Şimdi Ara

★★ SAMSUNG GALAXY S2 [ANA KONU] ★★ (4189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
94.853
Cevap
249
Favori
3.526.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41874188418941904191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam teşekkürler. wi-fi'yi pek kullanmıyorum zaten ama benim şu anda normal kullandığım 2.3.6 ile 3 günde 2 kez şarj ediyorum tel.i o da çok yoğun kullanmama rağmen. edge de hemen hemen sürekli olarak açık nerdeyse. oyunda çok oynuyorum bu performansı verebilir mi ? yani akşam olmadan şarjı bitmiyor değil mi :) bir de bu rom'un linkini verebilir misiniz rica etsem
  • arkadaşlar telfonu güncelledim.

4.03

i9100xlps

kernel sürümü:3.0.15-i9100xwlp7-cl340913 dpi @dell 134#3
    yapım numarasıÇIML74K.xwlp7 yazıyor.

bu sürüm servise gittiğnde sorun yapar mı? resmi sürüm müdür?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmplementor

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kanoute

telefonumun garantisi bitmesine bir kaç gün kaldı. hoparlörü bozuldu. ses gelmiyor karşı taraftan. servise gönderecem ama odin ile jb yüklemiştim.
    ileri bir sürüm yüklediysem türkiyede verilmeyen garanti dışındadır demelerinden korkuyorum.
    kies ile bağladım şmdi. cihazınız kies ile yazılım yüklemesini desteklemiyor yazıyor

cihaz hakkında kısmında şunlar yazıyor .

android sürümü 4.1.2
    ana bant sürümü:i9100xxls8
    kernel sürümü: 3.0.31-889555,dpi@dell228#3
    smp preempt thu jan 31 14:48
    kst 2013
    yapım numarası: jz054k.i9100xwlsd

Ben de o romu kullanıyorum sam mobiledan indirmiştim. Sızıntı galiba bu rom. O yüzden 4.0.3 e (tam emin değilim) dönmen iyi olur.

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9100&pcode=TUR#firmware

teşekkürler

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9100&pcode=TUR#firmware

linkteki 2012 april i yükledim odin ile ama telefon başlamıyor nedense. müzik sesi geliyor. galaxy s2 yazısı çıkıyor öylece bekliyor.
    telefonu kapatıp download mode una da alamıyorum.

telefonu kapatmak için bastığımda yeniden başlatıyor :(

yardım lütfen

Bataryayı çıkarın recovery moda girmeyi deneyin. ses açma + home + güç.

evet aynen dediğiniz gibi yaparak recovery mode a girdim wipe yaptım ve açıldı telefon

şu anrki sürüm şu şekilde görünüyor.

4.03

i9100xlps

kernel sürümü:3.0.15-i9100xwlp7-cl340913 dpi @dell 134#3
    yapım numarası:IML74K.xwlp7 yazıyor.

bu sürüm servise gittiğinde sorun yapar mı? resmi sürüm müdür?

teşekkürler
  • teşekkür ederim
    o halde kargoya vereyim
  • Bunu değil de bi oppo find alınır bak :)
  • Kaç zamandır takip ediyorum dışardan getirme imkanım olsa dakika beklemem ama böyle sipariş işlerine güvenemiyorum 1 kez dilim yandı o konuda. Yoksa telefon bomba telefondur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

Bunu değil de bi oppo find alınır bak :)

Hocam şimdi baktım süper bir telefonmuş o ya..

Quad-core 1.5 GHz, Adreno 320, 2GB Ram, 1080 x 1920 pixels, 5.0 inches (~441 ppi pixel density)

http://www.gsmarena.com/oppo_find_5-5161.php

bende tuttum bunu harbiden..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

yok hocam s2 düşmanı değilim ki sizi de tersliyim :) herkesin fikri aynı olacak diye birşey yok tabi ki.
    ama s2'de benim için tek sorun edebileceğim şey, uygulama oyun vs. yükleme sınırının 2gb olması (sanırım öyleymiş, teli 1 gün kurcaladım sadece, yanlışım varsa düzeltirsiniz)
    yoksa kamera da güzel, tasarımı da vs.
    şuan LG marka kullanıyorum, onun da oyun, uygulama için hafıza 2,2 gb yazıyor ama boş 250mb kalınca uyarı veriyor yeterli alan yok diye.
    S2de böyle bi sorun yok mu yani onu merak ediyorum açıkçası.

Hocam 4.1 Jelly Bean'e kadar o problem vardı ve bana göre önemli bir sorundu. Cihazlar hep parçalı hafızaydı ve 4.1'den sonra iOS gibi tek parçalı hafızaya geçildi. Ancak bu seferde hafıza kartına uygulama kuramama, kurulsa da sıkıntı çıkarma sorunu ortaya çıktı.

Ben de böyle bir sorun yok; çünkü telefonda büyük boyutlu oyun yok. En büyük boyutlu oyunlar Temple Run 2 ve Subway Surfers diyeyim sen anla.

Ben bu saatten sonra yeni telefon alacaklara 16 GB'ın altında ne Android ne de iOS cihaz tavsiye ederim. Oyun ve medya keyfi isteyen kullanıcılar da 32 GB altına bakmasınlar bile. Ha, Samsung gibi hafıza kartı desteği sunan markalarda durum yine daha rahat; en azından harici hafıza kartını medya, belge vs. arşivi olarak kullanmak mümkün oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

iyi günler arkadaşlar. telefonuma jellybean veya icecream yüklemek istiyorum şarz konusunda iyi olan bi rom kombinasyonu önerebilir misiniz? şimdiden teşekkürler sağolun...

Neatrom ve apolo kernel

• bu oppo find
    newman yada jiayu gibi bi markaysa bence riskli.. tabi gormek test etmek lazim. cinliler artik kaliteli ürun yapmalari gerektiginin farkina vardilar fakat biraz daha gelismeli gibi geliyor bana.
    bir arkadasim newman N1 getirtti. camera 8MP fakat kalitesis lens malzeme yuzunden goruntu iyi degil ayrica icindeki antudu hac.lydi gercek degeri abartiyordu. rom atti antudu yukledi sonuc daha disukdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rraistlinn -- 13 Temmuz 2013; 14:50:04 >
  • @midgardian oppoyu aylardir biliyorum fakat hem cok daha pahali hemde imei atilmiyor

• bugün bir discovery inceledim.ekranı gerçekten hoşuma gitti..stabilitesi de bayağı iyiydi..

• Yok Oppo o telefonlardan tamamen farklı bir telefon onu söyleyebilirim rahatlıkla. Yine aynı şekilde MI lar da kalitelidir o konuda Oppo kadar olmasa da. Oppo zaten donanımı ile ki özellikle işlemcisi ile diğer markalardan tamamen farklı ve kaliteli olduğunu belli ediyor.

@kral
    IMEI sorunu var evet ama parası konusuna ben nedense bakmıyorum.Dedim ya kaliteli olan şeye para veririm. Hayatım boyunca çok şükür ikinci el veya taklit marka almadım hatta ucuz ürünlerden(hem marka hem kalite olarak) kaçtım. Çünkü ben parasını verdiğim şeye çok iyi bakıyorum ve uzun yıllar kullanıyorum. O yüzden sıkıntı yok
  • Askerden yeni geldik iş arıyoruz napalım forum da olmasa vakit geçmiyor. Dizileri bitirdim zaten.Güzel film de yok.
  • quote:

Askerden yeni geldik iş arıyoruz napalım forum da olmasa vakit geçmiyor. Dizileri bitirdim zaten.Güzel film de yok.

Komedi icin diktator izle
    Bilim kurgu battlship,prometheus
    Gerilim ejderha dovmeli kiz

• Övünmek gibi olmasın ama sağlam bir film arşivim var 720 ve 1080p olarak. Hepsini izledim Muhtemelen yapacağınız önerileri de izlemiş olacağım ama yine de teşekkür ederim ilgin için
  • quote:

Hocam senin isin gucun yok mu sabah aksam buradasin

Dur bakalim daha yeni alisiyon bize

• quote:

Övünmek gibi olmasın ama sağlam bir film arşivim var 720 ve 1080p olarak. Hepsini izledim Muhtemelen yapacağınız önerileri de izlemiş olacağım ama yine de teşekkür ederim ilgin için

Bende askerden donunce boyle olmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Askerden yeni geldik iş arıyoruz napalım forum da olmasa vakit geçmiyor. Dizileri bitirdim zaten.Güzel film de yok.

Komedi icin diktator izle
    Bilim kurgu battlship,prometheus
    Gerilim ejderha dovmeli kiz

batman forever..:) kral ne var ne yok keyifler nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

bugün bir discovery inceledim.ekranı gerçekten hoşuma gitti..stabilitesi de bayağı iyiydi..

Millet alacak bulamiyor sen inceleme yapiyorsun inceleme yaptigin yerin adresini ver discovery konusuna bak satilmasi kac dk aliyor.begenmen iyi haber ne dersin alalim mi :) bak burdaki birkacimiz gelecege ayni telefonla devam edersek dh bizi ise alacak [l

• 
Sayfa: önceki 41874188418941904191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.