Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42024203420442054206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgr1907

quote:

Orijinalden alıntı: lazloo

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Evet beyler?

ben nordic te hiç düzen tutturamadım..sen.italyaya geç derim hocam.nordic hiç stabil değil..

Tamam o zaman insin dosya da bir geçiş deneyeyim bakalım.

hocam ben ıtalya'ya gectım gps cok gec acılıyor en son cıkan nordıc'e gore sen bı sıkıntı buldun mu ?

Hocam değiştrimedim.Nordic şu an iyi ama İtalya da belki iyileştirme vardır dedim.Neyse yeni Nordic i bekleyeceğim.Bu arada 4.2.2 ile ilgili haber var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herkese Muhalefet

bu S2 konusundakiler de anca rom root vs. vs. uğraşıp duruyolar yahu
    telefon telefonluktan çıkmış, alın doğru düzgün kullanın işte.
    dışardan biri olarak konuya baktığımda berbat bi görüntü var

Biz böyle iyiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

arkadaşar dün gece güncelleme falan mı oldu? telefonumun şebekesi full görünüyor ama arama yapmıyor ağda kayıtlı değil diyor. we chat yükledim dün ondandır diye onu sildim ama yine aynı durum. başka sim denedim sorun telefonda. telefon fake imei. bi akıl verin lütfen ya sabah sabah moralim bozuldu

İmei uçmuş olabilir.
  • quote:

quote:

arkadaşar dün gece güncelleme falan mı oldu? telefonumun şebekesi full görünüyor ama arama yapmıyor ağda kayıtlı değil diyor. we chat yükledim dün ondandır diye onu sildim ama yine aynı durum. başka sim denedim sorun telefonda. telefon fake imei. bi akıl verin lütfen ya sabah sabah moralim bozuldu

İmei uçmuş olabilir.

kayıt dışı imei yazıyor mcks den baktım. ama hiç msj falan gelmedi bana ve bu imei zaten yeni sayılır. daha öncede böyle bir imei sorunum olmuştu o yüzden 3-4 ay önce birdaha çaktırdım.

bana şu an stabil çalışan bir rom söylermisiniz hatta sam mobile den direk linkini verirseniz sevinirim. onu indirip kurayım birde. bugün çözmeye çalışıcam olmadı artık yarın bi telefoncu yolu görünür bana.
  • quote:

quote:

quote:

İmei uçmuş olabilir.

kayıt dışı imei yazıyor mcks den baktım. ama hiç msj falan gelmedi bana ve bu imei zaten yeni sayılır. daha öncede böyle bir imei sorunum olmuştu o yüzden 3-4 ay önce birdaha çaktırdım.

bana şu an stabil çalışan bir rom söylermisiniz hatta sam mobile den direk linkini verirseniz sevinirim. onu indirip kurayım birde. bugün çözmeye çalışıcam olmadı artık yarın bi telefoncu yolu görünür bana.

http://www.hotfile.com/dl/234177438/5afb89c/I9100XWLSW_I9100ITVLS2_ITV.zip.html buyur hocam umarım işe yarar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İmei uçmuş olabilir.

http://www.hotfile.com/dl/234177438/5afb89c/I9100XWLSW_I9100ITVLS2_ITV.zip.html buyur hocam umarım işe yarar

tmm hocam sağolun. ben yaklaşık 5-6 ay önce rusya 4.1.2 kurmuştum. o zamandan bu yana yoğunluktan dolayı hiç ilgilenemedim telefonla. bu hangi ülkenin hocam yanlış hatırlamıyorsam türkiye içinde jb çıkmıştı en son. tabi fırsat bulupta deneyemedim.
  • Arkadaşlar ben forumda yeniyim . Telefonuma 4.1.2 android sürümünü yükledim tek korkum kies air in çalışmaması idi ki korktuğum başıma geldi kilit olayını falan çözdüm ama bu kies airi defalarca kaldırıp yüklememe rağmen hep aynı hatayı veriyor.menü+ses açma+kapama yapıp gerekli değişikliği de yaptım nasıl çözerim kies air yerine başka bir uygulama yok mu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İmei uçmuş olabilir.

tmm hocam sağolun. ben yaklaşık 5-6 ay önce rusya 4.1.2 kurmuştum. o zamandan bu yana yoğunluktan dolayı hiç ilgilenemedim telefonla. bu hangi ülkenin hocam yanlış hatırlamıyorsam türkiye içinde jb çıkmıştı en son. tabi fırsat bulupta deneyemedim.

İtalya
  • Ben bu root işlemlerinden anlamam ama bişey dormak istiyorum. ilk sayfadaki anlatımda mı sıkıntı var yapamayan bu kadar insanda mı? Anlatım hiç bilmeyenlere göre ayrıntılı olarak yapılsa nasıl olur. Ben de yakında s2 alıcam ama bu kadar sorunu görünce root yapmaya korktum valla.
  • arkadaşlar güncellemeleri sadece wifi üzerinden yapılmasını nasıl sağlayabilirim. böyle bir menü vardı ama bulamadım bir türlü.
    ayrıca mobil veride güncellemenin haber verilmesi ama manuel yapılmasını sağlayabilirim???
  • dokuzcanlicanavar kullanıcısına yanıt
    Renkler düzeltiliyor. Şu an AOSP tarzıan getirdim ama yok arkadaş.Bazen ufak ısınmada performansı gidiyor telefonun. AOSP böyle değil. Her halukarda stabil alet. Tepkiler daha hızlı. Diyorum ya tadını aldıktan sonra stok tabanlılar hikaye geliyor ne kadar özelleştirme sunsa da.

Bu mod olayına gelince. Şimdi daha önce kullanmadığım için net birşey diyemem ama akıcılıkta faydası olduğunu söyleyebilirim. Placebo mudur bilmem ama pil konusunda da aynı şekilde.Daha yavaş gidiyor pil.Ayrıca hızlı şarj falan demiş. Normalde tamamen boş iken 4 saatte dolan pil dün 3 saatten biraz fazla iken doldu. Bilmiyorum herşey için erken. Ama biftor da çok duracağımı sanmıyorum. JellyBam i özledim. Geçmem an meselesi.

@kral bekliyorum seni :)

Düzeltme : Dayanamadım JellyBam e döndüm. Yok abi cm nin seriliğini alamıyorum stoklardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 19 Temmuz 2013; 15:00:12 >
  • Arkadaşlar

''Ağda kayıtlı değil'' hatası hakkında çözüm yolu bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalulu

Arkadaşlar

''Ağda kayıtlı değil'' hatası hakkında çözüm yolu bilen varmı ?

sim kart bozulmuş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_kenan

arkadaşlar güncellemeleri sadece wifi üzerinden yapılmasını nasıl sağlayabilirim. böyle bir menü vardı ama bulamadım bir türlü.
    ayrıca mobil veride güncellemenin haber verilmesi ama manuel yapılmasını sağlayabilirim???

google play ayarlarına girip otomatik güncelleştir seçeneğini kaldır
  • s2 2000 lık batarya ankarada nerden alabılırım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Bende omega v24 attim birazda bunu deneyelim

vaaayy kral..sen ve omega..:):)

Bildigin bir sorunu varsa bastan soyle :) simdilik pek bisey yapmadim ama sorunda gormedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim...
  • @midgardian dun omega attim onu indirdikten sonrasa paket hizi dustu yenilenene kadar rom indirmem oldukca zor bir sure kalmal zorundayım dedigin gibi aospler falan seri guzel ama sarj yonundende bende olumsuz etkileri oluyor gecsem bile sarj bela oluyor yine stock dönüyorum.ama sen serbestsin ee biz seni omegaya bekliyelim o zaman

• Evet zore frimasından aldığım kılıf oldukça hızlı bir şekilde geldi. Yanlız istediğim desenli değildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrex42

Ben bu root işlemlerinden anlamam ama bişey dormak istiyorum. ilk sayfadaki anlatımda mı sıkıntı var yapamayan bu kadar insanda mı? Anlatım hiç bilmeyenlere göre ayrıntılı olarak yapılsa nasıl olur. Ben de yakında s2 alıcam ama bu kadar sorunu görünce root yapmaya korktum valla.

Kardes bende odin root rom vs. Hic anlamam fakat FramaRoot denen program sayesinde tek hamlede sorunsuz root ettim.framaroot denen olay olmasa bende root falan ugrasmazdim. Haklisin dedigin gibi kesinlikle senin benim gibi konuda acemi kisilere daha aciklayici sekilde tarif edilse daha faydali olurdu

• 
Sayfa: önceki 42024203420442054206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.