Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4624. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46224623462446254626
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadirr26

Selam arkadaşlar, Galaxy s2 cihazımın ana kartı yandı, samsung servisine götürdüğümde benden 550 tl yeni anakart için para talep ettiler bende yaptırmak istemedim şahsen. Ne önerirsiniz ? Sizce piyasadaki telefoncuları dolaşıp uygun fiyata ikinci el anakart falan bulup öyle mi işin içinden çıkayım yoksa telefonumdan ümidi kesip yeni telefon mu alayım ? Yada daha mantıklı ve kalıcı çözümler bulunabilir mi ? Teşekkürler..

BENIM DURUMDA AYNI
    ANKARADA servıs 475 dedı banada
    1,5 aydır beklıo tlf napcamı bende bılemedım
  • Kime sorduysam yeni telefon almak daha mantıklı dedi fakat bilemedim yinede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: anarsistbiropucuk

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: anarsistbiropucuk

Arkadaşlar jb 4.1.2 şarjı beni deli edecek rica etsem gingerbeard 2.3.6 tr sürümü paylasabilirmisiniz acil nereye baktiysam linkler ölmüş

Gingerbread cok eski bir sürüm bug ve hatalar mevcut . tavsiye etmiyorum cm11 nin yaninda stock 4.1 baya iyi pil suresine sahip

cvp için tşk ederim cm11 için pil canavarı diyorlar doğrumu? Birde hangi romu kastettiniz nightly mi

cm11 gercekten Pil sömürücü 1 günü bile çıkarmıyor fakat hızlı diye kullaniyorum el mahkum iste :) 4.1 in pil suresi gayet iyi . ekran parlakligini kısarsaniz daha uzun sure pil omru alabilirsiniz ben 4.1 de kalın derim

Edit : CM11 M11 (snapshot) surum kullaniyorum nightly surumlerle ayni fakat snapshot daha az bug iceriyor . kisa sure sonra cm11 stable surumu gorebilecegiz

Teşekkür ederim cm 11 uzerine stock olayını anlamadım o yuzden revolution diye bir rom ve kernel flashladim recoveryden geneli ingilizce ama şarjı cidden iyi gidiyor greenify uygulamasininda katkısı buyuk ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal 1600luk bataryaya 95 lira dediler napim bilemedim şu 20 liralik seylerden alsam idare eder mi dersiniz ??

• quote:

Orijinalden alıntı: bgryngn

Orjinal 1600luk bataryaya 95 lira dediler napim bilemedim şu 20 liralik seylerden alsam idare eder mi dersiniz ??

Sakın gidip 90 liralık batarya alım deme, 10 yada 20 tlliklerden 2 tane al daha iyi, biri yedek diğerini kullanırsın.
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun

önce dev'ler bir bir yeni cihazlara geçmeye başladılar son halka da kullanıcılar
    Android L için S2'ye PA, Omni geliştirme sunmayacak gibi gözüküyor CM ise belirsiz, sıkıntı var(Exynos chipset)
    hakkımızda hayırlısı artık

he rom denemek isteyenlere de;
    Nico60 adamımdan Herşeyi içinde Spirit Rom akar...
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan kanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Güle güle kullan kanki

eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

hayırlı uğurlu olsun

önce dev'ler bir bir yeni cihazlara geçmeye başladılar son halka da kullanıcılar
    Android L için S2'ye PA, Omni geliştirme sunmayacak gibi gözüküyor CM ise belirsiz, sıkıntı var(Exynos chipset)
    hakkımızda hayırlısı artık

he rom denemek isteyenlere de;
    Nico60 adamımdan Herşeyi içinde Spirit Rom akar...

Cyanogenmod Android 5.0 nightly verecek :)

14 kasım 2o14 : vermeyecek :((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 14 Kasım 2014; 19:12:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bende note4 ve iphone 6 ile s2 macerama son verdim.
    Telefonu sattığım gün bi garip oldum.

• keşke kesin bilgi olsa da yaysak ama S1'in alacağı kesinleşmiş olsa da S2 için henüz bir netlik yok
    benim de kanaatim verecekleri yönünde ama dediğim gibi muallakta şuan için
  • Efsane telefon.

• Arkadaslar merhaba. Herhangi bir uygulama yuklemek istedigimde hep hafiza dolu hatası aliyorum. Root tan falan hic anlamam duz kullaniciyim. Bir cozumu varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Arkadaslar merhaba. Herhangi bir uygulama yuklemek istedigimde hep hafiza dolu hatası aliyorum. Root tan falan hic anlamam duz kullaniciyim. Bir cozumu varmi

Telefon arama ekranına gel, *#9900# tuşla çıkan ekranda "Delete dumpstate/logcat" bas tamamdır.

Kullandığım bence en iyi romlardan ysf v6.5 romun yeni sürümü v6.6 çıkmıştır

recovery üzerinden yükleniyor

Link 1:https://mega.co.nz/#!4VQWBKxB!kuzwvce4j6CcanW0Vu-uGaTNmlPlUrvlAaG3abMt0Dc
    Link 2:https://yadi.sk/d/_oyGp8Q3cKG2i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 11 Kasım 2014; 15:55:01 >
  • Hocam cevap için teşekkür ederimama, ben hayatımda hiç android telefona rom falan yüklemedim. Bu rom yüklemek pc'ye format atıp windows yüklemek gibi birşey mi? Daha kolay bir yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crossfire

Hocam cevap için teşekkür ederimama, ben hayatımda hiç android telefona rom falan yüklemedim. Bu rom yüklemek pc'ye format atıp windows yüklemek gibi birşey mi? Daha kolay bir yolu yok mu?

Kardeş hiç bilmiyorsan bulaşma derim, tecrübe ister bu tür işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Arkadaşlar usbden hızlı şarj olması için ne yapmalıyız , cm11 yüklü şuan

Usbden hızlı şarj olmaz uğraşma boşuna, bataryayı mahfediyor usbden şarj olunca, 1 gün giden şarj yarım güne düşüyor haberin olsun

Hocam nasıl oluyor bu olay?
    Aynı elektriği çekmiyor mu sonuç olarak?
    Açıklayabilir misiniz?
  • Hiç bilmiyorum ve bulaşmayacağım. Gerekirse az kullandığım uygulamaları kaldırıp, yeni uygulama için yer açacağım. Ama, illaki vardır basit bir çözümü. Telefonumda ayarlar, kayıt yeri kısmına geldiğim şunlar yazıyor.
    Cihaz belleği
    toplam alan : 1,97 Gb.
    Uygulamalar : 1,34 Gb.
    Kullanılabilir : 337 mb.
    --------------------------
    Usb bellek
    toplam alan : 11,50 gb.
    Kullanılabilir : 9,37 gb.

Mesela , bu cihaz belleği 1,97 gb.'ı 3-4 gb'a çıkarabilsem bütün sorunum çözülecek. Ama kolay yoldan nasıl yaparım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

quote:

Orijinalden alıntı: dafuq

Arkadaşlar usbden hızlı şarj olması için ne yapmalıyız , cm11 yüklü şuan

Usbden hızlı şarj olmaz uğraşma boşuna, bataryayı mahfediyor usbden şarj olunca, 1 gün giden şarj yarım güne düşüyor haberin olsun

Hocam nasıl oluyor bu olay?
    Aynı elektriği çekmiyor mu sonuç olarak?
    Açıklayabilir misiniz?

Voltaj değerleri aynı olduğu için zarar vermez. ama usb ile şarj süresi uzar ve bataryayı yorar.

Bilgisayarlar usb ye sabit 5 volt elektrik verir. şebeke gerilimi değişse dahi PSU anakarta hep sabit voltaj verir. tabi anakarta usb ye hep sabit 5 volt 500 ma elektrik verir.

Anlıyacağın usbden şarjı pek önermiyorum
  • Hangi romu kullaniyorsunuz en stabil rom hangisi size göre.

• 
Sayfa: önceki 46224623462446254626
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.