Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4198. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41964197419841994200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar telefonumu garantiye vermek için sayacımı sıfırladım,root işlemini kaldırmak içinde stock romlardan birini kuracağım,yalnız kafama takılan bişey var,bu stock romu kurarken sayaç yine artmıcak mı?
  • sniper32 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sürüm için modlar vermişti sayfasında. Bunun için verdi mi bilmiyorum bakman lazım sayfasından.

Edit:http://d-h.st/users/ApriliaM3/?fld_id=17854#files Al burada bir sürü mod var. CWM den flashlarsın istediğini.

@hunkar1
    Aynen şimdilik yola devam nexus 5 veya note 3 gelene kadar s2 ile devam ediyorum kısmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 17 Temmuz 2013; 12:42:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisburun44

arkadaşlar telefonumu garantiye vermek için sayacımı sıfırladım,root işlemini kaldırmak içinde stock romlardan birini kuracağım,yalnız kafama takılan bişey var,bu stock romu kurarken sayaç yine artmıcak mı?

Artmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle..yada lumia 1020..

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Çok açık konuşacağım windows phone hakkında.Açık net...O arayüz ve işletim sistemi bana göre çöp kimse kusura bakmasın Yani iphone kullanırım daha iyi o derece yani. Beş para etmez menü beş para etmez dashboard.Başka da birşey yok. Android ölmedikçe android ile. Yoksa ios a geçerim. Hani büyük konuşmayayım ama windows phone beni hiç çekmiyor. Bir de öyle kaba telefonlardan haz etmiyorum. Tasarım olarak o kamera yüzünden iğrenç telefon olmuş.
  • S2 nin nesini beğenmeyipte değiştiriyorsunuz? Şuan piyasa da olan en sağlam telefonun yapıpta s2 nin yapamadığı ne var anlamıyorum

Şarjının daha uzun gitmesi için bir yazılım var mı beyler? 4.2.1 kullanıyorum şarjı çok sık kullanımda 7-8 saat anca gidiyor.
  • şurada bulunan pacman custom rom yükledim:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2203444
    şu ana kadar tek ve en büyük sıkıntısı apk dosyasına tıkladığımda yükle seçeneğine tıklayamıyorum, faydası olabilir diye dorimanx kernel de yükledim ama bir faydası olmadı, bilen biri yardımcı olabilir mi?
  • muhammet2893 M kullanıcısına yanıt
    Pacman kurmuştum geçenlerde aynı sorun vardı bende de.Sebebini aradım ama bulamadım.Pacman yerine JellyBam kurmanızı tavsiye ederim.Daha kapsamlı ve özelleştirilebilir bir romdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Çok açık konuşacağım windows phone hakkında.Açık net...O arayüz ve işletim sistemi bana göre çöp kimse kusura bakmasın Yani iphone kullanırım daha iyi o derece yani. Beş para etmez menü beş para etmez dashboard.Başka da birşey yok. Android ölmedikçe android ile. Yoksa ios a geçerim. Hani büyük konuşmayayım ama windows phone beni hiç çekmiyor. Bir de öyle kaba telefonlardan haz etmiyorum. Tasarım olarak o kamera yüzünden iğrenç telefon olmuş.

seni tanımışım..aynen böyle diyeceğini biliyordum..:):)

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Öyle ama yani. Donanım fena değil ama o donanımın hakkını veremeyen bir arayüz beni hiç çekmiyor ne yalan söyleyeyim. Herkesin zevki farklı ama sırf arayüz için launcher denedim. Direkt sildim.O ne arkadaş elin kolun bağlı boş ekran :D
    Android i boşuna tercih etmiyorum.Takılsa da kitlense de şu telefonda rahatça hareket ediyorsam sorun yok. Arada sinirlendiriyor evet ama bunu böyle sevdik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Öyle ama yani. Donanım fena değil ama o donanımın hakkını veremeyen bir arayüz beni hiç çekmiyor ne yalan söyleyeyim. Herkesin zevki farklı ama sırf arayüz için launcher denedim. Direkt sildim.O ne arkadaş elin kolun bağlı boş ekran :D
    Android i boşuna tercih etmiyorum.Takılsa da kitlense de şu telefonda rahatça hareket ediyorsam sorun yok. Arada sinirlendiriyor evet ama bunu böyle sevdik.

haklısın arayüz çok tırt..sırf arayüz.yüzünden bende uzak duruyorum..bakalım,belki zamanla gelişir.....supernexus yükliycem bugün,jelly bam ile.kıyaslayacağım..pil süresinde muhtemelen artış olacak..

• Jelybam'ın 4.1.2 üzerine kurulmuş romu varmıdır?
  • Arkadaşlar ben youtubede müzik dinlerken internette dolaşmak istiyorum ama, interneti açınca youtubede müzik duruyor, kapanmaması için illa multiwindowlu rom mu yüklememiz lazım;?
  •  ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

arkadaşlar garantiye göndermek için uygun hale gelmiş midir? bi de orjinal bataryam biraz şişmiş garanti kapsamında değişir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisburun44 -- 17 Temmuz 2013; 16:05:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pisburun44

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

arkadaşlar garantiye göndermek için uygun hale gelmiş midir? bi de orjinal bataryam biraz şişmiş garanti kapsamında değişir mi?

evet garanti için normal hale gelmiş..bataryayı da servise bir sor bakalım ama pek sanmıyorum.

• Merhaba,

Sentinek ROM, Greenify ile facebook,twitter,whatsapp gibi notifikasyonlari olan uygulamalar harici hibernate edilmis durumda. Hep 3G aktif ve juice defender ile 30 dakikada 30 sn acilacak sekilde ayarli. Sonuclar resimlerdeki gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: birdy2

Merhaba,

Sentinek ROM, Greenify ile facebook,twitter,whatsapp gibi notifikasyonlari olan uygulamalar harici hibernate edilmis durumda. Hep 3G aktif ve juice defender ile 30 dakikada 30 sn acilacak sekilde ayarli. Sonuclar resimlerdeki gibi.

Resimler yuklenmemis sanirim.
     ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ ★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★

• Disco light diye bir program onu yükleyin ardından telefonda bir müzik actiktan sonra programi calistirin ilginç ve zevkli oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

biz gemimizin başındayız..@midgardian..

+1

• Arkadaşlar hepinize merhaba.Ben telefonuma internet üzerinden bir kılıf almak istiyorum.Fakat site hakkında hiç bir tecrübem yok.Güvenli olup olmadığı hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.Sitenin adresi şu :https://www.zore.com.tr/index.php?route=common/home
  • 
Sayfa: önceki 41964197419841994200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.