Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (430. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Msj geldiğinde hala ses alamıyorum bendemi bi sorun var acaba..Neyi yalnış yapıyorum çözemedim

Edit: Sorunu buldum. Msj ayarlarında bildirimler var..Orada Msjları Bildirim olarak göster var onu seçince telefon kıtlı olsa bile msjın içeriği direk Ekranda gözüküyor ben onu istemediğim için kapattım..Oyüzden msjın sesi çalmıyor ? Nasıl yapabilirim msj ın içeriğini göstermesini istemiyorum yardımcı olucak var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkolickx7 -- 21 Temmuz 2011; 0:51:50 >
  • arkadaşlar fruit ninja paylaşılmıştı linki tekrar paylaşa bilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolickx7

Msj geldiğinde hala ses alamıyorum bendemi bi sorun var acaba..Neyi yalnış yapıyorum çözemedim

Edit: Sorunu buldum. Msj ayarlarında bildirimler var..Orada Msjları Bildirim olarak göster var onu seçince telefon kıtlı olsa bile msjın içeriği direk Ekranda gözüküyor ben onu istemediğim için kapattım..Oyüzden msjın sesi çalmıyor ? Nasıl yapabilirim msj ın içeriğini göstermesini istemiyorum yardımcı olucak var mı ?

tekrar diyim go sms
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

Msj geldiğinde hala ses alamıyorum bendemi bi sorun var acaba..Neyi yalnış yapıyorum çözemedim

tekrar diyim go sms

Deniyorum..Hemen. Ekran kitli şifreli olduğu halde msj'ımın içini gösteriyor kötü bişi bu..Normal şekilde düzeltme vardır inşallah..Go Sms İndiriyorum teşekkür ederim
  • @hzr34

http://www.mediafire.com/?j79trysn9ua2dg6

Tegra2 versiyonu, root ve chainfire 3D gerektirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 21 Temmuz 2011; 0:56:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyancelebi

istediginiz her konuyu acabilirsiniz dostum

sabahtan beri kuzey afrikadan uye olanlarla ugrasıyorum en son ip aralıgı verdim bakalım habire dgistirip giriyorlar aam bitecek sonunda :)

vayy canini yerim noyan abi hayirli olsun keske bu konunun abonelere direk uye sayilsalar sitende:-))))
  • rica ederim alcolickx
  • quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

arkadaşlar fruit ninja paylaşılmıştı linki tekrar paylaşa bilirmisiniz?

buyur dostum

http://hotfile.com/dl/123097096/9518783/Fruit_Ninja.apk.html

kesek furkan kardes :) beklerim siteye
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

quote:

istediginiz her konuyu acabilirsiniz dostum

sabahtan beri kuzey afrikadan uye olanlarla ugrasıyorum en son ip aralıgı verdim bakalım habire dgistirip giriyorlar aam bitecek sonunda :)

vayy canini yerim noyan abi hayirli olsun keske bu konunun abonelere direk uye sayilsalar sitende:-))))

zaten oyle miyiz abi yoksa :-)))
    edit:noyan reis oldum bile uye :-)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shunter -- 21 Temmuz 2011; 1:04:05 >
  • GORDUM DOSTUM TESEKKURLER :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hzr34

arkadaşlar fruit ninja paylaşılmıştı linki tekrar paylaşa bilirmisiniz?

buyur dostum

http://hotfile.com/dl/123097096/9518783/Fruit_Ninja.apk.html

kesek furkan kardes :) beklerim siteye

çok saol hocam @noyancelebi
  • Telefonu yeni aldim kg2 official update midir kg2 yukledikten sonra nasil root yetkisini alabilirim ilk mesajda kg2 icin insecure dosyasi yok cikmadi mi henuz?
    Cevaplar icin tesekkurler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Birde bugün antalya samsung yetkili bayiye gittim 32 GB kart ve HDMI kablosu samsung galaxy s2 için fiyat aldım..2 gün içinde getiricekler yarın gidip siparişi vericeğim 32 gb kart 105 lira, hdmi kablosu 90 lira..190 liraya gelicek orjinal ürün..Bilginiz olsun nette hdmi kabloyu 150 liraya satanlar var..

hb com da 49 tl HDMI kablo

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-hdmi-kablo-i9100-galaxy-s-ii-eia2uhunbecstd/ProductDetails.aspx?productId=teldatasami9100&categoryId=16058&SKU=TELDATASAMI9100

evet biliyorum teşekkür ederim 50 lira peki bu ürün orjinalmidir ? O samsung bayisinin getirdiği arasında bi fark varmıdır sizce..

ürün orjinal ben aldım hatta 2-3 sayfa öncesinde fotoğrafları bile var ürün kore malı bu arada
  • quote:

quote:

Arkadaşlar msj sesi nereden değişiyor ? Bildirim seslerimi ? Msj gelip gelmediğini bile anlamıyorum.. Yardımcı olurmusunuz

Birde bugün antalya samsung yetkili bayiye gittim 32 GB kart ve HDMI kablosu samsung galaxy s2 için fiyat aldım..2 gün içinde getiricekler yarın gidip siparişi vericeğim 32 gb kart 105 lira, hdmi kablosu 90 lira..190 liraya gelicek orjinal ürün..Bilginiz olsun nette hdmi kabloyu 150 liraya satanlar var..

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-hdmi-kablo-i9100-galaxy-s-ii-eia2uhunbecstd/ProductDetails.aspx?productId=teldatasami9100&categoryId=16058&SKU=TELDATASAMI9100

dostum hepsiburadada hdmi kablo 49 lira hemde orjinal bilgin olsun.
  • siyah ekranda belli olan ölü pixel sorunumdan dolayı bugun telefonu telpa yetkili servisine yolladım kargo ile. umarım değişim olur yoksa daha 25 günlük telefonun içinin açılması beni çok rahatsız eder. benim bu sorunumla pek ilgilenen olmadı ama ben yinede süreci paylaşayım belki uzaktan izleyen birileri vardır :)
  • widget locker pro elinde olan varmı arkadaşlar link verebilecek
  • herzaman destekciniz dostum gecmis olsun :(

bu arda yukarıda fotosunu paylastıgım kim bilin bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyancelebi -- 21 Temmuz 2011; 1:49:51 >
  • quote:

bende de acik mesaj bildirim
    ama sadece mesajiniz var diyor
    icini gostermiyor
    sende baska bi ayar var sanirim
  • bildirimlerde 2 tane mesaj olmalı bende oyle biri gosteriyor digeri gostermiyor
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.