Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45864587458845894590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler zamanında s2 yi rootlu olarak almıştım.En iyi yazılım 4.1.2 jellbean mi.4.0.3 orjinal yazılım mı?

android sürümü 2.3.4
    ana bant sürümü 19100xxkh3
    kernel sürümü 2.6.35.7
    yapım numarası gingerbread.xxkh3

Telefonum rootlu. Şu aşağıdaki işlemleri yaparsam telefon güncellemesi olurmu? LÜTFEN YARDIM EDİN

1-Telefonu fabrika ayarlarına alacağım
    2-Galaxy S II için Android 4.1.2 Türkiye ROM'unu indireceğim
    3-Odin3 v1.85 indireceğim(hat ile micro sd hafıza kartını çıkaracğım en başta)

Şu sitede anlatılan işlemleri yapacağım

http://forum.shiftdelete.net/samsung/317198-galaxy-s2'-ye-android-4-1-2-jelly-bean-yukleme.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: escala

İyi akşamlar,
    Artık s2 mi bırakmanın yavaş yavaş zamanı geldi. Telefonuma hard format atarak eşime devredip yeni bir telefon alacağım inşallah.
    Telefon ve sd kartı tamamen sıfırlayıp orjinal rom kurup devir teslim yapmak istiyorum.

Hard format atarak telefonu ilk günki haline nasıl çevirebilirim?
    Orjinal olarak hangi rom kurayım ispanya mı? Link verebilir misiniz?

Hard format nasıl atılır ben de merak ediyorum bilenlerden yardım alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

quote:

Orijinalden alıntı: pisiklet

Merhabalar ben s2kullanicisiyim. Telefonu ilk kullanmaya basladigim zamanlara gore home ve acma kapama tusudaha sert basinca algilar hale geldi. Bunu eskiye dondurmenin bi yolu var mi

Bu sorunla ilgili servisle yazışmalarım ;

Soru

Cevap

Güncel durum ve biçilen ücret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 1 Ağustos 2014; 13:40:57 >
  • hiç bir telefoncuda resimli kaplardan bulamadım .

s2 için yokmu resimli kaplardan ? :((
  • Arkadaşlar 2011'den bu zaman kadar kullandığım Galaxy S2'im şarj olmuyor sanırım Şarj kısmı bozuldu tamir ettirdim ama gene olmadı. 30 TL para aldılar ama sonuç sıfır. :/
  • arkadaşlar telefonun pili eskidi ancak güvenilir sitelerde pil bulamıyorum. orijinal pil bulabileceğim güvenilir bir yer ya da site var mı? saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutbaran -- 1 Ağustos 2014; 23:26:58 >
  • umutbaran kullanıcısına yanıt
    samsung servislerinde var hocam orjinal batarya
  • quote:

Orijinalden alıntı: bülend

samsung servislerinde var hocam orjinal batarya

teşekkür ederim.
  • Sanırım kafayı yiyeceğim Bakmadığım yer kalmadı ama yok,olmuyor! Telefonda tek bir oyun dahi yok ama 1.9gb kullanılabilir hafızadan 48mb boş var diyor! Taşıyabildiğim tüm programlarıda SD karta taşıdım. Ve jellybam rom yüklü telefonumda... Virüs falan olabilirmi nolur bir yardım edin =s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamzaozturk

Sanırım kafayı yiyeceğim Bakmadığım yer kalmadı ama yok,olmuyor! Telefonda tek bir oyun dahi yok ama 1.9gb kullanılabilir hafızadan 48mb boş var diyor! Taşıyabildiğim tüm programlarıda SD karta taşıdım. Ve jellybam rom yüklü telefonumda... Virüs falan olabilirmi nolur bir yardım edin =s

*#9900# delete dumpstate yapın belki düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dokuzcanlicanavar

telefonunuz root'lu mu?

cwm de sıkıntı varmış son cwm yükledim şu anda 4.0.5 olması lazım 3 rom denedim kitakat cm11, aicp, c-rom, aslında hepside birbirine benzer telefonun daha seri olduğu aşikar c-rom daha bi iyiydi sanki daha çok özelliştirilebilir. menüde düzenleme yapamıyordum klasör oluşturma falan onu çözemedim. bir de hep stock rom alışmışız custom rom yükleyince değişik geldi. Şu an cm-11 yüklü kullanıyoruz bakalım şimdilik... http://galaxys2root.com/category/galaxy-s2-roms/
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutbaran

quote:

Orijinalden alıntı: hamzaozturk

Sanırım kafayı yiyeceğim Bakmadığım yer kalmadı ama yok,olmuyor! Telefonda tek bir oyun dahi yok ama 1.9gb kullanılabilir hafızadan 48mb boş var diyor! Taşıyabildiğim tüm programlarıda SD karta taşıdım. Ve jellybam rom yüklü telefonumda... Virüs falan olabilirmi nolur bir yardım edin =s

*#9900# delete dumpstate yapın belki düzelir.

Deniyorum fakat bağlantı sorunu veya geçersiz mmı kodu diyor Başına yıldız koymadan da denedim o da olmadı =s Fırlatıp atasım var telefonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yildir birfiil gunde en az 8 saat kullandigim s2 min degisme zamaninin geldigini dusunuyorum.
    Attan inip esege binmemek icin uzuk soluklu bir tlf daha almak istiyorum.
    S2 yi aratmayacak tlf tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CM11 rom yuklu s2'mde arka kamera vga'dan daha kotu cekiyor. On kamerada hicbir sorun yok. Fiziksel bir problem oldugunu zannetmiyorum dusme carpma hicbir sey olmadi. Ayni sorunla karsilasan ya da cozum onerisi olan varsa iletisim cevap lutfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar galaxy s 2 için 2000mah'lık batarya buldum pazartesi gidip elden alacağım fakat fiyatı beni orjinalliği konusunda biraz kıllanmadırmadı değil.

orjinaline 70 tl yan sanayisine 40 tl dedi telefondaki eleman.2 sorum olacak:

1-orjinal şarj cihazlarının 90 tl oldugu piyasada 70 tl ye orjinal 2000mah batarya olur mu?
    2-bataryanın dış kabından orjinalliği nasıl anlaşılır?samsung bandrolü falan varmıdır?

ha bir de unutmadan aldığımız ürünün orjinal olup olmadıgını seri numarası sorgulatarak falan yapabiliyormuyuz samsungta?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengineering

CM11 rom yuklu s2'mde arka kamera vga'dan daha kotu cekiyor. On kamerada hicbir sorun yok. Fiziksel bir problem oldugunu zannetmiyorum dusme carpma hicbir sey olmadi. Ayni sorunla karsilasan ya da cozum onerisi olan varsa iletisim cevap lutfen.

1-2 kişidende duymuştum bu sorunu .

Cyanogenmod 11 çok şarj götürmüyor mu ? herkes kurma şarj problemi var diyor ?
  • arkadaşlar s2 nin ekranı kırıldı cihaz çalışıyor sarja taktım mı ses çıkıyor whatsapa mesaj falan geliyo merkezde sıkıntı yok.
    telefonu yaptırmayacagm fakat rehberide kurtarmak istiyorum nasıl yapabiliriz rehber lazım sadece bana var mı bilen eden
  • O sıkıntı bi bende yok heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar s2 nin ekranı kırıldı cihaz çalışıyor sarja taktım mı ses çıkıyor whatsapa mesaj falan geliyo merkezde sıkıntı yok.
    telefonu yaptırmayacagm fakat rehberide kurtarmak istiyorum nasıl yapabiliriz rehber lazım sadece bana var mı bilen eden

Hocam bu adresten Kies'i indirip yedekleme yapabilirsiniz ;

http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/KIES/JSP
  • kardeşim cevabın için sagol fakat ben kiesi denedim,kabloyla telefonu pc bagladıgım zaman kies telefonu görüyor fakat cihaz kilitli gibisinden bişi diyor kalıyo öyle.kilidinide açamıyorum çünki telefonun ekranı yok ne yapacagız şaşırdım kaldm :S
  • 
Sayfa: önceki 45864587458845894590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.