Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4603. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.852
Cevap
249
Favori
3.526.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

quote:

Orijinalden alıntı: climax2001

Arkadaşlar BATARYA ihtiyacım var acil yardımlarınızı bekliyorum. nerenden alınır kaç TL civarıdır vs vs...

Hocam su anlik satin alinabilen tek bitane batarya var zaten samsungun stock 1650 mah lik bataryasi . gittigidiyor da 30 tl di sanirsam @wetdream da ordan almisti oneririm .

linki verebilir misiniz
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar BATARYA ihtiyacım var acil yardımlarınızı bekliyorum. nerenden alınır kaç TL civarıdır vs vs...

Hocam su anlik satin alinabilen tek bitane batarya var zaten samsungun stock 1650 mah lik bataryasi . gittigidiyor da 30 tl di sanirsam @wetdream da ordan almisti oneririm .

linki verebilir misiniz

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s2-batarya-orijinal-i9100-125317927

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu yanında 2-3 batarya taşıyanlar telefon üzerinde olmayan bataryaları nasıl şarj ediyorlar,

bi onu bi diğerini mi takıyorlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tutankamon80

Arkadaşlar acil yardım. Bugün telefon çöktü. ilk açıldığında görülen "samsung galaxy s2 ı9100" ekranı görünüyor. Format atmayı denedim ama e diskinde sürekli failed uyarısı geliyor. Ondan sonrada format ekranını hiç göremedim. Sorun nedir bilen var mı? Sanki hafızada sorun var gibi görünüyor. Sizce tamir olur mu? Yoksa telefon aramaya başlayayım mı?

hemen şey etmeyin odinden stock romu kurun açılır .

büyük ihtimal soft brick olmuştur

Tavsiye ettiğiniz link var mı?
  • Slm 3 yıldır s2 kullanıyodum ilk kez root layip neat rom 444 kurd um super oldu oejinal surumde antutu 10300 ken su an 17366 oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACİLLL YARDIMMMM

odinle root yapamıyorum. NAND write start!! sonrasında gitmiyor. ne yapmalıyım???
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar acil yardım. Bugün telefon çöktü. ilk açıldığında görülen "samsung galaxy s2 ı9100" ekranı görünüyor. Format atmayı denedim ama e diskinde sürekli failed uyarısı geliyor. Ondan sonrada format ekranını hiç göremedim. Sorun nedir bilen var mı? Sanki hafızada sorun var gibi görünüyor. Sizce tamir olur mu? Yoksa telefon aramaya başlayayım mı?

http://www.sammobile.com/firmwares/3/?download=13825

dosyayı indirebilmek için üye olmanız gerekli . indirme sayfasında odinden nasıl kurulacagı yazar .
  • quote:

bu yanında 2-3 batarya taşıyanlar telefon üzerinde olmayan bataryaları nasıl şarj ediyorlar,

bi onu bi diğerini mi takıyorlar

şarj istasyonları var (dock diyede geçer ) onlarla şarj ediyorlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dosyayı indirebilmek için üye olmanız gerekli . indirme sayfasında odinden nasıl kurulacagı yazar .

indirdim ama yine NAND write start!! da kaldı... sorun odin de olabilir mi?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

indirdim ama yine NAND write start!! da kaldı... sorun odin de olabilir mi?

cihazı download moda aldıgından kesin olarak emin olun .

Odin3 v3.09 tavsiye ederim :)
  • Hepsini denedim. odin 1.85-3.07-3.09 telefonu görüyor eklendi diyor ama sonuç aynı... Ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum... 3.09 da sadece failed uyarısı yaptı...
  • quote:

Hepsini denedim. odin 1.85-3.07-3.09 telefonu görüyor eklendi diyor ama sonuç aynı... Ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum... 3.09 da sadece failed uyarısı yaptı...

iginç . cwm ye girebiliyorsan rom kurmayı dene ondan sonra tekrar stock rom kurmayı dene

cyanogenmod11 dosyalarını koymuştum önceki mesejlara bak cwm den wipeleri yaptıktan sonra romu flaşla tamamdır
  • quote:

quote:

Hepsini denedim. odin 1.85-3.07-3.09 telefonu görüyor eklendi diyor ama sonuç aynı... Ne yapmam gerekiyor onuda bilmiyorum... 3.09 da sadece failed uyarısı yaptı...

iginç . cwm ye girebiliyorsan rom kurmayı dene ondan sonra tekrar stock rom kurmayı dene

cyanogenmod11 dosyalarını koymuştum önceki mesejlara bak cwm den wipeleri yaptıktan sonra romu flaşla tamamdır

Ona hiç girmiyor. Bir kere girdi e:failed failed dedi saydırdı gitti. Şu anda hiç bir şey yapamıyorum. Ses kıs+home+güç= downloading ekranı geliyor, Ses aç+home+güç=android simgesinin içerisinde bi prizma dönüp duruyor. Ayrıca şarjda almıyor....
  • 3 yıl boyunca Stock rom kullanmak sabır işi öncelikle tebrik etmek lazım.
    Neatrom iyidir güzel seçim
  • Başka önerisi olan var mı? Samsung Galaxy s2 açılmıyor. Siyah ekran telefonun markasında kalıyor. Üçlü Tuş fonksiyonları çalışmıyor. Odin denedim FAİLED hatası verdi. Dünden beri kaç tane stock rom indirdim bilmiyorum. Bütün odin versiyonlarını denedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Arkadaşlar bataryam geldi orjinal değil mi?

@LifeSpecial @UnemployedMan

Hocam benimde acil bataryaya ihtiyacım var
    nereden ne kadara aldınız yaklaşık 5 gündür kullanıyorsunuz performansı nasıl kısa özet geçe misiniz

pm atabilirsiniz

--- ACİL BATARYAYA İHTİYACIM VAR BOŞA PARA VERMEK İSTEMİYORUM ---

Alıntıları Göster
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s2-batarya-orijinal-i9100-122605476#product-information
    şunu almıştım.
    Memnunum,ilk aldığım zamandaki gibi işte. @climax2001

Arkadaşlar neatrom 6.3 kullanıyorum 6.4 gelmiş sizce geçmeli miyim?
    Bir de neatrom aosp var jellybean temalı hangisi iyidir?
    CM11 mi önerirsiniz neatrom mu?
  • quote:

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s2-batarya-orijinal-i9100-122605476#product-information
    şunu almıştım.

CM11 kullaniyorum sorun varsa sorabilirsin :) neatrom kullanmadigim icin karsilastirma yapamiycam :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan önerebileceğiniz en iyi rom hangisi arkadaşlar ? Hızlı olsun istiyorum.
  • quote:

quote:

şunu almıştım.

CM11 kullaniyorum sorun varsa sorabilirsin :) neatrom kullanmadigim icin karsilastirma yapamiycam :(

Nasıl hocam sarj durumu? Hangi kernelle kullanıyorsun?
    Nova launcher mi mevcut? Klasik jellybean teması mı? Statusbarda sessize alma yerinde el feneri mevcut mu?
    CM11'in de sürümleri mevcut sanırım hangi sürümü?

https://download.cyanogenmod.org/?device=i9100

en üsttekisi mi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 46014602460346044605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.