Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4615. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46134614461546164617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dexter61

İphone 5S alarak aranızdan ayrıldım :) Bu konunun benim için yeri hep ayrı oldu, bundan sonrada takip etmeye devam edeceğim, efsaneler ölmez

hadi ya :( bütün s2 kullanıcıları yavaş yavaş yok oluyor

alışabildinmi 5s e ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

İphone 5S alarak aranızdan ayrıldım :) Bu konunun benim için yeri hep ayrı oldu, bundan sonrada takip etmeye devam edeceğim, efsaneler ölmez

Alıştım hocam androidden sonra rüya gibi geldi İOS Böyle bir telefondan geçilecek tek cihaz olarak düşünüyorum İphone'u
  • quote:

quote:

quote:

Alıştım hocam androidden sonra rüya gibi geldi İOS Böyle bir telefondan geçilecek tek cihaz olarak düşünüyorum İphone'u

androide göre daha az kişiselleştirme varya belki alışamamışınızdır diye şey ettim

bende olsam bende iphone ya geçerdim iyi bir seçim olmuş :)

artık güncelleme çıktıgında s2 gibi uzaktan beklemeyip anında kuracaksın :D biz hala cm11 in saçma buglarının çözülmesini bekliyoruz ://

s2 kasa olarak 5s ten daha büyük sanırsam ben küçük gelir diye şey etmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: WalterHeisenbergWhite

Telefonumu bir hafta önce servisten almıştım şimdi rom atmaya karar verdim fakat kernel sürümünde bir farklılık hissettim önceden kullandığım kernele benzemiyordu ben şimdi rom atsam telefon brick olur mu?

hayır rom kurarken hata yapmadıgınız sürece brick olmaz orjinal samsung 4.1.2 kurmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 2 Ekim 2014; 19:20:47 >
  • Ben galaxy s kullanıyorum. S2 için doğrudan rom öneremem ama S için kullandığım CM11 ve Omnirom'dan memnunum. Ancak bu iki cihazda işlemciler farklı olduğu için aynı romlar aynı başarıyı veremeyebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

S2'ye göre + / - 'leri neler?

quote:

Orijinalden alıntı: nekuy

Ben galaxy s kullanıyorum. S2 için doğrudan rom öneremem ama S için kullandığım CM11 ve Omnirom'dan memnunum. Ancak bu iki cihazda işlemciler farklı olduğu için aynı romlar aynı başarıyı veremeyebilir.

Pil durumu nasıl peki hocam sizin telefonda?
  • Arkadaşlar bayram günü telefonsuz kaldım yardımınıza ihtiyacım var yurt dışından gelen imei atılmış telefonuma güncelleme yapamadıgım için Rom yükledim fakat wifi+ ve sim kartı okumuyor telefon neyi eksik yaptım ne yüklemem lazım yardımcı olur musunuz ?
  • Pillerin biri 4, diğeri 2,5 yıllık ve her biri yaklaşık 1 tam günü çıkarıyor. Eğer yoğun kullanırsam ikisi ancak günü çıkarıyor. Nexus 6 çıkınca eğer makul boyutlarda olursa - 5.9" söylentisi var ve bu boyut bana uymaz - yenileme zamanı gelmiş olacak.

• Westside26 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen imei uçmuş olmalı, kontrol eder misiniz. İşlem öncesi nandroid backup yapmış mıydınız?

• quote:

Muhtemelen imei uçmuş olmalı, kontrol eder misiniz. İşlem öncesi nandroid backup yapmış mıydınız?

imei duruyor hocam.ama dediğim gibi sim kartı falan okumuyor gapp 'ı kurmadım daha ondan olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westside26

quote:

imei duruyor hocam.ama dediğim gibi sim kartı falan okumuyor gapp 'ı kurmadım daha ondan olabilir mi

gapps paketiyle ilgili değil. Modem.bin dosysı uygunsuz veya bozuktur. Romu md5 dosyasıyla kontrol edip tekrar kurun. Hangi rom olduğu ve modem dosyasının ülkemizle uyumlu olup olmadığını kontrol edin.

• Elimde usb girişi arızalı (sadece şarj edebiliyorum) s2 var. Ağda kayıtlı değil hatası almaya başladım. Bunu çözmek için sd kartla hangi custom romu yükleyeyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 5 Ekim 2014; 12:38:04 >
  • arkadaşlar aranızda 4.4 kitkat yükleyebilen oldumu ? bende installation aborted hatası veriyor sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

arkadaşlar aranızda 4.4 kitkat yükleyebilen oldumu ? bende installation aborted hatası veriyor sürekli

cwm den yüüklersen tabi öyle hata verir .

kitkat recovery cwm den yükleyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Elimde usb girişi arızalı (sadece şarj edebiliyorum) s2 var. Ağda kayıtlı değil hatası almaya başladım. Bunu çözmek için sd kartla hangi custom romu yükleyeyim sizce?

İMEİ uçmuş olabilir . arama ekranına *#06* yazın çıkan kod bunlardan biriyse veya boşsa imei uçmuştur : 000000000000000 veya 004999010640000 /01

NOT: Orda yazan şeyi sakın buraya yazma
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Elimde usb girişi arızalı (sadece şarj edebiliyorum) s2 var. Ağda kayıtlı değil hatası almaya başladım. Bunu çözmek için sd kartla hangi custom romu yükleyeyim sizce?

İMEİ uçmuş olabilir . arama ekranına *#06* yazın çıkan kod bunlardan biriyse veya boşsa imei uçmuştur : 000000000000000 veya 004999010640000 /01

NOT: Orda yazan şeyi sakın buraya yazma

imeide sıkıntı yok hocam
  • beyler istanbuldayım s 2 için 2000mah orjinal batarya bulamıyorum cıldırıcam.baska sehirde bulup da alma imkanı olan lutfen mesaj atsın bana.

telefonun pili öldü ya!
  • Arkadaslar telefonum sarj almıyor . Telefonu Sarja takıyorum ılk basta o pıl dolma seyını gosterıyyor 1-2 sn. sonra kapanıyor . sarjda kaldıgında sadece ısınıyor telefonu acılmıyor yardım edermısınız ? Telefonun ıcını actım her yerını guzelce temızledım . usb portunu adam akıllı temızledım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkangunerhan

Arkadaslar telefonum sarj almıyor . Telefonu Sarja takıyorum ılk basta o pıl dolma seyını gosterıyyor 1-2 sn. sonra kapanıyor . sarjda kaldıgında sadece ısınıyor telefonu acılmıyor yardım edermısınız ? Telefonun ıcını actım her yerını guzelce temızledım . usb portunu adam akıllı temızledım .

usb portunu temizledikten sonra mı oldu bu olay önce mi çünkü bende temizledim usb portunu 2 gün şarz olmadı tam tamire yollıyacaktım ki düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgr1907

quote:

Orijinalden alıntı: furkangunerhan

Arkadaslar telefonum sarj almıyor . Telefonu Sarja takıyorum ılk basta o pıl dolma seyını gosterıyyor 1-2 sn. sonra kapanıyor . sarjda kaldıgında sadece ısınıyor telefonu acılmıyor yardım edermısınız ? Telefonun ıcını actım her yerını guzelce temızledım . usb portunu adam akıllı temızledım .

usb portunu temizledikten sonra mı oldu bu olay önce mi çünkü bende temizledim usb portunu 2 gün şarz olmadı tam tamire yollıyacaktım ki düzeldi

hayır ondan once oldu bazı arkadaslara sordum usb portu temızle dedıler sonra su pılın gırdıgı demır tırnakları falan bende dtemızledım calısmamaya devam ettı . hadı beyler acele yardımınıza ıhtıyacım var
  • 
Sayfa: önceki 46134614461546164617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.