Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4486. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44844485448644874488
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen şef :)

İstanbul anadolu yakasında oturup ta ucuz fiyata pil alan varsa bana da söylesin.Şu an işsizim fazla uçamıyorum. Bir arkadaş pendik ten almıştı kimdi unuttum kusura bakmasın hafıza gidiyor arada :) Hani 1650 lik te olur yeter ki orjinal olsun.50 ye kadar yolu var.Gittigidiyor da buldum 30-40 a ama güvenemiyorum o tip yerlere.Daha önce oradan alan varsa orjinal ise bilgi verirse o da olur. 2000 lik düşünmüyorum çünkü telefonun orjinal bouyutuna elleşmek istemiyorum.1mm kalın olması bile beni telefondan soğutur.O konularda takıntılarım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 19 Aralık 2013; 0:57:21 >
  • Midgardian kullanıcısına yanıt
    ben bir adet 2000 lik birde 1650 lik almıştım zamanında orjinal..hesaplı yapmıştı telefoncu arkadaş..

2000 lik pili @dexter61 e verdim..diğerini sana vereyim..1650 olanı..

hiç kullanmadım..tamamen orjinal sana yeter..

bana whatsuptan yaz adresi mid yollarım sana..
  • babam kendine yeni tel aldığı için kendinkini bana verdi(s2) şimdi 1500 sayfayı okuyacak ne zamanım ne gücüm var en güncel stabil rom vs hangisi bunu bir canavara çevirmek istiyorum
  • Arkadaşlar ben bu romu kullanıyorum, marketten tegrak overlock satın aldım ve ayarladım, telefon bu romda inanılmaz stabil bir hal aldı, oyunlarda ise çok farketti, açılış hızları, ne tıkanma nede başka bişey.

Tegrak overlock ayarı (dün geceden beri bu ayarda bir kere bile kapanmadı, 20 dakika boyunca asphalt8 son grafik ayarında oynadım:)
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Buda kullandığım rom jellsnapp v6 - kitkat görünüm

Önemli NOT: Dün bu versiyonun 5.5 kullanıyordum, tegrak overlock aldım ve ayarladım şöyle bir durum çıktı, 15 dakika boyunca oyun oynadım ama telefon öncekine nazaran yarı yarıya ısınma yaptı, şaşırdım, oynadım oynadım ama ısınma hiç yükselmedi, yaptığım tek şey şu, ekran kartı hızını 400 e çekmek ve biraz voltajını yükseltmek oldu. Isınma ortadan kalktı şimdi aynı ayarı v6 da yapmaya çalışacağım bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Valla üstad bende şaşırmadım değil hani. Pil 7 aylık yan sanayi ürünü. Gün boyu bol haberler ve internet kullanımı yaptım. Eski yedeğimi döneli bir hafta oldu ilk defa böyle güzel bir sonuç aldım. Böylede gider diye umuyorum. Evet SlimSaber 4.3.1 + Dorimanx

pili nereden aldınız bir yol gösterseniz alacaklar en azından oradan alsa test edilmiş ve problemsiz bulunmuş bence pil şu ekran süreleriyle :)

Pili Erzurumda bir aksesuarcıdan aLdım. Erzurumda olan varsa yazayım yerini :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candzh -- 19 Aralık 2013; 9:32:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

@hunkar1
    Aynen şef :)

İstanbul anadolu yakasında oturup ta ucuz fiyata pil alan varsa bana da söylesin.Şu an işsizim fazla uçamıyorum. Bir arkadaş pendik ten almıştı kimdi unuttum kusura bakmasın hafıza gidiyor arada :) Hani 1650 lik te olur yeter ki orjinal olsun.50 ye kadar yolu var.Gittigidiyor da buldum 30-40 a ama güvenemiyorum o tip yerlere.Daha önce oradan alan varsa orjinal ise bilgi verirse o da olur. 2000 lik düşünmüyorum çünkü telefonun orjinal bouyutuna elleşmek istemiyorum.1mm kalın olması bile beni telefondan soğutur.O konularda takıntılarım var.

eyvallah :) Bu arada stock türkiye 4.1.2ye geçtim geçeli arızaymış kendini yeniden başlatmaymış şuymuş buymuş proximity sensör arızasıymış hiçbirşey yaşamadım maşallah :) Ha telefondan soğudum elime alasım gelmiyor artık o ayrı ama artık alarm çalmayacak gibi bir korkum yok sabahları :) Mühim olan görünümü değil işleviymiş arkadaşlar bunu anladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznklckp

quote:

Orijinalden alıntı: candzh

Valla üstad bende şaşırmadım değil hani. Pil 7 aylık yan sanayi ürünü. Gün boyu bol haberler ve internet kullanımı yaptım. Eski yedeğimi döneli bir hafta oldu ilk defa böyle güzel bir sonuç aldım. Böylede gider diye umuyorum. Evet SlimSaber 4.3.1 + Dorimanx

pili nereden aldınız bir yol gösterseniz alacaklar en azından oradan alsa test edilmiş ve problemsiz bulunmuş bence pil şu ekran süreleriyle :)

Simex marka 1650 kapasitelik bir pil var ve orjinali aratmiyor tavsiye edebilirm bende[:)

• Hayalci kullanıcısına yanıt
    İyi de S2 de Tegra GPU yok ki? Nasıl oluyor o iş?
  • quote:

Gece gece daraldım kurdum pacman linaro yu. Eğer rahat durabilirsem bir sure bundayım. Yeter telefon isyanlarda arkadaş
    Hocam menü akraplanını resimdeki gibi beyaz yapabiliyor muyuz custom romlarda?
    Önerdiğiniz rom ve kernel var mı?
    Cyanogenmod11 - Kitkat'ı deneyeceğim ama? İçinde gelen kernelle sarj durumu nasıldır? Bir bilginiz var mı?
    http://galaxys2root.com/galaxy-s2-roms/cm11-rom-with-android-4-4-kitkat-for-galaxy-s2-gt-i9100sgh-i777sgh-t989/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 19 Aralık 2013; 18:56:22 >
  • Beyler herşey yolunda dedim nazar değdirdim :( Telefonun imeisi çakmaydı mesaj geldi 8 ocakta kapatılacaktır diye. Aranızda tekrar nasıl imei atabileceğimi bilen var mı? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  • oznklckp O kullanıcısına yanıt
    Birşeyler yolunda gittiğinde çoğumuza olur bu tip şeyler geçmiş olsun. IMEI konusunda bilgim yok malesef. Umarım maddiyata gerek kalmadan çöüzümü bulursun.
  • quote:

Birşeyler yolunda gittiğinde çoğumuza olur bu tip şeyler geçmiş olsun. IMEI konusunda bilgim yok malesef. Umarım maddiyata gerek kalmadan çöüzümü bulursun.

mesajın için teşekkür ederim abi bir yöntem buldum gibi bunu deneyip sonuçları sizinle paylaşacağım. Bakarsın konuda bir ilki gerçekleştirmiş olurum :)
    imei işini anlatirim ben sana

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Benim telefon vatan dan alındığı için o konuda sıkıntım yok ta bilgi olsun tabi.Telefon hakkında genel kültür olur
    tabii ki..
    bil diye zaten..konuşuruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

imei işini anlatirim ben sana

imei işini bana anlatsanız ihtiyacım var şuan değiştirmem lazım telefonumun imeisini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

İyi de S2 de Tegra GPU yok ki? Nasıl oluyor o iş?

Kardeş programın adı tegrak, tegra ekran kartı ile alakası yok, root olan telefonların çoğunda hem gpu hemde cpu overlock yapılabiliyor bu program sayesinde.
  • Gta san andreas çıktığı gibi çalışmadı
    oyun için >>https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa&hl=en
    Oyunu satın aldığım gibi para iadesi istedim, sakın şimdi almayın oyun çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 20 Aralık 2013; 2:04:13 >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Hmm ok deneyeyim ben de. Sağol.

• Arkadaşlar gta san andreas oyunun açtım :) grafikleri ve gölgeleri fulledim, oyunda gram kasma yok, muhteşem oynatıyor, normal pc sürümünde aracın üstünde yansıma yoktu bunda yapmışlar, grafikleri inanılmaz güzel :D oyun için beklemede kalın :)

oyundan görüntüler
  • 
Sayfa: önceki 44844485448644874488
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.