Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4666. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46644665466646674668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evo_tr

Telefonda 2.3.5 versiyon isletim sistemi var buna guncelleme geldi mi acaba lolopop fln?
    Bi de ben bu telefonu 2011 de aldim yenisi cikti mi, degistirmeye gerek varmi yoksa daha bi 5-10 sene goturur mu dersiniz?

Merhaba kardeş, orjinal olarak 4.1.2 sürümü çıktı ve custom rom olarak ysf rom 6.6 yada 6.7 den birini şiddetle tavsiye ediyorum, bunlardan birini yüklersen ömürlük kullanırsın telefonu ocak 2013 de ikinci el olarak aldım s2 yi halen kullanmaya devam ediyorum, değiştirmeyi pek düşünmüyorum yetiyorda artıyor bile...

Sarj problemi yaşamadınız mı halâ ?

Yok kardeş

Nasıl hocam ya ben sarj dayandıramıyorum.
    Ne zaman değiştirdiniz bataryayı? 1650 mah mı?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonda 2.3.5 versiyon isletim sistemi var buna guncelleme geldi mi acaba lolopop fln?
    Bi de ben bu telefonu 2011 de aldim yenisi cikti mi, degistirmeye gerek varmi yoksa daha bi 5-10 sene goturur mu dersiniz?

Merhaba kardeş, orjinal olarak 4.1.2 sürümü çıktı ve custom rom olarak ysf rom 6.6 yada 6.7 den birini şiddetle tavsiye ediyorum, bunlardan birini yüklersen ömürlük kullanırsın telefonu ocak 2013 de ikinci el olarak aldım s2 yi halen kullanmaya devam ediyorum, değiştirmeyi pek düşünmüyorum yetiyorda artıyor bile...

Sarj problemi yaşamadınız mı halâ ?

Yok kardeş

Nasıl hocam ya ben sarj dayandıramıyorum.
    Ne zaman değiştirdiniz bataryayı? 1650 mah mı?

Gece 11 gibi çıkarıyorum, gündüz 1 gibi tekrar şarja takıyorum normal 1650 mah batarya ile.
  • S2 nin şarj problemine çözüm bulmuşlar :)

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

@wetdream: hocam telefonum gün boyu şarjda oldugu için whatsappa pek giremiyorum mesajınızı cevaplamaya çalışıcam :)
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Cyanogenmod 12.1 Lollipop 5.1 Build 1 Yayınlandı .

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cyanogenmod-12-t2955551

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 2 Nisan 2015; 22:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/rom-cyanogenmod-12-t2955551

Cm base romlar s2 ye fazla artik.sarj dayandrmak mumkun degil.yedek batarya vs ile olacak seyler degil.her seyin eksik.bir tarafi oluyor.biri hizli.sarji az gider biri yavas sarji cok.gider biri gorsellik acidan cok.iyidir ama sarj dayanmaz.ortasini bulamadilar bir türlü.
    Sarj problemi hala aynimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Cyanogenmod 12 Lollipop Final Sürümünü kullandınız mı , şuan ysf 6.7 kullanıyorum eğer şarjı iyiyse geçmek istiyorum , buglar düzeltilmiş mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Hocam Cyanogenmod 12 Lollipop Final Sürümünü kullandınız mı , şuan ysf 6.7 kullanıyorum eğer şarjı iyiyse geçmek istiyorum , buglar düzeltilmiş mi ?

hocam sanıldıgının tam tersi, cyanogenmod, tüm buglar giderildigi için final sürüm yayınlamadı 5.1 bazlı cyanogenmod 12.1 yayinlamak icin şey etti yani 5.0.2 final sürüm şeysi oldu .

ben şu an cm12.1 bazlı resurrection remix lollipop kullanıyorum sarj süreside bana göre iyi özellikle cm11 e göre lollipopun sarj seviyesi daha iyi 1 günü çıkarıyor benim. stock 4.1.2 ile hemen hemen ayni pil süresi aliyorum fakat 4.1 daha iyidir tabi :) yinede kullanim seysilerine göre pil süresi sizde farklilik gosterebilir denemeden bilinmez fakat bana göre gayet iyi

Cm12.1 kullanmak istiyorum fakat resurrection remix de daha fazla kisisellestirme navbar boyut ayarlama filan var o yüzden

edit: cm12.1 de youtube haric bir bug göremedim bazen softreboot atabilir normaldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 3 Nisan 2015; 18:07:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyanaa

quote:

Cm base romlar s2 ye fazla artik.sarj dayandrmak mumkun degil.yedek batarya vs ile olacak seyler degil.her seyin eksik.bir tarafi oluyor.biri hizli.sarji az gider biri yavas sarji cok.gider biri gorsellik acidan cok.iyidir ama sarj dayanmaz.ortasini bulamadilar bir türlü.
    Sarj problemi hala aynimi ?

Cyanogenmod 11 de ciddi anlamda şarj problemi vardı fakat cm12 de bu düzeltilmiş cm11 e göre daha iyi pil süresi veriyor fakat yinede yeterli degil ama fazlada kötü degil günlük kullanima uygun

• Teşekkürler

• Bu sinojen oksijen de neyin nesi oluyoki, yeni guncelleme mi geldi? Lolopop gelcek mi s2 ye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyanogenmod12.1 1nisan özel nightly ilk başta telefonda microsoft logosu görünce dedim noluyor megersem cyanogenin 1 nisan şakasıymış

• quote:

Bu sinojen oksijen de neyin nesi oluyoki, yeni guncelleme mi geldi? Lolopop gelcek mi s2 ye?

S2 için en güncel yazılım 4.1.2 Jellybean sürümüdür .

custom olarak lollipop yüklemek mümkün

• Arkadaslar Çinden siparis ettigim 2350 mah bataryalar geldi. 4-5 gundur kullaniyorum. 1650 mah bataryaya gore daha iyi gibi. 3-4 haftada dahada uzun sure gider diye beklemekteyim. Root yapip gereksiz programlari silecegim. Gecmis sayfalari okuyup bilgu almaya calisacagim. Root hakkinda Kisaca bilgi vermek isteyen olursa bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

Arkadaslar Çinden siparis ettigim 2350 mah bataryalar geldi. 4-5 gundur kullaniyorum. 1650 mah bataryaya gore daha iyi gibi. 3-4 haftada dahada uzun sure gider diye beklemekteyim. Root yapip gereksiz programlari silecegim. Gecmis sayfalari okuyup bilgu almaya calisacagim. Root hakkinda Kisaca bilgi vermek isteyen olursa bekliyorum.

en kısa şekilden root atmak isterseniz

http://www73.zippyshare.com/v/94690384/file.html şu linkteki dosyayı indirip sdcardın içine atın

daha sonra dosyayı apk ile kurup çalıştırın

gelen pencereden en son seçenek (Aragorn) seçin

böyle bir pencere geldikten sonra telefonu kapatıp açın rootlanmış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 5 Nisan 2015; 14:51:56 >
  • Cm 12 kurmayi dusunenler kullandgnz romdan memnunsaniz maceraya gerek yok.kurmanizi tavsiye etmem.sarji yine kotu telefon sebekesi oldgu halde hep yok gosteriyor sadece acil aramalar icin yaziyor.chrome yi kullanamiyorsunuz asayi kaydirirken tarayicinun asagi kesiminde bozulmalar oluyor.bi tek gorsellk iyi hiz olarak da fena degil

• quote:

Cm 12 kurmayi dusunenler kullandgnz romdan memnunsaniz maceraya gerek yok.kurmanizi tavsiye etmem.sarji yine kotu telefon sebekesi oldgu halde hep yok gosteriyor sadece acil aramalar icin yaziyor.chrome yi kullanamiyorsunuz asayi kaydirirken tarayicinun asagi kesiminde bozulmalar oluyor.bi tek gorsellk iyi hiz olarak da fena degil

Cm12.1 bazlı Resurrection Remix kullanıyorum chrome haricinde bir sorun yok . Şarj süreside stock romla aynı seviyede
  • quote:

quote:

Cm 12 kurmayi dusunenler kullandgnz romdan memnunsaniz maceraya gerek yok.kurmanizi tavsiye etmem.sarji yine kotu telefon sebekesi oldgu halde hep yok gosteriyor sadece acil aramalar icin yaziyor.chrome yi kullanamiyorsunuz asayi kaydirirken tarayicinun asagi kesiminde bozulmalar oluyor.bi tek gorsellk iyi hiz olarak da fena degil

Cm12.1 bazlı Resurrection Remix kullanıyorum chrome haricinde bir sorun yok . Şarj süreside stock romla aynı seviyede

Aslinda kurmayacaktm ysf 6.7 deydim dun gece birden reset atti telefon ve kendi kendini resetlmeye basladi acilmadi telefon dedim hazir boyle olmusken kuruym ama sonuc husran oldu gene bi ara onuda denym

• merhaba slim rom 5.0.2 kullanıyorum romdan cok memnunum arada sapıtıyor ama oda normal bence cihaz cok akıcı güzel şarj iyyi gidiyor bir sorum var slim romun sayfasında SlimLP_Kernel.zip dosyasını gördüm bunu flashlasasm sorun olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 46644665466646674668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.