Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anelka39

Noyan hocam benim icin telefonun hizli olmasi cok onemli ozelliklede internet sitelerini acma hizi sizde kullandiniz bilirsiniz nexus one cok hizliydi bu konuda rica etsem hiz konusunda nexus one ile bir kiyas yaparmisinizyaparmisiniz

Nexus kullanmadım ama HTC Desire ve Desire HD Kullandım onlarla kıyaslarsam S II onlardan çok çok daha hızlı.
  • Afiyet olsun ne demek Ben gercek fotograf boyutlarini ve kalitesini gorebilmeniz acisindan hic oynamadan direk yukledim linklere. Daha saglikli olur diye dusundum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

@Ahmet-79
    Hocam ozaman S2'nin tam performansını göstermiyor bu fotoğraflar. 1-2 tane de olsa orjinal boyutunda yüklerseniz seviniriz hocam

Saygılar..

Buyur hocam

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• @Ahmet-79
    Saolun..
    Tek kelimeyle "Harika!"
  • Rica ederim, gerçekten harika. Desire'dan sonra S II'nin kamerası ilaç gibi geldi muhtemelen çok çok özel bir durum olmadıkça artık yanımda fotğraf makinası taşımam.
  • Selam
    Dostlar Vitrinde biraz kurcalarken Video kayit ayarlarinda yani kamera ayarlarindan bahsediyorum foto ayar kisminda autofokus ayarina rasladim da bu ayari Video modundaki ayarlarda bulamadim, video da autofokus acik kapali yada otomatik secenegi yokmu yoksa inceledigim cihazin kamera versiyonumu güncel degildi acaba? yada varsa ben bulmayi beceremedim
    Yanitlarinizi rica ile bekliyorum tesekürler
    Saygilar..
  • Benimkinde de yok arkadasim video modunda odaklanma tercihleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korhany

Benimkinde de yok arkadasim video modunda odaklanma tercihleri.

Tesekürler Dostum, Olsa daha iyi olurdu, netligi yakalamak icin hasas davranmak zorunda kalacaz, zira her cekimde autofokus gereksiz bence, samsung bunu direkt olarak kamera yaziliminin icine yerlestirmis iyi etmemis
    Saygilar...
  • Arkadaşlar oyun tavsiyeleri için teşekkürler ;) bi kaç tanesi çalışmadı ama bazıalrı çalışıor :))) bu arada teli kies e tanıtmakta sorun yaşayan arkadaşlar ben o sorunu şöyle çözdüm kiesi açtıktan sora üstte tools menüsünde instal driver var ona basın bi kaç driver yüklüor sora sorun çözlüor he bu arada telefon ana home ekranında olmadıkça kesinlikle bilgisayar tanımıor ;)
  • Herkese gunaydin :)

Anelka39 hocam ne nexus one ne de dhd bu telefonun yanindan gecemez.

Browser---ayarlar----eklentileri etkinlestir----istek uzerine yaptiginizda hem sarjiniz daha uzun gider hem de sayfada flashlar siz istemediginiz surece acilmadigi icin sayfalar cok hizli acilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beni de listeye ekleyebilirsiniz.. 10 gunu asan bir suredir kullaniyorum cihazi..
    simdilik memnunum.. yalniz market olayini henuz cozemedim.. applanet cogu zaman calismiyor
    appbrain a nasil girecegim konusunda beni aydinlatirsaniz sevinirim. uye oldum siteye giriyorum ancak
    henuz cihaziniz appbrain ile senkronize olmamis ekteki programi indirin diyor , indirmek istedigimde ise
    aranan sayfayi markette bulunamadi mesaji veriyor.. cahilligim icin kusuruma da bakmayin lutfen..

bu arada simdilik cihaza rom atmak istemiyorum
  • Root islemi tsmsm :)

Hocam appbrain icin su linki bi dene.

I found this great Android app 'AppBrain App Market' on AppBrain:http://www.appbrain.com/app/com.appspot.swisscodemonkeys.apps
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Root islemi tsmsm :)

I found this great Android app 'AppBrain App Market' on AppBrain:http://www.appbrain.com/app/com.appspot.swisscodemonkeys.apps

linke daha once de ulasmistim.. appbrain de bulunan myapps listesinde ilgili dosyayi goruyorum , indirilecek dosyalar arsinda ancak
    indirmiyor, sanirim birsey atliyorum :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

Root islemi tsmsm :)

E hadi gazamız mübarek olsun o zaman
  • Hepberaber insaallah hocam :)

Appbrainin apksini a ksma koyarim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Orijinalden alıntı: ernesto__che

@Ahmet-79
    Hocam ozaman S2'nin tam performansını göstermiyor bu fotoğraflar. 1-2 tane de olsa orjinal boyutunda yüklerseniz seviniriz hocam

Saygılar..

Buyur hocam

evet.. Ahmet-79, resimler süperr gerçektende.. Neden bu cihazı almam gerektiğini bir kere daha anladım... Kendime getirtti.. Bu arada bizim evin orayı çekmişsiniz .. O da ayrıca memnun etti beni..
  • Resimde ki yer neresi çok güzelmiş merak ettim çok
  • Pierre Loti'den Eyüp Sahil Yolu üzerinden Alibeyköy doğru bir bakış.... Karşı tarafta da Miniatürk ve Haliç Kongre Merkezi bulunmakta... Eski gerçek Altınboynuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandrake

Pierre Loti'den Eyüp Sahil Yolu üzerinden Alibeyköy doğru bir bakış.... Karşı tarafta da Miniatürk ve Haliç Kongre Merkezi bulunmakta... Eski gerçek Altınboynuz...

Çok teşekkür
    Şu meşhur Pierre Loti demek

İlk fırsatta gidicem. o ufak adacıklar çok güzelmiş.
  • Beyler ne kadara aldınız telefonu.Ona göre sony ericsson xperia arc yada bunu bekleyeceğim.Fotoğraf kalitesinin biraz daha yüksek olmasını bekleridim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.