Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46254626462746284629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

nightly sürüm aralık ayında yayınlanacak .

Umarım CM12 yi S2 dede kullanabiliriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 18 Kasım 2014; 19:58:34 >
  • galaxy s2 alicam ama isinma problemi varmi yada baska...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali90ali

galaxy s2 alicam ama isinma problemi varmi yada baska...

Uzun sureli whatsapp kullanimi ve oyun oynama durumlarinda isinma mevcut . birde sarji cok cabuk bitiyor baska sorunu yok :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • s3 mini alsami..iyimi o tel

• quote:

s3 mini alsami..iyimi o tel

s3 mini alma, ekranı s2 ye göre ufak ve bir müddet sonra donmaya başlıyor, s2 öyle değil, telefon ısınıyor ama hiçbir problem çıkartmıyor, alev gibi olsada bir kere dahi kapanmadı telefon...
  • Merhaba arkadaslar s2 cihazim her gun en az 5-6 kez takilip kaliyor ya restartla aciliyoya da pili cikarinca duzeliyo bu sorunu yasayan var mi yazilimsal ya da donanimsal bir sorun mu fabrika ayarlarina geri dondurdum servoste bir ay once jb yuklendi hic bi sorun yoktu bir aydir rom islerinden anlamiyorum pek yukleyip olmazsa geri de donduremem diye cekniyorum acikcasi yardimlarinizi bekliyorum :)
  • Merhaba arkadaslar s2 cihazim her gun en az 5-6 kez takilip kaliyor ya restartla aciliyoya da pili cikarinca duzeliyo bu sorunu yasayan var mi yazilimsal ya da donanimsal bir sorun mu fabrika ayarlarina geri dondurdum servoste bir ay once jb yuklendi hic bi sorun yoktu bir aydir rom islerinden anlamiyorum pek yukleyip olmazsa geri de donduremem diye cekniyorum acikcasi yardimlarinizi bekliyorum :)

• quote:

s3 mini alsami..iyimi o tel

asus zenfone 5 öneririm .
  • Cyanogenmod12(5.0 Lollipop ) Ön inceleme büyük ihtimal S2 yede portlanacak

• Vee ilk Lolipop omni buildlerden portlanıp S2'ye flashlanıp boot edildi

işte ilk görüntüler;
    http://imgur.com/a/poLpT

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=56916172&postcount=243
    belirtildiği gibi grafik hataları var(sürücülerden kaynaklı olsa gerek),
    Wi-Fi çalışmıyor, RIL bozuk(arama ve Sms yok)
    Recovery yok(olur da denemek isteyen odin ile recovery flashlamak zorunda sonrasında)
    Telefon hafızası ile ilgili bazı sıkıntılar mevcut
    Home tuşu çalışmıyor(bunu en kısa zamanda düzeltecekler heralde)

denemek için dahi olsa yüklemenizi tavsiye etmiyorum!!
    (bu sadece bilgilendirme amaçlı bir mesaj)

başlangıç için hiç fena değil
    tecrübeli developer'lar daha yeni ve popüler cihazlardan vakit bulup
    azıcık el atarlarsa biz de çok yakın zamanda Lolipop kullanmaya başlayabiliriz gibime geliyor..

Yalnız lolipop'un beyaz renk ağırlıklı teması bizim cihazın bataryasını epey ağlatacak gibi...
  • Arkadaşlar piyasada bazı sitelerde sıfır ve orjinal diye satılan S2 ler var. Bu ne kadar doğrudur. Yorumalara bakıyorum, bazıları orjinal sıkıntı yok demiş, kimisi sıfır diye kullanılmış ürünü gönderdiler yazmışlar aynı firma için. Bulabileceğimiz güvenilir bir yer var mıdır? S2 yi sadece efsane olması ve telefonla çok fazla haşır neşir olmayacak biri için alıcam. Sadece konuşup, internete girmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

Vee ilk Lolipop omni buildlerden portlanıp S2'ye flashlanıp boot edildi

işte ilk görüntüler;
    http://imgur.com/a/poLpT

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=56916172&postcount=243
    belirtildiği gibi grafik hataları var(sürücülerden kaynaklı olsa gerek),
    Wi-Fi çalışmıyor, RIL bozuk(arama ve Sms yok)
    Recovery yok(olur da denemek isteyen odin ile recovery flashlamak zorunda sonrasında)
    Telefon hafızası ile ilgili bazı sıkıntılar mevcut
    Home tuşu çalışmıyor(bunu en kısa zamanda düzeltecekler heralde)

denemek için dahi olsa yüklemenizi tavsiye etmiyorum!!
    (bu sadece bilgilendirme amaçlı bir mesaj)

başlangıç için hiç fena değil
    tecrübeli developer'lar daha yeni ve popüler cihazlardan vakit bulup
    azıcık el atarlarsa biz de çok yakın zamanda Lolipop kullanmaya başlayabiliriz gibime geliyor..

Yalnız lolipop'un beyaz renk ağırlıklı teması bizim cihazın bataryasını epey ağlatacak gibi...

Sevindirici haber :) günlük kullanima uygun hale gelmesi biraz zaman alacak gibi gozukuyor :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackswarthy

Arkadaşlar piyasada bazı sitelerde sıfır ve orjinal diye satılan S2 ler var. Bu ne kadar doğrudur. Yorumalara bakıyorum, bazıları orjinal sıkıntı yok demiş, kimisi sıfır diye kullanılmış ürünü gönderdiler yazmışlar aynı firma için. Bulabileceğimiz güvenilir bir yer var mıdır? S2 yi sadece efsane olması ve telefonla çok fazla haşır neşir olmayacak biri için alıcam. Sadece konuşup, internete girmesi için.

elden görerek 2.ci el temiz bir orjinal S2 yi ne idüğü belirsiz sıfır diye kakalamaya kalktıkları bir cihaza tercih ederim.

bu sorunu yaşayan arkadaş yok mu? veya çözümünü bilen...
  • valla bugün şöyle bir haber de düştü ajanslara

https://plus.google.com/111533962455875529783/posts/j19kbR3rPPF

yakındır
  • omnirom 5.0 ilk kurulum sihirbazı

omnirom 5.0 ilk önizleme

renklerde sorun var sanırım telefon ,rehber , tarayıcı ikonlarının renkleri garip gibi geldi bana .

Bug Listesi :

Ekran
    Ekran Döndürme
    Dahili Depolama
    Arama yapma ve mesajlaşma
    Kablosuz
    Home tuşu
    Recovery mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 21 Kasım 2014; 19:01:27 >
  • Elimde beyaz galaxy s2 lcd var ihtiyaci olan varsa pmden ulasabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: enginkoto

Merhaba arkadaslar s2 cihazim her gun en az 5-6 kez takilip kaliyor ya restartla aciliyoya da pili cikarinca duzeliyo bu sorunu yasayan var mi yazilimsal ya da donanimsal bir sorun mu fabrika ayarlarina geri dondurdum servoste bir ay once jb yuklendi hic bi sorun yoktu bir aydir rom islerinden anlamiyorum pek yukleyip olmazsa geri de donduremem diye cekniyorum acikcasi yardimlarinizi bekliyorum :)

Ben S2 aldıktan 1,5 yıl sonra rom işlerine atıldım ve anladımki stock yani samsungun kendi içinde yüklü olan romda iş yok. Sizede tavsiyem güzel bir rom bulup S2 ye atmanızdır. Ben neatrom ve omega kullanmıştım genelde . Neatrom un en güncel sürümünü kullanın derim telefondan zevk alacaksınız yeniden doğmuş gibi olacak. Tekrar stock a dönemem diye endişelendiğinizi söylemişsiniz fakat dönemeseniz ne olacakki. Garantili S2 mi kaldı şu zamanda.
    Rom u yüklerken Wipe işlemlerinizi özellikle iyi yapın yoksa bir anlamı kalmaz
  • Hocam cm11 ile gelen kerneli mi kullanıyorsunuz ? Apollo kernel yüklesek bi faydası olur mu acaba şarja
  • quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Hocam cm11 ile gelen kerneli mi kullanıyorsunuz ? Apollo kernel yüklesek bi faydası olur mu acaba şarja

Evet stock cm11 ile gelen kerneli kullaniyorum acikcasi apollo kernel ile sarj probleminin yavaslatilabilecegini dusunmuyorum S2 1650mah batarya ile kitkata uyum saglayamiyor maalesef :( isterseniz vaktim oldugu zaman apollo kernel i bir deniyim hem bln control icin yukleyecektim zaten :)

Edit: apolo light kerneli kurdum 1-2 kere tam dolumdan sonra pil durumunu yorumlarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 22 Kasım 2014; 12:40:45 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 46254626462746284629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.