Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: serkanTEAC

hocam. aosp jellybam yüklicm .benim romda o ozellik yokmudur acaba merak ettim die söyliyom. direk romu indirip cwm ilemi odin ilemi yüklicem ve nerden indireyim yanlis olmasında.

türkbeyi yüklediğin gibi aynı cwm den yükliyeceksin..,
    wipe reset yapmayı unutma..cihazı önce komple bi temizle..

tmm h cam buni yarin denicem.tekrar yazarım allaha emanet ol.birde link varmi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dokuzcanlicanavar kullanıcısına yanıt
    Light bir rom olmuş.Özelleştirme çok az. Yalnız dk 1 gol 1.Kendi verdiği gapps i kurmayın bütün gapps hata veriyor. Eski sürümü kurdum şimdi bakalım. Hızını bilmem ama pek sevemedim onu söyleyeyim :) Radyo işini de spirit fm ile çözmüş.Onu zaten biliyorduk. Ben de farklı birşey zannettim. Apex free spirit fm free.Pro su değil hiçbiri..

Eski sürüm gapps i çaktım olmadı yine hepsi hata veriyor malesef. Yol gözüktü gibi. Bekle beni BAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Light bir rom olmuş.Özelleştirme çok az. Yalnız dk 1 gol 1.Kendi verdiği gapps i kurmayın bütün gapps hata veriyor. Eski sürümü kurdum şimdi bakalım. Hızını bilmem ama pek sevemedim onu söyleyeyim :) Radyo işini de spirit fm ile çözmüş.Onu zaten biliyorduk. Ben de farklı birşey zannettim. Apex free spirit fm free.Pro su değil hiçbiri..

Eski sürüm gapps i çaktım olmadı yine hepsi hata veriyor malesef. Yol gözüktü gibi. Bekle beni BAM

ben geri döndüm o zaman..
  • BAM e döndüm. Bana daha rom mom söylemeyin.Ben söylesem de uymayın bana.Yeter be bi düzen oturtamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

yol yakın hocam gel dön geri bam'a

bu arada CM ekibinden merakta bırakan bir video;
    http://www.youtube.com/watch?v=PcpyavQSvMk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Arkadaşlar pc basında fazla vakit harcayamadım bu yüzden Hındıstan jb 4.1.2 yukledim . Şuan tek sıkıntım menü ve geri tuslarına bastığımda titreşim olması ayarlar da akşamdan beri kurclıyorum bulamadım su tıtresimi kaldırmayı .

Up

• quote:

Orijinalden alıntı: EM4

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Code

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

çok teşekkür ederim şimdi açıldı.
    telefonumun özellikleri şöyle oldu. bunlar en son güncel hali midir? yoksa daha yenileri çıktı mı? mesela android en son alttaki gibi midir?
    şimdi telefonum hem rootlu hem kernelli mi olmuş oldu?

android 4.1.2
    ana bant : i9100xxls8
    kernel sürümü : siyah s2-v6.0b5

Değil. LS8 İspanya JB rom u. En son İtalya için LSW çıktı diye hatırlıyorum. Link i aşşağıda.

http://hotfile.com/dl/234177852/6c89acd/ITV-I9100XWLSW-20130710173838.zip.html

Bunu root etmek için de şu kernel i tavsiye ederim;

https://www.wuala.com/pedestre/Kernel/Apolo%20JB/CWM%20(English-Espa%C3%B1ol)/ODIN/ApoloJB_4.8b_ExtremeV2.tar?key=IZz8nJ7ajpFQ

Aynı demin yaptığınız gibi odin den yükleyeceksiniz.

ben nordic jb kullanıyorum anabant:I9100XXMS2 stok kernel pil performansı güzel ama bazı hatalar bende mesela sayfa sonunu çektiğimde titreşimler gibi mesela en son çıkan italyayı tavsiye edermisin ben değistirkmek isterim açıkçası.....

Ben ingiltere lsw kullanıyorum hiçbir sorun yok. Dediğin olayı gözlemlemedim hiç farketmedim. Tavsiye ederim şahsen italyayı.

Pil konusunda iyimi ayrica hangisi son cikan sen ingiltereyi kullaniyorsun bir sorun yok dedin peki italyada aynimidir ayrica ben nordici odinden yükledim ustune bir daha yuklersem sorun olurmu birde sana zahmet link verebilirmisin ing yada italya icin cvp icin tesekkurler

Aynıdır, sorun olmaz. Yukarıda alıntıladığın mesajımda linkler var zaten.

kerneli yüklemem gerekir mi? birde odinde çıkan dosyayı pda ya gösteriyorduk değil mi gece gece aklım gitti :D
  • quote:

quote:

Arkadaşlar pc basında fazla vakit harcayamadım bu yüzden Hındıstan jb 4.1.2 yukledim . Şuan tek sıkıntım menü ve geri tuslarına bastığımda titreşim olması ayarlar da akşamdan beri kurclıyorum bulamadım su tıtresimi kaldırmayı .

Up

ayarlwr ve ses e girin dokunmali geri bildirimi kapatın

• hayırlı ramazanlar millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

quote:

Up

ayarlwr ve ses e girin dokunmali geri bildirimi kapatın

Öyle bir seçenek yok . Ses kısmındaki her şeyi kapattım yine aynı. Ayarları kurcalıyorum gün boyu bulamadım bir türlü.

• kıymalı danino kullanıcısına yanıt
    Amin cümlemizin. Sahurda fazla yemeyin daha çok acıktırır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

quote:

Orijinalden alıntı: tubikontindet

Bütün gün her şey dahil kullanım. Rom, root hiçbir şey yok.

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

Hocam hangi sürüm kullanıyorsun bataryan 2000 lik mi internet vs. açık mı?

Baratya 2000 Butun gun inetnet oyun var
  • satılık samsung galaxy s2 i9100
    siyah
    yurt disi
    kozmetik 10 / 9.8
    fiyat 450

• Arkadaşlar merhaba. Konu sayfası baya ilerlemiş.
    Tatildeyken telefonum kendi kendine sarj cihazı takılı olmadığı halde sarj takılıp çıkartma sesi veriyor üst üste ses veriyor telefon açılmıyor Bende bataryayı çıkartıp yeniden açıyorum.birde telefonu kapat diyorum telefon kapanıyor bir bakıyorum kendi kendine açılmış pin kodu istiyor.
    Telefonum rootlu ve 4 1 2 yüklü. Wipe işlemlerini yapsam düzelir dedim yine olmadı. Wipeten sonra azaldı.
    Sorun romundan(vanamlite 14.3) veya karnelinden kaynaklı olabilir mi? ve son olarakta hangi rom ve karneli tavsiye edersiniz? Herkese saygılar.
  • Kilit ekranı için program yüklüyormusunuz, evetse hangisini önerirsiniz.
  • arkadaşlar s2 için kullanışlı ve güzel bir navigasyon programı lazımda ..en çok hangisini önerirsiniz (igo haricinde)
  • telefonumu root'lamak istiyorum. ancak şu andan telefonumda olan rom stock rom olduğu için yedek nasıl alabilirim. malum bayağı bi uygulama felan var silinmesini istemiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • arkadaşlar 4.1.2 s2 cihazım siyah kernel yükledm betasını ve onceki 5.0.1 i denedim ,açılırken ünlem işareti ve kernelin gozu yanıp sonuor açlmıor tel bilgnz varmı?bide 4.1.2 ye uygn kernel tavsiyesi alabilirmiyim acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

hocam. aosp jellybam yüklicm .benim romda o ozellik yokmudur acaba merak ettim die söyliyom. direk romu indirip cwm ilemi odin ilemi yüklicem ve nerden indireyim yanlis olmasında.

türkbeyi yüklediğin gibi aynı cwm den yükliyeceksin..,
    wipe reset yapmayı unutma..cihazı önce komple bi temizle..

tmm h cam buni yarin denicem.tekrar yazarım allaha emanet ol.birde link varmi hocam

Hocam aosp nexus u yukledim fakat ne Google play store.nede dosyalarimi gostermiyor.galeri. falan var ve Cook kisitli.hatami var yoksa by rommu Boyle.hangi romu yukleyeyim link gonderirsen com ii olcak..

• quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Kilit ekranı için program yüklüyormusunuz, evetse hangisini önerirsiniz.

go locker

• 
Sayfa: önceki 42114212421342144215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.