- x
Düz liseden üniversite ilk senede kazanılırmı?
102 Cevap7886 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:06:43 

Arkadaşlar 10.sınıfta okuyorum işte bu senede bitiyor 11.sınıf olucaz düz lisedeyim derslerim güzel ama hiç çalısmıyorum yani ne bileyim içimden gelmiyor üniversiteyide ilk senede kazanmak istiyorum(PDR) yaz için nasıl bir program yapabilirim ilk önce matematik 9.sınıf konularındanmı başlasam çok kararsızım arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim.

10019 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:12:53 

Kazanılır

Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
A State Of Trance Fan

2378 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:16:11 

Kazanılır tabii.

Fonksiyonlardan Başlarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Canon PowerShot SX230 HS
SanDisk Sansa Clip+ 12GB
iPhone5 16GB [Beyaz]
iPad 3 32GB [Siyah]
Logitech Z2300x3

693 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:16:53 

kazanılmaz

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:19:03 

sizce 11 sınıfta 9ve 10. sınıf matematigi bitermi bu yazda dahil.
quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Kazanılır tabii.

Fonksiyonlardan Başlarsın.

2630 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:19:36 

donemin basinda ygsde 70netle baslayan arkadasim, cok calisarak 10bine girdi, lysde suan full yapicak gibi, calisirsan yaparsin bende 110netle baslayan ben yatarak ygs de 95bine girdim, lys yide biraktim, gelecek yila artik
Calisirsan turkiyede ilk bine girersin.
Tavsiye istersen 11sinifta calismaya basla, bilmedigin, eksik oldugun konularin temelini at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyetizma -- 28 Mayıs 2011; 1:31:50 >

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:22:11 

düz lisemisiniz
quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

donemin basinda ygsde 70netle baslayan arkadasim, cok calisarak 10bine girdi, lysde suan full yapicak gibi, calisirsan yaparsin bende 110netle baslayan ben yatarak ygs de 95bine girdim, lys yide biraktim, gelecek yila artik
Calisirsan turkiyede ilk bine girersin.

210 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:28:19 

Şifren varsa kazanırsın...

.:DONANIMHABER:.

2630 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:30:45 

quote:

Orijinalden alıntı: WiccA35
düz lisemisiniz

anadolu lisesindeyim ama arkadasim duz lisedeydi 11.sinifin 2.doneminden itibaren calisiyor, bazen yuzune sovuyorum, kufrediyorum, bazende imrenerek bakiyorum gercekten sistemli calismak her yigidin harci degil, istedigin kadar zeki ol, calismassan bir hicsin, bu yil esseklik ettim ama kafaya dank edince neden calisip ilk bine giremeyim, tv mis, okuldaki ortammis, egelenceymis bir yil eksik kal bisey olmaz. Bazen kacamak yap ama hep degil

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:38:51 

Bende bundan sonra sistemli çalısıcam :) yazın başlarım matematikten 9.sınıf konularından

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:47:48 

manyetizma çok teşekkürler önerin için.Arkadaşlar başka önerisi olan varmı yani yazın böyle çalısmaya başla bu yayından çöz felan .

362 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:48:07 

düz liseler kaç yıl yahu

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 1:49:54 

4
quote:

Orijinalden alıntı: sokarca_

düz liseler kaç yıl yahu

11461 Mesaj
28 Mayıs 2011; 2:05:01 

bundan 8 sene kadar önce süper liseye girdigimde okulun düz lise ögrencilerinden bir kız ege tıp ı kazanmıstı. olmucak diye birsey yok ama sen treni kacırmıssın..

256 Mesaj
28 Mayıs 2011; 2:16:07 

Treni kaçırmak diye bir şey yok. 2 senelik çalışma gayet yeterli. Şahsen ben de son 2 sene dershaneye gittim ve son sene ciddi olarak çalıştım. İTÜ Fizik mühendislindeyim şuan =) Düz lise mezunuyum. İlk senede kazandım.

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 2:42:32 

zor

1636 Mesaj
28 Mayıs 2011; 2:51:59 

Bende düz lise mezunuyum uludağ ekonometri oldu ilk senede lise 3ve 4te dershaneye gittim ki çokta fazla sıkmadım kendimi yani herşey sana bağlı kazanılmaz diye düşünüp moral bozmaya gerek yok.

641 Mesaj
28 Mayıs 2011; 4:13:51 

Ne kadar saçma bir soru. 2 sene hakkını vererek çalışsın meslek lisesinden bile uçuk olmamak kaydı ile kazanılabilir universite.

Ama kendinde diyorsun "çalışmıyorum." ozaman kazanamazsın zaten.

Sınav senin zekanı değil ameleliğini ölçüyor. Ne kadar çalışırsan hayalindeki mesleğe-okula oakdar yaklaşırsın..

aziz-i kavim, aziz-i millet, aziz-i vakit idik, a'da zelil kıldı bizi...

16 Mesaj
28 Mayıs 2011; 4:24:52 

Kardeş bu işlerde biraz tecrübem var. Çok emin olarak söylüyorum bu işin %90 ı psikolojik. Nasıl çalışsam, nerden başlasam, olur mu olmaz mı diye düşüncelere dalma sadece bilmediğin konuları öğrenmeye çözemediğin soruları çözmeye çalış gerisi kendiliğinden geliyor. Şimdi baktım ne kadar zamanın var diye 2 senede düz liseden tıp bile kazanılır.. Binlerce örneği var bunun.

sd

523 Mesaj
28 Mayıs 2011; 7:26:01 

Düz lise mezunuyum ve ilk girişte kazandım. İlk 3 sene neredeyse hiç sınava yönelik çalışmadım. Sadece 4. sınıfta dershaneye gittim ve dediğim gibi daha önce herhangi bir çabam olmadı sınav konusunda. Şu anda ise Kocaeli Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği okuyorum

İstediğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok dostum. Belki ben de senin gibi, işin ciddiyetini daha önceden kavrayabilseydim şu anda çok farklı bir yerde olabilirdim. Ama her şey kısmet. İstediğim bölümü okuyorum en azından

Edit: Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panişır -- 28 Mayıs 2011; 7:35:15 >

1110 Mesaj
28 Mayıs 2011; 7:36:10 

4 senelik lise hayatımda 3 tane okul degiştirdim.Düz lisedeyim.3 sene boyunca sadece sınav geceleri ders çalıştım

Son sene gerçekten çok sıktım.(Bu sene)

Sonuç olarak anasınıfı ögretmenliği,bilgisayar ögretmenligi,hemşirlik,veterinerlik,polislik,askeri okullar gibi yerler geliyor ama 1 sene bekleyecegim.

Çünkü tıp veya polis akademisi istiyorum.

Sonuç olarak kazanılır ancak yüksek puanlı yerler için bir sene pit geçmek gerebilir

Ftr ilk yılda kazanılabilir.Yeterki sıkı ve sistemli çalış.

Son yıl kız arkadaşın olmasın ama varsada ayrılma ancak haftalık ona ayıracagın zaman 2-3 saati geçmesin.
Forumu unut,ben koca 9 ay foruma tek post atmadım.
Facebook'a hiç girmedim diyebilirim.Yani kendini sıkacaksın

7096 Mesaj
28 Mayıs 2011; 7:59:44 

düz lise mezunuyum, 3 yıllıkdı bizim zamanımızda düz liseler; 11.sınıfta kursa gittim, iyi çalıştım ve boğaziçini kazandım(bitirdim bile :).. olur yani sistemli çalışma ile neden olmasın...

Hây'dan gelen Hû'ya Gider!!....

1366 Mesaj
28 Mayıs 2011; 8:55:21 

kazanılmayacak da düz lise niye var

İki parmağının ucunu gözüne koy. Bir şey görebiliyor musun dünyadan? Sen göremiyorsun diye bu alem yok değildir.

ağlama melis

1408 Mesaj
28 Mayıs 2011; 8:57:05 

Hayir

Beauty is a beguiling call to death and I'm addicted to the sweet pitch of its siren...

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:10:18 

arkadaşlar hepinize teşekkürler.Çok sagolun.

869 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:23:46 

tabiki kazanbilirsin şuan ege üniversitesinde hazırlık okuyorum istanbuldan gelen bir arkadaşım var normal liseden mezun uluslar arası ilişkiler kazandı ama günde 4 saat in altında çalışmıyordum diyor

psn:Hasomen

2383 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:27:51 

quote:

manyetizma çok teşekkürler önerin için.Arkadaşlar başka önerisi olan varmı yani yazın böyle çalısmaya başla bu yayından çöz felan .

sorduğun soru zaten bitiriyo: düz liseden ilk senede üniversite kazanılırmı?

seninki markanın ürün ismi ile özdeşleşmesi gibi bişey. hani ekmeğe sürülen çikolataya çokokrem deriz ya, aynı onun gibi düz liselerde üni kazanma oranları düşük olunca insanlar artık ilk senede üni kazanmak için anadolu-fen liseli olma 'kanunu' varmış gibi hissetmeye başladılar.

bak abicim inan bana anadolu-fen liselerindeki öğrenciler okulda kaliteli hocalardan ders aldıkları için değil 'çalıştıkları' için kazanıyolar.

okulun etkisi yokmu? var ama okulun etkisi de bu zaten; yani öğrenciyi çalışmaya teşvik etmesi. yoksa hocaların çok etkisi olduğuna inanmıyorum.

mesela ben anadolu lisesi mezunuyum, okuduğum lise izmirin en kaliteli liselerinden biriydi (ki benim senemde öss başarısında izmir de birinci olmuştuk) ama okuldaki hocaların çoğu beş para etmez insanlardı. başka okuldan kovulup bize gelen hoca bile vardı.

peki diyeceksin ozaman neden hep onlar başarılı oluyo? çünkü o okullarda öğrenciler çalışkan olduğu için ortam senide ders çalışmaya motive ediyo. benim öss sayısal türkiye derecem 4454 idi. kusura bakmasınlar ama bunda okuldaki hocaların çok etkisi olduğuna inanmıyorum. zaten okulda öss ye yönelik eğitim verilmiyoki hoca iyi olsa nolur.

ama bizde sağlam bi ders çalışma ortamı vardı. mesela ben normalde bilgisayarın başından kalkmayan biriydim, ama lise son sınıfa başlayacağım yaz bilgisayarı kapattım, bidaha hiç açmadım. monitörü kaldırıp bilgisayar masamı ders çalışma masasına çevirdim. yazın okullar açılmadan önceki son 1 ay hergün sabah 10gibi kalkıp dersin başına oturuyodum. öğleden sonraya kadar çalışıp ara veriyodum (malum izmirde öğleden sonra çok sıcak oluyo, ozamanlar klimamız da yoktu, 7 yıl öncesinden bahsediyorum) sonra akşamüstü tekrar başlayıp gece 01 lere kadar (10 ar dakikalık molalarla) çalışıyodum

okulların başlaması benim için yıkım gibi oldu çünkü çalışma sistemini oturtmuştum ve okullar başlayınca günümün çoğu okulda ölmeye başladı. bu çok büyük bi kayıptı. bende şöyle bi çözüm buldum. gece (dayanabildiğim ölçüde) 01-03 lere kadar dersin başından kalkmıyodum. tabi böyle olunca ertesi gün okula (bilerek) uykulu olarak gidiyodum ve öğleden sonraki derslerde kafayı koyup uyuyodum (arkada oturduğumdan hocalar görmüyodu) bu şekilde uyku ihtiyacımın bi kısmını okulda karşılıyodum. lise son sınıfta okulda uyumadığım gün sayısı çok sınırlıdır. genelde en az 1 ders en fazla 3 dersi uyuyarak geçiriyodum. bazen son ders bittiğinde arkadaşlar uyandırıyodu, kalk okul bitti diye

sen kendin çalışmazsan anadolu-fen bi halta ayramaz. sen çalışırsan da düz lise engel olmaz
_________________________________________________________________________________

birde şunu eklemem gerek. şu düşünce hayattaki en aptalca düşüncedir: "şuana kadar hiç çalışmadım artık şansım zor, ozaman kasmaya gerek yok. bu sene takılayım ben seneye çalışırız artık..."

bak ben aslında çalışkan biri değilimdir. dediğim gibi lise 1-2 de hergün bilgisayarın başında takılırdım. ilk öss denememe lise 2 nin ara dönem tatilinde girdim. bizim zamanımızda lise 3 yıllıktı, yani gerçek öss ye 17 ay kala hayatımda ilk defa bir deneme çözdüm! okadar acemiydim ki bırak iyi net yapmayı soruları bile yetiştirememiştim. sayısalı yapıp türkçenin de bi kısmını anca yapabilmiştim. okadar boştum yani. ama 17 ay sonra gerçek öss de kendi alanım olan sayısal da 90 soruda 87 doğru yapmıştım. demek istediğim "şu ana kadar çalışmadım artık şansım yok" sözü tamamiyle ders çalışmak istemeyen insanın kendini aldatmasıdır.

1638 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:47:35 

@01001101

Gerçekten mükemmel bir yazı olmuş. İçimde bir kıpraşma oldu bile.

|| Intel Core i5 2500k @ 4.2 Ghz || MSI P67A-GD65(B3) || Gigabyte HD 5850 OC || Gskill RipjawsX 2x2GB 1600 Mhz CL7 DDR3 || Seagate 1 TB Barracuda Sata III 64 MB || Sapphire Pure 625W 80+ PSU || Cooler Master HAF 912 Plus Kasa || Samsung SyncMaster 932NW ||

Game Center:yogitech-TR

20 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:52:09 

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

b>

seninki markanın ürün ismi ile özdeşleşmesi gibi bişey. hani ekmeğe sürülen çikolataya çokokrem deriz ya, aynı onun gibi düz liselerde üni kazanma oranları düşük olunca insanlar artık ilk senede üni kazanmak için anadolu-fen liseli olma 'kanunu' varmış gibi hissetmeye başladılar.

bak abicim inan bana anadolu-fen liselerindeki öğrenciler okulda kaliteli hocalardan ders aldıkları için değil 'çalıştıkları' için kazanıyolar.

okulun etkisi yokmu? var ama okulun etkisi de bu zaten; yani öğrenciyi çalışmaya teşvik etmesi. yoksa hocaların çok etkisi olduğuna inanmıyorum.

mesela ben anadolu lisesi mezunuyum, okuduğum lise izmirin en kaliteli liselerinden biriydi (ki benim senemde öss başarısında izmir de birinci olmuştuk) ama okuldaki hocaların çoğu beş para etmez insanlardı. başka okuldan kovulup bize gelen hoca bile vardı.

peki diyeceksin ozaman neden hep onlar başarılı oluyo? çünkü o okullarda öğrenciler çalışkan olduğu için ortam senide ders çalışmaya motive ediyo. benim öss sayısal türkiye derecem 4454 idi. kusura bakmasınlar ama bunda okuldaki hocaların çok etkisi olduğuna inanmıyorum. zaten okulda öss ye yönelik eğitim verilmiyoki hoca iyi olsa nolur.

ama bizde sağlam bi ders çalışma ortamı vardı. mesela ben normalde bilgisayarın başından kalkmayan biriydim, ama lise son sınıfa başlayacağım yaz bilgisayarı kapattım, bidaha hiç açmadım. monitörü kaldırıp bilgisayar masamı ders çalışma masasına çevirdim. yazın okullar açılmadan önceki son 1 ay hergün sabah 10gibi kalkıp dersin başına oturuyodum. öğleden sonraya kadar çalışıp ara veriyodum (malum izmirde öğleden sonra çok sıcak oluyo, ozamanlar klimamız da yoktu, 7 yıl öncesinden bahsediyorum) sonra akşamüstü tekrar başlayıp gece 01 lere kadar (10 ar dakikalık molalarla) çalışıyodum

okulların başlaması benim için yıkım gibi oldu çünkü çalışma sistemini oturtmuştum ve okullar başlayınca günümün çoğu okulda ölmeye başladı. bu çok büyük bi kayıptı. bende şöyle bi çözüm buldum. gece (dayanabildiğim ölçüde) 01-03 lere kadar dersin başından kalkmıyodum. tabi böyle olunca ertesi gün okula (bilerek) uykulu olarak gidiyodum ve öğleden sonraki derslerde kafayı koyup uyuyodum (arkada oturduğumdan hocalar görmüyodu) bu şekilde uyku ihtiyacımın bi kısmını okulda karşılıyodum. lise son sınıfta okulda uyumadığım gün sayısı çok sınırlıdır. genelde en az 1 ders en fazla 3 dersi uyuyarak geçiriyodum. bazen son ders bittiğinde arkadaşlar uyandırıyodu, kalk okul bitti diye

sen kendin çalışmazsan anadolu-fen bi halta ayramaz. sen çalışırsan da düz lise engel olmaz
_________________________________________________________________________________

birde şunu eklemem gerek. şu düşünce hayattaki en aptalca düşüncedir: "şuana kadar hiç çalışmadım artık şansım zor, ozaman kasmaya gerek yok. bu sene takılayım ben seneye çalışırız artık..."

bak ben aslında çalışkan biri değilimdir. dediğim gibi lise 1-2 de hergün bilgisayarın başında takılırdım. ilk öss denememe lise 2 nin ara dönem tatilinde girdim. bizim zamanımızda lise 3 yıllıktı, yani gerçek öss ye 17 ay kala hayatımda ilk defa bir deneme çözdüm! okadar acemiydim ki bırak iyi net yapmayı soruları bile yetiştirememiştim. sayısalı yapıp türkçenin de bi kısmını anca yapabilmiştim. okadar boştum yani. ama 17 ay sonra gerçek öss de kendi alanım olan sayısal da 90 soruda 87 doğru yapmıştım. demek istediğim "şu ana kadar çalışmadım artık şansım yok" sözü tamamiyle ders çalışmak istemeyen insanın kendini aldatmasıdır.

ALLAH RAZI OLSUN

Allah bütün duaları kabul eder yeterki içten olsun,
Allah içinizden geçen herşeyi duyar siz bilmesenizde,
Allah herşeyi yaratmıştır siz inanmasanızda,
Allahdan Başka İlah Yoktur; Siz görmesenizde:)

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:54:38 

Teşekkürler çok güzel yazmışsın.Şuan kazanmaya 1 adım daha yakınım
quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

b>

6102 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:55:40 

muhtemelen zeka seviyen iyi degildir. pdr zor ama diger bolumler olabilir

171 Mesaj
28 Mayıs 2011; 10:57:30 

İmzama odaklan.

617 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:06:33 

Ne istediğine bağlı.Tıp istiyosan biraz zor kazanırsın çok çok...çalışman lazım ama mühendislik falan istiyorsan kazanabilirsin ama derslerine düzenli çalışman lazım oturduğun yerden üni.kazanılmaz

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:12:21 

bak düz liseden tıp kazanan bile varmış ilk senede.ayrıca sbs ye çalışmadık diye zeka seviyemizmi düşük :)
quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

muhtemelen zeka seviyen iyi degildir. pdr zor ama diger bolumler olabilir

6102 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:16:18 

quote:

bak düz liseden tıp kazanan bile varmış ilk senede.ayrıca sbs ye çalışmadık diye zeka seviyemizmi düşük :)

istisnalar kaideyi bozmaz

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:18:30 

Psikolojik Danışma ve Rehberlik istiyorum
quote:

Orijinalden alıntı: JonnieWalker

Ne istediğine bağlı.Tıp istiyosan biraz zor kazanırsın çok çok...çalışman lazım ama mühendislik falan istiyorsan kazanabilirsin ama derslerine düzenli çalışman lazım oturduğun yerden üni.kazanılmaz

2378 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:20:06 

Bende seneye 12. Sınıf olacağım ama bu yaz bütün 9-10-11. Sınıf konularını bitirmeye calisacagim. Artik bilgisayar, internet yok. Sonucta 1-2 sene kasacaksin ama hayatin kurtulacak. Bence buna kesinlikle deger. ;)

Metalurji ve Malzeme Mühendisi
Canon PowerShot SX230 HS
SanDisk Sansa Clip+ 12GB
iPhone5 16GB [Beyaz]
iPad 3 32GB [Siyah]
Logitech Z2300x3

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:25:00 

abicimn ben çok zekiyim demiyorum ama 8.sınıfta kitabın sayfasını açmadıgım halde 385 almıştım.Ayrıca istisnaların içinde oldugumun farkındayım.
quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

istisnalar kaideyi bozmaz

479 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:25:24 

geçen yıl bizim okulda(düz liseliyim) 12 ler yakaşık 100 kişi idi.67 tanesi girdi direk.bitanesi türkiye 247.olarak kazandı üstelik

Eminem Fan Club

634 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:31:42 

Ben kazanamadım ama kazanan çok

HTC One M8 --- Lenovo Y570 --- Canon 600D --- Logitech G103 - G300 - G502 - G440 - G230

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:40:32 

quote:

Orijinalden alıntı: SamuelColt

Ben kazanamadım ama kazanan çok

24 Mesaj
28 Mayıs 2011; 11:42:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Reborn_59

zor

İstersen yapamayacağın şey yok... Düz lisenin önü gayet açık yeterki hatrı sayılır bir puan al

Don't thank me, I just did what a bad guy would..

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:12:27 

ilk önce matematik 9.sınıf konularındanmı başlıyayım.

1319 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:18:20 

Hay Allah'ım soruya bak ya yok kazanılmaz ne alakası var çalışırsan tabi kazanırsın.

Nerelerdesin [P]anpim sen? Eylül 2014

4265 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:20:20 

neden kazanılmasın olm.ben düz liseydim hatta spor sınıfıydım neredeyse doğru düzgün derse girmedim.ankara hukuktayım

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:26:24 

quote:

ilk önce matematik 9.sınıf konularındanmı başlıyayım.

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:43:43 

??
quote:

297 Mesaj
28 Mayıs 2011; 12:47:33 

quote:

??

tabiki öle yap hatta ygs konularından başla direk

düz lisede kazanılırmı bilmem ama meslekte kazanılmıyo yani en azından ben kazanamadım

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:00:01 

9.sınıf matematiginden başlıcam gerisi gelir :)

310 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:05:20 

ne istediğine bağlı , öyle üniversiteler var ki yoldan geçen adamı soksan sınava kazanır o bölümü.. iyi bölümleri ilk yılda biraz zor kazanırsın

470 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:07:01 

ben düz lise öğrencisiyim 9 sınıf mat'ın yarısına geldim. çevremde herkes(öğretmen ve üniversiteli abiler ablalar) bana bu yaz ( üç ay tam 3 ay) harika bir şekilde çalışırsan üniversitedesin diyor

ARİ GOLD

64 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:10:21 

Haykocepking kaçıncı sınıftasın.

quote:

Orijinalden alıntı: haykocepking

ben düz lise öğrencisiyim 9 sınıf mat'ın yarısına geldim. çevremde herkes(öğretmen ve üniversiteli abiler ablalar) bana bu yaz ( üç ay tam 3 ay) harika bir şekilde çalışırsan üniversitedesin diyor

TargetMan ben PDR istiyorum.

470 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:16:43 

11. > bu arada bu sene değil 10.sınıfın sonlarında başladım çalışmalara. (sözel felan)

ARİ GOLD

3914 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:17:50 

Düz liseden,sadece 5 aylık düzenli olmayan bir çalısmayla Anadolu İşletme'yi kazandım. 10.sınıftan itibaren kasarsan kazanırsın.

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

470 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:24:06 

ama en harbi çalışmalarımı son 2 aydır yapıyorum. 10.sınıfta o kadarda sıkı çalışmıyordum tabi.

ARİ GOLD

259 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:24:27 

yaptım oldu ayrıntılar için pm at

2629 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:26:05 

Beyler herkes sayısalcılara göre yazmış , biraz da sözelciler için yazsanız.

3914 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:30:40 

Arkadasım bu yıl sözelde Birey'in Türkiye Geneli Deneme Sınavında 2000 kişi içinden 2. oldu.

Ygs'de de 370 yaptı. 370+okul punaı=hobarahey

Eğer yapamıyorsan, yapmalısın

259 Mesaj
28 Mayıs 2011; 17:35:57 

quote:

Orijinalden alıntı: knotaqram34

Arkadasım bu yıl sözelde Birey'in Türkiye Geneli Deneme Sınavında 2000 kişi içinden 2. oldu.

Ygs'de de 370 yaptı. 370+okul punaı=hobarahey