Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46524653465446554656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dEs_

quote:

Orijinalden alıntı: psyke86

quote:

Arkadaşlar imei hangi hatalarda silinir?

System dosyasında bulunan efs klasörü silinirse imei silinir .

Klon imeili cihazlara custom ROM yüklerken de IMEI silinebilir .

Bendeki klon imei.
    Rom atmayı düşünüyordum ama şimdilik erteleyelim :)

Hocam kesin silinir diye bi kural yok efs yedeği alin bir şey olmaz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dulger007

quote:

quote:

Sizin dediginiz secenegi secince surekli yanili kaliyor ama ben belli araliklarl mesala 5 sn bir yanip sonmesini istiyorum . Mesela apolo uygulamasina girince yada ayarlarda bildirim paneline girince yada whatsappta yapiyor kapatma hatasini . Nasil aileler anlamadim nasil kalici cozum yapabilirim ? Kusura bakmayin acemilik :)

Özür dilerim dediğimiz yanlış anladım o halde bln ayar menüsünden steady yerine blinking seçin belirli aralıklarla yanıp söner save as boot demeyi unutmayın :)

Uygulama sonlandirildi hatalarina gelirsek Recovery moda girip wipeleri yapın tekrar kurun cihazı bende boyle bir sorun olmadı 2.kez kurmama rağmen .

Estagfurullah . Dediginiz bu secenektede kendi belirledigi aralikta yanip sonuyor yani yine ben ayarliyamiyorum :/
    Tamam mecbur wipe leri yapayim tekrar

Süre ayarlamak mevcut değil maalesef :(

• Ben daha önce hiç bu işi yapmadım. Bu yüzden geri adım attım :)
    İlk sayfada bu yedek işi var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben daha önce hiç bu işi yapmadım. Bu yüzden geri adım attım :)
    İlk sayfada bu yedek işi var mıdır?

Youtube'da ayrintili videolar mevcut :)

Youtube'a efs yedek alma diye aratirsaniz sizin için yararlı olabilir

• Anladim . Olsun buda guzel :) turkce klayve nasil ayarliyabilirim baktim seceneklerde mevcut degil . Ayrica dediginizi yaptim simdilik duzeldi :)

• Benim sansim :( wipe yaptim bakalim simdilik duzeldi insaallah sikinti olmaz . Sarjida biraz fazla yiyor gibi :)

• quote:

Benim sansim :( wipe yaptim bakalim simdilik duzeldi insaallah sikinti olmaz . Sarjida biraz fazla yiyor gibi :)

Stock romdan daha iyi süre aldım sanırım ama emin değilim önümüzdeki günlerde gösterir kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Benim sansim :( wipe yaptim bakalim simdilik duzeldi insaallah sikinti olmaz . Sarjida biraz fazla yiyor gibi :)

Stock romdan daha iyi süre aldım sanırım ama emin değilim önümüzdeki günlerde gösterir kendini.

Evet . Birdeben 2000 mah bataryada takacam . Kapanmaya zorla hatasi hala devam ediyor :(

• quote:

quote:

quote:

Evet . Birdeben 2000 mah bataryada takacam . Kapanmaya zorla hatasi hala devam ediyor :(

hocam geri tusuna uzun basili tutarsaniz mevcut uygulamayi kapanmaya zorlar . wipeleri yapmaniza ragmen boyle bi hata vermesi cok garip sizden kaynakli bir sorun olabilir whatsapp verilerini filan silmeyi deneyin rom tekrar kurulum gerekebilir

• quote:

Anladim . Olsun buda guzel :) turkce klayve nasil ayarliyabilirim baktim seceneklerde mevcut degil . Ayrica dediginizi yaptim simdilik duzeldi :)

turkce klavye mevcut su adimlari takip edin

menu-ayarlar- dil ve giris orda samsung klavye var ve yaninda ayarlar ikonu var onu secin giris dilleri bölümüne girin gelen uyariya evet diyin (internet baglantisi gerekli) gelen listeden turkce yi bulup indirin ve onaylayin ;)

ben google keyboard kullaniyorum android lollipop based olani :)

swiftkey filanda var playstore da onlarida deneyebilirsiniz :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam geri tusuna uzun basili tutarsaniz mevcut uygulamayi kapanmaya zorlar . wipeleri yapmaniza ragmen boyle bi hata vermesi cok garip sizden kaynakli bir sorun olabilir whatsapp verilerini filan silmeyi deneyin rom tekrar kurulum gerekebilir

Uzun basili tutmuyorum normal basiyorum ama hata veriyor iste romu tekrar kurdum butun wipe leri yaptim ama cozum olmadi

• quote:

quote:

Anladim . Olsun buda guzel :) turkce klayve nasil ayarliyabilirim baktim seceneklerde mevcut degil . Ayrica dediginizi yaptim simdilik duzeldi :)

turkce klavye mevcut su adimlari takip edin

menu-ayarlar- dil ve giris orda samsung klavye var ve yaninda ayarlar ikonu var onu secin giris dilleri bölümüne girin gelen uyariya evet diyin (internet baglantisi gerekli) gelen listeden turkce yi bulup indirin ve onaylayin ;)

ben google keyboard kullaniyorum android lollipop based olani :)

swiftkey filanda var playstore da onlarida deneyebilirsiniz :)

Dediginiz adimlari basta yaptim ama turkce karekterle gelmedi malesef . Play store deki klavyeler pek kaliteli durmuyor gibi ama onlarida denerim . Birde bu kilit sesini degisecem ama 2.3.6 sesini bulamadim sizde varmidir

• Klavyede ayarlarda geri yapiorum kapanmaya zorla yapiyor diger uygulamalardada boyle sinir etti.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• quote:

Klavyede ayarlarda geri yapiorum kapanmaya zorla yapiyor diger uygulamalardada boyle sinir etti.

Kardeş swiftkeyi kullanma benide sinir etti, güncellemeyle batırmışlar kalvyeyi, sildim gitti, tavsiyem aitype klavyeyi kullan google girip malum apk yazarsan bulabilirsin, ben marketten satın aldım kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 9 Şubat 2015; 10:18:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Klavyede ayarlarda geri yapiorum kapanmaya zorla yapiyor diger uygulamalardada boyle sinir etti.

Kardeş swiftkeyi kullanma benide sinir etti, güncellemeyle batırmışlar kalvyeyi, sildim gitti, tavsiyem aitype klavyeyi kullan google girip malum apk yazarsan bulabilirsin, ben marketten satın aldım kullanıyorum.

Sildim zaten kardes bide senin dedigini denerim . Bi sorum olacak sifirlamadan once menu sonuna gelince duruyordu basa sarmiyordu simdi basa sariyor eski haline nasil dondurebilirim . Yani uygulama lar sayfasi bitince bastaki sayfaya gecmesin

• Yükledim fakat bundada Türkçe karekterler yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulger007 -- 9 Şubat 2015; 10:48:17 >
  • Upp..

• Kardeş Türkçe karakterleri ben bulamadım, ben şu anda normal kullanıyorum, Türkçe karakterler gelince ekran daralıyor.
  • Romu silip tekrar kurdum onceki kurdugumdada bu hatayi vermisti sebebi nedir ?

• quote:

Romu silip tekrar kurdum onceki kurdugumdada bu hatayi vermisti sebebi nedir ?

Wipe cache data yaptınmı romu yüklemeden önce.
  • 
Sayfa: önceki 46524653465446554656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.