- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★
Bu konudaki kullanıcılar:

94593
Cevap
301
Favori
3410407
Tıklama
Sayfaya git: Sayfa: <<     1397 [1399] 1401 1402 1403 1404 1405 1406      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Giriş

624 Mesaj
14 Temmuz 2013; 15:28:52 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

aranızda hiç crossbreeder yada pureperformance modlarını deneyen oldu mu?
placebo mu acaba yoksa gerçektende performansı arttırıyor mu(pilden taviz vermeden)

2261 Mesaj
14 Temmuz 2013; 17:00:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

beyler acil cevaplarsanız sevinirim, S2'niz ne zamanlar kasma yapıyor? ya da menü geç geliyor?
mesela şuanki telefonumda Opera'da 5-10 dk gezindikten sonra menü tuşuna basıp direkt anasayfaya gitmek istediğimde menü geç geliyor 5-6 saniye.
S2deki kasmalar nasıl?

S2 genellikle kendinden taviz vermiyor yani ustunde yuklu yazilim sorunlu degilse kasma donma vb durumlara kolay kolay dusmez stabilite ve akiciligini koruyor ha ne olabilir her anrroid telefondaki gibi agir bir oyun oynarsiniz oyunu hakkiyla oynatir oyundan cikis yaparken belki birkac saniye bekler oda hepsinde oluyor.s2 ye bosuna efsane denilmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

günün adamı olmaya çalışma,hakikatın adamı olmaya çalış çünkü gün değişir;hakikat degismez

5164 Mesaj
14 Temmuz 2013; 17:10:26 

arkadaşlar önereceğiniz navigasyon programı varmı ?

ortalama hızım gibi verileri göstersin istiyorum.
Buna gelen 2 yanıtı gör.

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."

Intel Core i7 4790K - MSI Z97 MPower Max AC - Radeon R9 280X - Corsair Vengeance 8GB 1600MHz - Corsair AX850 80+Gold - Samsung 850 Evo 250 GB - WD CaviarBlue - WD CaviarBlack - Coolar Master HAF932 - Corsair H2100 Wireless Gaming Headset
XSPC Raystorm Blok - Alphacool UT60 Full Copper 360mm - Aquastream XT Ultra - Phobya 250mm - NZXT Sentry 3
*
Monster TULPAR T7 v3.1 17.3" FullHD - Intel Core i7 4720HQ - GTX970M - Samsung 850 EVO 250GB M2Sata SSD

2261 Mesaj
14 Temmuz 2013; 17:20:50 

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Ben kullanmadim ama navitel gibi bisiyler methediliyor

günün adamı olmaya çalışma,hakikatın adamı olmaya çalış çünkü gün değişir;hakikat degismez

825 Mesaj
14 Temmuz 2013; 17:40:25 

Neatrom da ekran döndürme açık iken ekran tarayıcı da kapandığı zaman telefon kitleniyor.bu sorun ile karşılaşan var mi

356 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:22:32 

Merhaba arkadaslar yaklaşık bir haftadır note2 kullanıcısıyım eski bir s2 kullanıcısı olarak buraya bakinmadan duramiyorum aliskanlik iste. Diyeceğim şu ki telefonunuzun ve bu basligin kiymetini bilin.
Note2 konusu tam ölü yaw
Ufak bi karşılaştırma yapmak istedim nacizane.Nasil bir karşılaştırma ise biraz abes ama.
Bir haftadir hala agirligina alismaya calisiyorum bildigin tugla en buyuk handikapi bu bence. Ekranin tek elle kullanimi zor diyolar ya hani yalan kulliyen, tek elle kullanmak imkansiz. Ancak reklamlardaki gibi Lebron James kullaniyodur herhalde. Ama pil performansi varya of of altı saat ekran acik kalma suresi alıyorum daha ne olsun. İşin ozu eger s2 kadar telefon gibi telefon kullanmak isteyipde degisiklik isteyen note2 den uzak durmali.Tabi ben daha once nexus7 kullanipda yaninda s2 olunca rahatsiz olmus biri olarak note2 bana hitap ediyodu. Eger hem tablet hemde telefon kullanicilari var ise aranizda note2 ile olaya nokta koyabilirler. Herkese hayirli gunler.

Buna gelen 1 yanıtı gör.

440 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:24:25 

şu an jellybam v9.1 indirdim goo.im'den idm saolsun çok hızlı indiriyor, kurmaya başlayacağım birazdan
Buna gelen 3 yanıtı gör.

Samsung Galaxy Note 2 Kullanıcılar Kulübü

2038 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:27:14 

asdasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmplementor -- 14 Temmuz 2013; 18:31:47 >

12137 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:27:40 

quote:

Orijinalden alıntı: memti

şu an jellybam v9.1 indirdim goo.im'den idm saolsun çok hızlı indiriyor, kurmaya başlayacağım birazdan

ekran görüntüleri ve yorumlarını bekliyorum

451 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:28:59 

quote:

Hocam flash player, muzik kalitesi (or:beats audio flashlaniyor mu?), hiz ve sarj acisindan yorumlarinizi bekliyoruz.

440 Mesaj
14 Temmuz 2013; 18:36:18 

şu an titanium backup ile yedek alıyorum, yükledikten sonra deneyimlerimi aktarırım
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Samsung Galaxy Note 2 Kullanıcılar Kulübü

624 Mesaj
14 Temmuz 2013; 20:48:34 

quote:

şu an titanium backup ile yedek alıyorum, yükledikten sonra deneyimlerimi aktarırım

çok iyi olur bende şuan v9 sürümündeyim
v9.1'in geri dönüşlerinde v9'den daha fazla bug ve hata barındırdığı söyleniyor ama denedikten sonra deneyimlerinizi bizimle de paylaşırsanız seviniriz

jellybam çok iyi bir rom ama sorunu sürekli yeni build çıkarıyor nihai kararlı sürüme ulaşana kadar epey can sıkıyor
mesela v7.8'de çok iyi olmuştu sonra halo ile birlikte v8 sürümleri berbattı, v9 inşallah iyi olur bir an önce
kararlı cm 10.1.2'de yayınlandı yeni versiyonlara entegre edecekler büyük ihtimalle bi kaç build daha çıkacak demek oluyor bu yakın zamanda

şimdiden teşekkürler

9071 Mesaj
14 Temmuz 2013; 22:06:05 

v9 dan hala şikayetim olmadı ama eksik olanları bildirmiştim elemanlara. Hardwarekeys mesela. Onu tekrar eklemişler. Ben v9 da bug göremedim açıkçası. Şimdiye kadarki en stabil cm rom diyebilirim. Hem pil süresi hem stabilitesi olsun çok memnunum romdan.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

ASUS ZENFONE 6

309 Mesaj
14 Temmuz 2013; 22:11:41 

quote:

Orijinalden alıntı: car_26

Ben iGo kullaniyorum 5km/s yanililabliiyor. sygic navigasyon da cok öneriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rraistlinn -- 14 Temmuz 2013; 22:13:16 >

[[CORSAIR Force 3.0 SSD // AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2GHz 8MB Cache // GIGABYTE 880GA-UD3H AM3 AMD 880G / SB850 DDR3 1866MHz (O/C) DVI&HDMI Anakart // KINGSTON 8GB (2x4GB) KIT DDR3 //SAPPHIRE VAPOR-X HD 5770 1GB GDDR5]] c==(:::::raistlin::::::>
+1100100100011001010001001010101111100001001001010001010101000000101010101010101010101000+

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Temmuz 2013; 23:00:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

v9 dan hala şikayetim olmadı ama eksik olanları bildirmiştim elemanlara. Hardwarekeys mesela. Onu tekrar eklemişler. Ben v9 da bug göremedim açıkçası. Şimdiye kadarki en stabil cm rom diyebilirim. Hem pil süresi hem stabilitesi olsun çok memnunum romdan.

indirdim bende bugün yükledim biraz evvel.gayet.güzel.görünüyor..bakalım 2000 lik.pil ile nasıl sonuç alacağım.rom hatasız diyebilirim üstat.

Buna gelen 1 yanıtı gör.

9071 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:14:00 

Benim bundan şikayetim var malesef. Çünkü 8.4 teki batter icon sorunu yine bunda da var. İlk üçü dışında diğer battery iconları seçince default hale geri geliyor. Bu sorunun aynısı 8.4 te vardı yazmıştım bunu ve 9 da düzeltmişti. Şimdi yine başladı 9.1 de. Ben elemanlara yazayım yine.

EDIT: Direk v9 a döndüm ben beyler. Gmail hata verdi güncelleme yaptırmıyor uyumsuz diyor. Icon sorunu keza can sıkıcı. Akıcılıkta da bir sorun var v9 gibi değil. Şikayetlere de baktım hakkaten bu sürüm için çok şikayet birikti kısa sürede. Benim denk gelmediğim daha nicesi var demek ki. V9 gibisi çıkana kadar bunda kalacağım. Zaten adamlar 9.2 çalışmasına başlıyor şimdiden. Artık zırt pırt sürüm çıkarmaya başladılar. Sorunsuzu çıkana kadar bekleyeceğim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 15 Temmuz 2013; 0:45:41 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

ASUS ZENFONE 6

3968 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:48:50 

2 yıldır onlarca Rom denedim. Şimdi de cm10.1 kullanıyorum Stock rom harici tüm hepsinde illa bir yerlerde sorun var. En büyüğü de tam anlamıyla portlanamayan driverlar yüzünden batarya sıkıntısı-lag sıkıntısı-uygulamalarda sorunlar.. Bıktım vallahi. Şimdi NeatROM indiriyorum daha da rom değiştirmem en iyisi stock tabanlı az oynanmış temiz rom. Üstüne 2-3 s4 efekti-uygulaması kuracağım. Müzik player hoşuma gitti s4'teki. Flare effect de güzel

Ne zaman Android 5.0 vs çıkar belki o zaman cm vs kurarım resmi romun yetişemeyeceği yerde o da. Güncel resmi rom varken aynı tabanda cm aosp vs kullanmak bana göre iyi değil artık.

Ibanez Prestige RG1451 + Marshall Amfi

Lenovo Y500 SLI

1870 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:49:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Merhaba arkadaslar yaklaşık bir haftadır note2 kullanıcısıyım eski bir s2 kullanıcısı olarak buraya bakinmadan duramiyorum aliskanlik iste. Diyeceğim şu ki telefonunuzun ve bu basligin kiymetini bilin.
Note2 konusu tam ölü yaw
Ufak bi karşılaştırma yapmak istedim nacizane.Nasil bir karşılaştırma ise biraz abes ama.
Bir haftadir hala agirligina alismaya calisiyorum bildigin tugla en buyuk handikapi bu bence. Ekranin tek elle kullanimi zor diyolar ya hani yalan kulliyen, tek elle kullanmak imkansiz. Ancak reklamlardaki gibi Lebron James kullaniyodur herhalde. Ama pil performansi varya of of altı saat ekran acik kalma suresi alıyorum daha ne olsun. İşin ozu eger s2 kadar telefon gibi telefon kullanmak isteyipde degisiklik isteyen note2 den uzak durmali.Tabi ben daha once nexus7 kullanipda yaninda s2 olunca rahatsiz olmus biri olarak note2 bana hitap ediyodu. Eger hem tablet hemde telefon kullanicilari var ise aranizda note2 ile olaya nokta koyabilirler. Herkese hayirli gunler.

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim.

Telefonu nereden ve kaça aldın acaba?

Bende açıkçası artık yenilik istiyorum fakat S2'de gün geçmesine rağmen hala tazeliğini koruyor. Zaten başka bir modele geçsem dahi bu telefon şimdilik Note 2 olurdu.

Ama beni şu an frenleyen tek şey bikaç ay sonra çıkacak olan Note 3'tür.

Bilmiyorum bakalım : s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik34 -- 15 Temmuz 2013; 0:50:25 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

"Ben, benden önceki sultanlara benzemem!

Ben, SULTAN MEHMED HAN'IM..!"

3542 Mesaj
15 Temmuz 2013; 0:58:32 

Beyler stok rom kullanmak istiyorum. Türkiye rom u çok şarj yiyor.
Son çıkan sürümlere baktım. Şarj konusunda hangisi iyidir?

XWLSS mi XWLSW mu yoksa XWLSY mi? Kullanan arkadaşlar tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

O sene bu sene...

624 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:25:43 

quote:

EDIT: Direk v9 a döndüm ben beyler. Gmail hata verdi güncelleme yaptırmıyor uyumsuz diyor. Icon sorunu keza can sıkıcı. Akıcılıkta da bir sorun var v9 gibi değil. Şikayetlere de baktım hakkaten bu sürüm için çok şikayet birikti kısa sürede. Benim denk gelmediğim daha nicesi var demek ki. V9 gibisi çıkana kadar bunda kalacağım. Zaten adamlar 9.2 çalışmasına başlıyor şimdiden. Artık zırt pırt sürüm çıkarmaya başladılar. Sorunsuzu çıkana kadar bekleyeceğim ben.

kesinlikle hocam bu sürüm(v9) epey güzel ve tatminkar bana kalırsa da
tahminimce v9.4 yada v9.5 gibi tam anlamıyla kararlı bir sürüme ulaşır

+v9 sürümünde bende youtube'u güncelleyemiyordum(uyumsuz güncelleme)
sonrasında ayarlardan bam cleaner'dan youtube'u kaldırıp, play store'dan en güncel sürümünü yükledim
Buna gelen 1 yanıtı gör.

9071 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:29:47 

Aynısını gmail için yaptım. Hatta yapmadığım yöntem kalmadı ama bazen gmail den bile atıyordu. Ben de döndüm. V9 ile yola devam.

ASUS ZENFONE 6

170 Mesaj
15 Temmuz 2013; 1:51:04 

Arkadaşlar. MultiWindow kullanan varmı? Root gerektiriyor. S2 ye uyarmı? Ram yeme durumu ve işlevselliği nasıl acaba? Merak ediyorum. Tecrübelerinizi paylaşalım..

HAYATTA KESKİN KILIÇ OLMAK İÇİN ÇOK ÇEKİÇ YEMEK GEREKİR.

886 Mesaj
15 Temmuz 2013; 2:17:06 

S2 den s4 e geçsemmi yoksa s5 mi beklesem. :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Buna gelen 4 yanıtı gör.

116 Mesaj
15 Temmuz 2013; 4:55:58 

ben telefonumun kasasını yenilemek istiyorum. metal çerçeve soyuldu arka kısımda bazı çizikler vs. var. ekranda camda bir sıkıntı yok. acaba değiştiren ya da bilgisi olan var mı ? nerede kaça yaptırılır ? ya da şöyle bir olay var alsam kendim yapabilir miyim ?

http://www.aliexpress.c...ns-outer/861565096.html

2778 Mesaj
15 Temmuz 2013; 5:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.
Buna gelen 2 yanıtı gör.

That's because we know what we want and we don't mind being alone.

475 Mesaj
15 Temmuz 2013; 9:05:55 

Arkadaşlar en son çıkan nordic (NEE) sürümü kullanıyorum. Telefonu yeniden başlattığım zaman hiç giriş yapmamama rağmen Google Play Music uygulaması Etkin Uygulamalar'da görünüyor.

Nedenini ve çalışmaması için çözümü bilen var mı?

Teşekkürler.

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2013; 10:13:56 

kurcalamayacağım dedikçe kurcalıyorum ve sorun çıkıyor.romun üst versiyonu çıkıyor,hata azalacağına çoğalıyor,geri eskiye dönüyoruz..ne iş.bizimkisi..

Buna gelen 2 yanıtı gör.

12137 Mesaj
15 Temmuz 2013; 10:39:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

S4 e geçme bence memnun olan görmedim doğru dürüst kasa olarak çok fazla sorunu var diyorlar.Yazılım olarak ta değmez bence aman aman fark yok zaten.Malzeme kalitesi de kötü en iyisi beklemek.

bunu bir de s4 konusunda söylesene dostum ben konuyu açtım sonra vaz geçtim gerçekleri yazdım demedikleri kalmadı

adam 2000tl veriyor telefon alıyor ama yaptığı şey balon patlatmak
Buna gelen 1 yanıtı gör.

356 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:17:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim.

Telefonu nereden ve kaça aldın acaba?

Bende açıkçası artık yenilik istiyorum fakat S2'de gün geçmesine rağmen hala tazeliğini koruyor. Zaten başka bir modele geçsem dahi bu telefon şimdilik Note 2 olurdu.

Ama beni şu an frenleyen tek şey bikaç ay sonra çıkacak olan Note 3'tür.

Bilmiyorum bakalım : s

Teşekkür ederim hocam.
Ben ikinci el olarak Samsung Türkiye garantili 1000 TL ye aldım.Ama almak isteyenlere diyorum telefon niyetine alınacak cihaz değil kesinlikle, tablete daha yakın bence.Ağırlığına alışmak büyük sıkıntı bide Flip Cover ile kullanmak tam işkence silikon kılıf ile daha telefona benzedi
Eğer zamanınız var bütçenizde uygun ise note3 dahada hafif ve boyutları daha uygun ise beklenir.Ama başka şekilde internet odaklı yegane cihazdır bence note2.

3010 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:19:10 

titanium backup pro kullaniyorum eskiden yedeklemek istedigim programa tıklandığında veri+uygulama veya uygulama diye soruyordu ama simdi sormuyor direk uygulamayi yedekliyor. Nasil duzeltirim bu durumu ? Çok lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 15 Temmuz 2013; 11:20:33 >

356 Mesaj
15 Temmuz 2013; 11:19:40 

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

kurcalamayacağım dedikçe kurcalıyorum ve sorun çıkıyor.romun üst versiyonu çıkıyor,hata azalacağına çoğalıyor,geri eskiye dönüyoruz..ne iş.bizimkisi..

Hocam rom işinin sonu yok bıkma belirtileri görünüyo zaten sende
En iyisi bu deyip durucan orda.Güncelleme hastalığına tutulmayın.
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2013; 12:27:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Rcp.y

Hocam rom işinin sonu yok bıkma belirtileri görünüyo zaten sende
En iyisi bu deyip durucan orda.Güncelleme hastalığına tutulmayın.

aynen öyle hocam..çektim kenara artık zaten..bekleyeceğim..çok uğraştınmı tadı da kalmıyor artık.

886 Mesaj
15 Temmuz 2013; 13:11:11 

Beyler bu telefon 480x800 değilmi.Bu çözünürlükte resim atıyorum duvarkağıdı için ufak kalıyo.Tam gelmesi için kaça kaç çözünürlük lazım ?

♔ BİR ANKARA ÖĞRENCİSİ ♔

9071 Mesaj
15 Temmuz 2013; 13:20:05 

9.1 den çok şikayet var.V9 iyidir şimdilik. Bu elemanlar test falan yapmıyor sanırım. Saldım çayıra muhabbeti bunlarınki. Çoğu cm tabanlı rom ayda en fazla 1 kere güncellenir o da mecbur olurlarsa. Bunlar sürekli rom çıkarıyor. Hatalar yüzünden 9.2 ye başlamışlar bile. Kısacası düzgün sürümü çıkana kadar v9 a devam

ASUS ZENFONE 6

3743 Mesaj
15 Temmuz 2013; 13:23:46 

quote:

Ben geçmek gibi bir hata yaptım. 10 gün sonra kasa iki taraftan açıldı. Paramı zor kurtardım. Yaptığım 100e yakın telefon görüşmesi de cabası. Yok Teknosa, olmadı Başarı Teknik servis, o da olmadı Samsung Müş. Hiz., olmadı Samsung Gen. Müd. Zar zor kurtardım parayı. Daha da Samsung'a bulaşmam. İllallah dedim resmen. Allah tümünün tepesinden baksın diyorum şimdi. Samsung Gen. Müdürlüğü bir laf ediyor. Samsung Müş hizmetleri genel müdürlüğü yalanlıyor. Onun yalanladığını Başarı bambaşka yapıyor. Üstüne Teknosa o öyle olmaz diyor.

Resmen fabrika hatası S4 ü kabul etmediler. 10 günlük cihazı. 1.5 ay uğraştım. Vermiyorlardı zorla aldım paramı.

Bilmem kaç bin TL ver. Telefon yanlardan açılsın. Aralara toz dolsun. Kasası çatlasın.

3484 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:28:18 

S4'e geçin derim ama LTE versiyonuna
Buna gelen 1 yanıtı gör.

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2013; 14:30:16 

sen öyle diyorsan öyledir..ben bugün 9u tekrar kuracağım..sonra en stabil.ne çıkarsa o..sırayla gitmeye gerek yok..adamların hızına yetişilmez.

Midgardian kullanıcısından bahsetti

720 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:47:59 

Arkadaşlar merhaba tr jelly beam kullanıyordum Dün ilk defa 1 tane room kurdum best2rom ismi şuanda en stabil şarjda en iyi ve browserde hızlı olan önereceğiniz room hangısıdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özqür_34 -- 15 Temmuz 2013; 14:48:28 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

SARIYLA KIRMIZIYLA

ANLIMIZIN AKIYLA

9071 Mesaj
15 Temmuz 2013; 14:54:40 

Sana 2 seçenek vereceğim kendi tespitlerime dayanarak

1.JellyBam v9 kullanabilirsin.Hız olarak üzerine tanımam şu an romlar arasında. Pil ise 1 günlük kullanımda 2 buçuk saat ekran açıklığına erişebildim bu rom ile
2.NeatRom v4.7 + apolo kernel. Bu ikili ile de 2 güne yakın kullanımda 3 saat ekran süresi elde ettim.

Aslında bir de Hassan rom un bir önceki versiyonu ile apolo kernel var.Onlarla daha iyi sonuçlar aldığım olmuştu ama özelleştirme az idi onda.

Diğer romların hepsini buradaki arkadaşlarla beraber denedik. Sanırım az çok hemfikir olacaklardır bu seçenekler için. Tabi farklı görüşleri olanlar da olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 15 Temmuz 2013; 14:55:18 >
Buna gelen 1 yanıtı gör.

ASUS ZENFONE 6

1456 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:01:41 

quote:

Note 3 bekleyin. Alimunyum kasa söylentileri var. Sonunda vazgeçiyor Samsung plastikten
Buna gelen 1 yanıtı gör.

"Ne olursan ol yine gel." Hz. Mevlana

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2013; 15:03:23 

quote:

Sana 2 seçenek vereceğim kendi tespitlerime dayanarak

1.JellyBam v9 kullanabilirsin.Hız olarak üzerine tanımam şu an romlar arasında. Pil ise 1 günlük kullanımda 2 buçuk saat ekran açıklığına erişebildim bu rom ile
2.NeatRom v4.7 + apolo kernel. Bu ikili ile de 2 güne yakın kullanımda 3 saat ekran süresi elde ettim.

Aslında bir de Hassan rom un bir önceki versiyonu ile apolo kernel var.Onlarla daha iyi sonuçlar aldığım olmuştu ama özelleştirme az idi onda.

Diğer romların hepsini buradaki arkadaşlarla beraber denedik. Sanırım az çok hemfikir olacaklardır bu seçenekler için. Tabi farklı görüşleri olanlar da olacaktır.

+1

Buna gelen 1 yanıtı gör.

12137 Mesaj
15 Temmuz 2013; 15:09:22 

quote:

+1

neat ve apollo ile 24 saat on / 5saat secreen on

süreleri aldım ama bana halen akıcı gelmiyor

124 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:01:42 

PhilZ Touch 4

CWM Base version: 6.0.2.7

bu kernelden daha iyi ve daha yeni olan bir sürüm varmıdır ?

2778 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:20:15 

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

bunu bir de s4 konusunda söylesene dostum ben konuyu açtım sonra vaz geçtim gerçekleri yazdım demedikleri kalmadı

adam 2000tl veriyor telefon alıyor ama yaptığı şey balon patlatmak

salla gitsin bende takip ediyordum bıraktım

That's because we know what we want and we don't mind being alone.

2038 Mesaj
15 Temmuz 2013; 16:40:20 

Arkadaşlar S2 sürümüm aşağıdaki gibidir. Orjinal Touchwiz Nature linki varsa paylaşabilir misiniz?

Uzaklaştırılmış
15 Temmuz 2013; 16:47:55 

niye ki hocam..performans birqz kısık.olabiliyor apollo da..

Buna gelen 1 yanıtı gör.
JrMaster kullanıcısından bahsetti

124 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:27:56 

bu GAPPS olayı nedir arkadaşlar?
Buna gelen 1 yanıtı gör.

12137 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:29:39 

quote:

niye ki hocam..performans birqz kısık.olabiliyor apollo da..

hocam valla bir aydır kullanıyorum nerdeyse

bi hantallık var bi ağırlık var böyle kasıyor bazen bayağı bir şişmede yapıyor boş hali ile programlar kurulunca ki hali bariz batıyor ama batarya performansı olarak o kadar kötü değil

wanam daha akıcı ama güncellenmiyor ki

jealybam felan çok eksiği olan romlar ayrıca odunsu andorid görüntüsü var

kısacası telefon artık son demlerini yaşıyor ama andorid in de ne kadar yavaş ve kasıntı geliştiğini görebiliyoruz

bu işe google'ın ciddi bir adam gibi çözüm getirmesi lazım
Buna gelen 1 yanıtı gör.

886 Mesaj
15 Temmuz 2013; 17:45:03