Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4726. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 47244725472647274728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dreamcream

S2'nin batarya sorununa mı dayanamadınız artık?

Kapanıp açılmalar çoğaldı, şarj aletine bağlı yaşamaya başladım, hafızası yetersiz gelmeye başladı malum 32 gb hafıza kartından fazla takamıyoruz, aranınca telefon bir kaç saniye mala bağlıyordu ama güzel bi 4 yıl geçirdim şimdi hakkını vereyim.
  • Çok uzun arayışlar sonunda stock 4.0.4 rom dosyalarını bulmayı başardım. Bana göre s2 için jb ağır , gb ise fazla eski. Yine en ideali ics'dir. Kurdum kafam rahat
    S2 4.0.4 UK/IRELAND
    Build : XWLPT
    Csc : XEU
    Ana bant : XXLQ6
    * Kurmayı düşünen varsa kurduktan sonra wipe ve factory reset yapmasın, cihaz brick oluyormuş. Önlemek için kurduktan sonra buradaki siyah kernelide flashlıyoruz.
    Eski touchwiz gibisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

4 yıllık emektar telefonuma bugün Z5 alarak veda etmiş bulunuyorum, umarım Z5'de böyle kaliteli bir ve uzun ömürlü bir telefon olur.

hocam s2 yi çok özleyeceksin. bende sony m4 e geçtim ama çok özledim s2 yi.

s2 nin tadı ayrıydı o custom rom kurmalar filan. of baya özledim şu an. eski sevgilimi bile bu kadar özlememiştim sokakta birinde s2 görsem sarılacağım o derece bi özlem var içimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniolurbence

quote:

Orijinalden alıntı: Maggese

4 yıllık emektar telefonuma bugün Z5 alarak veda etmiş bulunuyorum, umarım Z5'de böyle kaliteli bir ve uzun ömürlü bir telefon olur.

hocam s2 yi çok özleyeceksin. bende sony m4 e geçtim ama çok özledim s2 yi.

s2 nin tadı ayrıydı o custom rom kurmalar filan. of baya özledim şu an. eski sevgilimi bile bu kadar özlememiştim sokakta birinde s2 görsem sarılacağım o derece bi özlem var içimde

Mazide kaldı artık S2, ben Sony ile mutluyum
  • Eski Touchwiz gibisi yok muymuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • resurrection remix 5.1.5 kitkat versiyonunu kurdum bir ikigundur kullaniyorm gayet guzel. biliyorsun fm radyo gelmiyor bu romlarda sprit fm kurup denedim calisti. hatta isin ilginci kulaklik takmadanda calisi :) cok acayip bir tel bu s2
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    İnternet radyo mu bu kardeş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo_1

İnternet radyo mu bu kardeş?

hayır hocam normal donanımsal olarak bulunan fm radyo. sprit fm yazarak google da aratın bulursunuz. play store da var ama baya bir ücretli
    Hocam buldu?um dosyalar virüslü diye açylmyyor,sizde .apksy varsa payla?abilir misin?
  • Neo_1 kullanıcısına yanıt
    ben buradan indirdim. google apk oldugu icin virus uyarisi veriyor genelde. cm bazli romlarda calisir. donanimsal radyosu olan cogu telde calisiyor

https://cloud.mail.ru/public/JGtR/vR9in3JMg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

ben buradan indirdim. google apk oldugu icin virus uyarisi veriyor genelde. cm bazli romlarda calisir. donanimsal radyosu olan cogu telde calisiyor

https://cloud.mail.ru/public/JGtR/vR9in3JMg

Sağol kardeşim,indirdim
  • YSF Rom kullanıyorum ama artık telefon çok yavaşladı

CM 13'ü deneyeyim diyorum ama bakalım inşallah pişman olmam.
    vayy be bunu yeni gördüm ve öğrendim :) sağolasın cm 13 te çalıştı sıkıntısız :=)
  • BATYUS kullanıcısına yanıt
    isinizi gorduyse ne mutlu bana
    cm13 nasil hocam ne kadar kitkat rom denediysem hepsinde tel uykuya gecmedi nedense normal olarakta pil dayanmadi. su an stock bazli wanam lite romdayim ama cm13 de fazla bug yoksa gecebilirim

• Açıkçası fazla detaylarını bilmem ama bana günlük kullanımda fazlasıyla yeterli herhangi bi sıkıntısı yok fakat wifi de ufak bir proplemi var bağlı ama kopmalar yada cekim gücü zayıf hattın internetini kullandığım icin pek sıkıntı olmuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

isinizi gorduyse ne mutlu bana
    cm13 nasil hocam ne kadar kitkat rom denediysem hepsinde tel uykuya gecmedi nedense normal olarakta pil dayanmadi. su an stock bazli wanam lite romdayim ama cm13 de fazla bug yoksa gecebilirim

Minimal Os 5.1.1 de sıkıntı yok gibi 1.4 ghz OC'li birde CM13'un stabili cikana kadar beklerim herhalde zaten babam kullaniyor abuk sabuk hatalar vermesin :)

• Wifi ve hücresel veri kapalı iken çalışıyor mu?

• Bukalemun kullanıcısına yanıt
    evet yukarida belirttim sprit fm cm bazli tum romlarda eger telefonda fm radyo alicisi varsa ki s2 de varsa calisir. stock romdaki fm radyo uygulamasi yerine bunu kullanicaksiniz.
    beni sasirtan tek sey kulaklik olmadan da calismasi oldu. s3 ve htc desire c de kulak olmadan calismiyordu.

bebde kulaklık olmadan çalışıyor fakat sanırım kanal bulamyo cızırtı var sürekli hafif kulaklıgı girişe sokuyorum o zaman geliyo :) artı kulaklıgı takıpta denediğimde sesi dışarı veremiyorum :s sadece kılaklıktan dinleyebiliyorum ama yinede yeterli hiç yoktan iyidir
  • Android 6.0.1 görüşleriniz nasil :)

Kursam mi kurmasam mi kararsiz kaldim minimal OS yuklu suanda

Wifi sorunu devam ediyor mu kopma vs.

• 
Sayfa: önceki 47244725472647274728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.