum , her ne şekilde olursa olsun , o ortamı , atmosferi yakalayan bir dizi yok daha.

Bu da kısa bir söyleşiymiş , Facebook sayfasından kopyalıyorum , doğru mu sahte mi bilemeyeceğim.

- Dizi başlayacak diye duyduk, biraz ipucu verir misiniz, kimler var, nasıl bir hikaye olacak?

--Yine bir sit-com olacak. Hikayeyle ilgili bilgi veremem, henüz karakterleri yazma aşamasındayım.

- Oyuncu takıntınız var mı, eski ekipten illa olsun dedikleriniz...

--Öyle bir takıntım yok. Eski ekipten birkaç kişi olacak sadece. 'Ful kadro geri dönüyorlar' tamamen palavra. Bambaşka bir hikaye olacak, tıpatıp aynı yüzlerle anlatmak zor olur.

- Herkes kendi 'Avrupa Yakası'nı yaratmaya çalıştı bir ara ama başaramadılar, sırrı neydi?

--Tek bir sırrı yoktu. Hepimiz çok çalıştık 'Avrupa Yakası'nda.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.