Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4639. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46374638463946404641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ysf rom yükleme ekranında kalıyor bi türlü açamadım , bütün wipe ve format işlemlerini yapıp temiz olarak flaşladım fakat ne yaptıysam yükleme ekranını geçemedim sürekli samsung yazısı gelip gidiyor

edit : ysf romu yükledikten sonra apolo kernelden tekrardan wipe ve format işlemlerini yapıp romu yükledim sorunsuz açıldı , cm11den sonra daha iyi geldi menü ve efekler

edit 2 : ayarlar>ekran bölümünde alarm icon ve power button on sb bölümü ne işe yarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miranda Kerr -- 5 Ocak 2015; 2:45:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

edit 2 : ayarlar>ekran bölümünde alarm icon ve power button on sb bölümü ne işe yarıyor

Alarm icon işaretlersen, alarmı ayarladığında üst sekmede simgesini gösterir olay bu.

Birde ekran ayarlarda "traffic meter on statusbar" işaretini işaretle ve sonra kaldır ki üstte hız göstergesi kalksın
    Battery icon style içinde 10 dan fazla pil göstergesi mevcuttur, keyfine göre değiştirebilirsin

Power menüde ise, orda hangisini işaretlersen kapatma düğmesine bastığında gösterilecek düğmelerdir aynı bunun gibi
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 5 Ocak 2015; 10:09:48 >
  • Gelin 5.0.2'ye geçin en keyifli s2 deneyimini yaşayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Gelin 5.0.2'ye geçin en keyifli s2 deneyimini yaşayın..

5.0.2 de castle clash ve clash of clans ı çalıştıramadım. Çokda uğraşmadım, marketten değil yedekden aldıklarımı denedim. Ama romun hala sorunları var anlaşılan.

Titanium backup la yedeklerden geri dönemedim. Takılıp kaldı.

Rom manager ile yedekden deri dönmeye çalıştım. 5 10 dakkada bitmesi gereken yedek 45 dakka sürdü.
  • Arkadaşlar 5.0.2 şuan S2'de stabil çalışıyor mu merakımdan soruyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Arkadaşlar 5.0.2 şuan S2'de stabil çalışıyor mu merakımdan soruyorum :)

5.0.2 de kamera hd video çekemiyor ve çeşitli buglar mevcut . omni,cyanogen daha stabil build yayınlamadılar buna ragmen gayet stabil

pek can sıkıcı sorunlar yok gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Gelin 5.0.2'ye geçin en keyifli s2 deneyimini yaşayın..

daha stable build yayınlanmadıgı için pek geçesim yok açıkcası cyanogende kişiselleştirmeler eksik yavaş yavaş yeni buildlerle gelir sanırım
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Power buttonu ayarladım fakat benim dediğim o değildi , alarm icon yazısının altında power button on sb yazıyor onu demiştim , 10 kere açıp kapattım o ayarı bişey farketmedi
    Birde statüs barı şeffaf yapmak için #00ffffff yaptım doğrudur umarım , çünkü google playde falan bar beyaz oluyor farklı bi renkte
  • valla 5-6 gündür ben günlük kullanıma geçtim

Arama ekranını nedense cm'den beklenmeyecek şekilde 1,5-2sn de açıyor
    genel olarak lolipop'un sesleri çok az çıkıyor(synapse ile amp. edince sıkıntı değil)
    bir de camerası hd kayıt yapmıyor sadece ki bende kullanmıyorum normalde o yüzden sıkıntı değil benim için
    tabii özelleştirme konusunda bir kitkat kadar ilerlemiş durumda değil yavaş yavaş eklenecek yeni özellikler
    bence günlük kullanılabilecek durumda ki telefon öyle hızlı öyle kaymak gibi çalışıyor ki mükemmel şekilde bir deneyim sunuyor
    çok yoğun kullanımda olmasa da batarya kullanımı değişken,
    bazı günler normalden hızlı tükettim bazı günler ise makul ve iyi denilebilecek seviyelerde oluyor
    tabii asla bir samsung rom gibi ekran süreleri beklenmemeli.. ama tatminkar denilebilir
    (lolipop'un beyaz teması biraz sıkıntı bizim amoled ekranlar için yakın zamanda dark temalı romlar da görürüz)

şuan ki mevcut kombinasyonum;
    RR 5.2.7 + Gustavo Kernel(cm 12 başlığında revize hali var) + Synapse
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Power buttonu ayarladım fakat benim dediğim o değildi , alarm icon yazısının altında power button on sb yazıyor onu demiştim , 10 kere açıp kapattım o ayarı bişey farketmedi
    Birde statüs barı şeffaf yapmak için #00ffffff yaptım doğrudur umarım , çünkü google playde falan bar beyaz oluyor farklı bi renkte

O ayarı bende çözemedim :D ne olduğunu çözebilirsen sevinirim
  • beyler S2 çıkma ekran arıyorum. bilgisi olan dönerse sevinirim.
  • hocam ebayde 60-70 dolar arasıydı sıfır
  • Böyle bişey isteyen varmı :D

• Selamlar, kitkat için apolo kernelden başka kernel bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabby

dorimanx ve gustavo var.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/kernel-dorimanx-test-builds-t2415759

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s2/development-derivatives/kernel-kernel-aosp-roms-stweaks-synapse-t2222843

hocam zahmet olmazsa dorimanx kitkat download linkini atarmısınız ? xda dan baktıgımda bissürü maliv2,maliv3 şeyler çıktı kernel konusunda pek bi fikrim yok :(

birde yükleme yaparken önce rom sonra gapps sonrada kernel i flaşlayacagım sanırsam ? teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 6 Ocak 2015; 20:21:08 >
  • http://dorimanx.cybernetus.com/?v=10

bu olması lazım, uzun zamandır kullanmıyorum bu dorimanx ı, ben rom ve gapps i yükledikten sonra restart edip kernel flaslıyorum ama böyle de olması lazım tabi :)
  • seref35 kullanıcısına yanıt
    biliyorum zaten. fakat 200 e geliyo türk lirası olarak. bide beklediğin cabası. 200 e sıfırı yapılıyo telefoncularda .

sağolasın yinede
  • Cm13 beta 6 ile cyanogene geri dondum. Lollipop cok iyi olmus. Hd video haric bug kalmamis. Gecmek isteyenlere oneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resurrection 5.0.2 ye geçtim fakat titanium backup çalışmıyo ,çalıştırabilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 46374638463946404641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.